Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
aktywny_uzytkownik

aktywny_uzytkownik

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15087
  • Znaleziska 11727
  • Mikroblog 3360
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
brothde96
brothde96
brothde96
18.05.2026, 16:01:53
  • 0
Brał ktoś coś Applowego z Morele?

Ostatnio kupowałem od nich chyba z 10 lat temu, ale wyglądało to jak X-kom czy inne sprzęty z elektroniką. Teraz widzę zrobili jakiegoś marketplace'a i strasznie podejrzanie to wygląda, dziesiątki różnych sprzedawców, rozstrzały cenowe, nawet samych Morele jest kilka xD

Warto brać, czy lepiej nie ryzykować? Jakieś lewe dystrybucje czy coś?

#apple #morele
brothde96 - Brał ktoś coś Applowego z Morele?

Ostatnio kupowałem od nich chyba z 10 ...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 20.05.2026, 17:50:12 via Wykop
  • 0
Na morele się wchodzi jak się chce dostawać telefony od telemarketerów, nic więcej.
  • Odpowiedz

0

Wyprzedzanie we mgle

Wyprzedzanie we mgle

Kierowca Forda wykonuję niebezpieczny manewr wyprzedzanie podczas słabej widoczności...

TopFacts
z
youtube.com
dodany: 04.04.2026, 10:10:54
  • 2
  • #
    polscykierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
  • #
    wypadek
aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 05.04.2026, 12:37:23 via Wykop
  • 1
J----e płatki śniegu...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CocoaGrower
CocoaGrower
28.03.2026, 19:09:45
  • 12
Nigdy nie wygrałem żadnego #rozdajo

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 28.03.2026, 23:03:42 via Wykop
  • 1
Witaj w klubie :D
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
27.12.2025, 14:17:53
  • 1
Szybko, ale bezpiecznie.

#polskiedrogi #szybkoalebezpiecznie #kierowcy #prawojazdy #a4
pastaallacarbonara - Szybko, ale bezpiecznie. 

#polskiedrogi #szybkoalebezpiecznie #...

źródło: Screenshot 2025-12-27 at 15.16.59

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 28.12.2025, 12:33:49 via Wykop
  • 1
@pasta_alla_carbonara: to efekt jazdy na zderzaku w każdym przypadku, jechałem wczoraj tym odcinkiem o tej porze, sam uciekałem na drugi pas bo przede mną baran w panice hamował awaryjnie na widok błyskających niebieskich świateł. Dzięki odstępowi miałem na to czas.
  • Odpowiedz
Mietek66348
Mietek66348
Mietek66348
03.10.2025, 19:27:39
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 04.10.2025, 11:48:30 via Wykop
  • 1
Propaganda od wykopka który najczęściej używa tagu przegryw...
  • Odpowiedz

2409

Kto stoi za zamówieniem i nie odebraniem 11 ton śliwek od rolnika?

Kto stoi za zamówieniem i nie odebraniem 11 ton śliwek od rolnika?

To firma Środmar sp. z o.o. ze Środy Wielkopolskiejl. Istnieje ryzyko, że w ten sposób oszukała więcej rolników.

konkarne
z
finanse.wp.pl
dodany: 04.10.2025, 06:38:55
  • 182
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    wydarzenia
  • #
    januszebiznesu
  • #
    cebuladeals
aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 04.10.2025, 11:38:39 via Wykop
  • 12
Ale co z tego ma "firma" składająca zamówienia, których nie odbiera? Ktoś może oświecić?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

givnrbgfy
givnrbgfy
givnrbgfy
15.09.2025, 07:01:02
  • 2221
Dostalem podwyżkę, pierwszy raz będę zarabiał w okolicach średniej krajowej, dokładnie 9078 PLN brutto. Dla wykopków to pewnie nic, ale ja się cieszę zwłaszcza że nie mieszkam w największym mieście czy jakiejś Warszawie więc ogólnie jakiś zarobków dużych u mnie w mieście nie ma.

#pracbaza #zarobki #korposwiat
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 15.09.2025, 17:22:58 via Wykop
  • 0
@givnrbgfy: gratki, tylko nie p---------l tego od razu (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz

576

Prawie 2,5 mln Polaków pracuje bez umowy o pracę

Prawie 2,5 mln Polaków pracuje bez umowy o pracę

Na koniec września 2024 r. w Polsce było aż 2,43 mln osób wykonujących pracę na podstawie umów zlecenia i pokrewnych.Ten rodzaj umów był wykorzystywany głównie w sektorze prywatnym, w którym skupionych było 89,6 proc. ogółu zleceniobiorców - podał GUS

konto usunięte
z
pulshr.pl
dodany: 09.08.2025, 13:09:06
  • 125
  • #
    praca
  • #
    antykapitalizm
aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 09.08.2025, 14:40:44 via Wykop
  • 96
Zgadnijcie jaką będą mieli emeryturę?

  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 09.08.2025, 21:35:00 via Wykop
  • -3
@bama-kala: Ja to widzę tak: za 20 lat *temat dla uwagi* - "Panie, pracowalim, dostawalim grosze. Pod stołem jeszcze mniejsze, a kto tam myslał że dożyjem. A tero na ryncie ni ma za co leków wykupić Panie. Jak żyć?"
Besalama
Besalama
09.07.2025, 19:49:43
  • 0
W tej sytuacji samochód z lewej powinien... xD Chwila bez działających świateł xD
#polskiedrogi #warszawa #prawojazdy #samochody
Besalama - W tej sytuacji samochód z lewej powinien... xD Chwila bez działających świ...

źródło: warszawa

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 09.07.2025, 20:41:12 via Wykop
  • 0
W taki oto sposób można zauważyć samo zagęszczający się brak IQ.
  • Odpowiedz
aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 17.05.2025, 19:57:22
  • 6
#eurowizja mui bosz, uszy pieką
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 17.05.2025, 19:29:00
  • 1
#eurowizja kyrie elejson, eurowizja ić do domu, jesteś pijana
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 17.05.2025, 19:24:52
  • 2
#eurowizja nope, ta też mnie nie porywa. Możemy przejść do momentu gdy Justyna odbiera szklany mikrofon?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

786

Uważajcie na "rondziarzy", którzy grasują w Warszawie!

Uważajcie na "rondziarzy", którzy grasują w Warszawie!

Kierowcy, którzy jeżdżą po stolicy, muszą mieć się na baczności. Po Warszawie krążą osoby, które traktują wyłudzanie odszkodowań komunikacyjnych jak pracę. Ukochali szczególnie ronda, bo to najlepsze miejsce na łatwy zarobek. Jeden już zarobił 245 tysięcy złotych.

bylem_simpem
z
moto.pl
dodany: 03.05.2025, 11:52:31
  • 339
  • #
    stopcham
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
  • #
    warszawa
  • #
    polska
aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 03.05.2025, 20:48:10 via Wykop
  • -4
@andrzej67: Jakkolwiek brzmi to wspaniale tak całkowicie niewykonalne. Żeby to zrobić to ubezpieczyciele musieliby wymieniać się danymi beneficjentów bo przecież nie ma "cepiku" dla ofiar wypadków. Chciałbyś, żeby twoje dane latały po całej branży? Poza tym, kto by to kontrolował jakimi danymi się wymieniają i w jakim zakresie je wykorzystują. Jedynie gdy ubezpieczyciel kilkukrotnie w krótkim okresie czasu wypłaci ubezpieczenie jednej ofierze wtedy można by takiego delikwenta wrzucić w spotlight.
aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 03.05.2025, 21:43:45 via Wykop
  • 29
@andrzej67: żeby to miało ręce i nogi to musiałaby to robić policja. Tylko oni mają pełny zestaw danych: osoby, pojazdy, miejsce i czas zdarzenia. Średnio ogarnięty analityk z miejsca wyłapie zależności, tylko trza chcieć to połapać...
aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 04.05.2025, 10:43:37 via Wykop
  • 1
@Mneo: No właśnie, my płacimy. Dlatego nikomu na tym nie zależy bo na razie się spina, ubezpieczalnie przerzucają ten koszt na nas, a my "wrzucamy sobie to w koszty" i tak się kręci.
estemen
estemen
estemen
19.04.2025, 12:47:43
  • 2782
Cześć,

przygotowałem prostą stronkę MirkoProfil, która z pomocą AI generuje profil psychologiczny Mirków i Mirabelek na podstawie ich wpisów.

https://mirkoprofil.v990.net/

Strona
  • 620
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 19.04.2025, 20:57:34 via Wykop
  • 0
@estemen: Dlaczego to nie ma płomienia!!!! Zajebiste to to :D
  • Odpowiedz

417

Pracownik zapominał przykręcić części. Teraz 23 tys. aut musi trafić do serwisu

Pracownik zapominał przykręcić części. Teraz 23 tys. aut musi trafić do serwisu

Kia musi wezwać do serwisów dokładnie 22 883 egzemplarze modelu EV9. Firma otwarcie przyznaje, że za błąd odpowiada pojedyncza osoba z linii montażowej.

motohigh
z
motopass.pl
dodany: 02.01.2025, 15:31:16
  • 215
  • #
    kia
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    carboners
  • #
    ciekawostki
  • #
    praca
aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 02.01.2025, 20:58:10 via Wykop
  • 52
Czyli u Azjatów jak za komuny: "Zidentyfikowaliśmy winowajcę, jest w pytę, proszę się rozejść." To pokazuje jakie procesy rządzą w tej firmie; gdzie była jakakolwiek kontrola jakości, skoro wkręcił za mało śrub, dlaczego nie zorientowali się zaopatrzeniowcy o mniejszym zużyciu. Tak wiele osób miało to w kiszce.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

iron_wish
iron_wish
25.12.2024, 17:33:53
  • 972
Kto miał taką obudowę w swojej stacjonarce?
#komputery #komputer #nostalgia #pytanie
iron_wish - Kto miał taką obudowę w swojej stacjonarce?
#komputery #komputer #nostalg...

źródło: temp_file8478451156308861869

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 25.12.2024, 22:27:25 via Wykop
  • 0
@iron_wish: była i u mnie, ta górna zaślepka na napęd łatwo schodziła dzięki czemu robił się idealny schowek na kontrabandę :D
  • Odpowiedz
KrolRyszardWspanialy
KrolRyszardWspanialy
26.05.2024, 13:34:53
  • 46
Perez widzący w prawym lusterku Magnussena
#f1
KrolRyszardWspanialy - Perez widzący w prawym lusterku Magnussena 
#f1

źródło: temp_file45689762854402299

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 26.05.2024, 15:13:42 via Wykop
  • 0
@KrolRyszardWspanialy: skradłeś mi tym wpisem serce :P
  • Odpowiedz
koral_koloru_koralowego
koral_koloru_koralowego
04.05.2024, 18:56:51
  • 810
Co warto dziś przeczytać na wykopie?
Mam dla was kolejne zestawienie najciekawszych znalezisk z wykopaliska! Przyjemnej lektury!

1. Dlaczego neutrony umierają młodo, a protony są wieczne?
2. Porównanie prędkości obrotu wokół własnej osi planet Układu Słonecznego.
3. Fizyka lawin
koralkolorukoralowego - Co warto dziś przeczytać na wykopie?
Mam dla was kolejne zest...

źródło: Koralowe zestawienia

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 05.05.2024, 11:17:29 via Wykop
  • 0
Dla takiego wypoku nic nie robiłem! Wracamy do korzeni, wreszcie!
  • Odpowiedz

44

KAS wysyła kierowcom kary po 500 zł za przejazd autostradą z przed roku.

Pokaż treści 18+

KAS wysyła kierowcom kary po 500 zł za przejazd autostradą z przed roku.

Krajowa Administracja Skarbowa rozsyła kierowcom aut osobowych karne opłaty za przejazdy państwowymi odcinkami autostrad. Chodzi o przejazdy odcinkami autostrad sprzed lipca 2023 r. Kierowcy którzy nie wiedzieli, że taki przejazd trzeba zgłosić i opłacić muszą teraz płacic za PiS-ki pomysł przedwybo

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
z
auto-swiat.pl
dodany: 23.03.2024, 09:43:41
  • 11
  • #
    autostradypolska
  • #
    pis
  • #
    wybory
  • #
    skarbowka
aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 23.03.2024, 15:40:33 via Wykop
  • -7
I dziwimy się że na wybielaczu napisane jest żeby nie pić. Wszędzie trąbili o zmianie systemu, o tym, że wchodzi e-toll i via toll dla osobówek, w tv, radiu i na tablicach zmiennej treści były informacje. A mimo to znaleźli się tacy którzy "nie wiedzieli", tej samej wymówki użyliby w Austrii gdzie trzeba wykupić winietę i trzeba o tym wiedzieć bo po drodze nie ma o tym informacji? Głupszej wymówki to sobie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aktywny_uzytkownik
aktywny_uzytkownik 24.03.2024, 17:29:42 via Wykop
  • 0
@ManyCalavera: Zgodzę się, ale jest jak jest, trzeba się dostosować jeżeli nie da się wybrać ludzi którzy mogliby ten system ucywilizować.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.05.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.05.2026

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking