Wpis z mikrobloga

Miasta są ciasne i musimy sobie ustępować w nich miejsca.


@absoladoo: nie, wystarczy, że będziemy trzymać się przepisów i nie parkować na chodniku a) pojazdem cięższym niż dwie tony b) tak, żeby blokować jakiekolwiek przejście. Jak sklep nie ma miejsca wyznaczonego na dostawę, to nie jest moja wina. Skończ usprawiedliwiać prostactwo i chamstwo 'empatią'. Tysiac razy lepiej by było gdyby zatrzymał się na ulicy i stamtąd rozładowywał.
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: korona by Ci z głowy spadła jakbyś go ominął? Wyobraź sobie,że on tak gania pewnie od 3 nad ranem i tacha dziesiątki jak nie setki kilogramów tego towaru. Więc wiadomo,że chce podjechać jak najbliżej. Nie będzie też tam stał pół dnia tylko chwilę.

Nie wierzę po prostu
  • Odpowiedz
@Ziemniak43212: szczerze mówiąc to #!$%@? mnie obchodzi od której pracuje i ile towaru "tacha" ja mu pracy nie wybierałem. Gość jeździ po chodniku co jest niezgodne z przepisami do tego wjeżdżając tam przejechał po krzakach, złamał w ten sposób 3 przepisy. Ten chodnik już raz był naprawiany po tym jak dostawy żabki zrobiły sobie z niego jezdnię, ich udało się wyedukować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kozaqwawa: mógł zostawić na ulicy. Ja bym tak zrobił/robiłem? Ewentualnie stanąć skosem na tym wjeździe. Stanie na chodniku nie jest konieczne akurat w tej sytuacji. Gdyby musiał #!$%@?ć że skrzynkami pół kilometra to bym jeszcze zrozumiał, że musiał podjechać chodnikiem/deptakiem.
  • Odpowiedz
@absoladoo: Właśnie przez takich zjebow jak ty są w Polsce wypadki, a politycy kradną. Przepisy są, ale nikt nie traktuje ich poważnie. Dzisiaj stanę na chodniku, jutro w sumie #!$%@? komuś telefon albo zapłacę pracownikowi pod stołem.

"No niby przepisy są, ale tak mi wygodniej".

Ha tfu na takich cwaniaczków jak ty.
  • Odpowiedz
@terwer358: Przez takich jak ty w tym kraju jest jak jest. Można podnieść posłom wypłaty o 60%, dojeżdżać Polaków inflacją i kolejnymi podatkami, ale wytłumaczysz sobie, że taki jest przepis i idziesz dalej

ha tfu
  • Odpowiedz