Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cinqq

cinqq

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8196
  • Znaleziska 5329
  • Mikroblog 2867
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
cinqq
cinqq 25.08.2021, 06:47:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
#rower #gravel #kross

Przyszedł w kartonie!

Jeszcze tylko wkręcę dwa ugniatacze mocy i w drogę!

(。◕‿‿◕。)
cinqq - #rower #gravel #kross 

Przyszedł w kartonie!

Jeszcze tylko wkręcę dwa ugnia...

źródło: comment_1629874066KXX2YS43qnYMklgfR7FbTh.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq
Autor
25.08.2021, 07:20:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StulejmanWielki: to nie zazdroszczę :( ale ta jakość to chyba głównie rama bo cała reszta to podzespoły zewnętrznych firm w Canyone byłoby lepiej? Pytam trochę jako nie specjalista.
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
25.08.2021, 08:39:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartman28: z ich strony głównej, dopytałem przez FB kiedy będą i sprawdzałem stronę 2x dziennie. Pytanie jaki chcesz rozmiar ja chciałem S ale dla przykładu M wisiał bardzo długo jako dostępny.
  • Odpowiedz
schabowy_krzyzakowy
schabowy_krzyzakowy
19.08.2021, 06:59:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
schabowy_krzyzakowy

źródło: comment_1629356374n4R3v2cYagh31DeAWrhGgb.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 19.08.2021, 07:01:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@schabowy_krzyzakowy: jakoś to będzie, ojmciec świnty tak chciał, PiS da na bombelka, jakoś damy radę
  • Odpowiedz
bart_777
bart_777
bart_777
03.08.2021, 07:04:20
  • 0
Cześć,
Przymierzam się do zakupu gravela, budżet 5-6k. Aktualnie rozwazam Cube Nuroad Pro oraz Romet Aspre 2, czy w takim budzecie warto brac brac cos na GRX kosztem ramy czy Tiagra w Cubie daje rade? Moze macie jakies inne ciekawe propozycje aktualnie dostepne (rama L), a moze to nie jest najlepszy czas na zakup i warto wstrzymac sie do czasu pojawienia sie modeli na 2022?
#gravel #rower
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 03.08.2021, 07:23:48
  • 0
@bart_777: Rozkminiam ten temat od 2 miesięcy (głównie dlatego że mi się nie śpieszy). Aspre 2 rzucili nową serię dostępności ale juz o 600 pln droższą... trochę dick move Rometa, bo ogólnie od ogłoszenia roweru jesienią 2020 podrożał o 20%. Co do czekania na 2022 to taniej nie będzie, a przynajmniej tak zakładam na podstawie tego co zrobił Romet.
zobacz sobie:
https://www.youtube.com/watch?v=cX2RbF2jHCc&t=2095s&ab_channel=Road-Racing.plOfficialChannel
https://www.youtube.com/watch?v=-Oa2-atYNhs&t=1836s&ab_channel=Road-Racing.plOfficialChannelRoad-Racing.plOfficialChannel
Wszyscy się spinają na ten GRX, ale
  • Odpowiedz
kozaqwawa
kozaqwawa
02.08.2021, 08:43:40
  • 274
Dostawcy pieczywa zwolnieni są z takich nieżyciowych przepisów jak zakazy parkowanie i jeżdżenie po chodnikach... #warszawa #mistrzparkowania i trochę #bekaztransa
kozaqwawa - Dostawcy pieczywa zwolnieni są z takich nieżyciowych przepisów jak zakazy...

źródło: comment_1627893719od2T5AW6et890DkE3u9rkz.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 02.08.2021, 12:39:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kozaqwawa: Trochę empatii w tym smutnym jak p---a świecie. Zaparkuje na 10 minut i odjedzie, a jak na niego trafisz w tym czasie to go omiń. Plecy ma się tylko jedne to niech chłop nie dźwiga za daleko

@absoladoo: to mu przejdź i pomóż ale z chodnika wara Januszu głupi...
  • Odpowiedz
Centka
Centka
22.07.2021, 12:44:27
  • 4
Czy mieszka ktoś nad takim przejściem? Jest zimno od podłogi, głosno? Na plus, żaden sąsiad nie będzie się pluł o
tuptanie - często cwiczę w domu #mieszkanie #nieruchomosc #rynekwtorny
Centka - Czy mieszka ktoś nad takim przejściem? Jest zimno od podłogi, głosno? Na plu...

źródło: comment_1626957797KrYWhnUVbtpXSgMVHn4w12.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 22.07.2021, 12:46:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Centka: mieszkałem kiedyś nad takim przejściem, nie było zimno ale często ludzie palili tam fajki plus wieczorami bywało głośno bo browarki i urynacja... Warszawa Gocław
  • Odpowiedz

3737

Influencerzy palą sobie auto wydzielając przy tym...

Influencerzy palą sobie auto wydzielając przy tym...

Pokaz dbania o ekologie idoli młodego pokolenia

bongos112
z
wykop.pl
dodany: 12.07.2021, 07:32:21
  • 263
  • #
    afera
cinqq
cinqq 12.07.2021, 08:00:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Zgłaszać post, cały profil, może utną dzbanowi źródełko
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Damianowski
Damianowski
11.07.2021, 13:27:50
  • 233
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 11.07.2021, 17:52:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski: Brakuje atencji?
  • Odpowiedz
brakloginuf
brakloginuf
23.06.2021, 03:11:27
  • 1030
brakloginuf

źródło: comment_1624417878TZkLQPkzPZt19Pqi3uQR12.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 23.06.2021, 06:18:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 144
@brakloginuf: pozdrawiam
cinqq - @brakloginuf: pozdrawiam

źródło: comment_1624429109mGtKqOQ6qpsLt5DHd4J78h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq 23.06.2021, 08:25:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@obci: regresosobisty.cupsell.pl
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq 15.06.2021, 07:58:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1229
Galeria Wypieków Lubaszka codziennie niszczy chodniki w mojej okolicy... Są też tacy perfidni, że kasują komentarze na FB, pomożecie zadać kilka pytań dlaczego jeżdżą po chodnikach?
cinqq - Galeria Wypieków Lubaszka codziennie niszczy chodniki w mojej okolicy... Są t...

źródło: comment_1623743931nvR5VacOc2q8p1wz7oKNll.jpg

Pobierz
  • 296
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 11:51:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TributeToJanuszKalodont: nie masz o co się bać, piekę swoje i zawsze jest świeże
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 11:59:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@cinqq to żebyś się parówo piekarnikiem poparzył. Kiedyś żeby na Solidarności czy Ogrodowej konfident mieszkał? Niemożliwe...chłopaki by Ci konfidenctwo w try miga ze łba wybili...

@TributeToJanuszKalodont: straszenie kolegami w internecie to już wyższy poziom przegrywu XD
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 12:15:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cinqq ktoś Cię straszy? Po prostu stwierdzam upadek obyczajów na Woli i północnym Śródmieściu. Kiedyś konfidenctwo było ciężkim grzechem w tamtych rejonach...Dziś konfidenci szczycą się donosicielstwem w internecie. Jestem niemal pewien że jesteś słoikiem, bo chłopak z Woli, nawet jeśli nie byłby klimaty, nie chwaliłby się czymś takim...

@TributeToJanuszKalodont: z Woli z Woli, chyba podniesienie się obyczajów, patusiarnia to coś co trzeba zwalczać! a te Wolskie prawilniaki to cwane
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 12:46:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TributeToJanuszKalodont:

@cinqq brzydzenie się konfidenctwem jakie uprawiasz i szukaniem atencji w necie, to nie patusiarnia tylko przejaw jakiegoś tam wychowania w wolskiej tradycji. Gdybyś był odważny tobyś typowi zwrócił uwagę a nie robił zdjęcia z przyczajki i szczycił się tym w necie. Dbaj człowieku o trawniki, chodniki, ale nie donoś na ludzi pracy. Mogę się założyć że nie doniósłbyś na klientów mieszczącego się za rogiem klubu nocnego czy zwykłych
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 12:50:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BartekZK: są zdjęcia wyżej w komentarzach
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 12:50:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cinqq policjanta w radiowozie to możesz w pałkę pocałować. Magiczna formuła "wypełnianie obowiązków służbowych" i idziesz do domu, oczywiście zaraz napiszesz że wniesiesz skargę do naczelnika, naczelnik takich jak Ty poczęstuje makowcem #pdk i spuści na drzewo...tępić to możesz w necie, jestem na 200% pewny że nie podszedlbyś do mnie, choćbym ci w dużym pokoju zaparkował...

@TributeToJanuszKalodont: parkuj zatem tylko na chodniku! to się spotkamy
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 12:55:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TributeToJanuszKalodont:

@cinqq a wiesz że to dobry pomysł, nie ma jak wykryć konfiturę i obkleić jego podobizną okoliczne podwórka...

@TributeToJanuszKalodont: i właśnie potwierdziłem że jesteś patusem który nie powinien istnieć w społeczeństwie, bo jesteś w stanie popełniać wykroczenia o których pisałeś że pochwalasz tylko po to by kogoś "dojechać", wstyd że tacy ludzie istnieją. Oczywiście kolejna sprawa jest taka że dostaniesz jeden mandat i od razu będziesz
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 13:09:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@milvanb: ja pierwszym i drugim razem grzecznie rozmawiałem, prosiłem i tłumaczyłem że tak nie powinno się robić, rozmawiałem z kierowcą i napisałem maila do piekarni. Nie biegłem od razu na bagiety... Ale jak nie dociera to niestety sami się proszą o takie działanie...
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 13:10:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kerim_mirek: mąż zdjęcia w pierwszych komentarzach, koleiny na chodniku widoczne nawet że zdjęcia pod słabym kątem
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 13:18:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TributeToJanuszKalodont: super, przeprowadź się tam
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 13:24:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kerim_mirek: może to pomoże
cinqq - @kerim_mirek: może to pomoże

źródło: comment_1623763469NJ7W61euwS4aVCEtHhAhiu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 13:28:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TributeToJanuszKalodont: XD no to siedź sobie u siebie słoiku Warszawski i przestań zawracać dupę ludziom w nieswojej okolicy nara
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 13:34:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cinqq nara konfidencie i oby do zobaczenia na Woli...

@TributeToJanuszKalodont: XD jak ja z ciebie kisne napinaczu
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 13:44:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cinqq: O, jest i społeczniak


Ha tfu

@Xtreme2007: o jest patoDban

Ha tfu 2x
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.06.2021, 13:45:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@cinqq kij z tobą parówo. Życzę Ci żebyś frajerze kiedyś pomocy nie otrzymał, bo ktoś kto będzie ci miał jej udzielić nie będzie miał gdzie zaparkować.

@TributeToJanuszKalodont: no właśnie dzięki mnie karetka dojedzie pod klatkę bo chodnika nie będzie zastawiał dostawca czy inny prawilny dzban hahhahahh
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
16.06.2021, 05:16:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TributeToJanuszKalodont:

Szkoda że konfidenci nie podpisują się imieniem i nazwiskiem. Tacy jak wy za okupacji Żydów, Niemcom by wydali bo to przecież "wbrew przepisom"...tfu wam w ryj

@TributeToJanuszKalodont: dawaj pierwszy swoje imię i nazwisko + adres
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
16.06.2021, 05:47:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cinqq czy doniosłeś już dziś na kogoś? Załóż opaskę i w miasto ormowcu...

@TributeToJanuszKalodont: tak jak się można było spodziewać, krzykacz że sraczką w spodniach XD dawaj dawaj imię nazwisko i adresik
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
16.06.2021, 06:00:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cinqq nie, bo się cwelu zakochasz i będziesz mnie prześladował, a ja pedałów nie lubię... płyń konfituro

@TributeToJanuszKalodont: prawilniak, pieniacz i tchórz w jednym, typowy Wolski chłopak z "zasadami" XD
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
16.06.2021, 06:01:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@silv123: służę uprzejmie
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
16.06.2021, 06:17:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cinqq konfident, frajer, tchórz w jednym, typowy nowy "warszawiak". Tfu ci na ryj, na własną matkę byś doniósł parówo

@TributeToJanuszKalodont: rodowity Warszawiak :) a przypomnę że to ty prawilniaczku wyjechałeś na hejtowaną przez ciebie wieś... Daj to nazwisko to wpiszą cię do encyklopedii jako perfekcyjny przykład dzbanowego myślenia i hipokryzji
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
16.06.2021, 07:24:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cinqq: ja p------e tylko na wykopie można spotkać takich społeczniaków, jak dzieci rysują kredą na ulicy to po policję pewnie dzwonisz.

@DarkenSound: ja p------e tylko na wykopie można spotkać takich dzbanów, jak patusy pewnie gasisz kiepy na głowie swojej karyny to po zasiłek biegasz co miesiąc przegrywie
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
16.06.2021, 07:41:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mave: ja próbuję nie dawać na to przyzwolenia i choć czasami sił nie starcza i wiem że wszystkich nie zmienię to podchodzę do tego jak do podnoszenia śmieci z ulicy czy lasu, zawsze jeden mniej
  • Odpowiedz

33

Jak rodziny w Indiach utrzymują przy życiu 500-letnią tradycję napoju z orzechów

Jak rodziny w Indiach utrzymują przy życiu 500-letnią tradycję napoju z orzechów

Feni to rzadki trunek z owoców nerkowca i jest produkowany tylko w Goa w Indiach. Podczas gdy niektóre marki starają się wprowadzić feni do głównego nurtu, ta rodzina przetrwała dzięki ręcznemu wytwarzaniu małych partii i sprzedawaniu na miejscu.

starnak
z
youtube.com
dodany: 13.06.2021, 19:40:58
  • 14
  • #
    indie
  • #
    rodzina
  • #
    nerkowiec
  • #
    produkcja
  • #
    ciekawostki
cinqq
cinqq 14.06.2021, 06:54:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Dlaczego nogami? Tak ciężko zrobić im jakaś prosta prasę? 4 deski zbić i by było już lepiej niż tym sznurkiem...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cinqq
cinqq 14.06.2021, 07:56:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@urbu: drewniane tłuki to co innego niż prasa, jak by wystrugał i sobie śrubę (co nie jest trudne) to by zaoszczędzili wiele energii i butów.
cinqq
cinqq 25.05.2021, 06:26:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
Już możecie pulsować moje idealne śniadanie #gotujzwykopem #smacznejkawusi
cinqq - Już możecie pulsować moje idealne śniadanie #gotujzwykopem #smacznejkawusi

źródło: comment_16219239781kVuUIvXwTDlkeRjTcfHV0.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....S
R.....S
konto usunięte 25.05.2021, 06:35:26
  • 37

Komentarz usunięty przez autora

cinqq
cinqq
Autor
25.05.2021, 06:38:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@RETROWIRUS: bułeczki pod sałatą się kryją
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq 21.04.2021, 14:38:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#gotowanie #jezus
cinqq - #gotowanie #jezus

źródło: comment_1619015915Hm7ohqYQ31y9s2rHVPglnM.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wade94
Wade94
21.04.2021, 15:05:38 via Android
  • 1
@cinqq Panie, który smażysz grzechy tego świata.
  • Odpowiedz
Delirka
Delirka
Delirka
21.04.2021, 15:18:04
  • 0
@cinqq: można na nim komunie smażyć i na wodzie święconej podduszać
  • Odpowiedz

3512

Widzowie TVP o wynikach plebiscytu "Telekamery" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokaż treści 18+

Widzowie TVP o wynikach plebiscytu "Telekamery" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TVP zrobiło sondę uliczną, bo nie spodobał im się wynik plebiscytu przeprowadzonego wśród czytelników Tele Tygodnia xD Propagandowa machina w formie.

LukaszN
z
streamable.com
dodany: 11.03.2021, 14:14:48
  • 240
  • #
    rozrywka
  • #
    tvpis
  • #
    bekazpisu
  • #
    propaganda
cinqq
cinqq 11.03.2021, 14:58:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
Wszyscy takie ładne maseczki, poprawni wyborcy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

29

Jak wygląda nocleg w Szuflandii? Zimowe atrakcje w Beskidzie Śląskim.

Jak wygląda nocleg w Szuflandii? Zimowe atrakcje w Beskidzie Śląskim.

Spaliśmy już w jurcie mongolskiej na Kaszubach, lodowym hotelu w Finlandii i przezroczystej bańce Na Dolnym Śląsku, ale nocleg w szufladach był cały czas przed nami. Szuflandia to jedno z miejsc, które koniecznie chciałam odwiedzić, ale trudno było znaleźć wolny termin. Kiedy tylko...

kej-ti
z
polaczkropki.pl
dodany: 08.03.2021, 17:44:35
  • 5
  • #
    polska
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    podroze
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
cinqq
cinqq 08.03.2021, 18:31:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Byłem tam w tamtym roku, niestety ale nie warte swojej ceny... Okolica średnia, widok mocno średni a na dodatek ekstremalne tanie wykonanie i jakość materiałów w środku domków. Jedyne z czym się zgodzę to to że fotograf złapał kilka ciekawych kadrów.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cinqq
cinqq 08.03.2021, 20:05:38
  • 1
@kej-ti: lewy domek na parterze. Okno w okno, gorzej niż w patodeweloperce. Oczywiście było ciekawie i tak, jest to "coś innego" niestety cena za tą wyjątkowość, w mojej subiektywnej opinii, jest za duża.

580

Trzech biskupów i kilku księży otwierało basen na Podlasiu

Trzech biskupów i kilku księży otwierało basen na Podlasiu

Basen został poświęcony przez 3 biskupów, którym towarzyszyło jeszcze kilku duchownych

Barham
z
wspolczesna.pl
dodany: 24.02.2021, 13:55:06
  • 111
  • #
    polska
  • #
    neuropa
  • #
    sport
  • #
    ateizm
cinqq
cinqq 25.02.2021, 10:02:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mocne czary!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cinqq
cinqq 16.02.2021, 08:38:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 784
cinqq

źródło: comment_1613464692yTfYvYUPWwnGSILsn4LulX.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozjuszony_przecinek
rozjuszony_przecinek
16.02.2021, 08:41:37 via Android
  • 25
@cinqq ale mały
  • Odpowiedz
wojciech_adasdas
wojciech_adasdas
16.02.2021, 12:30:04
  • 24
@rozjuszony_przecinek: jak u dziecka
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq 05.02.2021, 06:08:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 589
Dawać plusy albo Ashka walnie w ciebie kulą prądu #seriale #nostalgia
cinqq - Dawać plusy albo Ashka walnie w ciebie kulą prądu #seriale #nostalgia

źródło: comment_1612505319fKE6qifJAOZj9E45xLJDWU.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebaD86
SebaD86
05.02.2021, 06:15:53
  • 87
@cinqq: a jak będziecie niegrzeczni to przyleci po was statek
SebaD86 - @cinqq: a jak będziecie niegrzeczni to przyleci po was statek

źródło: comment_1612505751ttd6ihwK3xf1cWHiNlBQQC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
qba111
qba111
05.02.2021, 06:20:07
  • 109
@cinqq: a takiego pamiętasz
qba111 - @cinqq: a takiego pamiętasz

źródło: comment_16125059942M2gi9cYBUqTpnYjis63UI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

511

Straż Narodowa użyła jej grafiki, by "konkurować" z WOŚP. Autorka zabrała głos

Pokaż treści 18+

Straż Narodowa użyła jej grafiki, by "konkurować" z WOŚP. Autorka zabrała głos

Straż Narodowa chciała zrobić "konkurencje Owsikom" i wykorzystała do tego "serduszka" Katrine Glazkovej. Ilustratorka i artystka "pro-choice" nie przebiera w słowach: - Organizator tego gówna zna moje stanowisko.

vibezpl
z
vibez.pl
dodany: 11.01.2021, 20:27:56
  • 131
  • #
    polska
  • #
    wosp
  • #
    strajkkobiet
  • #
    aborcja
  • #
    heheszki
  • #
    narodowcy
cinqq
cinqq 12.01.2021, 12:40:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
O co ból tyłka? Sprzedała zdjęcie na shutterstock zgarnęła hajs i teraz zmienia zdanie po fakcie typowe zachowanie #rozowepaski
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cinqq
cinqq 12.01.2021, 15:44:41
  • -3
@licuri: niezrozumienie czego? że autorka ma problem z tym jak ktoś wykorzystuje jej grafikę którą mógł kupić każdy i użyć jak chce, gdzie chce i ile chce?
cinqq
cinqq 12.01.2021, 18:08:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
@licuri: zakazu nie kupują ale trochę trzeba mieć świadomość działania rynku i tego gdzie się sprzedaje swoje prace. A autorka no cóż może sobie gadać... Aaa i tylko skromnie dodam dla jasności ****
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 9 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.01.2015

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 30.12.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking