Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ShockingBlue

ShockingBlue

Dołączył 13 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 473
  • Znaleziska 29
  • Mikroblog 444
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (7)
  • Komentowane (11)
  • Plusowane (426)
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
przedwczoraj, 12:32:58
  • 3506
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tymczas0wy
Tymczas0wy
przedwczoraj, 13:05:49 via Wykop
  • 322
@wiktor-wkpl: 13, czyli być może ostatnia duża impreza części graczy ze Złotego Pokolenia Belgijskich Piłkarzy
Tymczas0wy - @wiktor-wkpl: 13, czyli być może ostatnia duża impreza części graczy ze ...

źródło: złote_pokolenie_v2

Pobierz
  • Odpowiedz
SirPeacefull
SirPeacefull
SirPeacefull
przedwczoraj, 13:29:31 via Wykop
  • 83
@wiktor-wkpl: Tunezja xD No chyba mogę trzymać kciuki ale nie będę oglądał xXDDDD
  • Odpowiedz
andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2411
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji :)
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przemax
przemax
03.06.2026, 13:12:33 via Wykop
  • 660
@andrzejdragan: Prosimy i weryfikacje. Wystarczy zdjęcie z garczkiem na głowie.
  • Odpowiedz
andrzejdragan
andrzejdragan
Autor
03.06.2026, 14:21:28 via Wykop
  • 957
@przemax: może być garnek na tablecie zamiast na głowie? :)
andrzejdragan - @przemax: może być garnek na tablecie zamiast na głowie? :)

źródło: IMG_9826

Pobierz
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
02.06.2026, 16:39:15
  • 1040
Muszę się pochwalić
Dzisiaj nie spacerowałem a truchtalem
A potem rozciąganie
Super 💪💪💪
tommmekk - Muszę się pochwalić 
Dzisiaj nie spacerowałem a  truchtalem
A potem rozcią...

źródło: 1000010418

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym
02.06.2026, 16:40:28 via Wykop
  • 389
@tommmekk: no i bardzo ładnie, zdrówka i pozdrawiam, trzymaj się Tomek
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
Autor
02.06.2026, 16:40:56 via Android
  • 220
@DrJudym: bardzo dziękuję pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
23.05.2026, 18:52:12
  • 428
Obecnie skupiam się na treningu lewej ręki, a szczególnie barku, żeby wzmocnić mięśnie. Jeden z Mireczków doradził mi gumy oporowe – poszedłem za jego radą i to był strzał w dziesiątkę! 👍 Pozdrawiam!
#mikrokoksy
tommmekk - Obecnie skupiam się na treningu lewej ręki, a szczególnie barku, żeby wzmo...

źródło: 1000010250

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tommmekk
tommmekk
Autor
23.05.2026, 18:53:54 via Android
  • 73
@tommmekk: jak zawsze bardzo dziękuję za pomoc
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
Autor
23.05.2026, 20:05:18 via Android
  • 53
Spokojnie dobrze zamontowane 😁
  • Odpowiedz
szychun
szychun
09.05.2026, 13:15:13
  • 304
#polityka #bekazpisu #kanalzero ja tam juz nie wymagam od Stanowskiego by podchodził rzetelnie do zawodu dziennikarza politycznego. Nigdy nim nie był, jego sympatie są jasne. Ale miałby minimum przyzwoitości i gdy juz ktoś wytyka mu jawną manipulację i wprowadzanie w błąd to by się uderzył w pierś i przeprosił. Udowadnia, że nie nadaje się do niczego więcej niż podawanie snusa.
szychun - #polityka #bekazpisu #kanalzero ja tam juz nie wymagam od Stanowskiego by p...

źródło: 1000018345

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
09.05.2026, 14:37:27 via iOS
  • 53
@szychun: jak już ruszy produkcja to będą wymagać zdjęć wyprodukowanych sztuk i taśm produkcyjnych bo nie wierzą. Ku uciesze Putina.
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn
09.05.2026, 14:50:50 via Wykop
  • 240
@szychun: Kanal Zero = Tv Republika dla mlodziezy.
  • Odpowiedz
vocal
vocal
03.05.2026, 04:18:16
  • 623
Trzeźwi plusują, a najebusy śpią dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kontrolatrzezwosci #dziendobry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paw4da
paw4da
paw4da
03.05.2026, 04:20:05 via Wypiek
  • 516
@vocal jestem nacpany ale skoro zasady to plusuje
  • Odpowiedz
taxi_driver92
taxi_driver92
03.05.2026, 05:19:25 via Wykop
  • 67
@paw4da: definicja słowa trzeźwy według SJP:

2. świadomy, nie znajdujący się pod wpływem środków odurzających lub alkoholu
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
01.05.2026, 17:16:30
  • 3641
Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobra...

źródło: BIOS_4812_481_33

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xgre
xgre
01.05.2026, 17:18:39 via Wykop
  • 717
@CzekoDonut: Ja go słyszę
  • Odpowiedz
A.....l
konto usunięte 01.05.2026, 17:20:35 via Wykop
  • 764
@CzekoDonut: #gimbynieznajo
A.....l - @CzekoDonut: #gimbynieznajo

źródło: IMG_9799

Pobierz
  • Odpowiedz
Mdx91
Mdx91
24.04.2026, 22:26:35
  • 94
Michal, co Ty zrobiles z tym portalem...
Kiedys #hot16challenge2 i caly wykop zyl ta akcja, teraz trwa jeszcze wieksza akcja na ktorej zebrano juz 30mln i ktora w koncu jednoczy jakos Polakow, a na wykopie prawie cisza.

A co do samej akcji to #latwogang rozpoczal cos wielkiego. Ciesze sie ze jestem swiadkiem tego wydarzenia.
#cancerfighters #bedoes #wykop
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

White_rosee
White_rosee
24.04.2026, 22:32:59 via Wykop
  • 41
@Mdx91: no ja byłam ciekawa co piszą na wykopie a tu głownie cisza ten portal już dawno upadł
  • Odpowiedz
Morf
Morf
24.04.2026, 23:28:18 via Wykop
  • 305
to #latwogang rozpoczal cos wielkiego. Ciesze sie ze jestem swiadkiem tego wydarzenia.


@Mdx91: zaczęli lobbowac aby cofnąć obniżenie składki zdrowotnej dla przedsiębiorców żeby były pieniądze na leczenie? Czy może sprawili że patocelebryci których zaprosili zaczęli płacić jakiekolwiek podatki?
  • Odpowiedz
tomaszmiller
tomaszmiller
14.04.2026, 07:40:29
  • 3647
Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.

Jeśli nurtują Was kwestie dotyczące zakrzywionej czasoprzestrzeni, kwantowych dziwności albo matematycznych abstrakcji (słowem: typowe tematy dyskusji na imprezie w kuchni albo na klatce schodowej akademika), serdecznie zapraszam na AMA 28 kwietnia o 18:00.

Nie obiecuję, że moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące - pewnie często będę pisać "nie wiadomo"
tomaszmiller - Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli...

źródło: fota1 (1) (1)

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
14.04.2026, 07:42:30 via Wykop
  • 660
@tomaszmiller: syn Leszka czy Marcina?
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
14.04.2026, 07:44:34 via iOS
  • 1712
@tomaszmiller:

jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.


Gratulacje, ale moja corka jest magistrem prawa.
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
10.04.2026, 14:56:25
  • 1256
Polska i Ukraina to dobrzy partnerzy. Żadne ruskie kmiotki i konfederacko & brauniarskie kundelki tego nie zmienią. Trzeba trzymać się razem.

#ukraina #rosja #wojna #polska
NadwornyPanicz - Polska i Ukraina to dobrzy partnerzy. Żadne ruskie kmiotki i konfede...

źródło: image

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elukubracja_depresji
elukubracja_depresji
10.04.2026, 14:57:52 via Wykop
  • 301

Komentarz usunięty przez moderatora

MarkotnySzczur
MarkotnySzczur
10.04.2026, 16:12:57 via Wykop
  • 162
@elukubracja_depresji: co najmniej 10 metrów, ruskie zwłoki bardziej śmierdzą
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
07.04.2026, 08:32:26
  • 101
Walka trwa, ale ja już jestem wielki ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
2 miesiące bez alkoholu (ʘ‿ʘ)
#przegryw #alkoholizm
matixrr - Walka trwa, ale ja już jestem wielki ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
2 miesiące bez alkoholu (ʘ‿ʘ)...

źródło: 1000005681

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
Autor
07.04.2026, 08:32:47 via Wykop
  • 14
Wezmę dla ciebie @ProstyHuop numerek ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
Autor
07.04.2026, 08:42:53 via Wykop
  • 12
@robo-huop: miałem już tego dosyć i poprosiłem rodzinę o pomoc
  • Odpowiedz
kierowca-smieciarki
kierowca-smieciarki
30.03.2026, 22:08:54
  • 949
Jutro mam operacje usunięcia nowotworu. Trzymajcie kciuki żeby się udało. Proszę o modlitwę

#mirkomodlitwa #przegryw
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

izimizixdd
izimizixdd
30.03.2026, 22:09:29 via iOS
  • 34
@kierowca-smieciarki: pamiętam w modlitwie 🥹
  • Odpowiedz
u_i_a
u_i_a
30.03.2026, 22:15:53 via Android
  • 37
@kierowca-smieciarki: 3maj sie
  • Odpowiedz
prenumerat
prenumerat
29.03.2026, 20:45:02
  • 91
NIE CHCEMY ŻEBY ONA WALCZYŁA
#primemma
prenumerat - NIE CHCEMY ŻEBY ONA WALCZYŁA
#primemma

źródło: 38933e3e6d294649b85745313df2365ba84e71e9d20a7f4b65aea6bc1da016ef

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DenisZalecki
DenisZalecki
21.03.2026, 17:29:05
  • 137
Zostaw plusa a zawołam cię po darmowych walkach na youtube na legalny lestrim bez lagów. Nie mogę podać teraz żeby pdfy nie wszczeli procedur usuwania lestrima #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

booIProptestingCheatsEnabledtrue
booIProptestingCheatsEnabledtrue
21.03.2026, 17:29:56 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Umciaumciapeklagumcia
Umciaumciapeklagumcia
16.03.2026, 15:03:56
  • 2861
Pulsuje ten, kto ani razu nie był w automacie z butelkami żeby oddać puste butelki.

Ja nie kupuję niczego co jest zwrotne.

#segregacjaodpadow
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ggs-hg
ggs-hg
16.03.2026, 16:22:27 via Wykop
  • 300
@Umciaumciapeklagumcia: Ja oddałem wczoraj i zwróciło 29 zł, minusy tutaj.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
16.03.2026, 16:35:50 via Wykop
  • 1252
@Umciaumciapeklagumcia: Ja kupuje i po prostu wyrzucam do śmieci jak zawsze. Nadal jest ultra tanio a zadna osoba ceniąca swoj czas i godnosc nie bedzie grac w symulator żula dla 5zl
  • Odpowiedz
kierowca-smieciarki
kierowca-smieciarki
22.02.2026, 01:05:49
  • 1066
W poniedziałek dowiem się czy mam raka płuc. Proszę o #mirkomodlitwa
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
22.02.2026, 01:06:32 via Wypiek
  • 178
@kierowca-smieciarki trzymaj się Miras, będzie dobrze
  • Odpowiedz
Caban1908
Caban1908
22.02.2026, 03:59:57 via Wypiek
  • 114
@kierowca-smieciarki wołaj
  • Odpowiedz
FejsFak
FejsFak
18.02.2026, 09:55:11
  • 1667
Niedługo minie kolejna rocznica rozpoczęcia tego wspaniałego projektu. Ktoś niedawno pisał gdzie są aktualne zdjęcia schodów a ja nie jestem okrutnikiem i nie będę odmawiał wam tej przyjemności rzucenia okiem na to spektakularne dzieło inżynierii budowlanej. Jak widzicie schody w tym momencie służą jako pólki na rupiecie (powoli wszystkie rupiecie wynoszę piętro wyżej żeby mieć trochę porządku w mieszkaniu). #stepujacybudowlaniec

P.S. były jakieś wąty o to, że nic nie wrzucam
FejsFak - Niedługo minie kolejna rocznica rozpoczęcia tego wspaniałego projektu. Ktoś...

źródło: IMG_20260218_104952_006

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
18.02.2026, 10:04:01 via Android
  • 428
@FejsFak: Szadołban? No chyba nie. Po prostu oczekiwania sie zwiekszaja. A mocnego contentu brak. I nie zapomianjmy, ze nie wszysztko ma taki sam potencjal memiczny.
  • Odpowiedz
mayek
mayek
18.02.2026, 10:53:27 via Wykop
  • 684
@FejsFak: Zamierzasz coś zrobić z tym stropem tuż nad schodami, czy po prostu będziesz się za każdym razem schylał idąc po schodach?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

ba em

  • wostok

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking