Czy jest z nami jakiś strażak #strazpozarna albo jakiś spec od ppoż #ppoz ?
Mam na poddaszu konstrukcje dachowa w szeregówce, przy płetwiach pośrednich w murach bocznych (graniczne z sąsiadami) mam niedomirowany mur (nad pletwia jest przestrzeń, przez którą widać poddasze sąsiadów)
Sama zabudowa jest szeregowa, mam segment środkowy. W akcie notarialnym jest że mój segment to budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie szeregowej i tak kilka takich budynków
Mam na poddaszu konstrukcje dachowa w szeregówce, przy płetwiach pośrednich w murach bocznych (graniczne z sąsiadami) mam niedomirowany mur (nad pletwia jest przestrzeń, przez którą widać poddasze sąsiadów)
Sama zabudowa jest szeregowa, mam segment środkowy. W akcie notarialnym jest że mój segment to budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie szeregowej i tak kilka takich budynków
















Poleca ktoś jakąś konkretną? Z tego co czytałem lepiej brać pianową, przynajmniej 2l. Tylko się zastanawiam, bo te pianowe często mają podpis "wodne", więc czy taką gaśnica będzie dobra do elektroniki.
#strazpozarna #pozar #bezpieczenstwo #bhp