Stachu90 via Wykop
@siedze_w_samych_gaciach: tak, nierentowny ul to koszt.
Co roku na wiosnę trzeba pszczoły podkarmiać, na co idzie ciasto cukrowe za jakieś 10zl.
Na jesień każda rodzina zje około 15kg cukru - po dzisiejszych cenach to jakieś 75zl (chyba, że ktoś karmi inwertem to ponad 100zł).
Na wiosnę każda rodzina musi dostać ramki z węzą, żeby miała miejsce się rozwijać (trzeba kupić ramki, drut węzę).
Do tego dochodzą zebiegi lecznicze - koszt
Co roku na wiosnę trzeba pszczoły podkarmiać, na co idzie ciasto cukrowe za jakieś 10zl.
Na jesień każda rodzina zje około 15kg cukru - po dzisiejszych cenach to jakieś 75zl (chyba, że ktoś karmi inwertem to ponad 100zł).
Na wiosnę każda rodzina musi dostać ramki z węzą, żeby miała miejsce się rozwijać (trzeba kupić ramki, drut węzę).
Do tego dochodzą zebiegi lecznicze - koszt









Mirki i Mirabelki, potrzebuję waszej porady.
Kupiłem dom na osiedlu domków szeregowych. Osiedle składa się z dwóch szeregówek, w każdej po 12 domów. Każdy dom ma wydzieloną geodezyjnie działkę, czyli na osiedlu są 24 osobne domy. Służebność dotyczy tylko drogi dojazdowej na osiedlu (pas dwóch metrów).
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania każdy segment posiada wydzielone własne miejsce na odpady (oznaczenie „c” na
źródło: wiata
Pobierz