Najnowszy i bardzo ciekawy raport (badanie na 56 tys. osób) obrazujący jak obywatele 34 państw Europy różnią się pod względem stosunku do legalizacji zw. jednopłciowych, Muzułmanów jako członków rodziny, swojej tożsamości oraz Boga. Żeby zaoszczędzić Wam czas przedstawiam w formie map i wykresów
@dizzydom: do skali głosu należy zaliczyć tylko te dźwięki, które dany wokalista jest w stanie zaśpiewać. Muszą być one otwarte, podparte i z rezonansem, wyśpiewane po kolei bez dziur w skali. Nie chodzi tutaj o perfekcyjną technikę, ale o śpiewanie a nie bekanie, piszczenie, i inne odgłosy. Dodatkowo do skali głosu nie możemy zaliczyć dźwięków wyśpiewanych gwizdkiem i falsetem. O żadnej 6 oktawowej skali nie ma mowy.
@DinaKaliente: nie wlicza się rejestru gwiazdkowego do skali, bo nie można za pomaca niego wyartykułować żadnej frazy. W tessiturze głosu, każdy wokalista który jest w jakimś stopniu profesjonalny śpiewa dobrze, tylko ze to zazwyczaj zakres około jednej oktawy z kawałkiem. Nie śpiewa się z przepona tylko na niej.
@DinaKaliente: Gwizdkiem nie jesteś w stanie wyśpiewać żadnego wyrazu, sylaby, nawet głoski, artykulacja jest niemożliwa. Fakt ze ktoś potrafi gwizdać nie ma tutaj nic do rzeczy.
@El_Duderino: w sprawie Meksyku ciężko się nie zgodzić, co do przestępczości czarnoskórych, to za pomocą uproszczeń i uogólnień szerzysz propagandę. Na jakiej podstawie twierdzisz, że większość przestępstw wśród tej grupy etnicznej ma związek z przemysłem narkotykowym? Na jakiej podstawie twierdzisz, że doszło do znaczącego zwiększenia aresztowań czarnoskórych po roku 70? Może jeszcze wskażesz, w jaki sposób związek strażników więziennych zmusza czarnoskórych do popełniania przestępstw? Podziel się tymi danymi które potwierdzają
@El_Duderino:Ale to w żaden sposób nie tłumaczy problemu przestępczości czarnoskórych. Ta grafika nie wskazuje przyczyn nadreprezentacji czarnoskórych przestępców. Zresztą wypowiadasz się w bardzo kategoryczny sposób, podobnie jak grupa wykopowiczów których krytykujesz. Udowodnij ten związek o którym piszesz.
@El_Duderino: czytałem o tym wcześniej, zresztą nawet w popkulturze, można znaleźć sporo informacji na ten temat np. w serialu ''Narcos''. A więc? Wzrost przestępczości w całej populacji, nie tłumaczy nadreprezentacji w jednej z grup etnicznych.
'Dobra zmiana' to świetny okres dla prorządowych redakcji i ich pracowników. Mogą liczyć na hojność spółek skarbu państwa nie tylko w roli reklamodawców, ale także jako sponsorów organizowanych gal, wręczanych nagród i akcji specjalnych, których jest zatrzęsienie. Ale sponsorzy i nagradzani ci sami
Pytanie czy Song Hongbing chinski ekonomista autor bestselleru "Wojny o pieniądz" odniósł się kiedykolwiek do bitcoina? a jak tak to jaki ma stosunek do niego i innych krypto? #bitcoin #kryptowaluty #ekonomia #chiny
@bondzo: Widze ze orientujesz sie w temacie, kojarzysz tytuł ksiażki o której wspominał Hongbing, dotyczącej planu ustanowienia NWO i metod jego realizacji? Sam plan został opracowany przez naukowców w USA, podczas serii zamkniętych konferencji.
Mormi borneański, zwany też badią albo kotem z Borneo, to drapieżny ssak, żyjący wyłącznie na Borneo. Został odkryty przypadkiem, podczas polowania na tygrysy na Półwyspie Malajskim.
Od niedawna media usiłują przekonać opinię publiczną, że w lasach Amazonii ma miejsce katastrofa. Ciężko podchodzić obojętnie do tego że podpalany i karczowany jest prastary las deszczowy, ale postaram się tutaj przedstawić trochę faktów, które wyjaśnią to co dzieje się aktualnie w Brazylii.
@ShpxLbh: oglądając te sceny, człowiek nabiera szacunku do ich społeczności. Ciekawi mnie jak bardzo różnią się od Chińczyków z kontynentu? Być może, mentalnie bliżej im do np. Koreańczyków z południa?
Takiego listu jeszcze amerykańscy politycy nie napisali. Aż 88 spośród stu senatorów USA podpisało się pod żądaniem do sekretarza stanu USA Mike'a Pompeo, by ten wywarł nacisk na Polskę w sprawie restytucji mienia ofiar Holocaustu.
Mniej więcej rok temu, w czerwcu, postanowiłem wziąć sobie działkę w ROD. Niektórzy śmiali się, że to dla starych ludzi, inni twierdzili, że jak to młody, za miesiąc mu się znudzi, a jeszcze inni, że po co mi taki ugór z walajacymi się po nim śmieciami i nic z tego nie będzie. Tymczasem ja stworzyłem plan działania i przez rok krok po kroku w wolnym czasie doprowadzałem ten kawałek ziemi do porządku.
Gdzie je złapać? Co lubią? Ile jest gatunków? Co na nas siedzi i kiedy? I wiele innych info. Milion pytań dostałem na ten temat, mnóstwo bzdur widziałem w sieci wiec zabrałem się za to merytorycznie. Wszystko wyjaśniam na początku materiału.
"Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada. Jesteśmy świadomi przeszłości i będziemy starali się wygrać to spotkanie". Ręce opadają. To są słowa kapitana reprezentacji Izraela przed meczem z Polska. Jakoś cicho w tej sprawie w PL.
Krzysztof Bosak podczas debaty w TVP wręczył posłance PiS znaczek stop447 i poprosił o wpięcie, jeśli jest naprawdę jest przeciw roszczeniom żydowskim. Ona jednak odmówiła.
@Glivicius: szkoda ze Zandberg myli sprawę mienia znacjonalizowanego z bez-spadkowym, ciekawe czy zrobił to specjalnie? Jeśli tak, to dezinformuje w podobny sposób co propaganda pro-izraelska w USA