Trzy osoby zginęły w pożarze mieszkania w bloku, który wybuchł w czwartek 30 grudnia po godz. 18, przy ul. Batalionu Zośka na osiedlu im. Armii Krajowej w #opole. Paliło się mieszkanie na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku.
Przy okazji tej tragedii warto spytać - macie w mieszkaniach jakieś środki, które mogą pomóc w takiej sytuacji? Gaśnica? Koc gaśniczy? Drabinka rozkładana (do zejścia przez balkony)? Da radę się w ogóle jakoś












#skoki