Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
trez

trez

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1419
  • Znaleziska 59
  • Mikroblog 1360
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 13
trez
trez 9 godz. i 22 min temu
  • 0
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry
Najlepszy snajper w kadrze. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja

Najlepszy snajper w kadrze?

  • Maciej Żurawski 4.8% (5)
  • Euzebiusz Smolarek 3.8% (4)
  • Arkadiusz Milik 6.7% (7)
  • Emanuel Olisadebe 7.7% (8)
  • Robert Lewandowski 58.7% (61)
  • Tomasz Frankowski 3.8% (4)
  • Paweł Kryszałowicz 3.8% (4)
  • Krzysztof Piątek 1.0% (1)
  • Ireneusz Jeleń 1.9% (2)
  • Paweł Brożek 7.7% (8)

Oddanych głosów: 104

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
Autor
8 godz. i 40 min temu via Android
  • 0
@Marcinnx: niestety zabrakło miejsca dla króla strzelców i MVP Turnieju im. Łobanowskiego. Wybierałem miedzy nimi a Brożkiem. Przeważyła gra na Mundialu.
  • Odpowiedz
trez
trez
Autor
6 godz. i 47 min temu via Android
  • 2
@Sylwiusz_89: Irek byl najlepszym polskim zawodnikiem z pola na mundiu 06. Potem przyszedł Leo i Jelen stał sie persona non grata w kadrze.
  • Odpowiedz
trez
trez 9 godz. i 30 min temu
  • 1
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry

To do pary czas na środkowego ofensywnego środkowego pomocnika. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja
trez - Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale o nas bez nas. Także trochę polec...

źródło: 1000012220

Pobierz

Najlepszy ofensywny środkowy pomocnik w kadrze?

  • Mirosław Szymkowiak 14.1% (12)
  • Sebastian Szymański 0% (0)
  • Piotr Zieliński 54.1% (46)
  • Sebastian Mila 10.6% (9)
  • Ludovic Obraniak 4.7% (4)
  • Roger Guerreiro 9.4% (8)
  • Adrian Mierzejewski 0% (0)
  • Mateusz Klich 3.5% (3)
  • Bartosz Kapustka 2.4% (2)
  • Jakub Moder 1.2% (1)

Oddanych głosów: 85

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
Autor
9 godz. i 20 min temu via Android
  • 0
@Influ3nD: możliwe, ale charakter za ciężki. Gdzieś słyszałem plotkę, ze Lewandowskiemu specjalnie nie podawał. A i u siebie we Francji nie miał dobrej opinii w szatni.
  • Odpowiedz
trez
trez wczoraj, 05:31:51
  • 0
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry

To teraz czas na najlepsze prawe skrzydło. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja
trez - Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę p...

źródło: 1000012203

Pobierz

Najlepszy na prawym skrzydle w kadrze?

  • Damian Gorawski 4.0% (4)
  • Bartosz Karwan 3.0% (3)
  • Wojciech Łobodziński 1.0% (1)
  • Paweł Wszołek 1.0% (1)
  • Jakub Błaszczykowski 90.1% (91)
  • Przemysław Frankowski 1.0% (1)

Oddanych głosów: 101

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
Autor
wczoraj, 05:49:36 via Android
  • 0
@trez: nie wrzucałem nikogo na siłę bo wybór zbyt oczywisty.
  • Odpowiedz
trez
trez wczoraj, 05:40:50
  • 0
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry

Środkowy defensywny/pomocnik ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja

Najlepszy defensywny/środkowy pomocnik w kadrze?

  • Mariusz Lewandowski 15.2% (15)
  • Radosław Kałuzny 10.1% (10)
  • Piotr Świerczewski 4.0% (4)
  • Grzegorz Krychowiak 55.6% (55)
  • Rafał Murawski 2.0% (2)
  • Radosław Sobolewski 2.0% (2)
  • Arkadiusz Radomski 1.0% (1)
  • Dariusz Dudka 3.0% (3)
  • Krzysztof Mączyński 3.0% (3)
  • Karol Linetty 4.0% (4)

Oddanych głosów: 99

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
Autor
wczoraj, 05:48:31 via Android
  • 0
@Paszczakova: Sentymentalnie to Radosław Kałużny za Engela.
  • Odpowiedz
trez
trez przedwczoraj, 06:01:49
  • 0
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry

To teraz lewa strona ofensywy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niektórzy z nich grali na obu bokach, ale skupiamy wyłącznie gdzie najczęściej grali

Najlepszy lewy pomocnik/skrzydłowy/wahadłowy w kadrze?

  • Kamil Grosicki 23.0% (20)
  • Kamil Kosowski 4.6% (4)
  • Sławomir Peszko 2.3% (2)
  • Jacek Krzynówek 55.2% (48)
  • Nicola Zalewski 6.9% (6)
  • Waldemar Sobota 6.9% (6)
  • Jakub Kamiński 0% (0)
  • Marek Zieńczuk 1.1% (1)

Oddanych głosów: 87

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
Autor
przedwczoraj, 07:26:15 via Android
  • 1
@Klima777:

https://youtu.be/eSGKaVh8WoQ?is=q-HF4fxyOlcmaZyR

Złoty moment i ten Szpaku w formie na mikrofonie.
  • Odpowiedz
trez
trez
Autor
przedwczoraj, 09:55:16 via Android
  • 0
@Klynt_Wschodniodrzewny: Aż tak nie fantazjujmy. Raczej mial za sporo ograniczeń na takie kluby. Bardzo dobre sezony w Leverksuen. Potem nietrafiony transfer do Magatha.
  • Odpowiedz
trez
trez przedwczoraj, 05:34:07
  • 1
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry

Czas na wybranie prawego obrońcy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja
trez - Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę p...

źródło: 1000012192

Pobierz

Najlepszy prawy obrońca w kadrze?

  • Bartosz Bereszyński 4.1% (5)
  • Matty Cash 11.4% (14)
  • Marcin Baszczyński 0.8% (1)
  • Łukasz Piszczek 82.1% (101)
  • Tomasz Kędziora 0.8% (1)
  • Paweł Olkowski 0% (0)
  • Paweł Golański 0.8% (1)

Oddanych głosów: 123

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
Autor
przedwczoraj, 05:44:15 via Android
  • 0
@Lolenson1888: tak cala prawa strona to najbardziej oczywiste wybory.
  • Odpowiedz
trez
trez 13.06.2026, 07:43:48
  • 0
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry

Wyszło remisowo, także czas na dogrywkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja

Najlepszy bramkarz w kadrze w XXI wieku?

  • Artur Boruc 56.7% (51)
  • Wojciech Szczęsny 43.3% (39)

Oddanych głosów: 90

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
Autor
13.06.2026, 08:13:20 via Wykop
  • 1
@Klima777: zara znowu będzie pewnie xd.
  • Odpowiedz
trez
trez
Autor
14.06.2026, 09:09:02 via Android
  • 2
@tomwick55: serce podpowiada Boruc. Oboje zaliczyli mocny turniejowy peak. Szczęsny mial to szczęście ze jego występy realnie przyczyniły sie np do wyjścia z grupy na Mundialu czy wygranie Barażu na Euro. Po prostu grał w lepszej kadrze. Z drugiej strony znacznie dłuższa kariera reprezentacyjna. I tu duży minus bo trochę lat potrwało za nim rozkręcił się. Na Euro 2012 mu o------o.
Boruc za to wykręcał jakies chore noty na Euro
  • Odpowiedz
trez
trez 14.06.2026, 07:27:21
  • 1
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry
Teraz czas na stoperów. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja
trez - Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę p...

źródło: 11Kadry

Pobierz

Najlepszy środkowy obrońca w kadrze?

  • Marcin Wasilewski 3.9% (5)
  • Jacek Bąk 7.9% (10)
  • Michał Pazdan 21.3% (27)
  • Kamil Glik 37.8% (48)
  • Tomasz Wałdoch 6.3% (8)
  • Jan Bednarek 3.1% (4)
  • Tomasz Kłos 1.6% (2)
  • Tomasz Hajto 11.8% (15)
  • Arkadiusz Głowacki 1.6% (2)
  • Jakub Kiwior 4.7% (6)

Oddanych głosów: 127

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
Autor
14.06.2026, 07:28:40 via Wykop
  • 2
@trez: Glik obowiązkowo. Myślę, żeby potem dobrać po prostu mu partnera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
trez
trez
Autor
14.06.2026, 07:50:05 via Wykop
  • 2
Taka ciekawostka. Zabrakło miejsca dla Bartosza Bosackiego, czyli dla jednego z najlepszych naszych strzelców na mundialach w XXI wieku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
trez
trez
Autor
14.06.2026, 08:44:20 via Wykop
  • 1
@Influ3nD: Żewłak był przy lewych obrońcach. Raz bo często był tak wystawiany w kadrze, a dwa że w środku ciekawsza konkurencja niż na lewej.
  • Odpowiedz
trez
trez 13.06.2026, 07:57:28
  • 0
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry
Czas na lewych obrońców, których zawsze szukaliśmy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja

Najlepszy Lewy Obrońca w Kadrze?

  • Michał Żewłakow 22.2% (22)
  • Maciej Rybus 6.1% (6)
  • Dariusz Dudka :) 6.1% (6)
  • Tomarz Rząsa 6.1% (6)
  • Marek Koźmiński 9.1% (9)
  • Artur Jędrzejczyk 17.2% (17)
  • Jakub Wawrzyniak 18.2% (18)
  • Grzegorz Bronowicki 10.1% (10)
  • Sebastian Boenisch 5.1% (5)

Oddanych głosów: 99

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
Autor
13.06.2026, 08:08:41 via Wykop
  • 2
@Japan_Panda: @first Wawrzyniak był zawsze zastępcą lewego obrońcy, który nie istniał. ( ͡º ͜ʖ͡º) Tutaj nie ma dobrego wyboru. Żewłakow natłukł sporo tych meczów na lewej stronie. Trzy duże turnieje, ale i też wpadki. Jędza trafił na najlepszy nasz turniej w XXI wieku. Rybus często bezużyteczny na lewej pomocy, a jak cofnięto go na obronę to zazwyczaj kontuzjowany. Bronowicki człowiek jednego meczu, ale i
  • Odpowiedz
trez
trez
Autor
13.06.2026, 08:58:31 via Wykop
  • 1
@laiklaicki: bez wątpienia "najlepsza" zapchajdziura kadry.
  • Odpowiedz
trez
trez 12.06.2026, 05:34:00
  • 1
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry
Zacznijmy od bramkarzy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja

Najlepszy Bramkarz w kadrze?

  • Artur Boruc 27.1% (42)
  • Wojciech Szczęsny 25.8% (40)
  • Jerzy Dudek 16.8% (26)
  • Łukasz Fabiański 21.3% (33)
  • Adam Matysek 2.6% (4)
  • Przemysław Tytoń 1.3% (2)
  • Łukasz Skorupski 1.3% (2)
  • Wojciech Kowalewski 0.6% (1)
  • Tomasz Kuszczak 3.2% (5)

Oddanych głosów: 155

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
Autor
12.06.2026, 05:46:26 via Android
  • 1
@Lolenson1888: Faktycznie ciężko przypomnieć jego dobry mecz o stawkę. Na pierwszą mysl przychodzi jedynie mecz towarzyski z Francja gdzie nam wybronił remis.
  • Odpowiedz
trez
trez
Autor
12.06.2026, 07:30:49 via Android
  • 0
@Sylwiusz_89: Majdana zawinęli w dywan i wywieźli. Jeden mecz po mundialowym występie.
  • Odpowiedz
trez
trez
Autor
12.06.2026, 08:11:33 via Android
  • 0
@Sylwiusz_89: Po prostu dałem Kuszczaka. Oboje nie mieli większego momentu w kadrze to zdecydowałem sie na Tomka, któremu przyszło rywalizować w czasach Boruca, wczesnego Fabiana i Szczęsnego.
  • Odpowiedz
trez
trez
Autor
12.06.2026, 13:55:25 via Android
  • 1
@Sylwiusz_89: oby tak owocna dyskusja byla przy wyborze lewego obrońcy. :)
  • Odpowiedz
trez
trez
Autor
12.06.2026, 17:09:45 via Android
  • 1
@Sylwiusz_89: to bedzie 11 czyli nasze sprawdzone ustawienie 442 i do wybrania bedzie dwóch stoperów.
  • Odpowiedz
trez
trez 09.06.2026, 07:38:09
  • 1
Dokładnie 20 lat temu, 9 czerwca 2006 roku Polska przegrała mecz otwarcia mundialu z Ekwadorem tracąc pierwszego gola po wrzucie piłki z autu przez rywali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://youtu.be/CV9Huq3cBmA?is=QYOKvg1qY-Xxjhi3

#retrofutbol
#mecz

Twój najbardziej traumatyczny mecz kadry na dużym turnieju w XXI wieku

  • 0-4 z Portugalią na Mundialu 2002 13.3% (10)
  • 0-2 z Ekwadorem na Mundialu 2006 6.7% (5)
  • 0-1 z Czechami na Euro 2012 10.7% (8)
  • 1-2 z Senegalem na Mundialu 2018 28.0% (21)
  • 0-0 z Meksykiem na Mundialu 2022 0% (0)
  • 0-3 z Kolumbią na Mundialu 2018 13.3% (10)
  • O-2 z Koreą Płd na Mundialu 2002 10.7% (8)
  • Wszystkie 17.3% (13)

Oddanych głosów: 75

trez - Dokładnie 20 lat temu, 9 czerwca 2006 roku Polska przegrała mecz otwarcia mund...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
Autor
09.06.2026, 07:50:46 via Android
  • 0
@first: Tak, ale w paranormalnych warunkach. Xd
trez - @first: Tak, ale w paranormalnych warunkach. Xd

źródło: 1000012108

Pobierz
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
07.06.2026, 19:42:05
  • 8
Moim najulubieńszym zagranicznym bramkarzem jest Marc-Andre ter Stegen. A jaki jest Wasz?

#mecz #pilkanozna #sport #przemyslenia
tomwick55 - Moim najulubieńszym zagranicznym bramkarzem jest Marc-Andre ter Stegen. A...

źródło: 1000032287

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez 07.06.2026, 20:59:28 via Android
  • 5
@tomwick55: Kahn i Canizares w finale LM. Za dzieciaka ulubieni. I trochę Dudek xdd
trez - @tomwick55: Kahn i Canizares w finale LM. Za dzieciaka ulubieni. I trochę Dude...

źródło: 1000012094

Pobierz
  • Odpowiedz
kolicuch
kolicuch
07.06.2026, 05:43:12
  • 2
Od 3 czerwca weszły nowe przepisy dla młodych rowerzystów i użytkowników hulajnóg , że osoby poniżej 16 roku życia muszą jeździć w kaskach.
I teraz pytanie:
Jeżeli kask jest obowiązkowy dla 15 latka, bo zwiększa bezpieczeństwo, to dlaczego nie jest obowiązkowy dla 18 latka albo 40 latka? Czy to wynika z tego że powyżej 16 roku życia odpowiada się samemu za swoją głupotę?
Albo jest potrzebny wszystkim, albo nikomu.
Co o tym
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez 07.06.2026, 10:48:51 via Android
  • 0
@kolicuch: tu bardziej chodzi o edukację w bezpieczeństwo gówniarzy. Zamiar jest taki, żeby to bylo po prostu bezpieczne przyzwyczajenie ze jak wychodzisz na rower wrotki czy hulajnoge to zakładasz kakakask.
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
07.06.2026, 10:13:43
  • 1
Czy ktoś z was czułe sutki? W sensie, czy gag z the office, gdzie gościu starł je aż do krwi przez ruchy koszulki w trakcie biegu, może być prawdziwy? xD
Jak sobie z tym radzicie w trakcie maratonów
#bieganie #kiciochpyta
Rad-X - Czy ktoś z was czułe sutki? W sensie, czy gag z the office, gdzie gościu star...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez 07.06.2026, 10:44:33 via Android
  • 1
@Rad-X: raz po 15 km starlem do krwi. Xdd
Błąd zrobiłem, bo pobiegłem w koszulce piłkarskiej i to białej.
  • Odpowiedz
trez
trez 03.06.2026, 08:28:43
  • 3
Dokładnie 24 lata temu Rivaldo nieźle przyaktorzył. https://youtu.be/OiW0IPrv1Ro?is=GEFIY0X4JbX66nRH
( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz
#retrofutbol
trez - Dokładnie 24 lata temu Rivaldo nieźle przyaktorzył. https://youtu.be/OiW0IPrv1...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
Autor
03.06.2026, 08:55:28 via Android
  • 2
@Sylwiusz_89: nawet nie zakodowałem, że Kaka załapał juz sie na mundial w 2002 roku.
  • Odpowiedz
trez
trez 01.06.2026, 05:42:11
  • 4
Dokładnie 24 lata temu, 1 czerwca na Mundialu w Korei i Japonii Niemcy rozgromili Arabię Saudyjską 8-0. Hattricka ustrzelił Mirek Klose. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 12 lat później prawie powtórzyli wyczyn z kanarkami.
https://youtu.be/BRMKAQi3qFc?is=Fh_7CkeKfQjcfdpO

#mecz
#retrofutbol
trez - Dokładnie 24 lata temu, 1 czerwca na Mundialu w Korei i Japonii Niemcy rozgrom...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
Autor
01.06.2026, 06:12:02 via Android
  • 3
@eugeniusz_geniusz: na podwórku nie jeden próbował powtórzyć. Xd
A patrząc na drogę Niemców do finału, tj. Paragwaj, USA, Korea - jedna z łatwiejszych drabinek mundialowych.
  • Odpowiedz
trez
trez
Autor
01.06.2026, 07:13:34 via Android
  • 0
@eugeniusz_geniusz: wiadomo ściany gospodarzom mocno wtedy pomagały. Patrząc jednak na papier to drabinka śmiechu jak nasza grupa na Euro 2012.
  • Odpowiedz
trez
trez 31.05.2026, 15:26:59
  • 5
Dokładnie 24 lata temu, 31 maja 2002 roku, rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłce nożnej w Korei Południowej i Japonii.
Senegal ogral obrońców tytułu po golu Pana Papa Bouba Diopa. Zawodnik pare lat temu zmarł w wyniku choroby Charcota-Mariego-Tootha.
https://youtu.be/SILfGcjgxF0?is=jLf5o_mYJn-zPqi1
#mecz
#retrofutbol
trez - Dokładnie 24 lata temu, 31 maja 2002 roku, rozpoczęły się mistrzostwa świata w...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arkadiusz-milik
arkadiusz-milik
30.05.2026, 09:27:45
  • 4
Co tu drugo Holandię robio? #rower
arkadiusz-milik - Co tu drugo Holandię robio? #rower

źródło: 1000082506

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez 30.05.2026, 14:15:43 via Android
  • 0
@arkadiusz-milik: U mnie w okolicy podobny byl potworek. Jeden pas dla rowerów, drugi dla samochodów. Ruch oczywiście w obie strony. Xdd Kierowcy mieli niezle wtf jak nie spojrzeli na znaki.
Na szczęście ktos poszedł po rozum do głowy i zrobili oddzielnie ścieżkę oddzielona pasem zieleni.
  • Odpowiedz
Vanlid
Vanlid
29.05.2026, 11:47:40
  • 0
Moje dwie propozycje rozgrywek w #fm26 lub #fm24 z zaktualizowanymi składami:

- Henryk Kasperczak Challenge - bądź jak Pan Henryk i poprowadź kilka afrykańskich kadr na przestrzeni kilkunastu/kilkudziesięciu lat. Zdobądź medale na Pucharze Narodów Afryki. Zmieniaj kadry co 3/4/5 lat. Propozycje kadr na początek: Ghana, Wybrzeże Kości Słoniowej, Tunezja, Republika Zielonego Przylądka, Burkina Faso.
- Polski Moneyball - odbuduj Widzew Łódź i spróbuj udobruchać ich bogatego właściciela. Rób
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez 29.05.2026, 12:12:00 via Android
  • 1
Bierz kadry. Uwielbiałem grać PNA.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

krystian

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.04.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking