Wpis z mikrobloga

@poison101: tylko na XTB miałem problem. KU*WA mialem tp na 4,5 kurs zatrzymał sie na 6, wzrastał tylko na wzrostach jak zleciało na 3 kurs nie reagował. Dzwoniłem na infolinie, swoja droga pierwszy raz kogos zwyzywałeś przez telefon. Odblokowali po 15 minutach i tp wszedł
@dnasstorm: Na początku skopiowałem. Zamknąłem równo z nim na zoomie, ale po chwili wróciłem i później tylko dokładałem, ostatni short założyłem dokładnie na 5.746.Powrót dlatego, ze Rafał zamykał shorty głównie z obawy przed niewypłacalnością giełd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dnasstorm: nie dodałem najważniejszego, on caly czas twierdził, że luna leci na 0. Jestem debilem co kseruje? I tak i nie. Skopiowałem, ale zanim otworzyłem pozycję utwierdziłem się w tym i nie chodzi mi o dyskusje na zoomie. A reszta to Zoarski i w ogole sie tego nie wstydzę, bo bym zamknął na kilkunastu procentach, czyli na moich mentalnych maksimach :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LewCyzud: Zaorski mądry gość. Szkoda, że go nie posłuchałem miesiąc temu, ale to jest dla mnie ważna lekcja. Na Lunie i tak zrobiłem profit także jak dla noobka co raptem rok jest w krypto jest całkiem OK.