Byłem na jej występie w Krotoszynie w zeszłym roku. Nie spodziewałem się nic specjalnego, bo pamiętałem jej słaby występ sprzed kilku lat na innym festiwalu, ale zostałem pozytywnie zaskoczony. Nakręciła imprezę nawet lepiej niż główni goście, czyli Kyau & Albert. Wyrobiła się dziewczyna.
Starzy kierowcy kojarzą tylko dwa rodzaje benzyn: zwykłą 95-oktanową i "lepszą" benzynę 98. Za kilka tygodni na polskich stacjach pojawi się dodatkowy, nieoczywisty wybór: zatankować benzynę E5 czy E10? Wyjaśnienie ;)
@Reichsmarschall: Maryja jest w zasadzie w pełni zmyśloną postacią. Być może, jest jakieś niewielkie nawiązanie do prawdziwej osoby, ale nie ma żadnych dowodów na jej istnienie. Ogólnie, dowody na istnienie większości postaci z Nowego Testamentu są bardzo słabe albo nie ma ich wcale. Polecam ten artykuł, który nieco naświetla tę sprawę.
Jak ktoś myśli, że ma D i dlatego go nie zmobilizują to chyba będę musiał rozczarować ( ͡°͜ʖ͡°)
@SoplicaTadeusz: Może i tak, ale na pewno nie pójdzie na front w pierwszej kolejności. Poza tym, są inne sposoby na wywinięcie się od pójścia na front. Możesz np. być specjalistą, który jest bardziej wartościowy poza linią frontu i jeśli jesteś wpisany na specjalna listę (są na
@Hetmanow: Wiadomość zawiera manipulację. To że formalnie są to dzieci pozamałżeńskie, nie znaczy, że nie maja normalnej rodziny. W Hiszpanii jest już od ładnych paru lat duży kryzys małżeństwa i w mojej hiszpańskiej części rodziny też są takie przypadki. Normalne rodziny, tylko żyją na kocią łapę lub na umowie o związki partnerskim. Wynika to z rozjazdu liberalnej sytuacji społecznej (szczególnie poglądów kobiet) oraz przestarzałej, patriarchalnej formuły małżeństwa.
Co mi wczoraj przykuło wzrok na poczcie: dziewczynki, jesteście księżniczkami! Chlopaki, brac sie do roboty łożyć na swoje przyszle księżniczki ( ͡º͜ʖ͡º)( ͡°ʖ̯͡°) picrel
W ramach prac nad D11, planowane jest wybudowanie 21 km autostrady, w tym trzy węzły drogowe. Ponadto, projekt obejmuje konstrukcję 28 obiektów inżynierskich o łącznej długości prawie 4 km, w tym dwa tunele.
założona przez byłych komuchów i bezpieczniaków, która stawiała autostrady w Polsce i wydymała parę tysięcy polskich firm, nie płacąc im za wykonana robotę?
@ZjazdDoBazy: To samo słyszałem z prawackich źródeł o Polaqua. A tak się składa, że jest to obecnie jeden z najbardziej rzetelnych wykonawców. Mają najmniej opóźnień i poprawek poinwestycyjnych.
@raul7788: Nieźle. Trochę jak z tym gościem sprzed lat, co w amerykańskiej edycji milionerów, doszedł do końca baz użycia żadnego koła ratunkowego, po czym przy ostatnim pytaniu zadzwonił do ojca tylko po to, żeby mu powiedzieć, że właśnie wygrywa milion.
...A&M Service Adam Czarnecki wystawia do sprzedaży powypadkowy samochód. Początkowo w ogłoszeniu zaznaczył, iż samochód jest bezwypadkowy, mimo, iż jak sam przyznaje- wiedział, że auto było po "drobnej kolizji". Poinformowany o przeszłości wypadkowej nie zmienia treści ogłoszenia
@lysyzlombardu: Tam jest ten słynny diesel, co ma rozciągający się łańcuch rozrządu od strony grodzi? Żeby go wymienić, chyba trzeba wyciągać cały silnik...
Od dwóch dni spać nie mogę. Budzę się, kręcę, przewracam z boku na bok. Olśniło mnie, poszedłem sprawdzić kaloryfer i odpalony na 5.
Różowa dostanie taki o------l, że całą zimę nawet go nie tknie. Zdemontuje dziś te gałki. Jak można spać w takiej saunie, ani to zdrowe ani przyjemne. A ona jeszcze ma jakąś kołdrę zimową i śpi w długim rękawie i spodniach.
tu trzeba działać dwutorowo: grzejnik na 5, żeby powietrze było ciepłe i otwarte okno, żeby było świeże
@Adheziwas: Mam znajomego, który tak robi, bo z jednej strony mu zimno, a z drugiej duszno. Dodatkowo, cały czas odpalony oczyszczacz powietrza, bo smog.
@jegertilbake: Nie zawsze się sprawdzają. Jeśli masz auto o większej mocy i szczególnie jeśli jeździsz w terenie górskim, lepiej mieć dwa komplety opon. Poza tym, dobre opony całoroczne są strasznie drogie. Przykładowo, do mojego samochodu kosztują one więcej, niż letnie i zimowe razem.
@jegertilbake: Zgaszam się, ale to się tyczy normalnych, przeciętnych samochodów. Mi chodzi o te wyjątki, kiedy całoroczne się nie sprawdzają. To nie jest remedium dla każdego.
#panama #protest #morderstwo #ekologia #upadek Rozumiem ale nie popieram. Na twitterze burza bo większość popiera czyn. Ludzi już całkiem pogięło. Facet w biały dzień podchodzi i z zimną krwią zabija innych ludzi. Nie jestem za blokowaniem dróg przez aktywistów i rozumiem, że facetowi puściły nerwy bo sam jestem cholerykiem ale są pewne granice
Kurde, a miałem się już przyłączyć do protestujących w walce o lepszą planetę, ale tak bardzo to chyba nie. Disturbing footage showed a man with grey hair and glasses casually approaching the blockade on the Pan-American Highway in Chame, Panama yesterday before he kills two people
@przemq88: I to usprawiedliwia zabicie z zimna krwią dwóch ludzi, którzy go nawet nie atakowali? Mam nadzieję, że deportują go do USA, gdzie ma szanse dostać karę śmierci.
@zjadlbym_kebaba: Nie mam zamiaru bronić Jaruzela, ale jednak nie pamiętam żadnego podobnie wstydliwego epizodu z jego kadencji.