Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Spook

Spook

Dołączył 17 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22674
  • Znaleziska 3906
  • Mikroblog 18768
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 292
  • Dodane (509)
  • Komentowane (3788)
  • Plusowane (14471)
Nigarun
Nigarun
Nigarun
7 godz. i 47 min temu
  • 310
"Strefa Czystego Transportu jest najistotniejszym powodem [odwołania] dla osób deklarujących poglądy prawicowe (31,4 proc.), centrowe (30,7 proc) oraz nie potrafiących się określić (22,2 proc.). Najwięcej lewicowców wskazało z kolei podwyżki cen biletów w komunikacji miejskiej (23,8 proc.)."

Nie ma to jak wkurzyć użytkowników WSZYSTKICH form transportu i wszystkich opcji politycznych jednocześnie. Outstanding move, brawo panie Miszalski xD

link

#krakow #referendum #polityka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
7 godz. i 42 min temu via Android
  • 122
@Nigarun: „ale przecież, mieszkańców nie dotyczy a to wieśniaką nie pasuje."

To był argument każdego obrońcy SCT z jakim się tu spotkałem
Lardor - @Nigarun: „ale przecież, mieszkańców nie dotyczy a to wieśniaką nie pasuje."...

źródło: 1000092937

Pobierz
  • Odpowiedz
Rustyyyy
Rustyyyy
7 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 12
@Lardor: podobnie jak skrytykujesz czterokołowce elektryczne. Ojej a kiedyś chłop bał się radia
  • Odpowiedz
Instynkt
Instynkt
18.05.2026, 14:57:00
  • 769
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Instynkt
Instynkt
Autor
18.05.2026, 15:17:07 via Wykop
  • 155
W sumie nie taki zły układ bo znam takie same związki tylko podział obowiązków jest pół na pół "bo ona też pracuje"
  • Odpowiedz
masz_fajne_donice
masz_fajne_donice
18.05.2026, 16:53:16 via Wykop
  • 54
przy dysproporcji więcej niż 5:1 taka praca powinna być traktowana jako hobystyczna


@grzypAtomowy: No nie. Ważne jest żeby zarabiała i pracowała bo przy rozwodzie nie może cię pozwać o alimenty ze względu na to że ją utrzymywałeś.
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
17.05.2026, 19:19:17
  • 2466
Don't cry because it's over, smile because it happened
#mecz
Minieri - Don't cry because it's over, smile because it happened 
#mecz

źródło: af3dc365-2d5d-4356-a0df-aa4dfd7cece6_f1400x900

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
17.05.2026, 19:22:09 via Wykop
  • 215
@Minieri:
Krs90 - @Minieri:

źródło: Fs-n--yXsAAeXAT

Pobierz
  • Odpowiedz
vorky
vorky
17.05.2026, 19:22:25 via Wykop
  • 316
@Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
vorky - @Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

źródło: 1923213cf181a6b87d692754d004b359

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
15.05.2026, 18:38:15
  • 833
xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #usa
splinter96 - xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #usa

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-15 203733

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof48
krzysztof48
krzysztof48
15.05.2026, 19:41:09 via Android
  • 119
@splinter96: xd mocne ciekawe kto wymyślił to złoto.
  • Odpowiedz
sayanek
sayanek
sayanek
15.05.2026, 20:02:20 via Android
  • 86
@splinter96: prętem po kratach xd
  • Odpowiedz
Monoecho
Monoecho
15.05.2026, 16:07:08
  • 2275
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
15.05.2026, 16:24:04 via Wykop
  • 766
@Monoecho: czekałem na dopisek w stylu "a najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie jest to prawda i wszystko zmyśliłem", a tu proszę, zaskoczenie
  • Odpowiedz
Monoecho
Monoecho
Autor
15.05.2026, 17:51:45 via Wykop
  • 239
@plusikdziczku: a to nie widziałem! wierzę, że chyba mignęło mi na tiktoku; ta informacja wydała mi się tak nierealna, że postanowiłem ją zweryfikować i pomyślałem, że się podzielę tu.
  • Odpowiedz
Cinoski
Cinoski
02.05.2026, 19:07:45
  • 784
No i mi tata umarł w wieku 79 lat
#smierc #zalesie
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
02.05.2026, 19:09:09 via Wykop
  • 560
@Cinoski: Wyrazy współczucia mireczki. Jak na faceta dożył pięknego wieku.
Trzymaj sie miras.
  • Odpowiedz
Cinoski
Cinoski
Autor
02.05.2026, 19:19:01 via Wykop
  • 216
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Zblizeniowy
Zblizeniowy
Zblizeniowy
27.04.2026, 10:01:08
  • 575
#latwogang #heheszki
Zblizeniowy - #latwogang #heheszki

źródło: obraz

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
27.04.2026, 10:19:10 via Wykop
  • 426
@Zblizeniowy: ale boli ten Owsiak a pewnie dużo jego hejterów leżało w inkubatorze przez niego zakupionym
  • Odpowiedz
panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
27.04.2026, 10:46:14 via Wykop
  • 200
@Zblizeniowy: nic nie mam do Jurasa, bo bez niego nie byłoby Woodstocku, ale śmiechłem mocno, fajny memik
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
27.04.2026, 04:31:09
  • 920
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koza_zniszczenia
koza_zniszczenia
27.04.2026, 05:40:00 via Android
  • 19
@anoysath: scam
lepiej dajcie plusa na te dzieci z rakami
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
27.04.2026, 06:25:06
  • 1237
#polityka
Kroledyp - #polityka

źródło: b70b1969fd7be67e6727d4b25e2e995575db02611d0d79bfdd314b320c8fbf6c (1)

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
27.04.2026, 06:29:22 via Wykop
  • 541
@Kroledyp: tam gdzie konserwatyści tam zawszę złodziejstwo
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael
27.04.2026, 06:33:11 via Wykop
  • 111
@Kroledyp: nie no, niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a
26.04.2026, 12:35:17
  • 561
Sanah wydaje się spoko, skromną, niezepsutą babką. Nie drze ryja, nie przechwala się, nie w-------a innym w połowie zdania. No i przyniosła chlebek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latwogang
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deziom
deziom
26.04.2026, 12:36:12 via Android
  • 195
@saggitarius_a: już jakiś wykopek niżej się zesrał ze chleb przyniosła XD
  • Odpowiedz
ShellshockNam92
ShellshockNam92
26.04.2026, 12:36:36 via Wykop
  • 397
@saggitarius_a: przy tych wszystkich cwelebrytach to ona jest tam jak anioł spokojna nie łasa na atencję
  • Odpowiedz
innych
innych
25.04.2026, 21:38:53
  • 1890
ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawołam jak się okaże z tego afera za jakiś czas

#latwogang
innych - ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawoła...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-25 233633

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moonman
Moonman
Moonman
25.04.2026, 21:39:12 via Wykop
  • 753
@innych: też czuje gdzieś aferę w powietrzu ale wołaj
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
25.04.2026, 22:15:52 via Wykop
  • 596
@innych: mnie nie musisz wołać, bo wkrótce będzie o tym wiadomo z każdego zasranego medium xD

Oczywiście zapewne nie ucieknie z całymi 100 milionami. Ot tak "uczciwie" weźmie sobie z 70, z 20 na promocję kolejnych wydarzeń, bo czemu nie kuć póki gorące i z 10 żeby nie było i aby było się czym chwalić.

Niby wygląd nie świadczy, a jednak świadczy. Botoksowe i cwaniackie ryje mówią tyle samo co
  • Odpowiedz
Piottix
Piottix
25.04.2026, 15:47:35
  • 2002
Boli mnie że jakieś popularne grupki celebrytów oddają 0,01% swojego miesięcznego dochodu charytatywnei i wszyscy biją im brawo. A kiedy ja oddaje połowę w podatkach i ledwo wiążę koniec z końcem to nikt plusa nawet nie da
#latwogang
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szklarskaporeba
szklarskaporeba
25.04.2026, 15:51:14 via Wykop
  • 1204
@Piottix: brat wybrał język faktów. To zwykli ludzie na UoP są tymi którzy ciągną ten kraj, gospodarkę infrastrukturę i opiekę medyczną do przodu.
  • Odpowiedz
JohnnyDoe
JohnnyDoe
25.04.2026, 15:52:58 via Wykop
  • 794
@Piottix: W tym samym czasie jakiś marny lekarzyna kupuje 3 mieszkanie w miesiącu i kolejne porsche ale wiadomo nie ma hajsu dla chorych.
  • Odpowiedz
AnalnyNiszczyciel
AnalnyNiszczyciel
25.04.2026, 12:39:32
  • 1913
W bloku gdzie mieszka moja mama (ja mieszkałem tam całe dzieciństwo) mieszka taki gość, który jest lekko jebnięty. Niegroźny, raczej stary kawaler, klasycznie dzień dobry mówi, nie jest jakiś konfliktowy, ale w zasadzie nikt o nim nic nie wie. Zatem dlaczego jebnięty? Bo przez tyle lat jak mama tam mieszka gość potrafi przykładowo o 23:00 na całą p---ę zacząć śpiewać Ave Maria albo sto lat głosem i jakością jak jakiś p--------y Pavarotti.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keep_it_real
keep_it_real
25.04.2026, 12:45:47 via Wykop
  • 1599
@AnalnyNiszczyciel: biedny chłop, całe życie uczciwie pracuje i go mają za wariata :D
  • Odpowiedz
DJ007
DJ007
25.04.2026, 13:24:59 via Wykop
  • 1369
Dowiedziałem się, że to dobrej klasy śpiewak operowy


@AnalnyNiszczyciel: Mieszkać w bloku z Enrico Palazzo to piękna rzecz.
  • Odpowiedz
51431e5c08c95238
51431e5c08c95238
51431e5c08c95238
24.04.2026, 14:11:26
  • 282
Sylwester Suszek do Zaorskiego: "Straciłeś moje pieniądze" XDDD
https://x.com/44Crew_PL/status/2047651217329844306
#gielda #zaorski #h----d #zonda #zondacrypto
51431e5c08c95238 - Sylwester Suszek do Zaorskiego: "Straciłeś moje pieniądze" XDDD
ht...

źródło: comment_1666807792N4MhStPN3DVOire7EMuyRB

Pobierz
51431e5c08c95238 - Sylwester Suszek do Zaorskiego: "Straciłeś moje pieniądze" XDDD
ht...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frank_Parker2
Frank_Parker2
24.04.2026, 14:31:06 via Wykop
  • 84
@51431e5c08c95238: granie cudzymi pieniędzmi since 2020 xDDDDD
  • Odpowiedz
Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle
24.04.2026, 15:31:10 via Wykop
  • 74
@51431e5c08c95238: Ale jaki smutny, że SWOJE przegrał XDDD
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
24.04.2026, 09:41:51
  • 737
Dojrzeliscie już konfiarze do tego, że ciocia Kasia by więcej dla was zrobiła niż Sławek?

Meanwhile oferta Sławka dla Areczka
- służba wojskowa
- inwestycje fe, bo to ryzyko
- tania siła robocza dobra
Czoso - Dojrzeliscie już konfiarze do tego, że ciocia Kasia by więcej dla was zrobiła...

źródło: 1000057484

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
24.04.2026, 10:03:33 via Wykop
  • 435
@Czoso: Dla konfiarzy liczy sie zeby jakis Friz z ekipy nie musiał płacić podatkow a jakas inna patoinfluencetka mogła je omijać przez raje podatkowe bo dzieki temu nie będzie komunisu :)))
  • Odpowiedz
kaoen9
kaoen9
24.04.2026, 10:06:20 via Wypiek
  • 226
@Czoso Sławek to chyba chcę likwidacji minimalnej. Swoim niewolnikom płacił by tylko jeśli w ogóle uznałby to za stosowne. Wolny rynek proszę państwa.
  • Odpowiedz
grzebeta
grzebeta
24.04.2026, 07:52:47
  • 968
Wychodzę ostatnio z Żabki. Za drzwiami chcę skręcić w prawo i wrócić do domu, gdy słyszę za sobą:

– “Poratujcie złotóweczką, synu. Mam chorą córkę. Każda pomoc się przyda”.

Odwracam się i mierzę menela wzrokiem. Wygląd od razu zdradza, z kim mam do czynienia: zapach spirytusu i czerwony (jak u jakiegoś renifera) nos nie zostawiają wątpliwości, że jeśli ktoś tu potrzebuje pomocy, to na pewno nie jego córka.

–
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AbaKowner
AbaKowner
24.04.2026, 08:26:20 via Android
  • 273
@grzebeta: xd
  • Odpowiedz
borsiu
borsiu
24.04.2026, 08:45:05 via Wykop
  • 209
@grzebeta: xD
  • Odpowiedz
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
24.04.2026, 08:40:57
  • 1608
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akuzativ94
Akuzativ94
24.04.2026, 10:02:45 via Wykop
  • 425
@Mokebe_Testo: jest mnóstwo takich związków i nic nikomu do tego, dopóki dwie strony to akceptują.

  • Odpowiedz
megapogonka
megapogonka
megapogonka
24.04.2026, 10:35:24 via Wykop
  • 765
@Akuzativ94: u niego dwie strony akceptują, Anka i ten trener Latino xd
  • Odpowiedz
anonimek123456
anonimek123456
23.04.2026, 14:24:06
  • 1106
Poseł Litewka nie żyje. Zginął w wypadku.
Bardzo, bardzo źle.

To dobry człowiek. Pomocny.
Kompletnie inny od tych wszystkich nieudaczników sejmowych.

:/
anonimek123456 - Poseł Litewka nie żyje. Zginął w wypadku.
Bardzo, bardzo źle.

To do...

źródło: z30378771AMP,Lukasz-Litewka

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacRze
MacRze
MacRze
23.04.2026, 14:55:57 via Wykop
  • 436
@anonimek123456: Szkoda chłopa, bardzo dużo społecznie się udzielał i widać, że chciał dobrze. Na Onecie pisali, że auto z niewyjaśnionych przyczyn zjechało na przeciwległy pas i staranowało rowerzystę. Zaraz się okaże, że komuś podpadł..
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
23.04.2026, 15:01:15 via Wykop
  • 412
@JestemKrzysio: weź tu jeździj na rowerze se spokojnie jak blachosmrodziarze wyprzedzają cię na centymetry eh
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 846
  • Strona 1 z 846
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.12.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.07.2013

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking