Wpis z mikrobloga

2005 rok, 3 klasa LO, dzień przed Wigilią. Zbierasz ziomeczków na wagary, kupujecie po dwa Dzbanki na łeb, LMki Niebieskie za 4,6 zł razy trzy i ruszacie do parku. W ruch idą plastikowe kubki, a chłopy zaczynają spuszczać się nad zajebistością Ninja Gaiden Black na Xboksa od pana Tomonogu Itagaki. Jest pięknie, jeszcze nawet nie wiesz, że już za chwile, już za moment życie wykręci cię jak pralka szmatę #feels #nostalgia #konsole #xbox #gownowpis
Pobierz SynJanusha - 2005 rok, 3 klasa LO, dzień przed Wigilią. Zbierasz ziomeczków na wagary...
źródło: comment_16717783437kmz2Oz5FhmgeFDCfzlSA2.jpg
  • 96
@toodrunktofuck: amarena to jak guma do zucia była, w sumie z sentymentyu bym sie napiła! ale polityka naszego panstwa wprawiła mnie w taki wielki dobrobyt ze teraz moge sobie pozwolić na winiacze za 20 pln, więc sodówka uderzyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@gmekowsky: bez przesady. Jak 360 wychodziła to już nie bylo w polsce tak źle. Też sobie wtedy kupiłem. Chociaż oczywiście kosztowało mnie to dużo wyrzeczeń wtedy, ale było to bardzo osiągalne. Gry trzeba było wymieniać na forum PSX Extreme oczywiście by było na bieżąco w co grać.
Teraz też nie kosztują. Dodam, że na początku 2006 wskoczyłem na X360 i zawrotny TV 32 całe 1080p Samsunga ( ͡ ͜ʖ ͡)


@SynJanusha: u mnie druga połowa 2006 roku upłynęła pod znakiem ogrywania gierek na PSP na wykładach. GTA Vice City Stories albo FF VII Crisis Core to były sztosy