Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Samperfive
Samperfive

Samperfive

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4837
  • Znaleziska 66
  • Mikroblog 4771
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 36
luke-mat
luke-mat
luke-mat
15.04.2026, 20:22:25
  • 21
Jak myślicie, co się stanie z sondażami PiS, gdy Ziobro sp%@ na Białoruś? xD
Przecież cała partia nie nadąży gotować pierogów na uspokojenie Jarka
#polityka #bekazpisu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samperfive
Samperfive
Samperfive 15.04.2026, 20:31:16 via Wykop
  • 9
@luke-mat: Nic, tam są wyznawcy, nie wyborcy.
  • Odpowiedz

2919

Zebrane dowody użycia białego fosforu przez izraelską armię w Strefie Gazy

Zebrane dowody użycia białego fosforu przez izraelską armię w Strefie Gazy

Program Reagowania Kryzysowego Amnesty International zebrał przekonujące dowody, Berkowicz miał racje

konto usunięte
z
amnesty.org.pl
dodany: 14.04.2026, 20:15:28
  • 175
  • #
    wojna
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
Samperfive
Samperfive
Samperfive 15.04.2026, 10:53:45 via Android
  • -13
Jak ruskie używały białego fosforu na Ukrainie to ten cały Berkowicz słowem się nie odezwał, zresztą od początku inwazji konfederacja złego słowa nie powiedziała o ruskich. Widać od kogo oni są.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Samperfive
Samperfive
Samperfive 15.04.2026, 10:54:47 via Android
  • -18
@adam-szolc: Szkoda że o ruskich tak nie powiesz, oni też używali białego fosforu na Ukrainie.
Samperfive
Samperfive
Samperfive 15.04.2026, 15:27:56 via Android
  • -5
@adam-szolc: Nie, ale z tego co widać to cisza na głównej o ruskich.
Samperfive
Samperfive
Samperfive 15.04.2026, 15:43:59 via Android
  • -4
@adam-szolc: Główna strona wykopu jest zawalona ruskimi treściami.
Samperfive
Samperfive
Samperfive 15.04.2026, 19:57:13 via Wykop
  • 0
@timeofthe: Bo z Rosją trzyma i jest przez nich sponsorowana.

20

Włoski handlarz bronią przyznał się do sprzedaży amunicji do Kacapom.

Włoski handlarz bronią przyznał się do sprzedaży amunicji do Kacapom.

Kierownik sprzedaży w dużej włoskiej firmie dystrybucji broni został aresztowany w USA za sprzedaż uzbrojenia do Rosji. Przyznał się w sądzie do stworzenia sieci firm w celu obejścia ograniczeń nałożonych przez prawo amerykańskie poinformowały władze USA.

Balija
z
euronews.com
dodany: 14.04.2026, 21:12:25
  • 6
  • #
    usa
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    russiahateclub
  • #
    polityka
Samperfive
Samperfive
Samperfive 15.04.2026, 15:31:59 via Android
  • 0
@adam-szolc: Dyskusja dotyczy banderowców?

593

Korea Południowa wprowadza internet dla każdego. Za darmo. Na zawsze

Korea Południowa wprowadza internet dla każdego. Za darmo. Na zawsze

Rząd w Seulu ogłosił wdrożenie programu powszechnego dostępu do mobilnego internetu, który zagwarantuje użytkownikom podstawową łączność z netem - nawet w sytuacji, gdy wyczerpią się ich komercyjne pakiety danych.

mkk10
z
portaltechnologiczny.pl
dodany: 10.04.2026, 12:48:10
  • 153
  • #
    darmowyinternet
  • #
    korea
  • #
    internet
  • #
    dochodgwarantowany
Samperfive
Samperfive
Samperfive 10.04.2026, 15:07:56 via Android
  • 6
@Wyemancypowanykalafiorek: Większość wykopków z głównej PRLu nie pamięta i dlatego tak wzdycha do wszystkich reżimów.

449

Reklama fakturatki z chłopem przebranym za babe

Pokaż treści 18+

Reklama fakturatki z chłopem przebranym za babe

Takie pytanie mam, ile jeszcze będziemy musieli patrzeć na to debilne zdjęcie??? Już się niedobrze od tego robi.

Cesiek
z
wykop.pl
dodany: 10.04.2026, 05:38:50
  • 107
  • #
    babochlop
  • #
    fuj
Samperfive
Samperfive
Samperfive 10.04.2026, 12:26:26 via Android
  • -4
Polactwu zawsze wszystko przeszkadza. Więcej luzu chłopie pańszczyźniany.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Samperfive
Samperfive
Samperfive 10.04.2026, 12:28:05 via Android
  • -4
@I-____-I: Nie, nie gay. Idź szukać swojej połówki gdzie indziej.
Samperfive
Samperfive
Samperfive 10.04.2026, 13:57:08 via Android
  • -2
@I-____-I: A ty śmierdzącym polskim zakolakiem w okularkach.
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
10.04.2026, 13:19:47
  • 3
Też macie takie wrażenie, że temat katastrofy smoleńskiej w normalnych mediach jest nieco przemilczany?
Owszem, w serwisach informacyjnych, na stronach jest wspomnienie że ma dziś miejsce rocznica ale chyba robią to tylko z kronikarskiego obowiązku. Wydaje mi się, że tragedia takiej rangi powinna być jednak trochę częściej omawiana.
Ale to nic dziwnego, pis tak przegrzał temat a do tego na*ebał teorii spiskowych, że wśród zdrowej części społeczeństwa wspomnienie o tragedii wywołuje obrzydzenie.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samperfive
Samperfive
Samperfive 10.04.2026, 13:23:48 via Wykop
  • 1
@RetorykaPisowska: Ten temat się po prostu przejadł, ludzie mają dość ględzenia o jednym i tym samym.
  • Odpowiedz
deeprest
deeprest
09.04.2026, 19:06:23
  • 93
I znowu jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #smolensk #bekazpisu #cytatywielkichludzi
deeprest - I znowu jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #smolensk #bekazpisu #cytatywielkichl...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samperfive
Samperfive
Samperfive 09.04.2026, 19:13:02 via Wykop
  • 16
@deeprest: Dobry dziadek :D
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
08.04.2026, 19:22:32
  • 270
#gielda wyobrażacie sobie pompę, która nastąpi jak się skończy kadencja tego pomarańczowego orangutana?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samperfive
Samperfive
Samperfive 09.04.2026, 07:16:03 via Android
  • 0
@nie_umiem_inwestowac: Myślę że jego miejsce zajmie Vance, jeszcze gorszy świr. Nie doceniasz siły ciemnoty w głupich wyborach. Zobacz jak u nas mocno się trzyma PiS, Konfa i Braun mimo tylu afer i ruskich powiązań.
  • Odpowiedz

386

Przydacz: Sojusznicy powinni wesprzeć Amerykanów w imię solidarności

Marcin Przydacz o blokadzie cieśniny Ormuz: Zachodni sojusznicy z odpowiednią flotą powinni wesprzeć Amerykanów w imię nie tylko własnego interestu, ale i solidarności euroatlantyckiej.

ater
z
polsatnews.pl
dodany: 05.04.2026, 19:44:49
  • 104
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekaprawakow
  • #
    polityka
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    wojna
Samperfive
Samperfive
Samperfive 06.04.2026, 14:27:18 via Wykop
  • 6
@SlightlyEpicRusteMarlowe: W 2027 roku ciemnota takich wybierze do władzy.
Samperfive
Samperfive
Samperfive 26.03.2026, 13:37:28
  • 17
Jest rok 2027. Skrajna prawica (PiS, Konfa i Braun) dochodzi do władzy i zaczyna robić swoje porządki. Na pierwszy ogień idzie wymiar sprawiedliwości, wszak trzeba wreszcie domknąć system by móc bez przeszkód zawłaszczać kolejne obszary życia publicznego, od mediów po edukację. Oczywiście niemal natychmiast dochodzi do konfliktu z Brukselą i wstrzymania funduszy. Gospodarka reaguje nerwowo — waluta słabnie, inwestycje hamują. Rząd nie ustępuje co pogłębia kryzys. TSUE nakłada pierwsze kary (oczywiście na
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cacum3
cacum3
26.03.2026, 13:40:37 via Wykop
  • 10
@Samperfive: Żebyś srodze się mylił... Czego życzę wszystkim. Niemniej jest w tym coś prawdziwego.
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
26.03.2026, 13:42:53 via Android
  • 12
@Samperfive: pociesza mnie to, że z Braunem w rządzie to wszystko dość szybko padnie na pysk bo się pożrą na śmierć i życie.
  • Odpowiedz

553

Jacek Sasin chce kupować uzbrojenie głównie w USA.

Jacek Sasin chce kupować uzbrojenie głównie w USA.

Jak tłumaczy, tylko w USA można kupić potrzebne uzbrojenie, nigdzie w europie. Zamiast inwestować w Polski przemysł i produkcję z programu SAFE, woli kupić wszystko z USA. Zwiększenie produkcji się nie uda do 2030 roku.

KIaudik
z
x.com
dodany: 20.03.2026, 12:28:12
  • 89
  • #
    bekazpisu
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
Samperfive
Samperfive
Samperfive 20.03.2026, 17:38:15 via Android
  • -1
@Wolfr: Nie polscy.

452

Sławomir Mentzen punktuje Przemysława Czarnka

Pokaż treści 18+

Sławomir Mentzen punktuje Przemysława Czarnka

W swoim najnowszym nagraniu prezes Nowej Nadziei konfrontuje ostatnie wypowiedzi wyznaczonego przez Jarosława Kaczyńskiego kandydata na premiera z dokonaniami 8-letnich rządów PiS.

plackojad
z
youtube.com
dodany: 10.03.2026, 21:13:49
  • 150
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    konfederacja
  • #
    4konserwy
Samperfive
Samperfive
Samperfive 11.03.2026, 14:08:17 via Android
  • -4
@tibijczyk_z_edron: Do 2027 roku PiS, Konfederacja i Braun będą się niby gryźć między sobą dla niepoznaki. Potem będzie rząd PiSu, Konfederacji i Brauna który doprawdzi do wyjścia Polski z Unii Europejskiej. A ta zarzutka że niby Trump nie pozwoli na wspólne rządy z Braunem jest po to by uśpić czujność wyborców demokratycznych.
Samperfive
Samperfive
Samperfive 12.03.2026, 03:42:57 via Android
  • 0
@tibijczyk_z_edron: @Elitar Przecież zarówno Konfederacja jak i Braun są antyunijni. Nie raz mówili o wyjściu Unii Europejskiej i nieśli to hasło na transparentach. U Brauna są nawet tacy co wolą ruski mir. Dodajmy do tego "prezydenta" który też jest antyuniny i PiS który też już za Unią nie przepada. Porozmawiajcie z losowym wyborcą Brauna lub Konfederacji i też wam powie że Polska powinna opuścić UE, to w ich głowach
uknot
uknot
10.03.2026, 19:38:38
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samperfive
Samperfive
Samperfive 10.03.2026, 19:52:27 via Wykop
  • 1
@uknot: PiS, Konfederacja i Braun będą do wyborów w 2027 roku się niby gryźć między sobą by uśpić czujność wyborców demokratycznych, a koniec końców stworzą wspólne rządy.
  • Odpowiedz
Kghjw
Kghjw
Kghjw
22.02.2026, 11:28:11
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samperfive
Samperfive
Samperfive 22.02.2026, 11:40:07 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
19.02.2026, 21:28:18
  • 5
Wielu pisowców dobrze wie, że SAFE się opłaca, dobrze znają odpowiedzi na ich argumenty w stylu "CIEKAWE DLACZEGO NIEMCY NIE DOŁĄCZYŁY". Mimo to pchają swój przekaz dalej. Przecież to jest już na granicy zdrady.

#polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samperfive
Samperfive
Samperfive 19.02.2026, 21:29:38 via Wykop
  • 18
@Promilus: Nie na granicy, to jest zdrada.
  • Odpowiedz
miki4ever
miki4ever
19.02.2026, 20:54:22
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samperfive
Samperfive
Samperfive 19.02.2026, 21:05:58 via Wykop
  • 1
@miki4ever: Bo nie będą mogli przypisać zasług wdrożenia programu SAFE swojej partii i prawdopodobne stracą swój elektorat na wschodzie kraju.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
16.02.2026, 19:40:08
  • 266
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samperfive
Samperfive
Samperfive 16.02.2026, 20:00:30 via Wykop
  • 213
@KIaudik: Wysokie poparcie dla Konfy czy Brauna to po prostu efekt ruskiej dezinformacji która wala się po internecie.
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
16.02.2026, 13:25:20
  • 202
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samperfive
Samperfive
Samperfive 16.02.2026, 13:58:47 via Wykop
  • 2
@TenXen47: Przecież SAFE nie zostanie podpisane, będzie weto. Nie ma co się łudzić.
  • Odpowiedz
w.....r
w.....r
konto usunięte 11.02.2026, 18:37:57
  • 619
#ekuz #uniaeuropejska #polityka
W głowie mi się nie mieści jak można negować bycie w UE.
Jedziesz na wycieczkę? Coś ci się stanie? Karta EKUZ i w szpitalu traktują cie jak w Polsce(a nawet lepiej xD). Rentgen? Cyk. Recepta? Proszę bardzo. (Mialem okazje wczoraj z tego wczoraj skorzystać).
Zakup nieruchomosci poza Polska? Praca ? Pan z UE? To dowód poprosimy.
Dostęp do rynku pracy bez pozwolenia, studiów.
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samperfive
Samperfive
Samperfive 12.02.2026, 09:49:07 via Wykop
  • 1
@weakar: Niechęć Polaków do Unii Europejskiej to po prostu efekt ruskiej dezinformacji jaka wala się po Facebookach, Tik tokach, głównej stronie Wykopu itp
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 2 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 05.08.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking