Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bitcoholic

bitcoholic

Dołączył 9 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 77102
  • Znaleziska 6173
  • Mikroblog 70929
  • Obserwujący 68
  • Obserwowane 564
  • Dodane (2178)
  • Komentowane (12544)
  • Plusowane (56207)
wfyokyga
wfyokyga
przedwczoraj, 01:07:20
  • 50
wfyokyga

źródło: temp_file7876314785391969488

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Makarow
Makarow
27.05.2026, 19:44:28
  • 72
#gielda

Ej powiedzcie mi mirki o co chodzi z tym Micronem? Bo widzę że się wszyscy tym tutaj jaracie, serio warto w to wchodzić???
Makarow - #gielda 

Ej powiedzcie mi mirki o co chodzi z tym Micronem? Bo widzę że si...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisguy1
thisguy1
27.05.2026, 19:45:44 via Wykop
  • 35
@Makarow: ty widziałeś ostatnią zimę? Na Warmii nie było tyle śniegu od 10+ lat. Oczywiście, że Micron zajmujący się odśnieżaniem to dobra inwestycja
  • Odpowiedz
WARKUTONU
WARKUTONU
27.05.2026, 19:48:38 via Wykop
  • 9
@Makarow: chodzi o to, że tam w tym konsorcjum pamiętają żeby wyjechać ciągniczkiem na chodniki odśnieżyć trochę tego śniegu dwa dni po tym jak już padało, ale to nieważne, bo i tak tylko oni odśnieżają w całym mieście, to też dlatego tak drogo ich wyceniają, bo reszta zapomina o tym

stąd się mówi, że pamięciorze
  • Odpowiedz
triliamsa
triliamsa
27.05.2026, 19:52:52
  • 730
#heheszki #komputery
triliamsa - #heheszki #komputery

źródło: rnd()

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hesus
hesus
27.05.2026, 20:22:55 via Wykop
  • 179
@triliamsa: plastikowa część USB jest zawsze od płyty głównej. Mając te wiadomość wystarczy już tylko odrobina przemocy przy wkładaniu
  • Odpowiedz
TroglodytaGerwazy
TroglodytaGerwazy
27.05.2026, 20:55:40 via Android
  • 137
@triliamsa: w ręku powinien trzymać VGA i wtedy byłoby uber śmieszne xD
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
27.05.2026, 21:25:12
  • 1832
Niesamowite, że teraz wszystko szkodzi, że olej, że mleko, że kąpiel codziennie, że spanie na prawym boku, wszystko jest złe, z wyjątkiem pracy 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. To wciąż jest super. #pracbaza #praca
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
27.05.2026, 21:32:19 via Android
  • 802
@Sleepypl: mylisz się, praca 8 godzin dziennie to niewystarczające zaangażowanie, brak szacunku i lekceważące podejście do pracodawcy. Musisz się jak najszybciej poprawić w tej kwestii.
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
27.05.2026, 22:19:29 via Wykop
  • 335
@Sleepypl: praca 8h szkodzi, praca 8h i nadgodziny nie szkodzi
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
22.05.2026, 01:03:59
  • 10
Mircy, muszę się z Wami podzielić historią, która do dzisiaj nie daje mi spokoju i pewnie będzie mnie prześladować już zawsze.
Ciężko mi dokładnie umiejscowić to w czasie, ale to był jakoś 2010 albo 2011 rok, sam początek moich studiów. Miałem wtedy kumpla, nazwijmy go Damian (imię zmienione, bo wiem, że kiedyś miał tu konto i pewnie czasem przegląda Mirko). A może i już nie.

Widywaliśmy się tak raz na 2-3 tygodnie. Nasze życia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supremin1
supremin1
22.05.2026, 01:43:36 via Wykop
  • 17
@Caracas: zależy od glowy, pewnie by zrobiło 10x i byś sprzedał
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
22.05.2026, 03:48:58 via Wykop
  • 15
@Caracas: wierzył w UFO, to dostał efekt Scully ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
beriam
beriam
22.05.2026, 06:08:23
  • 135
„Soloneza czas zacząć”.

#humorobrazkowy
#heheszki
#takaprawda #polityka
beriam - „Soloneza czas zacząć”.

#humorobrazkowy 
#heheszki
#takaprawda #polityka

źródło: 6202

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Altar
Altar
22.05.2026, 06:18:55 via Android
  • 70
@beriam: O, dzień dobry. Widzę, że pani też jest alkoholiczką. Ile Harnasiów dziennie szanowna pani wali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fizzly
fizzly
22.05.2026, 06:21:48 via Wykop
  • 62
@beriam: Cz-cześć....fajne masz butelki... i tak płynnie je wkładasz.. spotkamy sie?
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
22.05.2026, 02:08:05
  • 463
Lujdziarski

źródło: 1000027832

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
22.05.2026, 05:17:32 via Android
  • 87
@Lujdziarski: No to rasizm
  • Odpowiedz
ciastko_do_kawy
ciastko_do_kawy
22.05.2026, 05:20:43 via Wykop
  • 61
ciastkodokawy

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
21.05.2026, 21:45:27
  • 483
Robot sortuje paczki ósmą dobę. 13-letni Mikołaj nie żyje.


O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mehhhhhhh
Mehhhhhhh
21.05.2026, 21:47:36 via Wykop
  • 258
@DwieLinieBOTv3:
Mehhhhhhh - @DwieLinieBOTv3:

źródło: IMG_3835

Pobierz
  • Odpowiedz
sztygar
sztygar
sztygar
21.05.2026, 23:03:39 via Android
  • 29
@DwieLinieBOTv3: gruba akcja
  • Odpowiedz
naokimistrzapjo
naokimistrzapjo
22.05.2026, 05:14:47
  • 2017
Kasjerka w Dino była jakaś niemiła, chyba nie wie że rozmawiała z akcjonariuszem

#gielda
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guezeman
Guezeman
22.05.2026, 05:16:06 via Wykop
  • 846
@naokimistrzapjo: albo wlasnie wie i to dlatego
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
22.05.2026, 05:29:17 via Android
  • 304
@naokimistrzapjo: mogłeś powiedzieć, ze masz udziały w tej firmie, jeden tel i moze pożegnać sie z praca.... zmieniłaby swoje zachowanie w trymiga
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
21.05.2026, 01:56:15
  • 120
verq2137

źródło: FB_IMG_1779257783354

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubisz_sok_to_sok_maj_kok
lubisz_sok_to_sok_maj_kok
21.05.2026, 13:29:59 via Wykop
  • 7
@verq2137: ja nie rozumiem tych durnych zabaw weselnych serio
  • Odpowiedz
Fjubens
Fjubens
21.05.2026, 16:28:46 via Wykop
  • 5
@lubisz_sok_to_sok_maj_kok: mamy autyzm po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
20.05.2026, 23:30:29
  • 178
Umeraczyk

źródło: comment_1606185008FVupWlgC1EFaZN60uogL6m

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StanMarsh93
StanMarsh93
20.05.2026, 23:42:33 via Android
  • 165
@Umeraczyk: mamo ja blogier
  • Odpowiedz
SkaczoncyPonikKolny
SkaczoncyPonikKolny
21.05.2026, 01:27:14 via Wykop
  • 191
@StanMarsh93: c-------r
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
20.05.2026, 22:35:18
  • 409
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
wfyokyga - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: temp_file6126744160624721240

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
20.05.2026, 22:38:04 via Wykop
  • 129
@wfyokyga: Mocne jak brak promocji na Harnasia
  • Odpowiedz
koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
20.05.2026, 22:48:31 via Wykop
  • 87
@wfyokyga: kolekcja klasyki
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
21.05.2026, 03:55:56
  • 719
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000028098

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RozowaZielonka
RozowaZielonka
21.05.2026, 04:11:56 via iOS
  • 100
@Muszewymyslec2: ja p------ę ale śmieszne buahahahahahaha BEKA
  • Odpowiedz
wloczykij83
wloczykij83
wloczykij83
21.05.2026, 04:37:09 via Wykop
  • 593
@RozowaZielonka: mocny ból d--y , kobietę obrazajo
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0
15.05.2026, 23:47:37
  • 526
BELM0ND0

źródło: temp_file7674686080348867026

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
16.05.2026, 04:22:58 via Wykop
  • 151
@BELM0ND0: 2 litry perły export to tylko 4 piwa, to tyle co nic.
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
16.05.2026, 05:21:20 via Wykop
  • 66
@BELM0ND0: ja też się zastanawiam w czym ma pomóc węgiel po wypiciu piwa? zrozumiałbym 2 tabletki 2kc, pływające w litrze wódy, ale węgiel?
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
16.05.2026, 01:35:25
  • 587
Umeraczyk

źródło: 576446343_1144005044557995_417940963646531280_n

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cocojambo210
cocojambo210
16.05.2026, 01:50:28 via Android
  • 176
@Umeraczyk: Ehh to byli czasy
  • Odpowiedz
razorn3
razorn3
16.05.2026, 05:18:59 via Wykop
  • 173
@Umeraczyk: i jeszcze musi za to płacić
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
16.05.2026, 03:23:07
  • 809
sylwke3100

źródło: temp_file2993447212528174365

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
16.05.2026, 07:38:00 via Wykop
  • 65
@sylwke3100: cięzka, ogromna...
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
16.05.2026, 07:45:00 via Android
  • 211
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: caps lock z niej spływa
  • Odpowiedz
CJMac
CJMac
15.05.2026, 22:08:26
  • 664
CJMac

źródło: 0

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Victor_Manzon
Victor_Manzon
15.05.2026, 22:15:05 via Wykop
  • 34
@CJMac: no i przespałeś
  • Odpowiedz
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
15.05.2026, 22:52:29 via Wykop
  • 121
@CJMac: przyszedłem kłócić się z memem ¯\(ツ)/¯ biorąc pod uwagę kolorystykę zdjęcia to do transformacji ustrojowej zostało jakieś 5-7 lat. Czyli mieszkań nie było i g---o byś zrobił. 1994 to już zdjęcia na negatywach Kodaka, które w porównaniu z powyższym zdjęciem odznaczały się ferią kolorów, szczególnie że wtedy był szał na super kolorowe, pstrokate ciuchy dziecięce i ortaliony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
15.05.2026, 20:24:07
  • 210
#gielda
Wiecie co mi r---------a głowę? To że taki pionek jak jak ma włożone prawie 100k USD w akcje takiego majkrosofta. Wiadomo że na minus, ale nie o to.
Ja, zwykły Darek, mam k---a prawie 400k PLN w akcjach jednej spółki.
W portfelu prawie milion.
Ja, zwykły chłopak z bloku, który pierwsze firmowe buty miał mając lat 16. Jakieś converese’y. A teraz mam takich butów szafę. I wszytko.
Mózg r-------y.
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m-mmmm_marysia
m-mmmm_marysia
15.05.2026, 20:26:30 via Wykop
  • 395
@ToJestNiepojete: z roboty to wyciągnął ze 3 bańki, poinwestowal i została bańka
  • Odpowiedz
ww00
ww00
15.05.2026, 20:40:04 via Wykop
  • 146
@vladi_putin: @dariusz44 Ja osobiście czuję w c--j satysfakcję jak sobie podsumuję ostatnie 10-15 lat życia. Ludzie mówią "Urodziłeś się biedny, to i biedny umrzesz." Pamiętam jak w domu nie było na wyprawkę do szkoły, czy na projekt z plastyki/techniki, bo farbki/materiały drogie. Teraz nie patrzę na ceny w sklepach, po prostu kupuję i jakkolwiek by tego nie nazwała lewicowa julka, to cieszę się, że moje personal value pozwala mi
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
14.05.2026, 22:54:16
  • 624
wfyokyga

źródło: temp_file5043535609024699993

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lamajdama
Lamajdama
Lamajdama
14.05.2026, 22:55:00 via Wykop
  • 294

Komentarz usunięty przez moderatora

Hellicon
Hellicon
14.05.2026, 23:03:52 via Android
  • 253
@wfyokyga: Dajcie dziadka co będzie stał pół godziny w kolejce żeby poprosić o wydruk ze stanem konta.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 2811
  • Strona 1 z 2811
  • >

Bitcoholic

  • Filozof amator, poszukujący agnostyk. Wysokofunkcjonujący autysta, alkoholik, psychonauta i onanista. Inwestor kryptowalutowy i hodler.
  • Wykop

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.01.2022

    Komentator
  • VIP
    od 31.12.2021

    VIP
  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.09.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.03.2023

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking