Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
XI13

XI13

Dołączył 1 rok i 7 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 142
  • Znaleziska 44
  • Mikroblog 98
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
  • Dodane (33)
  • Komentowane (28)
  • Plusowane (37)
Pucios87
Pucios87
26.03.2026, 15:34:56
  • 20
Ciekawe jaki softmaxxing i hardmaxxing musiałby przejść mentor żeby zostać high tier normikiem / chad litem
#sebcel #przemcel #blackpill #looksmaxing
Pucios87 - Ciekawe jaki softmaxxing i hardmaxxing musiałby przejść mentor żeby zostać...

źródło: IMG_1347

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XI13
XI13 26.03.2026, 15:37:17 via Wykop
  • 15
@Pucios87: a, dobrze
XI13 - @Pucios87: a, dobrze

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Yawimaya
Yawimaya
26.03.2026, 16:37:09 via Wypiek
  • 6
@Pucios87 Fink abałt it
  • Odpowiedz
n0spRezydenta
n0spRezydenta
25.03.2026, 20:16:29
  • 9
#sebcel czy będzie wartość na rynek rodzicielski

Wartość

  • Jak najbardziej tak 49.2% (31)
  • Eee yyyy eee nie 50.8% (32)

Oddanych głosów: 63

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XI13
XI13 25.03.2026, 20:19:43 via Wykop
  • 25
@n0spRezydenta: trzeba poczekać, aż Gabriel będzie miał chociaż 6 miesięcy. To będzie tak gdzieś za 2-3 lata dopiero.
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
25.03.2026, 21:49:21 via Android
  • 10
@XI13: to już będzie z pięć ton
  • Odpowiedz
Malpigaj
Malpigaj
25.03.2026, 17:18:55
  • 45
I to mi dało tak do myślenia…

#sebcel #frajerzyzmlm #dubaj
Malpigaj - I to mi dało tak do myślenia…

#sebcel #frajerzyzmlm #dubaj

źródło: IMG_1309

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XI13
XI13 25.03.2026, 17:49:18 via Wykop
  • 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Malpigaj
Malpigaj
Autor
25.03.2026, 17:55:29 via Wykop
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
25.03.2026, 05:47:11
  • 3897
Odkryto, że lekarz profesor z Katowic przychodził do pracy na niecałe półtorej godziny i spieprzał xD
Rozumiecie, że potem tacy z poważną mordą mówią ludziom, że „odpowiadają za ludzkie życie”, mówią o jakichś regułach i procedurach?
#lekarz100k #konowalposting #heheszki
Lolenson1888 - Odkryto, że lekarz profesor z Katowic przychodził do pracy na niecałe ...

źródło: image_picker_A1900E25-6C7C-4469-8085-7BE7F778A4CE-32918-00000A198226A93B

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonTadeo
DonTadeo
25.03.2026, 05:51:25 via Android
  • 2123
@Lolenson1888: Ten przypadek wyciekł do mediów. Ciekawe ilu lekarzy 100k robi podobnie? Bez rejestru czasu pracy niewiele da się zrobić w przypadku chciwego lekarza.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
25.03.2026, 06:14:44 via Wykop
  • 1935
@Lolenson1888: Dzień wprowadzenia tachografów w gabinetach lekarskich byłby pięknym dniem, ale taki nigdy się nie wydarzy bo kasta półbogów na to nie pozwoli, prawo pracy jest dla plebsu
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
25.03.2026, 06:41:03
  • 998
Hej Mirki i Mirabelki

Wracam z kolejnym #rozdajo . Tym razem mam dla Was coś specjalnego, idealnego na nadchodzące święta (lub po prostu na poprawę humoru).

Zasady są proste:
Wśród wszystkich(bez zielonek) plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, do której wyślę słoik naszej nowości: miodu kremowanego z dodatkiem prawdziwego kakao.
paincreator - Hej Mirki i Mirabelki 

Wracam z kolejnym #rozdajo . Tym razem mam dla ...

źródło: 78523

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
25.03.2026, 06:51:22 via Wykop
  • 58
@paincreator: a taka ciekawostka: w zeszłym roku mój kolega szukał pomysłu na prezent dla babci i akurat się złożyło, że robiłeś #rozdajo i post był w gorących. Podesłałem koledze link do sklepu, kupił miodek i babcia mówi, że zajebisty. Jak nawet stara baba z Podlasia chwali to znaczy, że dobre
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
25.03.2026, 06:53:30 via Wykop
  • 11
@paincreator: POLECAM TEGO ALLEGROWICZA!
  • Odpowiedz
Darth_Father
Darth_Father
25.03.2026, 08:26:13
  • 4
-8246
https://wykop.pl/ludzie/Latarenko
#tangodown #stobanowdlaprawakow
Darth_Father - -8246
https://wykop.pl/ludzie/Latarenko
#tangodown #stobanowdlaprawako...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-25 092551

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slapdash
slapdash
25.03.2026, 09:11:21 via Wykop
  • 0
@Darth_Father: był odliczony już wczoraj
  • Odpowiedz
bastek66
bastek66
25.03.2026, 16:39:11 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Darth_Father
Darth_Father
25.03.2026, 08:26:43
  • 4
-8247
https://wykop.pl/ludzie/CuckolDDonald
#tangodown #stobanowdlaprawakow
Darth_Father - -8247
https://wykop.pl/ludzie/CuckolDDonald
#tangodown #stobanowdlapra...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-25 092627

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Technick20
Technick20
Technick20
24.03.2026, 19:31:28
  • 18
#sebcel eh człowiek tęskni za tymi lajtami i obietnicami (╯︵╰,)

Dzień dobry, dzień dobry moi drodzy. Poczekam sobie na pierwsze osoby, które oczywiście dołączą do live'a. Dzisiaj oczywiście chciałem was tylko poinformować o kilku rzeczach.

Natomiast live jest niezbędny. I oczywiście później tylko lecę na chwilę na TikToka. No i oczywiście jutro oficjalnie będę miał troszeczkę aktywności
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XI13
XI13 24.03.2026, 19:57:39 via Wykop
  • 4
Więc te trzy rzeczy zostaną wprowadzone do 10 listopada


@Technick20: bedziesz tak tylko gadać, gadać, gadać p-------ć?
Czy cos... w końcu z tym zrobisz?

RUSZ DUPĘ
XI13 - > Więc te trzy rzeczy zostaną wprowadzone do 10 listopada

@Technick20: bedzie...

źródło: rusz-dupe-b-iext152593540

Pobierz
  • Odpowiedz
XI13
XI13 24.03.2026, 19:58:09 via Wykop
  • 5
@Technick20: PS. Podaj datę z kiedy to lajvw byl? :)

Edit: aaa, dobra juz mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ten piątek. Trzeciego października
  • Odpowiedz
Jakis_Leszek
Jakis_Leszek
23.03.2026, 14:30:11
  • 28
Co to się odwala z tym wykopem to ja nawet niexD

Chyba, że mentor wykupił reklamę na wykopie?

#sebcel #wykop #reklama #heheszki #frajerzyzmlm
Jakis_Leszek - Co to się odwala z tym wykopem to ja nawet niexD 

Chyba, że mentor wy...

źródło: IMG_1499

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PsiSynJarema
PsiSynJarema
23.03.2026, 14:44:32 via Wykop
  • 13
@Jakis_Leszek: Zapowiadał, że w 2026 będzie roz*ierdol ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
23.03.2026, 09:11:14
  • 963
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scout-scout
scout-scout
23.03.2026, 09:17:41 via Wykop
  • 423
@Nusantara: Problem nie leży wyłącznie w tych ludziach (rządzących) tylko w mentalności tych którzy pomogli im osiągnąć władzę i popierają (popierali) to jak funkcjonuje system pod ich władzą. Ergo, to w człowieku tkwi sedno problemu którego skutkiem są nieodpowiednie osoby sprawujące władzę. Jeśli nie zmieni się mentalność to nie będzie ich (obecnie sprawujących władzę), a na ich miejsce przyjdą inni o podobnym lub jeszcze gorszym usposobieniu.
  • Odpowiedz
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart
23.03.2026, 09:23:10 via Wykop
  • 170
@Nusantara: teraz to człowiek żyje przynajmniej nadzieją, że usłyszy te wieści o Jarku, Donaldzie, czy innym Vladimirze. Pomyśl sobie, jak zmienią ich jacyś p----------i czterdziestolatkowie i trzeba będzie żyć ze świadomością, że nie wyginą za naszego życia :)
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
22.03.2026, 08:51:44
  • 33
Nawet jeśli to już koniec (albo bardzo długa przerwa) w działalności Sebcela, to ten okres listopad-grudzień 2025 zapisze się na kartach historii.
Przypomnijmy że chłop, którego partnerka była w zaawansowanej ciąży:
1) Chodził wieczorami po jakimś zadupiu w lesie, nagrywając i tłumacząc się ludziom z internetu którzy mają z niego bekę
2) Spermił pod zdjęciami nylonowych pończoch na Instagramie
3) Wisienka na torcie: pytał na forum skąd można ściągnąć Need For Speeda
Lolenson1888 - Nawet jeśli to już koniec (albo bardzo długa przerwa) w działalności S...

źródło: f607a5e4fed62b66e3351b56091a54c3cdee44615ff21720b7339c094bf34ff6

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99
22.03.2026, 08:55:27 via Wykop
  • 17
@Lolenson1888: On przynajmniej wprowadza wartość, tak? A Ty co..
  • Odpowiedz
Malpigaj
Malpigaj
22.03.2026, 11:15:54 via Wykop
  • 19
@Lolenson1888: A gdy jego kobieta urodziła martwe dziecko, ten wykłócał się na grupkach fb, który NFS jest lepszy XD
  • Odpowiedz
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
17.03.2026, 11:50:41
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
17.03.2026, 11:55:44 via Wykop
  • 68
Po tym, jak się okazało, że "szury znowu miały rację" w temacie systemu kaucyjnego


@Restrukturyzacja: yhy, tak samo jak przytwierdzone nakrętki zniszczyły już cywilizacje białego człowieka?
  • Odpowiedz
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Autor
17.03.2026, 12:15:48 via Wykop
  • 14
brednie za to łatwo i miło przyswajalne. Jak np. mówienie, że system kaucyjny nie ma nic wspólnego z ekologią xD


@Polakmaly85: a co ma? Jak bardziej ekologiczne jest dowożenie prywatnymi samochodami worów butelek od wrzucania ich do odpowiedniego pojemnika na śmieci? Wyjaśnisz mi to?
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
22.03.2026, 06:43:14
  • 1383
#warszawa I o co się tak przypiedalasz, społeczniaku? Ja tylko na chwilkę, a poza tym wszyscy tak robią. A tak w ogóle to jest "wypas" auto, więc mogę więcej, frajerze!
#polskiedrogi a raczej chodniki i ścieżki rowerowe xD
wscieklykabanos - #warszawa I o co się tak przypiedalasz, społeczniaku? Ja tylko na c...

źródło: MiastoUrsynow HCbbgfobsAAS3-J

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wscieklykabanos
wscieklykabanos
Autor
22.03.2026, 06:43:29 via Wykop
  • 803
@wscieklykabanos:
wscieklykabanos - @wscieklykabanos:

źródło: MiastoUrsynow HClE451WIAAEnCG

Pobierz
  • Odpowiedz
kutokalipsa67
kutokalipsa67
22.03.2026, 06:54:47 via Wykop
  • 821
Co trzeba mieć we łbie, żeby tak stawać?


@z0mb1e:
kutokalipsa67 - >Co trzeba mieć we łbie, żeby tak stawać?

@z0mb1e:

źródło: Screenshot_20260322_075404_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
michal-panicz
michal-panicz
19.03.2026, 14:14:40
  • 804
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
19.03.2026, 14:17:35 via Android
  • 298
komentarz usunięty przez moderatora
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
19.03.2026, 14:27:26 via Wykop
  • 415
@michal-panicz: Rok temu zgłaszałem trolla z izraelską flagą w awatarze który w każdym komentarzu pisał o "głupich polaczkach". I moderacja odrzuciła wszystkie zgłoszenia.

Ale spróbuj napisać coś podobnego o ludziach okupujących Palestinę to bana dostaniesz w 27 sekund
  • Odpowiedz
radoslaw-franciszek-osowka
radoslaw-franciszek-osowka
19.03.2026, 14:39:00
  • 32
#yanek źle robisz, tak wygląda prawilne morsowanie w wersji wima hofa #sebcel
radoslaw-franciszek-osowka - #yanek źle robisz, tak wygląda prawilne morsowanie w wer...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crazy88
crazy88
19.03.2026, 20:30:44 via Wykop
  • 2
@radoslaw-franciszek-osowka: zadyszka
  • Odpowiedz
andref7
andref7
20.03.2026, 18:21:26 via Wypiek
  • 1
@radoslaw-franciszek-osowka mocny zawodnik, mocna psychika. Janek debilu ucz sie
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd
18.03.2026, 11:13:37
  • 2129
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baal80
baal80
baal80
18.03.2026, 11:20:23 via Wykop
  • 617
@arasxdd: Zgłaszaj.
  • Odpowiedz
panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
18.03.2026, 12:24:57 via Wykop
  • 1701
@arasxdd: już o te 5 ziko to by sobie wstydu mogli oszczędzić
  • Odpowiedz
-----------------------------
-----------------------------
19.03.2026, 10:02:09
  • 46
#sebcel ja szukający wartości
----------------------------- - #sebcel ja szukający wartości

źródło: b2796725724aa24416d7c9e65b580167b3cd4c0f890999e13742b42fa12ff6e5

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GondorShumway
GondorShumway
19.03.2026, 14:27:28 via Android
  • 7
@-----------------------------:
GondorShumway - @-----------------------------:

źródło: 1000056072

Pobierz
  • Odpowiedz
Czlowiek_Ludzki
Czlowiek_Ludzki
21.03.2026, 00:36:11 via Android
  • 0
@-----------------------------: wzrok tęskniący za wartościami
  • Odpowiedz
koronawirus
koronawirus
18.03.2026, 22:49:41
  • 921
Cudowne jest to zdjęcie. Jakiej kary by nie dostał to samo zderzenie tego chowanego pod kloszem banana z rzeczywistością jest cudowne. I ta bezradność cwaniaków z rodzinki, ktora myslala ze jak pila wódkę z politykami to ma juz układy, a jednak budzą sie z ręką w dupie, cos pięknego.
#majtczak
koronawirus - Cudowne jest to zdjęcie. Jakiej kary by nie dostał to samo zderzenie te...

źródło: 1000022701

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ToksycznyArek
ToksycznyArek
ToksycznyArek
18.03.2026, 23:39:02 via Wykop
  • 790
@koronawirus: Dałby się osądzić jak szarak, to by były zawiasy i 500 zł nawiązki. Sprawa zrobiła się medialna - ulica chce krwi, sprawa trochę śmierdzi polityką - tamci bronili, to ci dla przykładu przeciorają leszcza. Nie wygląda to dobrze dla niego.
  • Odpowiedz
sandal
sandal
18.03.2026, 23:55:04 via Android
  • 545
@kocurrek32: to nie jego głowa odrzuca tylko on to odrzuca, bo dla niego te ofiary to tylko jakiś plebs, a on teraz przez nich musi siedzieć.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 14.11.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 24.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking