Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ango199169

ango199169

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23035
  • Znaleziska 2838
  • Mikroblog 20197
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 41
  • Dodane (333)
  • Komentowane (1338)
  • Plusowane (18526)
Andr3v
Andr3v
Andr3v
20.05.2026, 08:16:42
  • 13
#theboys
Pamiętacie plakat promujący finałowy sezon? Nie?
Bo scenarzyści też nie xD

Andr3v - #theboys 
Pamiętacie plakat promujący finałowy sezon? Nie?
Bo scenarzyści te...

źródło: the-boys-season-5-homelander-poster

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kraven2024
kraven2024
20.05.2026, 08:18:06 via Wykop
  • 3
@Andr3v: szkoda. Mieli szansę skończyć z przytupem.
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
20.05.2026, 08:18:21 via Wykop
  • 2
@Andr3v: o----a o tym samym właśnie pomyślałem dosłowniexD
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
20.05.2026, 08:17:49
  • 20
Znacie to uczucie, np. z reklam McDonald czy KFC gdzie w reklamach produkty wyglądają zajebiście a w rzeczywistości dostajesz g---o? To tak właśnie się czuję widząc plakaty i to co dostałemxD
#theboys
Protectorx - Znacie to uczucie, np. z reklam McDonald czy KFC gdzie w reklamach produ...

źródło: image-20251204113357-1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Altar
Altar
20.05.2026, 08:32:52 via Android
  • 0
@Protectorx: U mnie na odwrót, bo te plakaty to AI g---o.
  • Odpowiedz
mecenas-z-piaseczna
mecenas-z-piaseczna
20.05.2026, 09:08:53 via Wykop
  • 1
@Altar: ten w kosmosie to chyba prawdziwy byl akurat
  • Odpowiedz
bizzi0801
bizzi0801
bizzi0801
20.05.2026, 09:39:53
  • 26
Jakim cudem taka firma jak AMAZON, która potrafiła w-----ć 400 milionów $ na jeden sezon Lord Of The Rings nie dała w ogóle budżetu na finał swojego największego serialu, flagowca całej platformy

Walka na pięści z kilkoma laserkami w jednym pomieszczeniu wielkim finałem xD
#theboys
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
20.05.2026, 09:40:40 via Wykop
  • 11
@bizzi0801: I tak ludzie obejrzą, to po co się starać i przepłacać? Ja obejrzałem i tragedia.
  • Odpowiedz
assninja
assninja
20.05.2026, 10:38:34 via Wykop
  • 21
@MisterMinister: ja ściągnąłem z torrentów i uważam że przepłaciłem
  • Odpowiedz
Damian_prosze_cie
Damian_prosze_cie
20.05.2026, 10:45:59
  • 169
#theboys w sumie chyba tylko tak można podsumować cały sezon 5 XD
Damianproszecie - #theboys w sumie chyba tylko tak można podsumować cały sezon 5 XD

źródło: wqeaweazxzcca

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
20.05.2026, 10:51:02 via iOS
  • 26
@Damian_prosze_cie: “przecież ja was wszyscy marvelowcy zebrałem do swojego serialu, żeby zabrać wam resztki godności tym finałem, a to że mi łysa pała Bezos dał kasę to nie dość, że wam zabrałem czas i obiecywałem rozwalone pol Ameryki na ekranie za grube miliony, to zakończyłem to walką w małym pomieszczeniu xdddd”
paluszkirybne - @Damianprosze_cie: “przecież ja was wszyscy marvelowcy zebrałem do sw...

źródło: IMG_0001

Pobierz
  • Odpowiedz
mecenas-z-piaseczna
mecenas-z-piaseczna
20.05.2026, 12:17:53 via Wykop
  • 42
@paluszki_rybne: @Damian_prosze_cie caly budzet poszedl po to zeby hehe celbrycki seth rogen i jego ekipa mogli sie pojawic na ekranie i r------c 3/4 budzetu na krwiste CGI w scenach z nimi
  • Odpowiedz
Anthon
Anthon
20.05.2026, 11:16:25
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
20.05.2026, 11:19:46 via Wykop
  • 28
@Anthon:
paluszki_rybne - @Anthon:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
20.05.2026, 12:38:52 via Wykop
  • 19
@Anthon: prawdę mówiąc wolałbym zakończenie gdzie on po prostu wygrywa. Byłoby to o wiele bardziej zaskakujące i pasowało do przedstawienia superboheterów w tym serialu w troche inny sposób, że no nie zawsze dobro zwycięża, a dobrzy bohaterowie nie zawsze są górą pod koniec filmu
  • Odpowiedz
Anthermil
Anthermil
20.05.2026, 11:18:48
  • 21
Sezon 5 to jeden wielki scam xD

#theboys
Anthermil - Sezon 5 to jeden wielki scam xD

#theboys

źródło: dl0ttzr-f02453ee-21af-4feb-a59b-ed7614d18684

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
20.05.2026, 11:26:25 via Wykop
  • 24
@Anthermil: dobrze jeden mirek zauważył, dosłownie tak można było poczuć się widząc trailery, a na koniec dostać melę od eryczka
paluszki_rybne - @Anthermil: dobrze jeden mirek zauważył, dosłownie tak można było po...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
littlebuzz
littlebuzz
20.05.2026, 11:29:20 via Wykop
  • 7
@Anthermil: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
littlebuzz - @Anthermil: (╯°□°)╯︵ ┻━┻

źródło: obraz_2026-05-20_132917124

Pobierz
  • Odpowiedz
mafi20
mafi20
20.05.2026, 11:37:47
  • 19
Dobra można to już powiedzieć szczerze The boys ląduje w Top 10 najgorszych zakończeń serialu jakie widziałem #seriale #theboys
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielona-rzapka
zielona-rzapka
20.05.2026, 11:43:39
  • 45
Dwa nudne sezony żeby zrobić to samo co w trzecim #theboys
zielona-rzapka - Dwa nudne sezony żeby zrobić to samo co w trzecim #theboys

źródło: 1000004845

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szab
Szab
20.05.2026, 12:08:19 via Wykop
  • 54
@zielona-rzapka: Ta walka z trzeciego sezonu była kilka razy lepsza niż cokolwiek co widzieliśmy w piątym.
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
20.05.2026, 12:23:36 via Android
  • 32
@zielona-rzapka: Tutaj go w trójkę nie utrzymali, a w finałowym odcinku Rzeźnik z synem Homlandera w dwójkę dali radę... Zakończenie bardzo kiepskie, ale sam serial już od dawna tracił na jakości.
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
20.05.2026, 12:11:09
  • 19

#theboys
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jednorenki_Bandyta
Jednorenki_Bandyta
20.05.2026, 12:55:47
  • 15
Ten serial powinien był zakończyć się na trzecim sezonie.

#theboys
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pieczarka
Pieczarka
20.05.2026, 14:10:56
  • 10
#theboys Jak się ostatnie 2 odcinki pominie i zakończy serial na "Run" Butchera, to nawet ciekawe i mroczne zakończenie wychodzi.

Ale jak się 2 ostatnich odcinków nie pominie, to g---o straszne.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Protectorx
Protectorx
Protectorx
20.05.2026, 15:12:15 via Wykop
  • 3
@Pieczarka:
Te 'RUN!' od Butchera a potem 2 odcinki potem wbijają do Homelandera sie z nim n-----------D
  • Odpowiedz
interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
20.05.2026, 16:24:29 via Wykop
  • 0
@Pieczarka: oj dokładnie mirku. Może redditowcy zrobią przez AI jakieś alternatywne dwa ostatnie odcinki kiedyś
  • Odpowiedz
ZlowieszczyPomrukOdbytu
ZlowieszczyPomrukOdbytu
ZlowieszczyPomrukOdbytu
20.05.2026, 14:29:30
  • 7
#theboys to na co ten watek z tą V 1 skoro nic mu to nie dalo i dostal wieksze wciry od od butchera i tego jego syna niz od butchera+soldier boya+hujego w 3 sezonie chyba. Juz bym chyba wolal zobaczyc ten komiksowy plot twist ze black noir jest klonem homelandera xd homelanderowi niby o------o, ale zamiast wyrzucic kimiko w kosmos co by pewnie nie bylo dla niego trudne i zrobic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
20.05.2026, 14:32:53 via Wykop
  • 19
@ZlowieszczyPomrukOdbytu: cały budżet odcinka wykorzystali na wystrzelenie 'Muska' w kosmos hłehłehłe nie zapomnę tego nigdy
panDario - @ZlowieszczyPomrukOdbytu: cały budżet odcinka wykorzystali na wystrzelenie...

źródło: kabaret-beka

Pobierz
  • Odpowiedz
Ulquiorra
Ulquiorra
20.05.2026, 15:06:42 via Wykop
  • 1
@Roman_Horsetych: No, no fajne te moce krwi możesz dorównać homlanderowi. Dobra nie panujesz elo
  • Odpowiedz
Ucho1899
Ucho1899
20.05.2026, 15:00:13
  • 9
Jak dla mnie to 3. sezon powinien być finałowym i wszystkie odcinki w nim gdyby miały 1.5h to by było w sam raz. 4. i 5. sezon nie wniósł nic nowego, a to co było w nich fajne (odwiedzenie laboratorium w którym hodowano Homelandera, motyw z klonem Starlight czy redemption arc A-Traina) zostało w większości przyćmione przez rzeczy z d--y - ugrzecznienie Soldier Boya, homoseksualny wątek Frenchiego, żonglowanie wirusem i promieniowaniem na
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
20.05.2026, 15:07:25 via Wypiek
  • 1
@Ucho1899 po prostu po 3 sezonie nie dokonałem tego serialu i jakoś mi dobrze 1-2 Miazga 3 okej
  • Odpowiedz
Jednorenki_Bandyta
Jednorenki_Bandyta
20.05.2026, 15:35:15 via Wykop
  • 0
redemption arc A-Traina


@Ucho1899: Za zabicie swojej dziewczyny (bo z Robin to można jeszcze wytłumaczyć to tak, że Hughie mu wybaczył) nie należy mu się żaden "redemption arc".
  • Odpowiedz
jim_carrey
jim_carrey
19.05.2026, 05:26:34
  • 394
#porannyflood
jim_carrey - #porannyflood

źródło: 1000009163

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
19.05.2026, 05:34:30 via Wykop
  • 148
@jim_carrey: Mkbewe! Ja myślałem że on istnieje na prawdę a to tylko legenda! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
murmandamus
murmandamus
murmandamus
19.05.2026, 05:37:37 via iOS
  • 144
@jim_carrey: o kuwa diabel. Ciekawe o czym on mysli?
  • Odpowiedz
Majsteroo94
Majsteroo94
Majsteroo94
19.05.2026, 16:01:00
  • 830
XDDDDDD ale bezczelny
https://streamable.com/f3s9cm
#bekazpisu #tvrepublika
Majsteroo94 - XDDDDDD ale bezczelny
https://streamable.com/f3s9cm
#bekazpisu #tvrepub...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przemasu
Przemasu
19.05.2026, 16:08:33 via Android
  • 636
@Majsteroo94
"Babka dawaj 5 dych bo jak nie to zaczniemy o Tusku mówić dobrze"
  • Odpowiedz
niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
19.05.2026, 16:08:39 via Wykop
  • 636
@Majsteroo94: ja p------ę xd myślałem że będzie coś o Tusku, a ten żeby wpłacać bo kpina xddd
  • Odpowiedz
jim_carrey
jim_carrey
19.05.2026, 05:23:16
  • 755
#porannyflood
jim_carrey - #porannyflood

źródło: 1000004759

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kraven2024
kraven2024
19.05.2026, 05:27:54 via Wykop
  • 413
@jim_carrey: w sumie jak dodadzą głośnik przez, który bedzie leciało codziennie durne p---------e to juz jak małżeństwo
  • Odpowiedz
buntowniczaczupakabra
buntowniczaczupakabra
19.05.2026, 07:27:39 via Wykop
  • 68
z badań wyszło że np kobietom drugi związek mało się opłaca w tym sensie ze dbają o chłopa a o swoje zdrowie mniej


@WrzeCiOna: Wrzuć link do badań, bo zaciekawiło mnie to i chętnie poczytam.
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
19.05.2026, 07:18:53
  • 973
انظروا!

هناك رجل يرتكب إثماً مع النساء على برج المسجد!

(Minaret meczetu Al-Masdżid al-Haram, 2027, bobkoizowane)

#heheszki
Sultan_Heheszkuw - انظروا!

هناك رجل يرتكب إثماً مع النساء على برج المسجد!

(Minaret ...

źródło: 1000046839

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
19.05.2026, 07:29:36 via Android
  • 395
@Sultan_Heheszkuw: eee Abdul, emir tam zapina Ankę na wieży!
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
19.05.2026, 08:09:10 via iOS
  • 293
@Sultan_Heheszkuw: ejj patrzcie jakis chlop zapina Anke na wiezy
  • Odpowiedz
Agresywna_Szyba
Agresywna_Szyba
19.05.2026, 07:00:45
  • 1272
to się k---a nie dzieje xDddd pewnie u lewych w mieszkaniu też zajmuje ulubiony fotel bobercika

#cuckold #cuckoldystan #lewandowski #mecz
Agresywna_Szyba - to się k---a nie dzieje xDddd pewnie u lewych w mieszkaniu też zajm...

źródło: 1000017334

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
19.05.2026, 07:01:22 via Wykop
  • 699
@Agresywna_Szyba: to już musi być żart jakiś... (ꖘ‸ꖘ)
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
19.05.2026, 07:28:05 via Wykop
  • 1218
@Agresywna_Szyba: Robert jak po meczu wraca to już ma kapcie ciepłe, bo alvaro zagrzał
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
17.05.2026, 13:20:45
  • 54
Podsumowanie zmagań Bruno w dzisiejszym meczu:
#united #mecz
uncle_freddie - Podsumowanie zmagań Bruno w dzisiejszym meczu:
#united #mecz

źródło: hsjsj

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
17.05.2026, 15:25:14 via Wykop
  • 2
@uncle_freddie: Dorgu co zyebał i jeszcze jakiś słupek był po jego podaniu

Oby udało mu się zrobić 21 w ostatniej kolejce
  • Odpowiedz
bonpensiero
bonpensiero
17.05.2026, 13:05:51
  • 7
Jest 20 asysta Pana Piłkarza Bruno Fernandesa (。◕‿‿◕。)
#mecz #united
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 927
  • Strona 2 z 927
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.09.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.02.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking