Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wjt2012
Wjt2012

Wjt2012

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12519
  • Znaleziska 530
  • Mikroblog 11989
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5
Fatalista1988
Fatalista1988
1 godz. i 38 min temu
  • 21
Co oni tak się spieszą w Kanale G---o? Tam już jest non stop Sakiewicz vibe, już nawet piszą o „prokuraturze Tuska”

Co chwilę wypluwają jakiś k---a prowokacyjny gniot

Mariusze mają słabe procesory, a w fabryce kurzu i biedy w Brighton też ich nie oszczędzają. Zwolnij, Krzysiu, bo im transferu nie starczy w baraku, żeby to wszystko przejrzeć

#kanalzero #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa
Fatalista1988 - Co oni tak się spieszą w Kanale G---o? Tam już jest non stop Sakiewic...

źródło: hyKxg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 przed chwilą via Wykop
  • 0
Brawo zero. Śliniaczki się miotają jak w ukropie czyli dla Polski dobra wiadomość.


@trach: Na całe szczęscię mam za mało wyprany mózg bo nawet nie wiem co oznacza to zdanie xD
  • Odpowiedz

2327

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Nano recepta inwestycyjna oferta specjalna dla środowiska medycznego. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy ofertę inwestycyjną, która w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród lekarzy. W minionym miesiącu aż 90% nabywców Nano Apartamentów to osoby związane z branżą medyczną

airaG
z
tppi.pl
dodany: przedwczoraj, 11:43:25
  • 111
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    nfz
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 przedwczoraj, 16:43:59 via Wykop
  • 43
Przydałaby się taka stara lewica co walczyła o zwykłych szarych ludzi a nie lgbt czy komunizm
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bombastick
bombastick
22.06.2026, 16:35:41
  • 255
XD

Nawrocki jest politykiem nacjonalistycznym, który wykorzystuje nastroje antyukraińskie do osiągnięcia korzyści wyborczych


— twierdzi amerykańska stacja CNN,

#ukraina #polska #wojna #rosja
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 22.06.2026, 19:46:54 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: polityczna wojenka 2 nacjonalistycznych prezydentów na wewnętrzne potrzeby
  • Odpowiedz
mr_xd
mr_xd
mr_xd
22.06.2026, 07:52:16
  • 36
Dzień dobry kochani, właśnie rozpoczął się kolejny tydzień okradania Polaków przez działaczy koalicji obywatelskiej.

#polityka #bekazlewactwa #bekazpo
mr_xd - Dzień dobry kochani, właśnie rozpoczął się kolejny tydzień okradania Polaków ...

źródło: 20260620_133836

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 22.06.2026, 12:58:58 via Wykop
  • 0
@mr_xd: a tak na serio, co ukradł Kosiniak? xDD
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
21.06.2026, 06:35:22
  • 161
#ukraina

A pamiętacie jak kurczak Wolski od 22 pisał, że UPA i bandera w przyszłości nie będzie żadnym problemem (historycznym / politycznym) bo na tej wojnie Ukraińcy zbudują nowych... prawdziwych bohaterów?

Xd jak zawsze do najgorszej bramki:)))
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 21.06.2026, 11:35:04 via Wykop
  • 6
@Wellmen: ten sam sykulski który krzyczy że mamy się przyjaźnić z rosją i wyjść z nato? xD debil miał rację w 1 rzeczy, super, teraz mamy go słuchać xDD
  • Odpowiedz

40

Prawdziwa twarz ukraińców po decyzji Nawrockiego

Prawdziwa twarz ukraińców po decyzji Nawrockiego

Polecam poczytać komentarze

Protectorx
z
facebook.com
dodany: 20.06.2026, 08:41:03
  • 18
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    polityka
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 20.06.2026, 09:25:50 via Wykop
  • -5
@Protectorx: prędzej te komentarze na facebooku to jest 1 do 1 odwzorowanie z polskiego facebooka xD Grażyny, Janusze i Mariusze z Polski vs Grażyny, Janusze i Mariusze z Ukrainy
Albo w sumie polskie są gorsze, bo komentarze o mordowaniu ukraińskich cywilów czasami mają tysiące lajków
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 21.06.2026, 11:29:32 via Wykop
  • 0
@Protectorx: no widzisz a Polacy i mordowali cywilów i dalej do tego nawołują, nie wiem którzy gorsi

18

Ponad połowa ukraińskich żołnierzy zażywa narkotyki

Pokaż treści 18+

Ponad połowa ukraińskich żołnierzy zażywa narkotyki

Najnowsze raporty pokazują katastrofalną sytuację armii ukraińskiej. W obliczu obecnego kryzysu militarnego na Ukrainie rośnie liczba żołnierzy uzależnionych od narkotyków.

krzysztof777777
z
dez-informacja.blogspot.com
dodany: 19.06.2026, 12:36:57
  • 14
  • #
    polityka
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 19.06.2026, 15:26:14 via Wykop
  • 0
@Charakietrela: źródło: info bricks xD
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 19.06.2026, 15:29:41 via Wykop
  • 3
Onuca się podpisała na blogu, super xD
Jarek Ruszkiewicz, Łódź
PL 07 1020 3352 0000 1602 0343 3562

Propaganda dla najgłupszych przygłupów, potężna rassija nie potrafi pokonać nafuranej i rozbitej armii ukraińskiej xD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 19.06.2026, 17:14:12 via Wykop
  • 2
@mbn-pl: No bo to jest ruska onuca, która pisze pierdy wyssane z d--y. No ale typ jest pro-rosyjskim propagandzistą, czyli dla ciebie to postać święta i wyrocznia, trzeba chapać tą ruską propagandę aż po same kule.

Jak na Białorusi piszą że w Polsce nie ma soli i Polacy w kolejkach stoją pod granicą aby ich wpuścić do Białorusi to też jest prawda objawiona i sam tam pójdziesz stać
Wjt2012 - @mbn-pl: No bo to jest ruska onuca, która pisze pierdy wyssane z d--y. No a...

źródło: GWgIxJLWIAE9Ivg

Pobierz
bo-banley
bo-banley
19.06.2026, 08:30:16
  • 186
#polityka #bekazprawakow #szuryzglownej #glownatosciek

A na głównej znowu ekspertem jest Asmongold. Brudas żyjący na McDonaldzie, ekspert od grania w WoW'a, który jeszcze niedawno pławił się śmiercią zwykłych Irańczyków i usprawiedliwiał mordowanie tamtejszych medyków żeby nie mogli nikogo ratować, w dodatku zwolennik zaje*ania Grenlandii i człowiek jarający się jak Trump wyzywa dziennikarzy. Nie wiem co sie musi stać, żeby na głównej taki ktoś przestał być
bo-banley - #polityka #bekazprawakow #szuryzglownej #glownatosciek 

A na głównej zno...

źródło: 1000020650

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 19.06.2026, 12:58:27 via Wykop
  • 2
tutaj musiało być coś jeszcze. Nie ma opcji, żeby samo ich nie mycie spowodowało, że Ci wszystkie wypadną w wieku 19 lat xD


@WhiskeyIHaze: może szkorbut jak u marynarzy xD
  • Odpowiedz
WillyJamess
WillyJamess
18.06.2026, 10:16:49
  • 752
W Moskwie to się chyba powodzi, że sobie całun ciemności d------i

#wojna #ukraina #rosja
WillyJamess - W Moskwie to się chyba powodzi, że sobie całun ciemności d------i

#woj...

źródło: 1000031241

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 18.06.2026, 12:44:59 via Wykop
  • 3
@WillyJamess: dużo drzew, pewnie fajne powietrze tam mają
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
18.06.2026, 08:47:54
  • 256
Zelenski zapytany trzy dni temu jaka bedzie odpowiedź ukrainy po ataku na cerkiew
"Zobaczy pani"

(Cieżko to z sensem przetłumaczyć 1 do 1)

#ukraina #polityka #rosja #wojna
robertkk - Zelenski zapytany trzy dni temu jaka bedzie odpowiedź ukrainy po ataku na ...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 18.06.2026, 12:42:40 via Wykop
  • 3
nie wiem czy to bait czy jakas czesc ludzi zaczela wierzyc ze on cpa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robertkk: na tym polega ruska propaganda. Wymyślić coś niedorzecznego z d--y i powtarzać to dziennie po 100 razy. Największe przygłupy w to uwierzą.
Na początku wojny nawet na wykopie latały jakieś grafiki że jak ruscy zdobędą mariupol to pokażą światu laboratoria gdzie tworzono covida, dlatego ukry tak mocno
  • Odpowiedz

482

Konfitura - Wystarczy zgłosić

Konfitura - Wystarczy zgłosić

Absolutnie niewydolny system egzekwowania przepisów prawa o ruchu drogowym skutkuje poczuciem bezkarności po stronie kierowców oraz bezsilności po stronie pieszych. Spacer ze streamerami: https://youtu.be/Fhkl0MA7qTY Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj tutaj: https://patronite.pl/konfitura htt

zawisza
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 13:10:14
  • 166
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 18.06.2026, 08:30:21 via Wykop
  • 3
@outdust: ja słyszałem że ty Kongijczykiem jesteś
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 18.06.2026, 08:31:51 via Wykop
  • 1
@outdust: napisz jeszcze 50 komentarzy, wtedy na pewno przekonasz wykopoków. Chyba jesteś jego największym fanem tutaj że tyle czasu poświęcasz na pisanie o nim
KIaudik
KIaudik
16.06.2026, 20:11:46
  • 151
Zauważcie, jak chodzi o bąkiewicza i niemcy albo o ukraińskiego karpia czy o morskie oko, to wszystkie pisowsko-konfiarskie-braunowskie elity na czele z republiką i stanowskim, dosłownie wszyscy jednym rytmem napierdają jedno i to samo. Skoordynowane działania propagandowe wymierzone przeciwko mniejszości etnicznej w Polsce albo w naszych sojuszników wychodzą im nadzwyczaj łatwo, jednomyślność widać u każdego prawakoida na social media.
A czy tak ich ruszyło jak rosja zamordowała opozycjonistę w Polsce? Albo jak
KIaudik - Zauważcie, jak chodzi o bąkiewicza i niemcy albo o ukraińskiego karpia czy ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 17.06.2026, 08:18:03 via Wykop
  • 1
@KIaudik: bo zabijanie Polaków przez Rosjan się nie sprzedaje w mediach, dla Mariuszy ważniejsze łowienie ryb przez ukrów
  • Odpowiedz

415

Streamer we Francji chciał udowodnić, że nie ma niebezpiecznych dzielnic

Podczas streama na kicku streamer w pierwszej imigranckiej dzielnicy do której pojechał w Marsylii od razu po wyjściu z taksówki został zaatakowany przez grupkę imigrantów i musiał uciekać. Na reddicie w tym temacie już komentarze zablokowane. XD

MadMan1
z
reddit.com
dodany: 16.06.2026, 12:55:56
  • 62
  • #
    polityka
  • #
    francja
  • #
    bekazlewactwa
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 16.06.2026, 20:57:06 via Wykop
  • -7
@Restrukturyzacja: pisowców tam trzeba wysłać z flagami polski walczącej, może przestaną sprzedawać visy murzynom

301

Strzelanina w Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie jedna osoba nie żyje.

Pokaż treści 18+

Strzelanina w Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie jedna osoba nie żyje.

Na parkingu za pawilonami na ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej padły strzały. Prawdopodobnie został zastrzelony mężczyzna

b45ezno9hvpv
z
slowopodlasia.pl
dodany: 15.06.2026, 09:02:56
  • 169
  • #
    strzelanina
  • #
    policja
  • #
    zabojstwo
  • #
    bialapodlaska
  • #
    lubelskie
  • #
    kryminalne
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 15.06.2026, 15:42:44 via Wykop
  • 2
no to dać ziomkowi 1000zł w kopercie i wypuścić


@Aerwin: a może to to był anty-putinowski rusek i ruscy wynajeli białoruskiego typa do zabójstwa?
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 16.06.2026, 17:30:07 via Wykop
  • 0
@Aerwin: e tam, pomylić kacapa z normalnym Rosjaninem każdemu może się zdarzyć

368

Politycy Brauna złożyli hołd rosyjskiemu ambasadorowi

Politycy Brauna złożyli hołd rosyjskiemu ambasadorowi

Piotr Heszen oraz Mateusz Piskorski radośnie zrobili łaskę jego excelencji: "przyszedł obecnie czas na swoisty konserwatyzm pod przewodnictwem mocnego przywódcy. Bonapartyzm. Ja kibicuję takiemu kierunkowi rozwoju Rosji"

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 12.06.2026, 11:55:25
  • 175
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkatoli
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 12.06.2026, 17:33:52 via Wykop
  • -4
@Papijes: Foliarz już powiązał nielubienie rosji z covidem xDDD W telewizji mówią żeby nie jeść kupy, szybko biegnij do łazienki i zajadaj się

Tak sobie ciebie wyobrażam, brakuje tylko rosyjskiej flagi
Wjt2012 - @Papijes: Foliarz już powiązał nielubienie rosji z covidem xDDD W telewizji...

źródło: 310692de584c0dbdac0dc61d7b4417b9e7d2dda6408c10a95a4bc9e25300d712

Pobierz
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 12.06.2026, 18:13:41 via Wykop
  • -4
@Papijes: jakie chore fantazje, tak po prostu wyglądają prorosyjskie szury - fajnokremlaki jak ty
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 13.06.2026, 09:04:42 via Wykop
  • -4
@Papijes: Tak powiedziała mi rzeczywistość, tobie RT i filmy z żółtymi napisami wyżarły mózg. Wystarczy że rusek pierdnie w swojej telewizji a ty już płaczesz w internecie
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 13.06.2026, 13:55:17 via Wykop
  • -3
@Papijes: Idź popatrz w niebo, tylko nie za długo bo chemtrails ci spadną na łeb
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 14.06.2026, 10:46:54 via Wykop
  • 0
@Papijes: zacznij od powrotu do podstawówki, bo twoje czytanie ze zrozumieniem jest na super niskim poziomie. Nigdzie nie pisałem żeby oglądać jakąś telewizję
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 14.06.2026, 11:43:00 via Wykop
  • 0
@Papijes: ale ty musisz mieć niskie IQ żeby nie zrozumieć tak prostego zdania. W TV coś mówią więc taki szur jak ty ogląda tę telewizję i robi to na odwrót.
LamajHarma
LamajHarma
05.06.2026, 17:20:05
  • 1
Czemu k---a forsen gra w gothica xD
#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 05.06.2026, 17:50:03 via Wykop
  • 1
@LamajHarma: bo ma trochę Polaków i Niemców na czacie i od zawsze mu spamowali żeby w to grał xD
Z resztą Lirik, Elajjaz też grają, widocznie ludzie są głodni RPGów
  • Odpowiedz
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 05.06.2026, 18:55:40 via Wykop
  • 0
@Marcines: w tytule musi być "#ad" inaczej bana dostaniesz, więc odpada
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
03.06.2026, 09:56:35
  • 524
Nie miałem co do Lewicy żadnych oczekiwań, a i tak jestem rozczarowany xD

#nieruchomosci #heheszki #polityka
Czoso - Nie miałem co do Lewicy żadnych oczekiwań, a i tak jestem rozczarowany xD

#n...

źródło: 1000059572

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 03.06.2026, 11:28:48 via Wykop
  • 15
@Czoso: bo to nie chodzi o lewicę która ma walczyć o prawa przeciętnego obywatela tylko o partię nazwa Lewica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wjt2012 - @Czoso: bo to nie chodzi o lewicę która ma walczyć o prawa przeciętnego oby...

źródło: 358378927_3560580910891312_2214617503949470374_n

Pobierz
  • Odpowiedz

1399

Sąd: kontrola osobista nielegalna, a legitymowanie bezpodstawne. Bezprawie śląsk

Sąd: kontrola osobista nielegalna, a legitymowanie bezpodstawne. Bezprawie śląsk

Śląska policja(z Siemianowic Śl.) postanowiła zabawić się w "pana władzę" i pogwałcić niemal wszystkie moje prawa podczas interwencji przy pewnym zakładzie. Bezpodstawne legitymowanie, i nielegalna, bezpodstawna i przeprowadzona nieprawidłowo kontrola osobista, a także publiczne wyzywanie mnie, poni

elemel90
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 17:40:29
  • 132
  • #
    audytobywatelski
Wjt2012
Wjt2012
Wjt2012 02.06.2026, 19:26:03 via Wykop
  • 14
Tak, zaszły by takie zmiany, że byłoby jeszcze mniej chętnych do policji, a ci, którzy by zostali, byliby jeszcze mniej profesjonalni, bo mieliby ciągłą rotację pracowników.


@Wykopaliskasz: Ja jestem kierowcą autobusa i codziennie specjalnie dokonuje wykroczeń, tu na czerwonym przejadę, tu pod prąd sobie pojade (nawet pasażerowie mi zwracają uwagi ale ja mam to gdzieś). Na szczęście nikt nie chce zostać kierowcą więc mnie nie zwalniają, dalej specjalnie będę łamać
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Maciek Fnatik

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 19.08.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 30.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking