Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SendMeAnAngel

SendMeAnAngel

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13668
  • Znaleziska 972
  • Mikroblog 12696
  • Obserwujący 50
  • Obserwowane 6
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 16.06.2026, 21:46:39
  • 1
#przegryw

Jazda na deliverce to...

  • Przegryw 51.5% (17)
  • 0ski 48.5% (16)

Oddanych głosów: 33

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n0spRezydenta
n0spRezydenta
16.06.2026, 21:47:32 via Wykop
  • 2
@SendMeAnAngel: jak wakacyjnie w liceum to max normik. Później to przegryw. Prawdziwy oski by się czegoś takiego nie podjął
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
16.06.2026, 22:17:29 via Wykop
  • 3
@SendMeAnAngel: Generalnie to przegryw xD Oski sobie zamawia aby mu dowozili.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 16.06.2026, 01:05:18
  • 3
Wciąż próbuję zrozumieć, dlaczego pozwoliłem na demolkę.

⚠ Wpis jest długi. Jak nie chcesz czytać, to przewiń dalej.

TL;DR:
📺 uwierzyłem w przekaz z Facebooka i YouTube
@SendMeAnAngel +1
Pytanie do osób, co robiły remont generalny w wielkiej płycie. Ile kasy obecnie potrzeba na 50m? Chcę oszacować koszty i może warto już zacząć kupować materiały. Projekt pewnie też się przyda, bo nic nie wymyślę, a spółdzielnia nie ma dokumentacji.

Zakres prac:

1. Remont generalny łazienki ok. 3m:
- zmiana wanny
więcej
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
16.06.2026, 11:35:12 via Wykop
  • 1
Sedno jest takie, że jak ludzie widzą niepewną osobę, to wymuszają na niej swoją wolę - bo widzą, że mogą. Ważna jest odpowiednia prezencja, bo to ona determinuje początkowe zachowania innych i ich podejście do ciebie.


@Nemayu: No i tak jest od zawsze, że mnie ludzie wykorzystują i jak z tym walczyć?

Jak już zdemolowali, to bym lepiej wyszedł, dając im wtedy wolną rękę i temat może by się szybko
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
16.06.2026, 11:50:14 via Wykop
  • 1
Jedno to że uległem i pozwoliłem na demolkę w okresie, kiedy mieszkałem tam.

Drugie to jak już sprawy potoczyły się inaczej niż zakładałem na początku i dokonano tylu zniszczeń i odcięli mi media na weekend, to zamiast się obrażać i napisać im komunikat, powinienem z nimi porozmawiać i podjąć jak najszybciej działania, aby jak najszybciej mieć znowu łazienkę i kuchnię nawet kompaktowo. To wcale nie była zła koncepcja. Nie wymaga przeróbek. Bałem się,
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
16.06.2026, 13:37:50 via Wykop
  • 1
@Nemayu: Sprawę mieszkania bym nawet teraz wyprostował, ale ekipa nie chce mnie słuchać i robi po swojemu. Idą na łatwiznę.

Co do reszty... nie wiem, muszę zacząć od planu, jak wyjść z obecnej sytuacji. Jestem zdany sam na siebie i nikt mi nie pomoże. Każdy chce osiągnąć swoje cele w tej grze.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 16.06.2026, 12:01:49
  • 2
Przerwa od delivery, bo rower w naprawie. Dam szanse temu samemu mechanikowi, co mi robił konwersję na e-bike, może tym razem poprawnie ogarnie hamulce, bo mnie zabiją. #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
16.06.2026, 12:07:09 via Wykop
  • 0
ja nigdy na delivery nie pracował


@KsiazeSaiyan: A chcesz spróbować?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 16.06.2026, 12:05:16
  • 1
Na mieście coraz więcej e-bike i ulepów. Sprawdzi się hipoteza, że za 10 lat większość rowerów będzie mieć silnik. Wejdą ograniczenia, ale ludzie wybiorą wygodę zamiast wysiłku. Może pojawią się lżejsze e-bike wraz z postępem technologii. #rower #ebike
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swiadomy_anakolut
swiadomy_anakolut
swiadomy_anakolut
16.06.2026, 12:29:42 via Wykop
  • 0
Sprawdzi się hipoteza, że za 10 lat większość rowerów będzie mieć silnik


@SendMeAnAngel: Ja tam nie wiem. Nie jestem obiektywny, bo nie lubię elektryków, ale za cenę nowego elektryka, można mieć "jakieś" działąjące auto. Jak ktoś potrzebuje tego jako codzienne wozidło, to lepszy yaris pierwszej generacji niż elektryk za 5k, bo da się nim przewieźć duże zakupy, 4 osoby albo wnuka w foteliku. Dla ludzi traktujących rower jako sport albo
  • Odpowiedz
sm_m
sm_m
16.06.2026, 19:24:29 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: Ja mam wrażenie, że po początkowym zainteresowaniu obecnie pojawia się coraz więcej niechęci do elektryków. Może to jednak jakaś moja bańka.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 16.06.2026, 08:53:30
  • 2
Lecieć gdzieś muszę, bo się uduszę. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 15.06.2026, 20:43:18
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 15.06.2026, 10:07:51
  • 0
Chcę poświęcić lipiec na podróże i co polecacie, aby nie zbankrutować?

1. Trenuję kolarstwo i nie chcę mieć przerwy dłużej niż tydzień - w miarę możliwości musi być opcja coś pojeździć albo to musi być kolarski camp, ale na campy kolarskie do ciepłych krajów jeździ się głównie w zimie.

2. W tym roku preferuję Polskę. Mogą to być wyjazdy rowerowe (ludzie tak jeżdżą, ale ja nie ogarniam, bo noclegi, bikepacking, itd.), mogą być to
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
15.06.2026, 20:39:24 via Wykop
  • 0
Jelenia Gora/Karkonosze/Trojmiasto


@LisekUrwisek: Właśnie myślę o tym.

- Trójmiasto - Gdynia / Gdańsk / Sopot / Hel
- Karkonosze - Karpacz / Szklarska Poręba /
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 15.06.2026, 19:26:02
  • 8
Przypomina plakat propagandowy PRL. #przegryw
SendMeAnAngel - Przypomina plakat propagandowy PRL. #przegryw

źródło: 20260615_154240(1)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 15.06.2026, 18:16:55
  • 0
Jaki program do projektowania wnętrz, aby był duży wybór mebli, płytek, AGD, itd? Projektanci maja takie programy, bo są w stanie wysłać listę przedmiotów do kupienia. Potem chce to wyświetlić w VR, czy da sie z pomieszczenia normalnie korzystać. Najlepiej online lub pod MacOS. #projektowaniewnetrz #projektowanie #pytanie #remontujzwykopem

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LisekUrwisek
LisekUrwisek
15.06.2026, 20:58:58 via Wykop
  • 2
@SendMeAnAngel: ja w sketchupie robiłem wizki i codziennie daily z budowlańcami xD Myśleli, że mają do czynienia z autystą, i mieli racje xd
  • Odpowiedz
Krolowa_Nauk
Krolowa_Nauk
16.06.2026, 05:13:11 via Wykop
  • 1
@SendMeAnAngel: nie wiem jak zaawansowane to chcesz plus nie jestem specjalistą, ale ja czasem korzystam z tej strony. Da się zaprojektować wnętrze, jest spory wybór struktur, mebli itd., można obiekty dowolnie obracać, dostosować układ płytek itd. Może się nada.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 15.06.2026, 07:42:56
  • 0
Potrzebuję tani licznik co długo trzyma na baterii i sie synchronizuje ze Stravą. Nie Garmin, żeby te jazdy nie trafiły na Training Peaks. Co polecacie? #rower
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
15.06.2026, 08:01:49 via Wykop
  • 0
Stravą -- pobierania segmentów na licznik nie ma, po prostu rejestruje przejazd a potem track trafia na Stravę.


@Polinik: tylko o zapis trasy i wrzucenie jej na Strave bo to do ebike
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
15.06.2026, 09:24:18 via Wykop
  • 0
Jak odpalę Bolt Food Courier, to mi Stravę wywala i nie zapisuje trasy.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
15.06.2026, 15:03:07 via Wykop
  • 0
@T1001: won na czarno
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 15.06.2026, 09:38:37
  • 4
Od 2 tygodni Uber ma błąd, ze nie wyświetla numeru budynku. W normalnym systemie ktoś by to naprawił w 1 dzien. Ale nie w SCRUM-ie. Prswdopodobnie błąd trafił do backlogu i przeczeka tam kilka tygodni, aż na sprint planingu product owner powie, aby to wrzucić do kolejnego sprintu. Ale nie, chwila... zadanie trzeba jeszcze wycenić, a więc zespół musi się zebrać razem i zagrać w pokera. Jaka wycena? 3, 5, 10, 26?
SendMeAnAngel - Od 2 tygodni Uber ma błąd, ze nie wyświetla numeru budynku. W normaln...

źródło: Screenshot_20260615_111541_Uber_Driver

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armin-van-kutonger
armin-van-kutonger
15.06.2026, 10:01:35 via Wykop
  • 4
@SendMeAnAngel:
deploy sie zesrał bo na nowej wersji npm nie może się zbuildować
smutna sprawa, w następny poniedziałek spróbujemy znowu
  • Odpowiedz
Aperitiff
Aperitiff
15.06.2026, 10:29:01 via Wykop
  • 3
Od 2 tygodni Uber ma błąd, ze nie wyświetla numeru budynku. W normalnym systemie ktoś by to naprawił w 1 dzien. Ale nie w SCRUM-ie.


@SendMeAnAngel: Rozumiem frustrację, ale tu wina spada na złe wdrożenie, nie na samą metodykę. Scrum nie wymaga czekania na sprint planning z krytycznym bugiem – są od tego hotfixy, które omijają normalny cykl. Jeśli jakiś zespół pakuje poważną usterkę do backlogu na tygodnie, to problem
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 08.06.2026, 12:36:23
  • 2
W #rzeszow można już zamawiać szamę na Bold Food. Nie wiem, czy dają jakieś kupony na start.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
15.06.2026, 09:22:01 via Wykop
  • 0
@dawid110d: Może to zależy od tego, czy są dostawcy w okolicy. Miałem zamówienia tak jak na zrzucie ekranu. Kwoty brutto.
SendMeAnAngel - @dawid110d: Może to zależy od tego, czy są dostawcy w okolicy. Miałem...

źródło: Screenshot_20260615_112132_Bolt Courier

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 15.06.2026, 07:34:02
  • 3
Teraz sczaili ze kapie z nowych rur a zrobili inaczej niż bylo ustalane, a jak im zwracam uwagę, to się bawią w psychologa i gadają coś o winie. Przecież wysyłałem im projekt no ale by musieli grzejnik przespawać. Mam dość i chyba melina idzie na OLX. #przegryw

TL;DR: Robią po swojemu i wyjdzie ch...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrp3t3r
mrp3t3r
mrp3t3r
14.06.2026, 09:27:19
  • 0
Jakiś spoko fryzjer do polecenia w Rzeszowie, który normalnie umie normalnie obciąć huopa i nie kosztuje 100 zł?
#rzeszow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 15.06.2026, 07:22:21 via Wykop
  • 0
@mrp3t3r: Jak szybko i fachowo, to Damian na Jałowego 6A. Trzeba dzwonić. 790509045. Na SMS też powinien odpisać.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 14.06.2026, 23:07:38
  • 12
#rzeszow #podkarpacie #tecza #fotografiamobilna
SendMeAnAngel - #rzeszow #podkarpacie #tecza #fotografiamobilna

źródło: 20260614_201359

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LisekUrwisek
LisekUrwisek
14.06.2026, 23:12:08 via Wykop
  • 3
@SendMeAnAngel: w końcu ktoś tu wrzuca coś innego niż #rzeslon
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
15.06.2026, 04:53:39 via Android
  • 1
@wfyokyga a to mógłby być Bytom.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 14.06.2026, 21:48:11
  • 5
Za tydzień lub dwa wychodzę z delivery, bo mnie to już wkurza, ale na razie robię to, bo na razie nie ma co innego robić, a na melinie nie da się siedzieć. To było fajne, aby po prawdziwej pracy pojeździć i się poruszać, to lepsze niż wygibasy na pakerni, ale robić to na pełny etat, to męczy. Nie wiem, dlaczego, bo co tu męczącego, ale padam po powrocie, a pod koniec tracę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
14.06.2026, 22:29:08 via Wykop
  • 1
deliverka skończyła się w 2024 roku


@Anonim5: Czemu tak sądzisz? Rozwiń.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 14.06.2026, 00:25:06
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
14.06.2026, 00:25:35 via Wykop
  • 5
@SendMeAnAngel: Ostrożnie (!)
  • Odpowiedz
latajacy_napletek
latajacy_napletek
14.06.2026, 00:33:50 via Wykop
  • 4
@SendMeAnAngel:
latajacy_napletek - @SendMeAnAngel:

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 10.06.2026, 13:34:06
  • 0
Niedobry kur_ier #przegryw #glovo #delivery
SendMeAnAngel - Niedobry kur_ier #przegryw #glovo #delivery

źródło: Screenshot_20260610_135513_Glovo Rider

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
13.06.2026, 22:03:49 via Wykop
  • 0
jak u ciebie z ciągłością ?


@Przedlak95: Różnie. Jak ludzie wychodzą na miasto, to nie ma ciągłości. Jak pogoda średnia, to jest ciągłość.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 13.06.2026, 02:24:32
  • 3
W kolarstwie to najgorszy sezon wyścigowy:
☔ beznadziejna pogoda
🔨 rozwalone mieszkanie
🥗 brak możliwości gotowania
🚲 opuszczam treningi
🛌 nie wysypiam się
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 13.06.2026, 02:05:26
  • 4
Czy u nas nie może być normalnej pogody, tylko albo zimno, albo gorąc i spiekota, albo 40°C i burze? Miałem jutro jechać na zawody, ale chyba odpuszczę. Jeśli prognozy się sprawdzą, to za tydzień na kolejnych zawodach będzie ekstremalny upał. #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
13.06.2026, 07:12:55 via Wypiek
  • 0
@SendMeAnAngel jak zawsze znajdzie się powód by wytłumaczyć swoje lenistwo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
  • Strona 2 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.02.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking