@StulejmanWielki: to nie zazdroszczę :( ale ta jakość to chyba głównie rama bo cała reszta to podzespoły zewnętrznych firm w Canyone byłoby lepiej? Pytam trochę jako nie specjalista.
@bartman28: z ich strony głównej, dopytałem przez FB kiedy będą i sprawdzałem stronę 2x dziennie. Pytanie jaki chcesz rozmiar ja chciałem S ale dla przykładu M wisiał bardzo długo jako dostępny.
Cześć, Przymierzam się do zakupu gravela, budżet 5-6k. Aktualnie rozwazam Cube Nuroad Pro oraz Romet Aspre 2, czy w takim budzecie warto brac brac cos na GRX kosztem ramy czy Tiagra w Cubie daje rade? Moze macie jakies inne ciekawe propozycje aktualnie dostepne (rama L), a moze to nie jest najlepszy czas na zakup i warto wstrzymac sie do czasu pojawienia sie modeli na 2022? #gravel #rower
Dostawcy pieczywa zwolnieni są z takich nieżyciowych przepisów jak zakazy parkowanie i jeżdżenie po chodnikach... #warszawa #mistrzparkowania i trochę #bekaztransa
@kozaqwawa: Trochę empatii w tym smutnym jak p---a świecie. Zaparkuje na 10 minut i odjedzie, a jak na niego trafisz w tym czasie to go omiń. Plecy ma się tylko jedne to niech chłop nie dźwiga za daleko
@absoladoo: to mu przejdź i pomóż ale z chodnika wara Januszu głupi...
Czy mieszka ktoś nad takim przejściem? Jest zimno od podłogi, głosno? Na plus, żaden sąsiad nie będzie się pluł o tuptanie - często cwiczę w domu #mieszkanie #nieruchomosc #rynekwtorny
@Centka: mieszkałem kiedyś nad takim przejściem, nie było zimno ale często ludzie palili tam fajki plus wieczorami bywało głośno bo browarki i urynacja... Warszawa Gocław
Galeria Wypieków Lubaszka codziennie niszczy chodniki w mojej okolicy... Są też tacy perfidni, że kasują komentarze na FB, pomożecie zadać kilka pytań dlaczego jeżdżą po chodnikach?
@cinqq to żebyś się parówo piekarnikiem poparzył. Kiedyś żeby na Solidarności czy Ogrodowej konfident mieszkał? Niemożliwe...chłopaki by Ci konfidenctwo w try miga ze łba wybili...
@TributeToJanuszKalodont: straszenie kolegami w internecie to już wyższy poziom przegrywu XD
@cinqq ktoś Cię straszy? Po prostu stwierdzam upadek obyczajów na Woli i północnym Śródmieściu. Kiedyś konfidenctwo było ciężkim grzechem w tamtych rejonach...Dziś konfidenci szczycą się donosicielstwem w internecie. Jestem niemal pewien że jesteś słoikiem, bo chłopak z Woli, nawet jeśli nie byłby klimaty, nie chwaliłby się czymś takim...
@TributeToJanuszKalodont: z Woli z Woli, chyba podniesienie się obyczajów, patusiarnia to coś co trzeba zwalczać! a te Wolskie prawilniaki to cwane
@cinqq brzydzenie się konfidenctwem jakie uprawiasz i szukaniem atencji w necie, to nie patusiarnia tylko przejaw jakiegoś tam wychowania w wolskiej tradycji. Gdybyś był odważny tobyś typowi zwrócił uwagę a nie robił zdjęcia z przyczajki i szczycił się tym w necie. Dbaj człowieku o trawniki, chodniki, ale nie donoś na ludzi pracy. Mogę się założyć że nie doniósłbyś na klientów mieszczącego się za rogiem klubu nocnego czy zwykłych
@cinqq policjanta w radiowozie to możesz w pałkę pocałować. Magiczna formuła "wypełnianie obowiązków służbowych" i idziesz do domu, oczywiście zaraz napiszesz że wniesiesz skargę do naczelnika, naczelnik takich jak Ty poczęstuje makowcem #pdk i spuści na drzewo...tępić to możesz w necie, jestem na 200% pewny że nie podszedlbyś do mnie, choćbym ci w dużym pokoju zaparkował...
@cinqq a wiesz że to dobry pomysł, nie ma jak wykryć konfiturę i obkleić jego podobizną okoliczne podwórka...
@TributeToJanuszKalodont: i właśnie potwierdziłem że jesteś patusem który nie powinien istnieć w społeczeństwie, bo jesteś w stanie popełniać wykroczenia o których pisałeś że pochwalasz tylko po to by kogoś "dojechać", wstyd że tacy ludzie istnieją. Oczywiście kolejna sprawa jest taka że dostaniesz jeden mandat i od razu będziesz
@milvanb: ja pierwszym i drugim razem grzecznie rozmawiałem, prosiłem i tłumaczyłem że tak nie powinno się robić, rozmawiałem z kierowcą i napisałem maila do piekarni. Nie biegłem od razu na bagiety... Ale jak nie dociera to niestety sami się proszą o takie działanie...
@cinqq kij z tobą parówo. Życzę Ci żebyś frajerze kiedyś pomocy nie otrzymał, bo ktoś kto będzie ci miał jej udzielić nie będzie miał gdzie zaparkować.
@TributeToJanuszKalodont: no właśnie dzięki mnie karetka dojedzie pod klatkę bo chodnika nie będzie zastawiał dostawca czy inny prawilny dzban hahhahahh
Szkoda że konfidenci nie podpisują się imieniem i nazwiskiem. Tacy jak wy za okupacji Żydów, Niemcom by wydali bo to przecież "wbrew przepisom"...tfu wam w ryj
@cinqq konfident, frajer, tchórz w jednym, typowy nowy "warszawiak". Tfu ci na ryj, na własną matkę byś doniósł parówo
@TributeToJanuszKalodont: rodowity Warszawiak :) a przypomnę że to ty prawilniaczku wyjechałeś na hejtowaną przez ciebie wieś... Daj to nazwisko to wpiszą cię do encyklopedii jako perfekcyjny przykład dzbanowego myślenia i hipokryzji
@cinqq: ja p------e tylko na wykopie można spotkać takich społeczniaków, jak dzieci rysują kredą na ulicy to po policję pewnie dzwonisz.
@DarkenSound: ja p------e tylko na wykopie można spotkać takich dzbanów, jak patusy pewnie gasisz kiepy na głowie swojej karyny to po zasiłek biegasz co miesiąc przegrywie
@Mave: ja próbuję nie dawać na to przyzwolenia i choć czasami sił nie starcza i wiem że wszystkich nie zmienię to podchodzę do tego jak do podnoszenia śmieci z ulicy czy lasu, zawsze jeden mniej
Feni to rzadki trunek z owoców nerkowca i jest produkowany tylko w Goa w Indiach. Podczas gdy niektóre marki starają się wprowadzić feni do głównego nurtu, ta rodzina przetrwała dzięki ręcznemu wytwarzaniu małych partii i sprzedawaniu na miejscu.
Spaliśmy już w jurcie mongolskiej na Kaszubach, lodowym hotelu w Finlandii i przezroczystej bańce Na Dolnym Śląsku, ale nocleg w szufladach był cały czas przed nami. Szuflandia to jedno z miejsc, które koniecznie chciałam odwiedzić, ale trudno było znaleźć wolny termin. Kiedy tylko...
Byłem tam w tamtym roku, niestety ale nie warte swojej ceny... Okolica średnia, widok mocno średni a na dodatek ekstremalne tanie wykonanie i jakość materiałów w środku domków. Jedyne z czym się zgodzę to to że fotograf złapał kilka ciekawych kadrów.
@kej-ti: lewy domek na parterze. Okno w okno, gorzej niż w patodeweloperce. Oczywiście było ciekawie i tak, jest to "coś innego" niestety cena za tą wyjątkowość, w mojej subiektywnej opinii, jest za duża.
Straż Narodowa chciała zrobić "konkurencje Owsikom" i wykorzystała do tego "serduszka" Katrine Glazkovej. Ilustratorka i artystka "pro-choice" nie przebiera w słowach: - Organizator tego gówna zna moje stanowisko.
@licuri: niezrozumienie czego? że autorka ma problem z tym jak ktoś wykorzystuje jej grafikę którą mógł kupić każdy i użyć jak chce, gdzie chce i ile chce?
@licuri: zakazu nie kupują ale trochę trzeba mieć świadomość działania rynku i tego gdzie się sprzedaje swoje prace. A autorka no cóż może sobie gadać... Aaa i tylko skromnie dodam dla jasności ****
Przyszedł w kartonie!
Jeszcze tylko wkręcę dwa ugniatacze mocy i w drogę!
(。◕‿‿◕。)
źródło: comment_1629874066KXX2YS43qnYMklgfR7FbTh.jpg
Pobierz