Wpis z mikrobloga

Włączyłem sobie po 1,5 roku przerwy jakieś świeże pogawędki Midela z Traderem21 i z każdym kwadransem coraz bardziej opadała mi szczęka. Matko, przecież to już jest jakieś totalne sekciarstwo (ʘʘ).

- wyrzuć telewizor, powinieneś oglądać tylko YouTube i jeździć na nasze szkolenia,
- cały świat chce cię oszukać, kup naszą książkę i poznaj prawdę,
- to wszystko jest rządowy światowy spisek, my cię uchronimy,
- 80% ludzi to debile, jeśli chcesz być w pozostałych 20% to musisz nas słuchać, najlepiej na naszych szkoleniach

Do tego pełno afiliacji do ich kolesi od których też oczywiście kupisz szkolenie i książkę, gdzie gość który jeszcze 2 lata temu był listonoszem, a teraz jest wielkim inwestorem, powie ci jak masz żyć.

A najlepsze - albo najgorsze - są tanie sztuczki psychologiczne na przykład taka tzw. ,,kanapka" typu: ,,na Ukrainie dzieje się straszna tragedia i giną ludzie, ale pamiętajcie wszyscy was oszukują i tak naprawdę nie wiadomo co się dzieje także nie możecie wierzyć nikomu oprócz nas, no także tak jak mówiliśmy na Ukrainie nie jest dobrze". W takim zdaniu przekazem nie jest wcale żadna Ukraina, tylko to, że nawet w takiej sytuacji to oni są ekspertami którzy powiedzą co jest prawdą, a co nie. W razie gdybyś zwątpił w ich geniusz.

Nie wiem, jest jeszcze ,, popyt" na tych czarodziejów? Strasznie się brandzlują do liczby wyświetleń (,,no zobacz ostatnio miałem 600 tysięcy wyświetleń więc sam widzisz, że ja mam rację") więc pewnie kupione na Allegro.

#youtube #inwestycje #trader21 #gielda #nieruchomosci #oswiadczenie #midel
  • 14
  • Odpowiedz
@Disegno: pamiętam jak Farmazoniarz21 podczas covidowego krachu na ropie straszył, że amerykańskie łupki są zakredytowane pod korek i ich bankructwo pociągnie na dno wiele banków, wywołując jeszcze większy kryzys niż po upadku lehman brothers ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Disegno: Jest giga popyt. Co by nie gadac farmazoniarz21 i fidel maja flow u "madrze" gadaja. Do tego ubierasz to wlasnie tak jak mowisz w cos elitarnego i leszcz sam sie lapie w siatke
  • Odpowiedz
@Disegno ja to też od czasu do czasu odpalę żeby zobaczyć co oni #!$%@?ą. Zawsze mam bekę jak Trader21 ma objazd po swoich klakierach to w ciągu tygodnia wyświetla się na tych wszystkich kanałach bizenesowo-inwestycyjno-coachowych.
Najlepsze jest to że jak telewizja/mainstream rzetelnie opisuje jakąś sprawę to i tak dla zasady nie można powiedzieć że mówią prawdę tylko chłopy się siłą na jakiś śmieszny intelektualizm np. Trader21 mówi że nie wiadomo dlaczego wybuchła
  • Odpowiedz
@Disegno: fajnie się ogląda filmy, które midel z trejderem nagrywają razem. Tak się zawsze liżą po rowkach, że mam wrażenie że zaraz się zaczną całować. Może to robią po zakończeniu nagrania...
  • Odpowiedz
Nie wiem, jest jeszcze ,, popyt" na tych czarodziejów?


@Disegno: Dosłownie na czarodziejów, bo T21 mówił, że ma zdolności uzdrowicielskie, podobnie jak jego znajoma czarownica Natasza czy jak jej tam było.
  • Odpowiedz