Wpis z mikrobloga

Mniej więcej rok temu, w czerwcu, postanowiłem wziąć sobie działkę w ROD. Niektórzy śmiali się, że to dla starych ludzi, inni twierdzili, że jak to młody, za miesiąc mu się znudzi, a jeszcze inni, że po co mi taki ugór z walajacymi się po nim śmieciami i nic z tego nie będzie. Tymczasem ja stworzyłem plan działania i przez rok krok po kroku w wolnym czasie doprowadzałem ten kawałek ziemi do porządku. Powiem wam, że włożyłem w to całkiem sporo pracy, choć jeszcze bardzo dużo przede mną, ale satysfakcja, którą mi ta praca przyniosła w pełni ją wynagradza. Może to nic wielkiego i nie ma się czym chwalić, ale jednak #chwalesie bo jestem z siebie dumny. W komentarzu zdjęcie z przed roku. #ogrodnictwo #dzialka
T.....r - Mniej więcej rok temu, w czerwcu, postanowiłem wziąć sobie działkę w ROD. N...

źródło: comment_N8lBC4QP1BHxlbUuHX8RkAyOsCjjqScq.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • 13
@Blaskun Będę musiał i to nie ze względu na sąsiadów xD ta siatka miała być tanim rozwiązaniem na zatrzymanie mojego psa w środku, ale skubaniec i tak przeskakuje XD
  • Odpowiedz
@TonyRockyHorror: Też kiedyś miałem etap działki, przeszło mi jak moje dzieciaki po zabawie na „naszej trawce” miały kilka kleszczy, bo o trawę nie zadbałem jak należy. Zajęcie super, ale wymaga regularnych wizyt i pielęgnacji. Znam sporo ludzi którzy dali sobie z tym spokój, ale kilku znalazło zajęcie na grube lata - czego Tobie też życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz