Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bircov

bircov

Dołączył 16 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 95785
  • Znaleziska 36746
  • Mikroblog 59039
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 30
markhausen
markhausen
markhausen
23.01.2024, 16:41:36
  • 1035
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bircov
bircov 24.01.2024, 08:39:58 via Wykop
  • 0
najgorszy prezydent po Jaruzelskim urzęduje w tym momencie


@zjadlbym_kebaba: Nie mam zamiaru bronić Jaruzela, ale jednak nie pamiętam żadnego podobnie wstydliwego epizodu z jego kadencji.
  • Odpowiedz
AlexR
AlexR
21.01.2024, 22:44:49
  • 4
ajj Nifra, kocham cie (。◕‿‿◕。) #trance #muzykaelektroniczna
AlexR - ajj Nifra, kocham cie (。◕‿‿◕。) #trance #muzykaelektroniczna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bircov
bircov 22.01.2024, 09:53:34 via Wykop
  • 1
Byłem na jej występie w Krotoszynie w zeszłym roku. Nie spodziewałem się nic specjalnego, bo pamiętałem jej słaby występ sprzed kilku lat na innym festiwalu, ale zostałem pozytywnie zaskoczony. Nakręciła imprezę nawet lepiej niż główni goście, czyli Kyau & Albert. Wyrobiła się dziewczyna.
  • Odpowiedz

765

Jarosław Kaczyński o geście Kozakiewicza -pytanie od dziennikarzy 3.01.2024

Pokaż treści 18+

Jarosław Kaczyński o geście Kozakiewicza -pytanie od dziennikarzy 3.01.2024

Manipulacja, nie było xd

PajonkMondry
z
youtube.com
dodany: 03.01.2024, 12:08:52
  • 104
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpisu
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    tvpis
  • #
    polityka
bircov
bircov 03.01.2024, 13:49:05 via Wykop
  • 2
Nie wiem, ale się wypowiem. Jakie to jest typowe dla ludzi z tego pokolenia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p.....k
konto usunięte 13.12.2023, 05:02:07
  • 786
#zrzutka #bekazkonfederacji #polityka #polityka
p.....k - #zrzutka  #bekazkonfederacji #polityka #polityka

źródło: zrzutka

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bircov
bircov 13.12.2023, 08:07:47 via Wykop
  • 3
@ps0lak: Zaprawdę powiadam wam, Braun został już sowicie wynagrodzony za swój wybryk, więc zbiórka na niego to zwyczajny SCAM.
  • Odpowiedz

367

O co chodzi z benzyną E10 zamiast E5 na stacjach paliw? Wyjaśnienie

O co chodzi z benzyną E10 zamiast E5 na stacjach paliw? Wyjaśnienie

Starzy kierowcy kojarzą tylko dwa rodzaje benzyn: zwykłą 95-oktanową i "lepszą" benzynę 98. Za kilka tygodni na polskich stacjach pojawi się dodatkowy, nieoczywisty wybór: zatankować benzynę E5 czy E10? Wyjaśnienie ;)

milosz_wodzianski
z
auto-swiat.pl
dodany: 30.11.2023, 12:10:45
  • 269
  • #
    benzyna
  • #
    paliwo
  • #
    orlen
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    gospodarka
bircov
bircov 30.11.2023, 16:26:15 via Wykop
  • 4
98/E10


@Adriian321: Takiego czegoś nie ma i na razie na pewno nie będzie.

1975

Mustang i polska policja

Mustang i polska policja

Kolejny przykład dlaczego ludzie szanują strażaków, a gardzą bagnetami.

Kalafioor
z
youtube.com
dodany: 30.11.2023, 13:57:42
  • 318
  • #
    policja
  • #
    strazpozarna
bircov
bircov 30.11.2023, 16:20:02 via Wykop
  • 174
Bo strazacy sa po to zeby pomagac, a policja po to zeby gnoic ludzi


@Messix: Strażacy są po to, żeby pomagać zwykłym ludziom, a policja po to, żeby chronić władzę i działać w jej interesie.
Reichsmarschall
Reichsmarschall
27.11.2023, 21:48:26
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bircov
bircov 28.11.2023, 07:59:39 via Wykop
  • 2
@Reichsmarschall: Maryja jest w zasadzie w pełni zmyśloną postacią. Być może, jest jakieś niewielkie nawiązanie do prawdziwej osoby, ale nie ma żadnych dowodów na jej istnienie. Ogólnie, dowody na istnienie większości postaci z Nowego Testamentu są bardzo słabe albo nie ma ich wcale.
Polecam ten artykuł, który nieco naświetla tę sprawę.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
26.11.2023, 10:53:14
  • 305
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bircov
bircov 27.11.2023, 07:51:49 via Wykop
  • 0
Jak ktoś myśli, że ma D i dlatego go nie zmobilizują to chyba będę musiał rozczarować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SoplicaTadeusz: Może i tak, ale na pewno nie pójdzie na front w pierwszej kolejności. Poza tym, są inne sposoby na wywinięcie się od pójścia na front. Możesz np. być specjalistą, który jest bardziej wartościowy poza linią frontu i jeśli jesteś wpisany na specjalna listę (są na
  • Odpowiedz
bircov
bircov 27.11.2023, 14:45:25 via Wykop
  • 0
@SoplicaTadeusz: Polecam zapoznać się z ustawą dot. obrony ojczyzny:

Dz.U.2022.2305 t.j. Akt obowiązujący

Wersja od: 15 listopada 2023 r.
Art. 541. [Wyłączenie z obowiązku pełnienia służby
  • Odpowiedz

3464

Jak z kulturką zacząć nowy dzień - wersja TVPInfo

Pokaż treści 18+

Jak z kulturką zacząć nowy dzień - wersja TVPInfo

Pani redaktor Magdalena Ogórek wita widzów w swoim programie w piękny listopadowy poranek XDDDDDDDDDDDDDDD

Amatorro
z
streamable.com
dodany: 27.11.2023, 11:08:27
  • 334
  • #
    tvpinfo
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    telewizja
  • #
    tvpis
bircov
bircov 27.11.2023, 13:14:54 via Wykop
  • 6
@Badyl69: Może i nie przytyła, ale za to ma tyle botoksu w twarzy, że pewnie nie może się uśmiechnąć, nawet jakby chciała.
Hetmanow
Hetmanow
24.11.2023, 06:09:03
  • 843
#blackpill ciekawe czym to się skończy jeśli większość ludzi będzie się wychowywał w niepełnej rodzinie
Hetmanow - #blackpill ciekawe czym to się skończy jeśli większość ludzi będzie się wy...

źródło: IMG_20231124_070519

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bircov
bircov 24.11.2023, 13:19:54 via Wykop
  • 2
@Hetmanow: Wiadomość zawiera manipulację. To że formalnie są to dzieci pozamałżeńskie, nie znaczy, że nie maja normalnej rodziny. W Hiszpanii jest już od ładnych paru lat duży kryzys małżeństwa i w mojej hiszpańskiej części rodziny też są takie przypadki. Normalne rodziny, tylko żyją na kocią łapę lub na umowie o związki partnerskim. Wynika to z rozjazdu liberalnej sytuacji społecznej (szczególnie poglądów kobiet) oraz przestarzałej, patriarchalnej formuły małżeństwa.
  • Odpowiedz
t.....0
konto usunięte 24.11.2023, 06:25:59
  • 471
Co mi wczoraj przykuło wzrok na poczcie: dziewczynki, jesteście księżniczkami! Chlopaki, brac sie do roboty łożyć na swoje przyszle księżniczki ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡° ʖ̯ ͡°) picrel

#rownouprawnienie #wychowanie #niebieskiepaski #rozowepaski #pieklokobiet
t.....0 - Co mi wczoraj przykuło wzrok na poczcie: dziewczynki, jesteście księżniczka...

źródło: temp_file1513576965118630002

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bircov
bircov 24.11.2023, 13:13:44 via Wykop
  • 1
odstaw chłopie wykop bo już grubą odklejka tutaj zaszła


@Operator_imadla: Ale przecież gość ma rację. To jest programowanie społeczne od najmłodszych lat.
  • Odpowiedz

447

Budimex wygrywa przetarg na budowę autostrady D11 w Czechach za 2 mld zł

Budimex wygrywa przetarg na budowę autostrady D11 w Czechach za 2 mld zł

W ramach prac nad D11, planowane jest wybudowanie 21 km autostrady, w tym trzy węzły drogowe. Ponadto, projekt obejmuje konstrukcję 28 obiektów inżynierskich o łącznej długości prawie 4 km, w tym dwa tunele.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 23.11.2023, 11:24:01
  • 78
  • #
    budownictwo
  • #
    autostrady
  • #
    drogi
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
bircov
bircov 24.11.2023, 07:38:45 via Wykop
  • 1
założona przez byłych komuchów i bezpieczniaków, która stawiała autostrady w Polsce i wydymała parę tysięcy polskich firm, nie płacąc im za wykonana robotę?


@ZjazdDoBazy: To samo słyszałem z prawackich źródeł o Polaqua. A tak się składa, że jest to obecnie jeden z najbardziej rzetelnych wykonawców. Mają najmniej opóźnień i poprawek poinwestycyjnych.
raul7788
raul7788
raul7788
22.11.2023, 21:23:20
  • 220
#1z10
raul7788 - #1z10
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bircov
bircov 23.11.2023, 08:56:02 via Wykop
  • 5
@raul7788: Nieźle. Trochę jak z tym gościem sprzed lat, co w amerykańskiej edycji milionerów, doszedł do końca baz użycia żadnego koła ratunkowego, po czym przy ostatnim pytaniu zadzwonił do ojca tylko po to, żeby mu powiedzieć, że właśnie wygrywa milion.
bircov - @raul7788: Nieźle. Trochę jak z tym gościem sprzed lat, co w amerykańskiej e...
  • Odpowiedz

677

Powypadkowe BMW sprzedaje jako IDEAŁ i...

Powypadkowe BMW sprzedaje jako IDEAŁ i...

...A&M Service Adam Czarnecki wystawia do sprzedaży powypadkowy samochód. Początkowo w ogłoszeniu zaznaczył, iż samochód jest bezwypadkowy, mimo, iż jak sam przyznaje- wiedział, że auto było po "drobnej kolizji". Poinformowany o przeszłości wypadkowej nie zmienia treści ogłoszenia

fuckyt
z
wykop.pl
dodany: 21.11.2023, 21:44:31
  • 194
  • #
    bmw
  • #
    handlarze
  • #
    powypadkowe
  • #
    wbaub31020vj81002
bircov
bircov 22.11.2023, 19:34:03 via Wykop
  • 0
@lysyzlombardu: Tam jest ten słynny diesel, co ma rozciągający się łańcuch rozrządu od strony grodzi? Żeby go wymienić, chyba trzeba wyciągać cały silnik...
30062018
30062018
22.11.2023, 05:49:42
  • 964
Od dwóch dni spać nie mogę. Budzę się, kręcę, przewracam z boku na bok. Olśniło mnie, poszedłem sprawdzić kaloryfer i odpalony na 5.

Różowa dostanie taki o------l, że całą zimę nawet go nie tknie. Zdemontuje dziś te gałki. Jak można spać w takiej saunie, ani to zdrowe ani przyjemne. A ona jeszcze ma jakąś kołdrę zimową i śpi w długim rękawie i spodniach.

Kto mieszka z różową ten się w cyrku nie
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bircov
bircov 22.11.2023, 10:21:18 via Wykop
  • 1
tu trzeba działać dwutorowo: grzejnik na 5, żeby powietrze było ciepłe i otwarte okno, żeby było świeże


@Adheziwas: Mam znajomego, który tak robi, bo z jednej strony mu zimno, a z drugiej duszno. Dodatkowo, cały czas odpalony oczyszczacz powietrza, bo smog.
  • Odpowiedz
Velsey
Velsey
17.11.2023, 09:02:13
  • 151
Zimówki trzeba założyć

#pepe #apustaja #apu #opony
Velsey - Zimówki trzeba założyć

#pepe #apustaja #apu #opony

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bircov
bircov 17.11.2023, 10:39:38 via Wykop
  • 5
tylko całoroczne


@jegertilbake: Nie zawsze się sprawdzają. Jeśli masz auto o większej mocy i szczególnie jeśli jeździsz w terenie górskim, lepiej mieć dwa komplety opon. Poza tym, dobre opony całoroczne są strasznie drogie. Przykładowo, do mojego samochodu kosztują one więcej, niż letnie i zimowe razem.
  • Odpowiedz
bircov
bircov 17.11.2023, 12:29:53 via Wykop
  • 0
@jegertilbake: Zgaszam się, ale to się tyczy normalnych, przeciętnych samochodów. Mi chodzi o te wyjątki, kiedy całoroczne się nie sprawdzają. To nie jest remedium dla każdego.
  • Odpowiedz
assninja
assninja
13.11.2023, 19:36:23
  • 452
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bircov
bircov 14.11.2023, 07:40:34 via Wykop
  • 1
@UberWygryw: Nawet jakiś księżulo się tam załapał. Szkoda, że u nas takie coś nie jest możliwe.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
09.11.2023, 08:29:59
  • 393
#panama #protest #morderstwo #ekologia #upadek Rozumiem ale nie popieram. Na twitterze burza bo większość popiera czyn. Ludzi już całkiem pogięło. Facet w biały dzień podchodzi i z zimną krwią zabija innych ludzi. Nie jestem za blokowaniem dróg przez aktywistów i rozumiem, że facetowi puściły nerwy bo sam jestem cholerykiem ale są pewne granice
CipakKrulRzycia - #panama #protest #morderstwo #ekologia #upadek Rozumiem ale nie pop...

źródło: IMG_20231109_092321

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bircov
bircov 09.11.2023, 14:24:29 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

638

Wściekły kierowca zastrzelił dwóch eko aktywistów blokujących drogę

Pokaż treści 18+

Wściekły kierowca zastrzelił dwóch eko aktywistów blokujących drogę

Kurde, a miałem się już przyłączyć do protestujących w walce o lepszą planetę, ale tak bardzo to chyba nie. Disturbing footage showed a man with grey hair and glasses casually approaching the blockade on the Pan-American Highway in Chame, Panama yesterday before he kills two people

lakfor
z
mirror.co.uk
dodany: 09.11.2023, 01:59:05
  • 344
  • #
    ekologia
  • #
    stopoil
  • #
    protest
  • #
    panama
  • #
    bron
bircov
bircov 09.11.2023, 11:29:56 via Wykop
  • 7
@przemq88: I to usprawiedliwia zabicie z zimna krwią dwóch ludzi, którzy go nawet nie atakowali? Mam nadzieję, że deportują go do USA, gdzie ma szanse dostać karę śmierci.
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 20
  • Strona 8 z 20
  • >
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.05.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.05.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.10.2013

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking