Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
adam-molik

adam-molik

Dołączył 14 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1126
  • Znaleziska 379
  • Mikroblog 747
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 26
adam-molik
adam-molik 13.06.2026, 17:42:43
  • 0
jaki sklep jest obecnie "legit" z jednroazowymi efajkami wielosmakowymi? te takie "krowy"? Akruat nie pale, ale znajoma poprosila, zeby kupic :>
#epapierosy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koldinho
koldinho
14.06.2026, 08:04:16 via Wykop
  • 0
@adam-molik: cigbest
  • Odpowiedz
DearD
DearD
11.06.2026, 10:54:34
  • 1
👋 Cześć, to mój pierwszy wpis tutaj, więc z góry dzięki za wyrozumiałość i konstruktywny feedback.

Od połowy maja po godzinach tworzę darmową aplikację dla Windows do monitorowania cen produktów na Amazon.pl.

Początkowo powstała wyłącznie dla mnie, bo miałem dość ręcznego sprawdzania tych samych produktów i zastanawiania się, czy promocja faktycznie jest promocją.

Amazon
DearD - 👋 Cześć, to mój pierwszy wpis tutaj, więc z góry dzięki za wyrozumiałość i k...

źródło: ekran_startowy

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-molik
adam-molik 11.06.2026, 17:27:05 via Wykop
  • 0
warto dodac opcje alarmu w razie przypadku jak przedmiotu nie ma, a sie pojawi. Tak samo z dostepnoscia, ze tak owa jest lub nie.
Dodatkowo dodalbym wybor czestotliwosci odswiezania i po ID przedmiotu gdizes na zewn. serwer wysylal dane do synchronizacji np. dodam przedmiot i mam ceny od innego uzytkownika ktory juz wczesniej skanowal :)
  • Odpowiedz

1430

Mejza przegrywa w sądzie z nastolatkiem, bo ten nazwał go "mentalnym dnem" xD

Mejza przegrywa w sądzie z nastolatkiem, bo ten nazwał go "mentalnym dnem" xD

W poniedziałek poznański sąd wydał wyrok w głośnej sprawie o zniesławienie, którą zainicjował Łukasz Mejza. Poseł wytoczył prywatny akt oskarżenia przeciwko Jakubowi Wróblewskiemu, który w 2021 roku jako 17-letni licealista krytykował go w mediach społecznościowych. Polityk żądał 50 tysięcy złotych.

Jariii
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.04.2026, 12:14:41
  • 131
  • #
    szarlatani
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    heheszki
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
adam-molik
adam-molik 28.04.2026, 15:45:01 via Wykop
  • 13
50k od nastolatka rzadac za komentarz xD - jeszcze jak gosciu jest faktycznie mentalnie dnem xD
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adam-molik
adam-molik 21.04.2026, 16:41:13
  • 144
Nie zaszkodzi dodac tutaj informacji.

Skradziono mi rower marki KELLYS - model THEOS i50.

Historia podobna jak tu
https://wykop.pl/wpis/74422043/skradziono-mi-rower-w-krakowie-w-garazu-w-ktorym-t
@Skopo +153
Skradziono mi rower w Krakowie. W garażu w którym trzymałem rower popsuła się brama i była otwarta. Ktoś wszedł i sobie po prostu zabrał rower. W garażu jest z 20 rowerów, a sobie wybrał mój. Model roweru to Kross go move 2.0. #wykopefekt #krakow
więcej
adam-molik - Nie zaszkodzi dodac tutaj informacji. 

Skradziono mi rower marki KELLYS...

źródło: rower-gorski-elektryczny-kellys-theos-i50-szary-czarny

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-molik
adam-molik
Autor
21.04.2026, 20:27:42 via Wykop
  • 0
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: lancuchem, ale dodam, ze nie wazne jaki by byl, w obecnych czasach to chwila.
  • Odpowiedz
adam-molik
adam-molik 24.02.2026, 10:02:16
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marekkk12345
Marekkk12345
Marekkk12345
24.02.2026, 12:55:28 via Wykop
  • 1
@adam-molik: wypadałoby zgłosić
  • Odpowiedz
adam-molik
adam-molik 14.01.2026, 16:15:26
  • 0
Poszukuje prostego i zarazem dobrego programu do zrobienia backupu windows'a, czyli partcje z nim i pewniee ukryte systemowe (mam swiezo postawiony system, wgrany soft + licencje) i chcialbym w razie "syfu", moc przywrocic z backupu w pare min, uprzednio formatujac dysk. Szukam rozwiazania darmowego, a jak platne to oczywiscie w miare rozsadnej cenie :D (zadne enterprise'y)
Wstepnie sprawdzalem veeam i macrium - ale to jednak nie to... Clonezilla rowniez.
Jakies polecajki?

BTW
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10129
10129
14.01.2026, 16:16:38 via Wykop
  • 0
Wstepnie sprawdzalem veeam i macrium - ale to jednak nie to... Clonezilla rowniez.

to jest dokładnie to.
jak się nie podoba to może acronis true image
@adam-molik:
  • Odpowiedz
AmarenoMORENO_00
AmarenoMORENO_00
03.11.2025, 06:23:37
  • 59
Wszystkie kobiety są piękne, ale my niemki to już Überfrau
AmarenoMORENO_00 - Wszystkie kobiety są piękne, ale my niemki to już Überfrau

źródło: temp_file8098395647180181787

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-molik
adam-molik 03.11.2025, 19:08:51 via Wykop
  • 1
z lewej jest dobra... z prawej to z ciekawosci
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
15.10.2025, 13:40:29
  • 93
czy naprawdę jako ludzkość zaliczyliśmy tak ogromny upadek że w 2025 roku nie istnieje ani jedna dobra przegladarka internetowa rwa mać
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-molik
adam-molik 15.10.2025, 15:58:46 via Wykop
  • 0
a opera gx? :D czy lepiej na zwyklej?
  • Odpowiedz
adam-molik
adam-molik 17.07.2025, 21:10:32
  • 0
Moglby ktos pomoc zweryfikowac konto? Znajomy jest w chinach i ma problem... :(
#wechat #chiny #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmuhha
jmuhha
24.06.2025, 04:16:29
  • 970
Ktoś mi powie jak Polacy w mieszkaniu 45 m2 mają mieć dziecko albo wziąć na starość rodzica i się nim opiekowac?

#nieruchomosci
jmuhha - Ktoś mi powie jak Polacy w mieszkaniu 45 m2 mają mieć dziecko albo wziąć na ...

źródło: 1000017781

Pobierz
  • 313
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-molik
adam-molik 24.06.2025, 13:42:22 via Wykop
  • 0
ja w mieszkaniu 60m2 w 2 osoby sie dusze - nie wiem jak ludzie moga mieszkac z dziecmi na takim metrazu... dlatego jeszcze troche i s--------m.
  • Odpowiedz
adam-molik
adam-molik 09.06.2025, 15:06:19
  • 0
#disneyplus czy jest jakis sposob obecnie na abo tansze w turcji (z reklamami) ? Lub emigracja do innego kraju? :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dran2
dran2
15.05.2025, 09:42:51
  • 377
Po 5 tygodniach dojrzewania domowe guanciale jest gotowe, czas na carbonarę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gotujzwykopem #kuchniawloska
dran2 - Po 5 tygodniach dojrzewania domowe guanciale jest gotowe, czas na carbonarę (...

źródło: temp_file8525532072933045340

Pobierz

Czy dodajecie czosnek do carbonary?

  • No pewnie! 55.5% (1712)
  • Nigdy! 44.5% (1370)

Oddanych głosów: 3082

  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-molik
adam-molik 16.05.2025, 08:15:06 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

339

Przezorny Zawsze Ubezpieczony ale chyba lepiej nie w PZU

Przezorny Zawsze Ubezpieczony ale chyba lepiej nie w PZU

Pan Przemek tuż po zakupie w 2024 r. maszyny pofatygował się do wiodącego na rynku, państwowego ubezpieczyciela, na wóz kasy nie żałował, zażyczył sobie full pakiet z OC i AC na czele, i w ogóle od wszystkich ryzyk - jak w polisie stoi - ją ubezpieczył. A teraz buja się z wrakiem.

zwirz
z
nowiny24.pl
dodany: 07.05.2025, 11:35:19
  • 123
  • #
    pzu
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    motoryzacja
adam-molik
adam-molik 08.05.2025, 06:23:06 via Wykop
  • 22
@intri: rzeczoznawca to najlepsze co moze byc - mi z lagune 2 (jak juz wartosc rynkowa pare lat temu byla po 5k) za LEKKIE przerysowanie + delikatna wgniotka nadkola (nawet widac nie bylo) - gosciu mi wyliczyl 2100zl. Zamiast wstepnego 300zl Powiedzial, ze jak jest tylko mozliwosc, korzystac z ich pracy. Jak mnie pamiec nie myli to on tam zamiast 1 elementu do malowania, poczyl 3, potem jakies plastiki do
adam-molik
adam-molik 25.04.2025, 21:02:11
  • 0
czy dzisiaj byl jakis update? komputer od dziewczyny (stacjonarny) zaczal mega scinac... nic nie instalowne/itp, wszystko po staremu. Po prostu z dnia na dzien zwolnil. Sprawdzilem ustawienia zasilania - jest na wydajnosc. Temp wygladaja ok,
#windows
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-molik
adam-molik
Autor
25.04.2025, 21:18:40 via Wykop
  • 0
pwdl


@tomasz-wisniewski1989: pwdl? :D - jak tylko zejdzie to przejrze. Na szybkiego wyglada, ze nic nowego nie bylo instalowane. Najwyzej temp sprawdze od gpu/cpu - bo moze czujniki cos wariuja - sprawdzalem organoleptycznie ;)
  • Odpowiedz

543

Koniec elektrycznych hulajnóg i rowerów na chodnikach. Wniosek w Sejmie

Koniec elektrycznych hulajnóg i rowerów na chodnikach. Wniosek w Sejmie

Do Sejmu trafiła petycja dotycząca zakazu poruszania się elektrycznymi hulajnogami i rowerami po chodnikach. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i poczucia normalności, ruch w miejscach dla pieszych i na ścieżkach rowerowych wymaga pilnie ograniczeń prawnych. Trzeba zwrócić pieszym chodniki

darosoldier
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 21.04.2025, 08:00:57
  • 255
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    prawo
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    technologia
  • #
    polska
adam-molik
adam-molik 22.04.2025, 08:18:17 via Wykop
  • 0
@jotem1st: serio tak teraz jest? ja z 1,5/2 lata temu robilem kurs online xD i bylo ok dla <249g. To sie tak dynamicznie zmienia, ze szok...
adam-molik
adam-molik 22.04.2025, 08:40:39 via Wykop
  • 2
@jotem1st: suma sumarum - nigdzie nie zglaszac najlepiej ;) ostatnio ulatwili, to teraz zamienili w pieklo :D
MyDevil
MyDevil
17.04.2025, 18:20:49
  • 0
Promocja „Wielkanoc z MyDevil.net 2025”, Node.js v23 oraz Mise

Promocja „Wielkanoc z MyDevil.net 2025”

Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty „Wielkanoc z MyDevil.net 2025”! Przygotowaliśmy dla Was 40% rabatu na wszystkie nowe i odnawiane konta hostingowe.
MyDevil - Promocja „Wielkanoc z MyDevil.net 2025”, Node.js v23 oraz Mise

Promocja „W...

źródło: md-promo

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-molik
adam-molik 17.04.2025, 20:34:22 via Wykop
  • 0
To w takim razie moj ref: http://www.mydevil.net/pp/SAQK58K6UP
KOD POLECAJACEGO: SAQK58K6UP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z gory dzieki kazdemu kto skrozysta :)
  • Odpowiedz
adam-molik
adam-molik 16.04.2025, 13:08:26
  • 0
Pany - byla strona podobna do tych z tag'ow - rozne markowe rzeczy, np. zegarki w fajnych pieniadzach. Problem w tym, ze nie pamietam jej nazwy... na stowke nie jest to bestsecret, ani zalando / zalando lounge - a byly tam zegarki maurice lacroix
#bestsecret #zalando #zalandolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

434

Zgłaszajcie zrzutkę naciągaczki, bo zebrze na alkohol - Katarzyna Napiórkowska

Pokaż treści 18+

Zgłaszajcie zrzutkę naciągaczki, bo zebrze na alkohol - Katarzyna Napiórkowska

Znana fotografka, kiedyś photoblogerka i ytberka, aktualnie głownie alkoholiczka wyciąga kasę na "nowy start" Takich startów były dziesiątki, co chwile ląduje w szpitalu z przepicia, kiedy kończą się pieniądze na alkohol zaczyna zebrać od polaków na których pluje i ich nienawidzi

Szaka_laka
z
zrzutka.pl
dodany: 22.03.2025, 20:14:43
  • 55
  • #
    polska
  • #
    polskiyoutube
  • #
    danielmagical
  • #
    patostreamy
  • #
    patologia
  • #
    alkoholizm
adam-molik
adam-molik 23.03.2025, 20:25:25 via Wykop
  • -4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

375

Polki wicemistrzyniami świata!

Polki wicemistrzyniami świata!

Sukces polskiej sztafety 4x400 metrów kobiet. W ostatniej konkurencji Halowych Mistrzostw Świata w Nankinie nasze lekkoatletki zdobyły srebrny medal w bardzo młodym składzie. Justyna Święty-Ersetic, Anastazja Kuś, Aleksandra Formella i Anna Gryc sięgnęły po srebro.

zdzisiu196
z
sport.se.pl
dodany: 23.03.2025, 13:41:45
  • 27
  • #
    rozowepaski
  • #
    lekkoatletyka
  • #
    sport
  • #
    chiny
  • #
    polska
  • #
    polki
adam-molik
adam-molik 23.03.2025, 18:18:58 via Wykop
  • -2
@dziad_domniemany: ja bym tam placil xD
adam-molik
adam-molik 17.03.2025, 18:23:13
  • 0
Poleci ktos jakis dobry sklep ( z normalnymi cenami) gdzie zakupie takie cudo jak np. to?
https://www.cyberbajt.pl/produkt/11548/multipatchcord-2x4xlcpc-sm-pe-150m.html
czyli 150m multipatchord + 4 x LC
#swiatlowod #swiatlowody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-molik
adam-molik
Autor
17.03.2025, 18:34:36 via Wykop
  • 0
@Retsew: wlasnie szukam sklepow w stylu powyzszego, gdize moge sobie poprzegladac i za jednym razem zamowic "gotowce" - potrzebuje 4 x po 150m - do kamer :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Adam

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.04.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking