Wpis z mikrobloga

@GrochenMochen: wczoraj miałem dyskusje na ten temat apropo gownianych mebelków z ikei.

Kiedyś meble może i były trwałe, mocne i dobrej jakości ale za to były #!$%@? drogie, kosztowały kosmiczne pieniądze przez co często były sytuacje jak nastolatek wchodzący w dorosłośc miał w pokoju płytkie szafki które rodzice kupili mu do pokoju jak miał 7 lat. Jakikolwiek mebel kupisz- żal wyrzucić, nie zrobisz zmian, nie zmienisz aranżacji bo #!$%@? drogie meble
@Michuy: przeczytaj cały wpis a nie wyrywasz z kontekstu.

@w9rT_wv_bIAn37l Jeśli chodzi o meble wyznaje zasadę „zero waste” i generalnie wszystkie meble w moim mieszkaniu kupiłem używane. Poza stołem, którego klientka nie odebrała po malowaniu, a przywiozła ten stół nowy, stad w cenach mebli się nie orientuje, a moje przykładowe ceny ikeowskie są z pamięci jak czasem pójdę się po niej przejsc
@GrochenMochen: Kupiłem kiedyś meble z Bodzio bo... były tanie. Poza pęknięta jednym bokiem szafy (który wymienili bez problemu na drugi dzień) nie było żadnych problemów. Meble stoją juz parę lat i nic się z nimi nie dzieje. Czy przetrwają ewentualną przeprowadzkę? Nie wiem, były tanie więc najwyżej się je po prostu #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)