Wpis z mikrobloga

@Kolczaneiro: niby trochę ryzykowne, bo jedni graja na ogromenj na dzwgini (fundacja od Waves), drudzy ich shortuja na 40 mln (Alameda), płynności za dużo nie ma w tym protokole, ale jak dla mnie raczej nie #!$%@?, tylko stopniowo będzie odzyskiwało stabilność, przyjda nowi ludzie skuszeni wysokim APR i dalej to sie bedzie krecic.
@CzulyTomasz: dokładnie tak uważam, odzyskanie stabilności już widać w porównaniu do tego co było tydzień temu - choć być może zaufanie już zostało nadszarpnięte na zawsze - i to nie tylko na wavesowego USDN, ale wszystkie algorytmiczne stable jak np UST

Btw o jakiej fundacji mówisz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kolczaneiro: obawiam się, że jak tam wrzucisz USDC/T, to kasy nie odzyskasz, bo total debt dla tych stabli jest większe niż supply. Twoje fundusze pozwolą komuś zapakowanemu w USDN wyjść. Kilkadziesiąt minut temu ktoś na twitterze pisał, że nie może wypłacić USDC.
@RGB_XYZ o, bardzo ciekawy kontrargument, dziękuję.

Chyba ze założymy że właśnie zaufanie do projektu wróci i wiele osób zacznie wpłacać usdt/usdc to wtedy pojawia się wolne środki do wypłaty
@Kolczaneiro: ja na Vires mam całkiem dużo środków właśnie w USDC. Trzymam je tam, czy mi się to podoba czy nie :P
Jeżeli się zdecydujesz tam wpłacić, to musisz być świadomy, że pewnie przez jakiś czas nie będziesz umiał ich wyciągnąć, dopuki się sytuacja nie uspokoi.
Dev team cały czas napierdziela nowymi updateami, cały czas wkładają w platformę kupę pracy, według mnie to nie wygląda, żeby się mieli zawinąć z pieniędzmi,