Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bejdok

bejdok

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5399
  • Znaleziska 2898
  • Mikroblog 2501
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 56
r.....r
r.....r
konto usunięte 05.08.2025, 14:07:42
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejdok
bejdok 05.08.2025, 14:30:54 via Wykop
  • 1
@remlezar: U mnie też leczo! Ambrozja nie posiłek
  • Odpowiedz
dexterpol
dexterpol
dexterpol
30.06.2025, 07:57:36
  • 1191
Jezioro Como, jedno z najdroższych miejsc we Włoszech. No ale polski pszeciembiorca musi walnąć 25zl za filiżankę kawy XDD tak wiem koszty i w ogóle wszystko drogie, mam to w dupie #polska #podroze
dexterpol - Jezioro Como, jedno z najdroższych miejsc we Włoszech. No ale polski psze...

źródło: IMG_0210

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejdok
bejdok 30.06.2025, 10:09:50 via Wykop
  • 1
@dexterpol: Pamiętam jak mnie zdziwiło podczas podróży do Włoch (kilka lat temu), że bez znaczenia czy była to stacja benzynowa, kawiarnia, czy centrum miasta - cena kawy wszędzie wynosiła mniej więcej 1E lub kilka centów więcej. Jednak nie była to tak miażdżąca różnica jaką można spotkać u nas. Już pomijam fakt że wszędzie mieli profesjonalne ekspresy i kawa była po prostu bardzo dobra.
Uważam że w Polsce kawa na mieście
  • Odpowiedz
bejdok
bejdok 30.06.2025, 10:11:36 via Wykop
  • 1
@ToksycznyArek: Chyba niezbyt dobry pomysł na biznes :D Idąc tym tropem może niech spróbują sprzedawać kawę 100zł/filiżankę - wtedy fajrant będzie już po jednej filiżance :)
  • Odpowiedz

35

Ładunek Elektronu Prof. Krzysztof A. Meissner.

Ładunek Elektronu Prof. Krzysztof A. Meissner.

Profesor opowiada o sposobie opisu oddziaływania elektromagnetycznego i grawitacyjnego, niezależnego od przyjętych definicji długości, czasu i masy, który pokazuje dramatyczną słabość oddziaływania grawitacyjne go.

prawilny_prawak
z
youtube.com
dodany: 08.04.2025, 09:29:01
  • 3
  • #
    fizyka
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    youtube
bejdok
bejdok 09.04.2025, 08:40:24 via Wykop
  • 1
@dobrozyzn: Nie pisz po pijaku
rzzz
rzzz
03.04.2025, 09:47:24
  • 1426
Zero koma osiem zaskoczenia.

Jedyna rzecz, która teraz może zablokować ten antyspekulacyjny podatek to nieruchomościowe portfolia polityków.

Traktowanie mieszkań jako instrumentu inwestycyjnego i dalsze pogłębianie takiego stanu (REITy) jest szkodliwe dla przyszłości tego kraju.

Koniec
rzzz - Zero koma osiem zaskoczenia.

Jedyna rzecz, która teraz może zablokować ten an...

źródło: temp_file5349971494458822986

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejdok
bejdok 03.04.2025, 11:15:26 via Wykop
  • 4
@rzzz: Ciekawe ile te 0,8% osób posiada w sumie mieszkań na wynajem. Przecież wiadome, że podatek zostanie przeniesiony na koszt najemców. Nikt nie będzie to interesu dokładał.
Jeśli to wprowadzą - ciekawe ile będzie rozwodów żeby uniknąć opodatkowania przez wspólnoty małżeńskie :)
  • Odpowiedz
bejdok
bejdok 03.04.2025, 14:09:40 via Wykop
  • 2
@ButtHurtAlert: nie jestem ekonomistą i nie unoś się zanadto. Po prostu widzę pewne mechanizmy jak działają i podałem dałem temat do dyskusji.
Dlaczego tak się jeszcze nie dzieje? Po pierwsze nie wiem czy tak się nie dzieje, a po drugie - nie wiem dlaczego miałoby się tak nie dziać. Jedynym powodem jaki widzę to fakt, że rynek wynajmu również rządzi się prawem popytu i podaży dlatego właściciele mieszkań nie będą
  • Odpowiedz
golomb13
golomb13
02.04.2025, 09:48:51
  • 96
#gielda

Co tam biedaczki
golomb13 - #gielda 

Co tam biedaczki

źródło: Zrzut ekranu 2025-04-02 114827

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejdok
bejdok 02.04.2025, 11:00:23 via Wykop
  • 5
@tomasiak: I cyk podatek od dywidendy
  • Odpowiedz

633

Dziwicie się tragicznej demografii? To już nie będziecie. Szokujący wykres

Dziwicie się tragicznej demografii? To już nie będziecie. Szokujący wykres

Wcześniej różnica w marżach kredytów hipotecznych narzucanych przez polskie banki w porównaniu do marż banków z innych krajów UE spoza strefy euro korelowała z dzietnością w Polsce. Wyższe różnice marż występowały, gdy dzietność rosła, a niższe, gdy malała. Od kilku lat ta zasada już nie działa.

kuba-maksburger
z
wykop.pl
dodany: 31.03.2025, 17:15:17
  • 239
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
bejdok
bejdok 01.04.2025, 07:15:21 via Wykop
  • 29
Posiadanie dzieci nie jest wygodne i nie wpisuje się w obecną narrację wygodnego, dostatniego życia. Świat zachodni żyje w wizji cukierkowatego/instagramowego życia (wg mnie mentalny rak naszych czasów), rezygnując świadomie z czegoś co jest naturalne dla wszystkich gatunków - przekazanie genów, posiadanie potomstwa.
Marże marżami, dostępność mieszkań również, ale jeszcze 60-70 lat temu całe pokolenia wychodziły z okopów wojny ledwo wiążąc koniec z końcem. Pierwsze mieszkanie? Oczywiście niektórzy dostawali z zakładu pracy,
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pokojowa
Pokojowa
27.03.2025, 14:20:36
  • 115
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejdok
bejdok 27.03.2025, 15:55:54 via Wykop
  • 2
@JuneJohn: Przeca widać hashtag, winc prowda
  • Odpowiedz

388

Niezwykły widok na polskim niebie. "Kosmiczny wir"

Niezwykły widok na polskim niebie. "Kosmiczny wir"

O "kosmicznym wirze" na polskim niebie poinformował w poniedziałek popularyzator astronomii i autor strony "Z głową w gwiazdach" Karol Wójcicki. "Krótko po 21 było widać nad Polską zrzut paliwa ze zbiorników drugiego stopnia Falcona 9" - podał.

federiczii
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.03.2025, 21:15:02
  • 90
  • #
    astronomia
  • #
    kosmos
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    astrofoto
  • #
    kosmosboners
bejdok
bejdok 24.03.2025, 23:46:45 via Wykop
  • 7
"rakieta Falcon 9 firmy SpaceX wystartowała z tajną misją NROL-69 na zlecenie Narodowego Biura Rozpoznania" - no to fest tajna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

enron
enron
enron
26.02.2025, 11:46:59
  • 25
41 953,92 - 11,18 - 10,04 - 14,27 - 16,50 = 41 901,93

Minęło parę dni, tyleż biegań, za rogiem koniec lutego (ʘ‿ʘ)
Ja tam sobie spokojnie klepię kilometry, ale przedwczoraj postanowiłem - celem przetestowania nowych butów - skorzystać z niechcianego dziecka nierządnicy i diabła, czyli bieżni elektrycznej.
Moje wspominienia z wszelkich biegań na bieżniach nie należały do najmilszych, ale stwierdziłem że przecież nic mi się nie stanie - jak trzeba
enron - 41 953,92 - 11,18 - 10,04 - 14,27 - 16,50 = 41 901,93

Minęło parę dni, tyleż...

źródło: IMG_742CAE8D45CD-1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejdok
bejdok 07.03.2025, 09:45:00 via Wykop
  • 1
@enron: Nie przejmuj się. Wszystkie gwiazdy mają znak rozpoznawczy. Ty to jesteś taki "Karolak w bieganiu" :)
  • Odpowiedz

416

InPost nie dostarcza wysłanego wcześniej towaru a Targi Poznańskie bo nie

InPost nie dostarcza wysłanego wcześniej towaru a Targi Poznańskie bo nie

Właściciel wydawnictwa który kupił stoisko, może się tylko patrzeć na puste półki i nic nie sprzeda, bo InPost nie dostarczy pozostałych 5 przesyłek. Czemu? Bo jedna z nich została omyłkowo przez nich wysłana gdzie indziej. Tu chyba przyda się WykopEfekt.

Cedrik
z
facebook.com
dodany: 06.03.2025, 19:39:52
  • 108
  • #
    wykopefekt
  • #
    afera
  • #
    inpost
  • #
    kurier
  • #
    paczkomaty
  • #
    poczta
bejdok
bejdok 07.03.2025, 09:39:17 via Wykop
  • 0
@sberatel: To wiele mówi o naszym społeczeństwie
bejdok
bejdok 07.03.2025, 09:39:54 via Wykop
  • 12
@fnx-fnx: Dzięki. Już miałem iść z kawą
mirko_anonim
mirko_anonim
05.03.2025, 06:16:14
  • 180
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Utraciłem swoją godność i rozum.
Różowa co chwila mnie gnoi, mówi że nie jestem prawdziwym facetem, że wszystko robię nie tak, że wszystko ją we mnie drażni i irytuje. Podczas gdy za dwa dni euforia sielanka..
Tydzień temu nawet zagroziła że zerwie zaręczyny, miała zdjety pierścionek i tak mówiła. Przekonałem ją żeby tego nie robiła, postawiła ultimatum że muszę robić to i to, bo jak nie to rzuci.
Mija tydzień,
  • 282
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejdok
bejdok 06.03.2025, 11:45:13 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: Marzy Ci się rodzinka i dzieci, ale czy marzy Ci się taka rodzinka, w której rodzice nie są na równi w oczach dzieci? Gdzie matka może poniżać i oczerniać mężczyznę w oczach dzieci? To nie jest gadanie z kosmosu- wiele jest takich rodzin gdzie matka przedstawia ojca (niby żartobliwie, ale pewnie i złośliwie) w oczach dzieci jako życiowego ciamajdę. Zdrowy związek to taki, w którym oboje ludzi się szanuje,
  • Odpowiedz
120_Dni_Sodomy
120_Dni_Sodomy
28.02.2025, 06:37:36
  • 531
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejdok
bejdok 28.02.2025, 08:06:22 via Wykop
  • 40
@120_Dni_Sodomy: To nie ma być złośliwość, ale mam nadzieję, że te kobiety są samotne i nikomu jeszcze nie zniszczyły życia.
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
27.02.2025, 07:10:04
  • 82
41 794,13 - 15,62 = 41 778,51

No to co, miłego pączkowania! (ʘ‿ʘ)

A u mnie podwójne święto - właśnie udało się zaliczyć 1000 km w 2025 ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ mimo że
enron - 41 794,13 - 15,62 = 41 778,51

No to co, miłego pączkowania! (ʘ‿ʘ)

A u mnie ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejdok
bejdok 27.02.2025, 08:33:08 via Wykop
  • 3
@enron: Oo Pan Terminator ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szacunek! Dużo zdrowia życzę!
  • Odpowiedz
BKZGlamrap
BKZGlamrap
24.02.2025, 07:06:33
  • 77
Przekaz od #mentor dla wszystkich etatowców jak najbardziej tak. Zaplusuj wpis, aby wyrwać się z niewolniczego etatu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#sebcel #poniedzialkowysebcel #p--------------------l #frajerzyzmlm #heheszki #uncles #uncleass #wulgaryzmy #pracbaza #praca #glupiewykopowezabawy #rozwojosobisty #robpill
BKZGlamrap - Przekaz od #mentor dla wszystkich etatowców jak najbardziej tak. Zaplusu...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejdok
bejdok 24.02.2025, 08:02:32 via Wykop
  • 6
@BKZGlamrap: Czyli obok "młyna wodnego" oraz "niedziela wieczór" mamy nowy zwiastun nadchodzącego tygodnia :)
  • Odpowiedz

543

Czarna piramida odkryta głęboko pod lodem Antarktydy. Mój krótki AI film.

Czarna piramida odkryta głęboko pod lodem Antarktydy. Mój krótki AI film.

Ultra-realistyczna wizja ekspedycji na Antarktydę, eksplorując ogromne starożytne struktury odkryte głęboko pod lodem Antarktydy. Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem.

DarkFantasyWykopRoom
z
youtube.com
dodany: 18.02.2025, 23:18:44
  • 147
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    film
  • #
    aiart
  • #
    ciekawostki
bejdok
bejdok 19.02.2025, 09:28:47 via Wykop
  • 3
Genialne! Świetnie to wygląda
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

503

Nikt nie wiedział, na co choruje. Fan dr House'a rozwiązał zagadkę w pięć minut

Nikt nie wiedział, na co choruje. Fan dr House'a rozwiązał zagadkę w pięć minut

Do jednej z niemieckich klinik trafił 55-letni pacjent z nietypowymi objawami, które pojawiły się tuż po operacji biodra. Przez miesiące lekarze bezskutecznie szukali przyczyny jego dolegliwości. Zagadkę udało się rozwikłać dopiero dzięki fanowi serialu "Dr House", który natychmiast skojarzył jego p

rybak_fischermann
z
polsatnews.pl
dodany: 18.02.2025, 10:19:52
  • 119
  • #
    drhouse
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    niemcy
bejdok
bejdok 18.02.2025, 10:52:21 via Wykop
  • 61
"lupus"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stulejman_Wspanialy
Stulejman_Wspanialy
14.02.2025, 08:10:16
  • 57
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejdok
bejdok 14.02.2025, 09:21:23 via Wykop
  • 2
@Stulejman_Wspanialy: "Soloneza czas zacząć..."
  • Odpowiedz
Smartek
Smartek
14.02.2025, 07:35:47
  • 228
Mireczki, pijcie ze mną kompot, za chwilę zostanę tatą. Tak, wychowam jak swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°). #rodzicielstwo #rodzice #szpital #porod #porodowka #chwalesie
Smartek - Mireczki, pijcie ze mną kompot, za chwilę zostanę tatą. Tak, wychowam jak s...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejdok
bejdok 14.02.2025, 09:19:27 via Wykop
  • 6
@whitewolfik: Jak masarnia :D
  • Odpowiedz
RKN_
RKN_
RKN_
14.02.2025, 07:15:13
  • 165
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bejdok
bejdok 14.02.2025, 08:31:54 via Wykop
  • 1
@RKN_: "... bo potem i tak s-------i"
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15
  • Strona 3 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.01.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking