Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SendMeAnAngel

SendMeAnAngel

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13631
  • Znaleziska 972
  • Mikroblog 12659
  • Obserwujący 50
  • Obserwowane 6
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 06.06.2026, 18:55:34
  • 4
Zmarnowałem cały dzień, aby jeździć na delivery, a zamówień nie ma, bo oskariat deweloperski wyjechał na grilla do znajomych. Co miałem przez ten czas robić, aha, miałem zacząć sprzątać i przygotowywać się do wyprowadzki. Tak mi się nie chce... #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 06.06.2026, 18:51:01
  • 1
Już nie mam wątpliwości, że te wszystkie trolle, co piszą zarzutki o scrum masterach Oskarach i jechaniu w sprintach, nadają z Wielkiej C. Zauważyliście, że co chwilę zakładają nowe konta, aby utrudnić deanonimizację? #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 06.06.2026, 10:53:27
  • 0
Jakie miasto daje największe pespektywy w branży IT, szczególnie w jej przyszłościowych gałęziach?

Przygotowuję się do relokacji i zastanawiam się, które miasto daje największe szanse, aby szybko rozwijać się w branży IT i robić coś ciekawego, a przede wszystkim dużo zarabiać. Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Warszawa, a może mniejsze miasta? Gdzie nadal trwa eldorado? Druga opcja to wrócić na uczelnię, ale można jednocześnie pracować i dalej się uczyć.

Mój największy błąd sprzed lat to

Gdzie nadal jest eldorado, rozwój w IT, wysokie zarobki i dalsza edukacja?

  • Kraków 10.9% (13)
  • Katowice 4.2% (5)
  • Wrocław 6.7% (8)
  • Poznań 1.7% (2)
  • Warszawa 30.3% (36)
  • Gdańsk 8.4% (10)
  • Inne okolice 4.2% (5)
  • Nigdzie / wszędzie tak samo / nie wiem 33.6% (40)

Oddanych głosów: 119

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Creamfields
Creamfields
Creamfields
06.06.2026, 11:07:26 via Wykop
  • 5
@SendMeAnAngel: San Jose
  • Odpowiedz
lojawyk
lojawyk
06.06.2026, 11:26:18 via Wykop
  • 22
@SendMeAnAngel:

Gdzie nadal jest eldorado, rozwój w IT

Bengaluru, Pune, Mumbai.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 03.06.2026, 23:38:13
  • 5
Uświadomiłem sobie, że jutro sklepy nieczynne. Nawet Żabka na osiedlu. #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....c
c.....c
konto usunięte 03.06.2026, 23:38:47 via Wykop
  • 2
@SendMeAnAngel: kompromitacja
  • Odpowiedz
D00M666
D00M666
03.06.2026, 23:39:08 via Wypiek
  • 3
@SendMeAnAngel nie zabijaj sie, telemarka ukrzyżowali, to nie ma nawet kto uświadomić houpa kiedy sklep będą otwarte.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 29.05.2026, 18:41:00
  • 0
Jakie opony 29" do elektryka? Muszę zmienić, bo co chwilę łapię kapcie. #rower #ebike
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
29.05.2026, 20:18:57 via Wykop
  • 0
BTW Vmax tego zestawu to 40 km/h i w nocy przy zerowym ruchu brakuje mi ty h 50 km/h.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
31.05.2026, 12:54:17 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
01.06.2026, 12:52:12 via Wykop
  • 0
@melba: @monty16k @LSkiper lokalnie nie ma dużego wyboru, ale mam dylemat, czy pakować typowo miejskie opony, czy zostawić terenowe, bo żebym nie ograniczył sie tylko do asfaltu. 90% to asfalt i kostka brukowa, ale czasami trzeba wjechac w teren i jeździć po bruku (rynek, starówka).

Drugi dylemat to na zimę i tak będą potrzebne terenowe opony, ale jeśli bede teraz tłuc po 100 km dziennie, to i tak do zimy
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
03.06.2026, 17:01:47 via Wykop
  • 0
@melba @monty16k @LSkiper: Chyba mieliście rację, aby założyć gładkie opony. Na miejscu był mały wybór, więc wybrałem z tych, co mechanik miał na stanie i wybór padł na Continental Ruban. Wcześniej miałem X-King lub Crossking. I miał też Crosskingi, ale one mają dość słabą ochronę przed przebiciem, więc pomyślałem, że Ruban będzie pewniejszy. Miał też jakąś miejską, chyba Marathon, ale dość wąską i też nie wiem, czy
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
03.06.2026, 17:42:15 via Wykop
  • 0
No pierwsze do sprawdzenia są obręcze i czy opona jest dobrze ułożona


@LSkiper: Możliwe, bo z samej opony aż tak by trzęsło i wchodziło w wibracje? Z hamulcami też są problemy po konwersji.

Mogę się przejść do innych mechaników, ale mało kto ogarnia temat konwersji. W moim rowerze to nie był łatwy temat, choćby to, że trzeba było rozginać widełki (a silnik miał mieć standardowy rozstaw), przesunąć hamulec,
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
03.06.2026, 23:21:37 via Wykop
  • 0
@monty16k: ciśnienie jest wbite max, tzn. tak mechanik nabił i nie spuszczałem - ale jak była opona Crossking / X-King, to nie trzęsło aż tak i nie wprowadzał się cały rower w wibracje na byle nierówności (czyli jak jedziesz np. po kostce brukowej)

Ok, mogę spróbować na niższym ciśnieniu, spadnie trochę zasięg, ale z doświadczenia wiem, że ten typ opon tak już ma i nawet lepiej mieć wyższe ciśnienie (te opony
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 03.06.2026, 18:08:48
  • 0
Za 2 lub 3 tygodnie zamykam temat Glovo / Uber Eats / Wolt, czyli czas na wielki finał. Będzie kilka wyzwań, w tym:

1. Jeździmy od rana do nocy, np. od 8:00 do 24:00 z krótkimi przerwami.
2. Niedługo startuje 🟩 Bolt Food i może z tego uda się zrobić live.
3. Jeździmy pełne 8h na zwykłym rowerze (może na szosie).
4. Akceptujemy wszystkie zlecenia na wybranej aplikacji.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
04.06.2026, 12:00:53 via Wypiek
  • 0
@SendMeAnAngel jak by ci to powiedzieć ściana tekstu, wielkie plany a potem i tak g.. no z tego będzie.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 03.06.2026, 17:18:28
  • 1
Jeśli to faktyczny Andrzej Dragan, to zadam mu kilka pytań. Przeczytałem jego książkę Kwantechizm, który po części jest autobiografią i mamy dużo cech wspólnych, ale może nie aż tak, bo on w dzieciństwie był crackerem, a ja kombinowałem, jak działać na 100% legalnym sofcie i to mi się udawało tylko dlatego, że miałem legalnego Windowsa zakupionego z komputerem, a gdyby nie, to bym pewnie siedział na Linuksie, no bo piractwo to przecież
@andrzejdragan +2420
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać
więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 31.05.2026, 17:57:04
  • 0
Chcę sobie zrobić prezent na dzień dziecka i wykonuję jeszcze jedno podejście do zakupu hulajnogi, mam nadzieję, że już ostatnie.

Moje wymagania:
↔ szeroki podest, aby postawić obie stopy obok siebie
🚔 tryb legalny 20 km/h, możliwość odblokowania
🦠 dobra amortyzacja (pod wagę 70 kg, a nie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
31.05.2026, 18:47:45 via Wykop
  • 0
@1X6D: obczaję

@Uaephean: nie wiem, czemu ludzie mają z tym problem, przecież stopy koło siebie na wprost to najbezpieczniejsza pozycja i jeżdżę tak na wypożyczanych hulajnogach, a każda inna pozycja jest mniej stabilna, chyba że to kwestia nauki

Jak nic nie wymyślę, to na początek Kukirin / Ausom (ta sama liga, tylko te drugie są legalne, bo
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
01.06.2026, 00:36:47 via Wykop
  • 0
@1X6D: Zajrzałem teraz w link i nie wiem, skąd gość bierze dane. Kukiriny ważą ponad 30 kg i dlatego sklepy ich nie sprzedają. Ceny to chyba z Ali na promocji albo u----i. Z tych popularnych największy zasięg to G4, G2 Master (2025) i DT2.

Edit: możliwe, że kupię używkę, bo były komunie i ludzie będą sprzedawać nietrafione prezenty.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
01.06.2026, 12:55:02 via Wykop
  • 0
@Uaephean: Czyli nie wierzyć ze Hiley sa wodoodporne? Baterie i złącza mozna uszczelnić? Pochodzę na razie po sklepach bo chcę za gotówkę kupić. Znasz sie na amortyzacji i na co zwracać uwagę?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
01.06.2026, 17:08:15 via Wykop
  • 0
@Uaephean: No wiem. Jeżdżę na e-bike i na maksymalnej mocy jakieś max 40-50 km wytrzyma, a żeby wytrzymał deklarowane 90-100 km, to trzeba oszczędnie jeździć. W hulajnodze nie pomagam pedałowaniem, więc będzie gorzej.

Zestaw e-bike mam ten z baterią 48 V 16 Ah:
https://nexun.pl/pl/products/zestaw-trekking-do-konwersji-roweru-mxus-30h-z-bateria-tryb-legalny-250w-1168.html

Akurat w tym zestawie jak padnie bateria, to kaplica, bo to silnik bezprzekładniowy w piaście i stawia opór
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
01.06.2026, 18:30:27 via Wykop
  • 0
Chcę do jutra, max do środy sfinalizować zakup i dalej nie wiem. Jak wyrwę Kukirina lub Ausom taniej, to tak, a jak nie, to Hiley?

Dziś śmigam szosówką na dostawy, bo to jedyny rower poza e-bike, który jako tako szybko jeździ, ale po zakupie hulajki będzie pół na pół: e-bike i hulajnoga. A po zakończen dostaw hulajka do poruszania się po mieście.

Możecie polecić jeszcze kask pełny? HJC? Czy nie przepłacać za
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
02.06.2026, 08:40:48 via Wykop
  • 0
@Uaephean: Jeden z dostawców na tej śmiga

https://cheevalry-eu.com/products/s10-electric-scooter

Zasięg 100 km.

Ale ja kupię coś, co sie da lokalnie za gotówkę kupić. Jak nowa to chyba Hiley. Jak używka to KuKirin / Ausom lub któraś z tutaj polecanych.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
02.06.2026, 23:17:54 via Wykop
  • 0
@Uaephean: No nic, jeszcze poczytam opinie i jutro coś wybiorę. Ograniczę się do Kukirin / Ausom / Hiley / może Techlife.

Sklep tego gościa to
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 02.06.2026, 16:35:58
  • 3
Minął miesiąc na wygnaniu. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mati-mateusz
mati-mateusz
20.05.2026, 21:22:19
  • 1
Cześć wszystkim, chciałbym sobie kupić rower elektryczny na dostawy (glovo, uber eats itd) tylko kompletnie nie wiem jaki wybrać bo nigdy nie siedziałem w tym temacie. Dobrze by było żeby się nie psuł, miał daleki zasięg i był po prostu dobry. Czy są jakieś specjalne modele albo firmy które się specjalizują w tworzeniu takich potworów do ciągłej eksploatacji w różnych warunkach atmosferycznych itd? A może wy już pracujecie i chcielibyście polecić jakieś
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 02.06.2026, 10:19:43 via Wykop
  • 0
@mati-mateusz: Jeśli tylko na dostawy, to zobacz miejskie rowerki, gdzie masz wysoko kierownicę, grube koła i bagażnik. Coraz więcej młodocianych dostawców na tym śmiga. Gdzie kupić? Sklepy typu GeekBuying.

Jak chcesz przerabiać lub kupić od razu przerobiony, to silniki w tylnej piaście Bafang, MXUS lub Grin.

Jak zamierzasz dużo jeździć, to bierz silnik bezprzekładniowy, np. MXUS 1500W 8x8. Wadą jest to, że bez zasilania silnik stawia opory i czuć to też podczas
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 31.05.2026, 23:33:34
  • 3
Pleban rozlewający słabo zabezpieczony napój z McDonalda na korytarz plebanii - widok bezcenny. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 31.05.2026, 17:07:55
  • 1
Ciekawe, czy picka przywieziona rowerem kiedykolwiek dojechała w takim samym stanie, w jakim kucharz zapakował ją do pudełka.

SendMeAnAngel - Ciekawe, czy picka przywieziona rowerem kiedykolwiek dojechała w taki...

źródło: glovo_pizza

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 30.05.2026, 22:29:38
  • 1
Czy da radę jeszcze gdzieś wypożyczyć lub kupić piankę triathlonową? Może się zapiszę w biurze i wystartuję jutro. #rzeszow #triathlon
SendMeAnAngel - Czy da radę jeszcze gdzieś wypożyczyć lub kupić piankę triathlonową? ...

źródło: thumb_xlarge_be58bc514a8084a12f1755bafa54

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
30.05.2026, 22:47:19 via Wykop
  • 0
olx i jak Ci nie przeszkadza, że będziesz dzilił pot z kimś innym


@LisekUrwisek: A bo dalej się waham, czy startować, bo woda będzie zimna, ale podobno po to jest pianka, nie tylko żeby zwiększyć wyporność, ale żeby nie wyziębić organizmu. Właśnie tego się boję najbardziej, by nie być potem chory.

To bym chyba wolał wypożyczyć na jutro i potem kupić własną nową.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
31.05.2026, 16:57:57 via Wykop
  • 1
może lepiej odpuścić. Co innego wszystko sobie ładnie przygotować, a co innego w takim chaosie startować. Duże ryzyko, że coś pójdzie nie tak.


@LisekUrwisek: Pewnie masz rację, choć gdybym wczoraj ogarnął piankę, to bym dzisiaj wystartował. Szkoda, że nie dało się płacić gotówką w biurze zawodów. Zapisy i płatności tylko online.

W tym roku na 90% zamykam etap
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 30.05.2026, 23:01:35
  • 0
Dawno nie pisałem nic o polityce, ale nie uważacie, że obecna afera z nadaniem jednostce wojskowej imienia Bohaterów UPA, gdzie nawet politycy lewicy każą odebrać Zełeńskiemu Order Orła Białego i zatrzymać pomoc, została sztucznie przez kogoś nakręcona? Przecież oni tam w każdym mieście mają tak nazwane ulice i nikomu nie przeszkadzało, że dla nich UPA i Bandera to bohaterowie, ponieważ innych nie mają i że nie chodzi o Polaków, tylko że UPA

Afera o jednostkę Bohaterów UPA

  • To skandal i należy zabrać pomoc 52.7% (29)
  • To błąd, ale afera sztucznie rozdmuchana 41.8% (23)
  • Dobrze zrobili, aby zwiększyć morale 5.5% (3)

Oddanych głosów: 55

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HankaSzklanka
HankaSzklanka
30.05.2026, 23:07:55 via Wykop
  • 4
@SendMeAnAngel: Nie, nie uważam, żeby zostało to sztucznie nakręcone. Oni sami to nakrecają. Ruskie za Katyn nawet potrafili przeprosic, a oni jawnie badają granice naszej wytrzymałosci. UPA wybrali, nie ze wzgledu na ich antysowieckosc, tylko antypolskosc i jasno na to wskazują badania na Ukrainie. A to, że media mainstreamowe nie podnosiły tematu, to nie znaczy, że Polacy byli z tym ok. Węgrzy potrafili byc stanowczy, my jeszcze sobie poczekamy, bo
  • Odpowiedz
ovejaNegra
ovejaNegra
30.05.2026, 23:57:50 via Wykop
  • 3
UPA wybrali, nie ze wzgledu na ich antysowieckosc, tylko antypolskosc i jasno na to wskazują badania na Ukrainie


@HankaSzklanka: pokażesz mi te badania? Na pewno takie istnieją, bo przecież nie kłamiesz, prawda?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 30.05.2026, 09:25:58
  • 0
Mam kilka pytań do triatlonistów, bo może wystartuję po prostu dla beki na 1/8 IM, żabka + zwykła szosa + bieg to byle się doturlać i zmieścić w limitach.

1. Nie pływałem wcześniej w otwartych zbiornikach w Polsce (chyba tylko na Kanarach w oceanie w lecie). Czy iść się wcześniej oswoić - ale już chyba się nie da, bo dziś są tam mistrzostwa, a jutro amatorzy.

2. Rok nie byłem na basenie i mam
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
30.05.2026, 13:23:51 via Wykop
  • 0
@quiksilver:

Ad 2. Pójdę wieczorem i przekonam się, czy w ogóle mam jakąkolwiek formę pływacką.

Ad 3. Teoretycznie można bez pianki, ale chodzi tu o bezpieczeństwo, bo woda zimna i głęboka?

Przegiąłem wczoraj na rowerze, dlatego zdecyduję wieczorem, czy startować.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
30.05.2026, 13:45:42 via Wykop
  • 0
Podpowiadam taktykę: pływanie na maksa, odpoczniesz na rowerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Milioner_z_Choroszczy: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
30.05.2026, 13:46:13 via Wykop
  • 0
Woda zimna będzie. Przegadam jeszcze z trenerem, czy to nie zaszkodzi w przygotowaniu do innych zawodów.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
30.05.2026, 22:34:28 via Wykop
  • 0
@quiksilver: Dziś do 22:00 były zapisy i chyba jutro będzie można w biurze zawodów. Tylko pianki nie mam. A pianka jest po to, aby utrzymać temperaturę ciała, bo woda zimna. Jak nie skombinuję pianki na już, to nie wystartuję.

Przepłynięcie tego dystansu żabką może zająć pół godziny.

Nie pamiętam, ile czasu mi to dokładnie zajmowało. Mój max to 40 basenów różnymi stylami z krótkimi przerwami w 45 minut. Załóżmy 1 basen =
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 30.05.2026, 21:31:29
  • 1
Nie mam pianki, więc nie wystartuję w triatlonie, ech... #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
30.05.2026, 22:32:44 via Wykop
  • 0
może zamiast pianką to ty mieszkaniem się zajmij i je w końcu zrób


@FedoraTyrone: Ja nie Mario budowlaniec. Ja komputerowiec.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 30.05.2026, 11:55:47
  • 2
To nie takie proste. #przegryw #ebike
SendMeAnAngel - To nie takie proste. #przegryw #ebike

źródło: 20260530_135254

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
30.05.2026, 12:14:22 via Wykop
  • 0
Tak na oko:
- odkrecenie obu śrub
- odkręcenie blokady osi silnika
- przecięcie trytytek i odpięcie silnika
- zmiana dętki
- złożenie tego wszystkiego na nowo
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
30.05.2026, 13:19:53 via Wykop
  • 0
nie ściągać całego koła tylko przełożyć opone, dętkę w sposób sprytny xD i założyć jak koło jest na ramie


@LisekUrwisek: Chyba nie da się. Ewentualnie zdjąć rant opony i załatać dętkę.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
30.05.2026, 13:47:24 via Wykop
  • 0
Zostawiam to do poniedziałku. Przez ten czas skombinuję nowe opony. Dziś i jutro dostawy max 1h zwykłym rowerem.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 29.05.2026, 22:11:48
  • 2
Spróbuję odpalić live, a jak się nie uda, to będę wrzucać relacje z tego, co się jutro będzie działo w mieście. Od lipca zmieni się charakter tego konta. Koniec z pato. Koniec afer. Koniec też z delivery - w czerwcu zamykam ten etap. Wracam do korzeni. Będzie więcej treści ze świata nauki, techniki i komputerów. Może będzie więcej podróży. Ale ostatnio na Wykopie tak niewiele się dzieje, że nie wiem, czy to
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
29.05.2026, 22:13:55 via Wykop
  • 2
Przed pandemią chciałem startować w triathlonie i przygotowywałem się na 2020 rok, całą zimę trenując na basenie. Ech...

Gdyby nie pandemia, to byłoby ciekawie. Wkręciłbym się mocniej w sport, nie mając odpowiedniego sprzętu.

Z drugiej strony pandemia otworzyła mi oczy i dziś na wiele rzeczy patrzę inaczej.

Może pójdę pokibicować, ale żal patrzeć na tych biedaków, co poszukują sukcesu w sporcie, nie mogąc go osiągnąć w innych dziedzinach. Też to przerabiałem. Nagle
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
30.05.2026, 13:25:01 via Wykop
  • 0
no właśnie o to chodzi, też chciałem przebiec maraton dla siebie ale jak patrzę, że każdy to robi to się trochę odechciało. Stało się to bardzo normickie.


@PrawnydoRadca: Od dawna bieganie to normicki sport. Natomiast triathlon to "elita" żeby pokazać, że się ma kasę na takie rzeczy. Wpisowe na triathlony w niektórych miastach kosztują kilkaset euro.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
30.05.2026, 13:44:10 via Wykop
  • 0
Live będzie w innym terminie, ale będzie. Chyba nie będzie już żadnej dobrej okazji typu juwenalia / mecz / cokolwiek, gdzie telefony się urywają, a kurierzy nie nadążają dostarczać. Jeśli będzie taka okazja, to dajcie cynk.

Ale... może wezmę teraz kamerkę i spróbujemy coś ponagrywać, hehe.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 30.05.2026, 11:30:06
  • 2
Nie wiem, czy sobie poradzę ze zmianą dętki w tylnym kole, czy lepiej iść do serwisu. Mechanik twierdził, że nie ma czasu, ale jemu też by to zajęło chwilę. Oprócz tego, że są śruby sześciokątne i trzeba mieć klucz, to jest blokada osi obrotu silnika, są kable i chyba za dużo rzeczy można zepsuć. Kto by to dzisiaj ogarnął, chyba nikt, bo jest tylko kilku mechaników, co ogarniają konwertowane e-bike, a oni
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel 30.05.2026, 01:12:14
  • 0
A moze wystartuje w triatlonie... wolne miejsca są. Ukonczyć ukończę. Piankę trzeba skombinować i przypomnieć sobie żabkę (bo kraul nie wychodzi).

W tej dyscyplinie chodzi jednak o coś innego. Dziadki na rowerach aero, co ledwo toczą się do mety... Buty, rowery, pianki renomowanych marek za gruby hajs.

#przegryw #ankieta #triathlon

Wystartować w triatlonie dla beki?

  • Spróbuj - zobaczysz, jak to jest, byle do mety 50.0% (9)
  • Lepiej za rok jak będziesz w lepszej formie 0% (0)
  • Utopisz się i będą miesiąc szukać trupa w żwirowni 11.1% (2)
  • Padniesz przed metą i pójdziesz do szpitala 5.6% (1)
  • Pomylisz kolejność i cię zdyskwalifikują 0% (0)
  • Zaplączesz się przy zakładaniu pianki 5.6% (1)
  • Rower zepsuje się w trasie 0% (0)
  • Organizm nie wytrzyma obciążenia 5.6% (1)
  • Wszystko będzie ok, ale szkoda zdrowia 5.6% (1)
  • Weź udział, bo lepiej już nie będzie 16.7% (3)

Oddanych głosów: 18

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
Autor
30.05.2026, 01:31:34 via Wykop
  • 0
Rok nie pływałem, ale 1/8 IM = 20 basenów wolnym tempem do zrobienia?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21
  • Strona 4 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.02.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking