Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bezczelny_dalmatynczyk

bezczelny_dalmatynczyk

Dołączył 2 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 819
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 811
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
  • Dodane (4)
  • Komentowane (24)
  • Plusowane (783)
szynall
szynall
02.06.2026, 14:18:30
  • 905
#gielda wlasnie dzwonili z banku z zatwierdzeniem przelewu środków na giełdę o padlo pytanie czy to ktos mnie namawia na ten przelew.
Odpowiedziałem że nie, chociaż w głębi serca wiem ze to Wy mnie nagoniliscie xd
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gizmo1231
gizmo1231
02.06.2026, 14:20:08 via Wykop
  • 627
@szynall: Tag nie stranowi porady finansowej w sensie rozumienia ustawy
  • Odpowiedz
szynall
szynall
Autor
02.06.2026, 14:23:52 via Wykop
  • 145
@heniek_8: przeciez my tu zarabiamy, prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

lubie-sernik
lubie-sernik
31.05.2026, 07:23:29
  • 373
No Elo @megaimperator jedziemy z @Arcane89 do Ciebie (ʘ‿ʘ)

#sernikpodrozuje
#podroze #azja #tajlandia
lubie-sernik - No Elo @megaimperator jedziemy z @Arcane89 do Ciebie (ʘ‿ʘ)

#sernikpod...

źródło: 1000056710

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....c
c.....c
konto usunięte 31.05.2026, 07:26:08 via Wykop
  • 365
@lubie-sernik: ale dziwne te strefy pomiaru prędkości na autostradzie tam u was
  • Odpowiedz
ddiazepam
ddiazepam
ddiazepam
31.05.2026, 08:32:23 via Wykop
  • 411
ddiazepam

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
31.05.2026, 10:20:37
  • 4123
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stallion45
Stallion45
31.05.2026, 10:23:48 via Wykop
  • 1228
@programista30k: nie mogę się doczekać aż w końcu donald tusk dojdzie do władzy i zmieni ten absurdalny przepis.
  • Odpowiedz
GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
31.05.2026, 11:40:58 via Wykop
  • 155

Komentarz usunięty przez moderatora

Pierdziawa
Pierdziawa
30.05.2026, 19:48:30
  • 36
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Cotlet
Karl_Cotlet
30.05.2026, 20:32:43 via Android
  • 1
@Pierdziawa: knedle
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
30.05.2026, 21:39:36
  • 39
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nocticadius
nocticadius
31.05.2026, 01:18:08 via Wykop
  • 1
@splinter96: .
  • Odpowiedz
kogut_20
kogut_20
31.05.2026, 11:08:04 via Wykop
  • 1
@splinter96: to serio jej c--e?
  • Odpowiedz

michal1498
michal1498
31.05.2026, 02:01:30
  • 70
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
30.05.2026, 12:46:16
  • 1376
Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).

Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
lubie-sernik - Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku cz...

źródło: 1000056382

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
Autor
30.05.2026, 12:46:58 via Android
  • 435
@lubie-sernik: jedzonko
lubie-sernik - @lubie-sernik: jedzonko

źródło: 1000056336

Pobierz
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
30.05.2026, 12:47:46 via Wykop
  • 1404
Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy.


@lubie-sernik:
matixrr - >Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy.

@lubie...

źródło: 53ff9b11fb99963265d7ba607f5511ee2792c629cc29881ebcd57bad4c4a00c7

Pobierz
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
30.05.2026, 07:50:55
  • 1599
Mój szef próbował mnie kiedyś przekonać, że mniejsze wynagrodzenie jest dobre bo w razie braku zleceń, firma najpierw zwolni zarabiających więcej.
#pracbaza #cnc #januszebiznesu
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....c
c.....c
konto usunięte 30.05.2026, 07:52:48 via Wykop
  • 1390
@k0n0p: czyli szefa wywalają jako pierwszego tak?
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
Autor
30.05.2026, 08:04:10 via Wykop
  • 1871
@cognjac: szef dokłada do interesu
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
29.05.2026, 05:23:27
  • 2347
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000028843

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
29.05.2026, 05:25:50 via Wykop
  • 1268
@splinter96: u mnie w szkole średniej ktoś zapchał kibel, kaban był wielkości puszki od piwa, całe wycieczki chodziły to oglądać xD przysięgam że tak było xD
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
29.05.2026, 06:28:09 via Wykop
  • 911
@straszny_cham: u mnie kiedyś takiego kabana zrobił KOŁO KIBLA xd. Kolega zrobił zdjęcie i ustawił na tapetę w sali informatycznej xd
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
21.05.2026, 02:58:32
  • 1261
-i duzo pan z tych memow potrafi wyciagnac?
-a to zalezy od dnia ale tak 60, 80 plusow, czasami pod 100 dobije
-ale to z jednego mema, tak?
redorbiter - -i duzo pan z tych memow potrafi wyciagnac?
-a to zalezy od dnia ale tak...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

macieyy
macieyy
21.05.2026, 04:33:01 via Android
  • 80
@redorbiter: tutaj potencjał jest jakis
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
21.05.2026, 05:39:34 via Wykop
  • 27
@redorbiter: masz, weź tego 70 plusa, średnia z twoich 60-80 i ani jednego więcej
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
15.05.2026, 09:50:49
  • 1628
Policja zatrzymała pięć osób, które brały udział w brutalnym pobiciu Ukraińców na moście Świętokrzyskim w Warszawie. Sprawcy mają od 15 do 18 lat.
Namierzali ich i wyłapywali sukcesywnie, co 2-3 godziny i doprowadzali do komendy. Wszyscy zatrzymani to Polacy w wieku od 15 do 18 lat. Trzech z nich to nieletni – dwóch 15-latków i 16-latek. Pozostali mają 17 i 18 lat, więc będą odpowiadać za swoje czyny jak dorośli.


Z naszych nieoficjalnych ustaleń
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roofy
Roofy
15.05.2026, 10:01:36 via Wykop
  • 1587
@troglodyta_erudyta:

Namierzali ich i wyłapywali sukcesywnie, co 2-3 godziny


Ale pięknie się tam gówniarze HWDP_99% wysprzęglali na komendzie xD
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
15.05.2026, 10:03:58 via Wykop
  • 1180
@troglodyta_erudyta: stawiam, że mają na socjalach polajkowane profile Grzegorza Dauna
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
10.05.2026, 06:06:02
  • 671
Daliście się nabrać na tą szopkę w watykanie? Procesje, śpiewy, sarkofag? ON czeka
W ciszy
Aż przyjdzie zapowiedziany czas
#2137
RomanKarburator - Daliście się nabrać na tą szopkę w watykanie? Procesje, śpiewy, sar...

źródło: 1000114519

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lohengrin
Lohengrin
10.05.2026, 06:28:27 via Wykop
  • 294
@RomanKarburator: Faraon mumia znowu r---------a całą parafie III
  • Odpowiedz
m3n3lli
m3n3lli
10.05.2026, 08:02:26 via Wykop
  • 359
@RomanKarburator: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
m3n3lli - @RomanKarburator: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

źródło: ChatGPT Image 10 maj 2026, 10_01_54

Pobierz
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
10.05.2026, 07:14:39
  • 767
Na X stabilnie.
Pisowski troll wrzuca fejka, a Pan Orlen go gasi jak peta ʕ•ᴥ•ʔ

#heheszki #ukraina #orlen #polityka
https://x.com/b_prasoweORLEN/status/2053113448247005531
piaskun87 - Na X stabilnie.
Pisowski troll wrzuca fejka, a Pan Orlen go gasi jak peta...

źródło: obraz

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
10.05.2026, 07:17:47 via Android
  • 566
@piaskun87: rząd powinien zamienić Szłapkę na admina Biura Prasowego Orlenu.
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
10.05.2026, 07:48:19 via Wykop
  • 356
@piaskun87: coolfon, lodziarz Max Hubner, chrzanik moje top 3 odklejeńców, a realnie rzecz biorąc funkcjonariuszy na X
  • Odpowiedz

Davvs
Davvs
Davvs
08.05.2026, 11:45:10
  • 823
Z okazji podpisania dzisiejszej umowy SAFE przypomnijmy kto jest za:

Wojsko - ZA
Generałowie - ZA
Agencja Uzbrojenia - ZA
Eksperci od wojskowości - ZA
Davvs - Z okazji podpisania dzisiejszej umowy SAFE przypomnijmy kto jest za:

Wojsko ...

źródło: 3434f7aa0c14af3c41d9aa08336c22659ca48f5decaddfa84d693a5b93595833

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
08.05.2026, 11:51:23 via Wykop
  • 284
@Davvs: Wszyscy co byli za to Niemcy. Prawdziwi Polacy z polskiej polski sa przeciwko
  • Odpowiedz
Idaho597
Idaho597
08.05.2026, 11:53:45 via Wykop
  • 565
@Davvs: Putin i Nawrocki- PRZECIW
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
08.05.2026, 11:14:18
  • 1677
#ukraina #rosja #wojna #polska #heheszki

XD
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #polska #heheszki 

XD

źródło: 1000077669

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janawykop
janawykop
08.05.2026, 11:19:58 via Wykop
  • 450
@Kempes: najmanowi sie zaczynaja zwoje skrecac?
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
08.05.2026, 11:26:36 via Android
  • 981
@Kempes: o jak mie pan teraz zaimponował panie Najman. 10/10.
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii
07.05.2026, 17:22:53
  • 684
Jeśli wiesz co to za logo, to znaczy że kolonoskopia już blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy #heheszki #cotozalogo #gimbynieznajo
Mexiii - Jeśli wiesz co to za logo, to znaczy że kolonoskopia już blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: image_picker_021D4B63-9072-413A-B882-5B148E073CE9-92950-0000075E5551383F

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asdfghjkl
asdfghjkl
07.05.2026, 17:36:12 via Wykop
  • 303
@Mexiii: z czym do ludzi smarku. Sony połączone z Ericssonem to dopiero rok 2001
asdfghjkl - @Mexiii: z czym do ludzi smarku. Sony połączone z Ericssonem to dopiero r...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
07.05.2026, 17:47:30 via Wykop
  • 128
@Mexiii: byłem dumnym posiadaczem tego cuda, kupiony na allegro. Pamiętam jak konwertowałem filmy żeby sobie w pracy oglądać, no i karty memorystic były cholernie drogie
Bill_Kilgore - @Mexiii: byłem dumnym posiadaczem tego cuda, kupiony na allegro. Pamię...

źródło: 1000109496

Pobierz
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32
06.05.2026, 08:22:05
  • 931
To mu nawet wyszło XD
#heheszki #polityka #bekazpisu
Nobody32 - To mu nawet wyszło XD
#heheszki #polityka #bekazpisu

źródło: IMG_0228

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bn1776
bn1776
06.05.2026, 09:12:16 via Wykop
  • 174
@Nobody32: a mogł być już piątek, tyle tylko potrafił załatwić
  • Odpowiedz
GULO666
GULO666
06.05.2026, 09:24:49 via Wykop
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MrSzakal
MrSzakal
06.05.2026, 05:06:45
  • 1199
Zatruł się Caprio czarna porzeczka
MrSzakal - Zatruł się Caprio czarna porzeczka

źródło: IMG_9019

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
06.05.2026, 05:11:23 via Wykop
  • 99
@MrSzakal: jako pani ten obrazek wywołuje we mnie ptsd
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
06.05.2026, 06:15:13 via Android
  • 130
@MrSzakal Ja byłem tym problematycznym dzieckiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Choroba lokomocyjna wprawdzie nie przeszła ale teraz nawet 2-3h jestem w stanie jechać a nie 5 minut.
  • Odpowiedz

mitotasak
mitotasak
06.05.2026, 05:47:56
  • 3105
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
06.05.2026, 05:49:56 via Android
  • 1590
@mitotasak: A był znany? Bo to ważne jest.
  • Odpowiedz
Ravau23
Ravau23
Ravau23
06.05.2026, 05:54:12 via Wykop
  • 1430
@mitotasak: nie. Znając życie to rodzina jeszcze będzie musiała za dromadera zapłacić
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 40
  • Strona 1 z 40
  • >
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking