
Czy marszałek Witek ktoś strzyże? "Nie da się utrzymać samemu takiej fryzury"

"Żeby utrzymać taką fryzurę, trzeba chodzić do fryzjera co najmniej raz na trzy tygodnie. Mówię to jako kobieta" - słyszę od posłanki KO o Elżbiecie Witek z PiS. A przecież z powodu epidemii salony fryzjerskie są wciąż zamknięte...
z- 11
- #
- #
- #
- #







