Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SendMeAnAngel

SendMeAnAngel

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13668
  • Znaleziska 972
  • Mikroblog 12696
  • Obserwujący 50
  • Obserwowane 6
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 12.06.2026, 13:47:04
  • 5
#programista15k #linux #heheszki #przegryw #bsod #rzeszow #informatyka #lazienka #komputery
SendMeAnAngel - #programista15k #linux #heheszki #przegryw #bsod #rzeszow #informatyk...

źródło: kelner_panic(1)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sirpingus
sirpingus
sirpingus
13.06.2026, 12:37:08 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: ktoś ugotował malinkę?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 07:58:18
  • 3
Czarno widzę taki układ w tak małej łazience. Dlatego chciałem sam porobić różne wizualizacje.

Nie chce im sie doprowadzić wody pod umywalkę po lewej stronie? Sąsiedzi tam przenosili umywalki.

Albo trzeba wrócić do koncepcji, ze wszystko bedzie kompaktowe: pralka w lewym tylnym kącie, okrągły prysznic w prawym kącie i umywalka 40 cm.

Zaraz
@SendMeAnAngel +2
Muszę wrócić do tematu, bo po pół roku przerwy majster sam przyszedł i na siłę chce coś robić, nie czekając na koniec okresu grzewczego. Wrzucam propozycje łazienki, ale teraz możliwe są do wykonania tylko 1 i 4, gdyż po lewej jest zamontowany grzejnik.

1 - kompaktowo, mało przeróbek,
więcej
SendMeAnAngel - Czarno widzę taki układ w tak małej łazience. Dlatego chciałem sam po...

źródło: 20260610_092812(1)

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 09:02:00 via Wykop
  • 0
@Cudi3: Twój pomysł może jest dobry, ale pod pralką zrobiłbym miejsce na nogi, a na pralce umywalkę. Tylko że oni już chcą robić, bo nie przyjdą i robią, co chcą. Teraz kują w ścianach nośnych. Choć mogliby robić co innego, np. kuchnię.

Mi to od początku się nie podoba i dlatego nie chciałem kontynuować.

Nie chcą zrobić tak jak inni robili, że umywalka po
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 13:31:04 via Wykop
  • 0
Ale takie rzeczy to się uzgadnia przed wyceną fachowców, a nie na etapie jak oni wchodzą robić albo w trakcie prac, bo to jest robienie z nich głupich.


@Cudi3: Wiem. Presja była bardzo silna, aby zaczynać, bo ekipa ma termin.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 19:32:18 via Wykop
  • 0
wyjeb pralkę do kuchni jak dasz radę, nie na sensu trzymać pralki w tak małej łazience


@mkorsov: Pralka to najmniejszy problem. Większy to umywalka, jeśli ma być prysznic. W kuchni też mało miejsca.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 19:36:08 via Wykop
  • 0
n------i kolanek c--j wie po co.na tych pexach, zamiast powyginać i pomocować je normalnie.


@Smarek37: Pewnie było im wygodniej albo nie umieli. Swoją drogą, jeśli coś pęknie, to trzeba kuć posadzkę. Tak się chyba robi też w nowym budownictwie, ale czy to dobry pomysł?

A żebyś widział, jakie dziury powiercili. Nie spotkałem się jeszcze z
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 22:21:32 via Wykop
  • 0
To Ci da wbrew pozorom dużo miejsca pod prysznicem. W twoich wizualizacjach celowałeś głównie w rogowy co zajmuje dużo miejsca w małej łazience. Jak zrobisz węższy ale szeroki to spokojnie się umyjesz bez problemu zwłaszcza, że wcześniej tam miałeś wannę.


@ksiak: Myślałem nad tym, ale wanna nie była zabudowana od góry, a więc stojąc przy umywalce miałeś większą swobodę ruchu i tak samo stojąc w wannie (bo ja tak się kąpię)
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 22:24:42 via Wykop
  • 0
umywalka z szafką na lewo od drzwi tak samo kaloryfer


@mkorsov: tak miało być (umywalka po lewej), ale zrobili inaczej i raczej nie będą chcieli tego zmieniać
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 23:17:49 via Wykop
  • 0
nie wczytywałem się ale tam jest c---a zrobione


@mkorsov: A bo to wczorajsze zdjęcie. Niżej aktualne. Nie dam rady ich cały czas pilnować. Nie chcieli juz przerabiać na zlew po lewej.

Nie wiem, jak poprowadzili rury pod matą, bo nie pilnuję cały czas. Twierdzą, że będzie dobry spadek i nie będzie smrodu z odpływu.

Jednak cześć hydraulików odradzała prysznic po lewej i oni na początku też twierdzili, że się nie
SendMeAnAngel - >nie wczytywałem się ale tam jest c---a zrobione

@mkorsov: A bo to w...

źródło: 20260611_010129(1)

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
10.06.2026, 23:25:28 via Wykop
  • 0
@mkorsov: Nie wiem, po co wiercą tak duże dziury, pewnie pod puszki, a czy tak się robi?
SendMeAnAngel - @mkorsov: Nie wiem, po co wiercą tak duże dziury, pewnie pod puszki, ...

źródło: 20260611_010300

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
12.06.2026, 09:37:25 via Wykop
  • 0
@mkorsov: Zdjęcie po wczoraj. Cos mi tu nie gra, bo gdzie jest odpływ z pralki?

Szkoda, ze wtedy nie zgodziłem sie na tamten kompaktowy układ, bo by sie obyło bez kombinowania i dawno by bylo zrobione.

Jakoś tego nie widzę co oni teraz robią.
SendMeAnAngel - @mkorsov: Zdjęcie po wczoraj. Cos mi tu nie gra, bo gdzie jest odpływ...

źródło: 20260612_051538

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
12.06.2026, 09:57:13 via Wykop
  • 0
@LisekUrwisek: pewnie im bylo wygodniej, a w ogóle zrobili inaczej niż bylo ustalane, bo umywalka miała byc naprzeciwko kibla

Nie mozna nic robić bez projektu.

Projekty są, ale tez skrytykowane
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
12.06.2026, 10:02:22 via Wykop
  • 0
@LisekUrwisek: maja niby dać jakiś odpływ, ale boję sie, co wykombinują
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
12.06.2026, 10:04:47 via Wykop
  • 0
@LisekUrwisek: skoro robią inaczej to juz nie chcę się w to angażować, ech...

Była mowa, ze normalny brodzik, to zrobili odpływ liniowy, bo im zostal z innej roboty

Tak samo te sufity bez pytania, bo im profile zostały z innych fuch i jak po fakcie, to juz nic nie mogę zrobic, mogłem ich pilnować, ale nie dam rady cały czas byc w mieszkaniu.

Dlatego musi być wybrany projekt i ekipa
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 11.06.2026, 18:00:06
  • 3
Przypominam, że w Rzeszowie wystartował Bols Food. Jak coś będziecie zamawiać, to obczajcie tam, bo chyba na start są lepsze ceny. No i brakuje mi 3 dostaw, aby dostać bonus, więc zamawiać. #przegryw #jedzenie #pizza #bolt #boltfood

https://bolt.eu/pl-pl/food/

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 23:35:53
  • 1
Skoro i tak robią po swojemu, a nie tak, jak było wcześniej ustalone, to ja się więcej nie angażuje. Dostaną projekty i ja już nie przyłożę ręki do tej dewastacji. Nie chciałem tego. Niech osoby, co nalegały, się tym zajmują. Ja tylko uległem i nie zatrzymałem tej katastrofy na czas. #przegryw

Na potwierdzenie poczytajcie wpisy z 2024 i 2025.

Nie chciałem zaczynać, dopóki nie będzie projektu, dopóki ktoś tu mieszka,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 23:31:13
  • 2
Leje cały czas i jak do całodobowego iść. #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
10.06.2026, 23:31:58 via Wykop
  • 2
@SendMeAnAngel: co chcialbys tam kupic powiedz nam
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 10:11:49
  • 8
#dziendobry #rzeszow #przegryw #ebike
SendMeAnAngel - #dziendobry #rzeszow #przegryw #ebike

źródło: 20260610_120730

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamykowsky
kamykowsky
kamykowsky
10.06.2026, 10:16:16 via Wykop
  • 2
kamykowsky

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 121534

Pobierz
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
10.06.2026, 10:19:52 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: Ten krwawy Jezus na krzyżu to niezła atrakcja
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 08:27:28
  • 1
Jako kolarz i komputerowiec zacząłem doceniać to mieszkanie i ubolewam nad tym, że to wszystko obrócono w pył. Podłogi idealne dla kogoś, kto uprawia kolarstwo, trzyma sprzęt i pracuje w domu. Jak naniesiesz syfu, to dywany to wchłoną, a wykładziny nie przepuszczą wody. Chodzi się miękko, co jest istotne na kolana i jak musisz przejść w butach SPD. Przyzwyczajono nas do płytek, teraz do paneli, ale jednak stare rozwiązania miały swoje zalety.
SendMeAnAngel - Jako kolarz i komputerowiec zacząłem doceniać to mieszkanie i ubolewa...

źródło: 3e773a634c18df30344263ff79ed07f7a15279a106f9fa03b715718183bf03b7

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LisekUrwisek
LisekUrwisek
10.06.2026, 09:35:52 via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: ile chłop dał za to mieszkanie?
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
14.06.2026, 10:35:23 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: Nie wiem co prawda dlaczego do końca, ale mam wrażenie iż jest to zajebiste strategiczne miejsce do tego żeby tam postawić komputer xD
Cztero0404 - @SendMeAnAngel: Nie wiem co prawda dlaczego do końca, ale mam wrażenie i...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-14_123359_wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 17:26:24
  • 0
Jak jest w #mediaexpert Towar dostępny w sklepie (może być na ekspozycji) to znaczy, że był udostępniony do zabawy? Chcę kupić gogle VR Meta Quest, ale jak jest z ekspozycji, to odpuszczę i lepiej zamówię przez Internet. #zakupy #vr
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
09.06.2026, 17:43:16 via Wykop
  • 0
@kubako: zapytam, ale takie gogle często są na ekspozycji do zabawy i średnio mi się widzi takie kupować
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 12:48:26
  • 4
W środowisku rowerowym znam dużo osób, co nie mają prawa jazdy i chyba to ich skłoniło do jazdy rowerem, bo gdyby zrobili prawko, to by kupili gruza i by wszędzie jeździli gruzem. Kiedy pytam o powody, to rzadko są to przyczyny zdrowotne, a zazwyczaj brak kasy, strach, niechęć, odkładanie tego na przyszłość (a to ludzie 30+ i 40+). Ale żeby nie było, to większość rowerzystów ma prawo jazdy, zwłaszcza szosowi. Na
@SaintWykopek +57
Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób, które dobrze radzą sobie ze stresem, ale tym razem muszę zrobić to prawko. W skrócie – dziadkowie są już starsi i czasami trzeba ich gdzieś zawieźć.

Macie jakieś porady dla początkującego? Stresuję się
więcej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

The_Czop_Show
The_Czop_Show
09.06.2026, 12:55:40 via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: dobrze napisane. Ja bym jeszcze dodał dobrą metodę na stres przed egzamin czy pierwszymi razami za kółkiem, bez instruktora. Jeżeli się boisz to zrozumiałe. Prowadzenie pojazdu to duża odpowiedzialność. Żeby rozładować stres i poczuć ten flow, na ogół wystarczy małpka przed trasą! Od 100 do 200ml koloru powinno załatwić sprawę. Taka ilość nie powinna wpłynąć negatywnie na funkcje motoryczne ani czas reakcji, jednicześnie zdejmie z Ciebie ciężar zlstresu i
  • Odpowiedz
msuma
msuma
09.06.2026, 14:00:01 via Wykop
  • 0
@Argonzz: Przede wszystkim na egzaminie na motocykl egzaminator nie ma możliwości nacisnąć hamulca za byle co.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 12:14:19
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LisekUrwisek
LisekUrwisek
09.06.2026, 12:28:47 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: a jak kupe chłop robi
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 11:44:15
  • 1
- Cześć Kliencie. Nasz Zespół zauważył, że oddalasz się od miejsca odbioru, które oznaczyłeś w aplikacji (Rondo Kurierów AK). Jeśli nie wrócisz w ciągu 7 minut, dostawca skonsumuje twoje zamówienie pod twoim blokiem. Pozdrawiamy i życzymy miłego popołudnia.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 10:39:29
  • 1
Pooglądałem KuKiriny, przejechałem się Hiley Tiger EVO GTR, no i trudny wybór, bo:

- Hiley - waga legalna, amortyzacja OK, ale podest mógłby być szerzy, a czemu oni go ścięli po bokach?

- KuKiriny - tańsze, ale jedyny sensowny model to G3 Pro, tylko ten potwór waży prawie 40 kg

Z

Hiley czy KuKirin?

  • Hiley 66.7% (4)
  • KuKirin 33.3% (2)

Oddanych głosów: 6

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atreyu
Atreyu
10.06.2026, 18:09:45 via Wykop
  • 0
monocykl elektryczny


@dzem_z_rzodkiewki: nie przesadzaj, ludzie nawet na KuKirinach robią ogromne przebiegi. Nawet przy dojazdach xx km codziennie na gwarancji nie ma co się za bardzo tam dziać.

Monocykl ma jedną wadę - opowiem na przykładzie: skręcałem kiedyś na parking, z naprzeciwka chodnikiem jechał monocykl, ja miałem pierwszeństwo ale i tak się zatrzymałem - gość na monocyklu się przestraszył, zahamował nagle i sobie głupi ryj rozwalił. Stabilność w sytuacjach awaryjnych.
  • Odpowiedz
dzem_z_rzodkiewki
dzem_z_rzodkiewki
10.06.2026, 18:15:53 via Wykop
  • 0
@Atreyu: mam rower MTB, rower szosowy, hulajnogę hiley i monocykl leaperkim. Z wszystkich najbezpieczniejszy, najbardziej trwały i najbardziej praktyczny jest monocykl - może mocniej zahamować niż hulajnoga w której przelecisz przez kierownicę - pewnie gość nie miał skilla

Masz rację że kukiriny przejadą daleko ale po suchym i równym. Jak zaczniesz "używać" sprzętu to w rok się go pozbędziesz. Monocykl przy tym jest niezniszczalny a przez nierówności dosłownie przepływa -
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 10:28:09
  • 0
Polecacie jakiś hotel w okolicach Skały / Gołczy, gdzie można przechować rower? Na kilka dni lub na tydzień. #krakow #malopolska
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 09:34:35
  • 3
Zapomniałem w nocy naładować rower, a wczoraj cała bateria poszła, ech... #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gleacher
Gleacher
08.06.2026, 20:11:06
  • 7
Wdech, wydech, powtórzcie za mną - "W rZesZoWiE dA SiĘ dObRzE zArObIć". Zostawiam tutaj niesamowitą ofertę pracy, tylko dla ambitnych, prawdziwych pasjonatów.

UWAŻAJ, Ostra oferta tylko dla odważnych

Java, 5 lat doświadczenia, 6-9k BRUTTO i bon na zakupy xD

#rzeszow #programista15k #programowanie
Gleacher - Wdech, wydech, powtórzcie za mną - "W rZesZoWiE dA SiĘ dObRzE zArObIć". Zo...

źródło: obraz

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 09:27:10 via Wykop
  • 0
Java, 5 lat doświadczenia, 6-9k BRUTTO i bon na zakupy xD


@Gleacher: Nie napisali, że 5 lat komercyjnego doświadczenia. Jakiś student lub świeżo upieczony absolwent to weźmie. To wygląda na pracę tymczasową, gdzie trzeba zintegrować jakiś system. Nie wygląda to też na ofertę pracy zdalnej. FRAC ma jakieś biuro?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 09:33:39 via Wykop
  • 0
@Gleacher: To ogłoszenie z PUP-y.

https://www.gowork.pl/oferta/technik-programista-programistka,7KICPsnQDnw9BM8a5wiYeh,rzeszow
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 08.06.2026, 17:45:46
  • 0
Jaki zestaw VR obecnie? Teraz nada sie do wizualizacji 3D a potem chce coś podziałać w tym kierunku bo niby dalej nisza ale moze niedługo sie bardziej spopularyzuje #vr #oculus #metaquest
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
09.06.2026, 07:41:25 via Wykop
  • 0
@luqero: chyba tak i ten kupię

myśląc przyszłościowo pod kątem tworzenia oprogramowania - wszystko będzie iść w stronę AR, nie VR
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 09.06.2026, 02:43:33
  • 4
W przyszłym tygodniu czyszczę konto z wpisów dotyczących meliny. Stało się i już nie da się tego zatrzymać. Ale wciąż się zastanawiam, co tak naprawdę się stało i kto ponosi za winę za demolkę. Wszyscy zwalają na mnie, bo dałem zielone światło i wpuściłem ekipę.

Ten wpis będzie długi. Nie chcesz czytać, to przewiń dalej.

Sam się zastanawiam, co tak naprawdę się stało. Spróbujmy odpowiedzieć na kilka pytań:

1.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 08.06.2026, 23:47:42
  • 4
Nic się nie dzieje. Wykop umiera chyba na amen. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 08.06.2026, 22:59:38
  • 3
Kierunek dobry, ale zwrot przeciwny. #przegryw
SendMeAnAngel - Kierunek dobry, ale zwrot przeciwny. #przegryw

źródło: Screenshot_20260609_005631(1)

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
08.06.2026, 23:41:40 via Wykop
  • 0
co to k---a bot jakis? Pisze jak AI


@Polski_Polak_Z_Polski_PL: Możliwe, że to jakiś LLM wytrenowany tak, aby odpowiadał jak człowiek z supportu. Ale może też być tak, że są wstępnie zdefiniowane szablony wiadomości i ludzie z supportu tylko klikają gotową wiadomość. Ewentualnie AI podpowiada gotowe odpowiedzi tak jak w MS Teams i innych komunikatorach.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 08.06.2026, 17:54:32
  • 0
Problem 2 pisuarów przy parkowaniu roweru.
SendMeAnAngel - Problem 2 pisuarów przy parkowaniu roweru.

źródło: 20260608_195210

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 20
  • Strona 3 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.02.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking