Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rychson

Rychson

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 76729
  • Znaleziska 3527
  • Mikroblog 73202
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 89
  • Dodane (168)
  • Komentowane (352)
  • Plusowane (72682)
JanRam
JanRam
17 godz. i 20 min temu
  • 16
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #anime
JanRam - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #anime

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawadson
Zawadson
17 godz. temu via Wykop
  • 9
@JanRam: łojciec: nie chcę anime dziewczyny! Łojciec po dwóch dniach:
  • Odpowiedz
ja_nie_lubie
ja_nie_lubie
ja_nie_lubie
13 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
@JanRam: pacz pjoter jaki ojciec był kawaii w młodości
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
16 godz. i 8 min temu
  • 17
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
redorbiter - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: zly-dzien

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tommbombadil
Tommbombadil
11 godz. i 47 min temu
  • 8
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Tommbombadil - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czapkapapka
Czapkapapka
11 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 4
@Tommbombadil: O borze jakie g---o. Bez sensu, bez polotu. Sztuka sprawiedliwa. Plusik.
  • Odpowiedz
sgsman
sgsman
11 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
@Tommbombadil: dobre, oldschoolowe g---o
  • Odpowiedz
Xebenkeck
Xebenkeck
10 godz. i 18 min temu
  • 25
Wszystko jest fikcją, a my jesteśmy tylko kiepsko napisanymi postaciami.

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Xebenkeck - Wszystko jest fikcją, a my jesteśmy tylko kiepsko napisanymi postaciami.
...

źródło: X

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cognjac
cognjac
10 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 6
@Xebenkeck: where brzezina? (pytanie prowokacyjne przyp. red.)
  • Odpowiedz
Xebenkeck
Xebenkeck
Autor
10 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 11
@cognjac: Look there, the monster is breaking through the gate! (chciałbym umić pruski przyp. red.)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
7 godz. i 50 min temu
  • 30
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

Gdy przypadkiem zablokujesz telefon i widzisz swoje odbicie
KjatanSveisson - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem 

Gdy przypadkiem zablokuj...

źródło: toja

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uuroboros
Uuroboros
7 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 20
@KjatanSveisson: ten oprawca próbował zalogować się na twój telefon, czy go rozpoznajesz?
  • Odpowiedz
Cerb3rusPL
Cerb3rusPL
7 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 5
@KjatanSveisson: Modelowa twarz
  • Odpowiedz
Cerb3rusPL
Cerb3rusPL
7 godz. i 18 min temu
  • 28
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Cerb3rusPL - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 220730

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakala_Wadowic
Zakala_Wadowic
37 min temu
  • 5
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Zakala_Wadowic - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: mazut

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyloe
kyloe
przed chwilą via Wykop
  • 1
@Zakala_Wadowic: TEKST DOLNY
  • Odpowiedz
Famine
Famine
3 godz. i 2 min temu
  • 96
Polska zapłaci wysoką cenę za niechęć do związków zawodowych i wieczny "kac po górnikach". Kiedy globalne korporacje szukają cięć, najłatwiej zwalnia się właśnie u nas. Brak silnej reprezentacji pracowniczej sprawia, że bez oporu przyjmujemy uderzenie i wypełniamy limity zwolnień za inne rynki Europy.

#przemyslenia #pracbaza #januszex #polska
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
Autor
2 godz. i 39 min temu via Android
  • 26
@jerry-snow

@Famine


Kto konkretnie zaplaci 'wysoka
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
2 godz. i 19 min temu via Android
  • 62
@gorzki99

Sam właśnie podałeś idealny przykład z tym niemieckim korpo. W Niemczech czy Francji funkcjonuje zupełnie inny system – mają tam potężne rady pracowników oraz silne związki zrzeszające całe branże (jak IG Metall). Kiedy przychodzi kryzys i centrala w Monachium czy Frankfurcie decyduje, że trzeba zwolnić 5000 osób globalnie, zaczyna się prosta kalkulacja. W Niemczech zwolnienia oznaczają miesiące ciężkich negocjacji ze związkami, ustalanie kosztownych planów socjalnych i odprawy. Gdzie więc najłatwiej ściąć
  • Odpowiedz
Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
12 godz. i 39 min temu
  • 88
Scylla to był mój pierwszy w życiu #m--f
Jestem_Tutaj - Scylla to był mój pierwszy w życiu #m--f

źródło: temp_file4638118287998904917

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salpinx
Salpinx
11 godz. i 2 min temu via Android
  • 110
Bardzo się starałeś,
Lecz nie poruchałeś!
  • Odpowiedz
natalia-roslon
natalia-roslon
49 min temu via Wykop
  • 2
@Jestem_Tutaj: no to benc
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
8 godz. i 54 min temu
  • 149
kolor mojej karnacji to szynka konserwowa ehhhhhh
zazdrosny - kolor mojej karnacji to szynka konserwowa ehhhhhh

źródło: 1000039562

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
8 godz. i 52 min temu via iOS
  • 72
@zazdrosny: huop co konserwowej zasmakował, ale słońca już nie
  • Odpowiedz
13sierpnia
13sierpnia
8 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 22
@zazdrosny: oj tam oj tam, jasna karnacja jest piękna :)
  • Odpowiedz
bugzer
bugzer
12 godz. i 31 min temu
  • 338
Nie stoję po stronie żadnej partii politycznej ale dosłownie nie istnieje rzecz, która ten rząd zrobi i powstanie materiał na kanale Ziobro, że ej w sumie to jest dobra decyzja rządu Tuska. Nawet teraz, gdy mamy kontrakty na 80 mld zł z polskimi firmami powstaje materiał krytykująco to przedsięwzięcie xD. To jest dosłownie TV republika light dla młodych ludzi, którzy śmieją się z seniorów, którym ta sama sprała mózg. Z nimi dzieje
bugzer - Nie stoję po stronie żadnej partii politycznej ale dosłownie nie istnieje rz...

źródło: zSkk9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy8yNmRjOWVmYmRkMDExOTUwMmM3ZDE0ODI5MDRiZTMzZS5wbmeSlQMAAM0HgM0EOJMFzQlgzQTs3gACoTAHoTEE

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
12 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 48
@bugzer: co to ma wspólnego z giełda?
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
12 godz. i 15 min temu via Wypiek
  • 48
@bugzer a co to ma wspólnego z giełdą?
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0
13 godz. i 34 min temu
  • 602
Mi się wydaje, że on to robi już specjalnie, celowo, umyślnie, intencjonalnie, z premedytacją
#mecz
BELM0ND0 - Mi się wydaje, że on to robi już specjalnie, celowo, umyślnie, intencjonal...

źródło: temp_file267952626343302950

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anonimowy-zawiedziony
Anonimowy-zawiedziony
13 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 294
@BELM0ND0: też mam takie wrażenie, odczucia, percepcję
  • Odpowiedz
jobzpaticzku2
jobzpaticzku2
13 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 296
@BELM0ND0: ale myślisz że stoi za tym jakaś głębsza myśl, idea, koncepcja?
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
16 godz. i 40 min temu
  • 435
I cyk góra Baden - Powell zdobyta -2860 mnpm
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - I cyk góra Baden - Powell zdobyta -2860 mnpm
#zlomkiemprzezswiat

źródło: IMG_3498

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
16 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 202
@ChlopoRobotnik2137: ło baden
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
16 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 735
@ChlopoRobotnik2137: fajnie, fajnie, ale sernik zaraz będzie się ruchał z tajkami, więc musisz podkręcić content
  • Odpowiedz
szychun
szychun
22 godz. i 48 min temu
  • 578
#polityka #bekazpisu przestańcie dotować Niemców!!!
szychun - #polityka #bekazpisu przestańcie dotować Niemców!!!

źródło: 1000018976

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szychun
szychun
Autor
22 godz. i 43 min temu via Wypiek
  • 437
@Gozd wiesz, że jak kupisz sprzęt od Amerykanów to jego część i tak będzie wyprodukowana przez Niemców?

Wam to nigdy nic bie będzie pasowało. Jakby Nawrocki z Kaczyńskim p--------i tę kasę na każdy inny badziew to byście uszami klaskali.
  • Odpowiedz
berlinale
berlinale
berlinale
22 godz. i 41 min temu via Wypiek
  • 234
@Gozd wystarczy że zgarniemy dobrą marżę i zarobią polscy pracownicy. Ty jakiś nietęgi umysłowo chyba
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
21 godz. i 51 min temu
  • 980
To jest k---a hit xD

Psychiatra dzieci i młodzieży 700zł za konsultację. Liczba studentów medycyny 10tys+. Liczba miejsc rezydenckich w 37mln narodzie? 40 rocznie xD
No ja p------e i jak to niby ma się spinać? Tych miejsc to powinno być minimum 200-300

#lekarze #lekarz #zdrowie #nfz #skladki
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr
21 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 185
czekaj to ty w końcu lekarz i stoisz ze swoimi czy potępiasz patologię?

@berlinale: ginekolog amator-samouk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
deziom
deziom
20 godz. i 49 min temu via Android
  • 638
@DoktorMorela: zaraz jakiś przygłup przyjdzie tłumaczyć, że kształcimy już za dużo lekarzy xD xD
  • Odpowiedz
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
wczoraj, 08:00:38
  • 1115
Kiedyś nad Miedwiem cyknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczecin #pogonszczecin #heheszki
6poziomprokrastynacji - Kiedyś nad Miedwiem cyknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczecin #pogonszcz...

źródło: 1000007405

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
wczoraj, 08:04:43 via Android
  • 68
@6poziomprokrastynacji: Śmiechom nie było końca, łap plusa.
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
22 godz. i 58 min temu via iOS
  • 310
@6poziomprokrastynacji: dajcie już spokój prezydentowi
  • Odpowiedz
KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
23 godz. i 55 min temu
  • 1265
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
23 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 577
@KosmicznyBarszcz: no właśnie się pan dowiedział i co
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
22 godz. i 50 min temu via Wypiek
  • 512
@KosmicznyBarszcz
Fishuur - @KosmicznyBarszcz

źródło: 1000011087

Pobierz
  • Odpowiedz
aka_marchew
aka_marchew
aka_marchew
27.05.2026, 18:15:29
  • 13
Gej™
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
aka_marchew - Gej™
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: IMG_4537

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HeruMerenbast
HeruMerenbast
przedwczoraj, 13:55:53
  • 27
Pobierz Wir.exe

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
HeruMerenbast - Pobierz Wir.exe

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: pobierzWIR

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter
przedwczoraj, 13:56:53 via Wykop
  • 3
@HeruMerenbast: kilkam, klikam i nic
  • Odpowiedz
thority
thority
przedwczoraj, 14:22:00 via Wykop
  • 42
@redorbiter:
thority - @redorbiter:

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-28 142440

Pobierz
  • Odpowiedz
krystse
krystse
krystse
25.05.2026, 13:32:52
  • 557
Niestety nie dotrzymam obietnicy, bo nie w 2029 roku ale już teraz wołam użytkowników, którzy chcieli rozliczenia prezydenta Krakowa! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stało się - wczoraj mieszkańcy Krakowa odwołali Aleksandra Miszalskiego w referendum. Frekwencja wyniosła 29,99% (wymagany próg ważności wynosił 26,98%), a aż 97,8% głosujących wskazało prezydentowi „czerwoną kartkę”. Co ciekawe, w Radzie Miasta frekwencja była minimalnie za niska (29,7% przy progu 30,6%), więc radni na stanowiskach zostają.

Tak jak Wam
krystse - Niestety nie dotrzymam obietnicy, bo nie w 2029 roku ale już teraz wołam uż...

źródło: 1755731-1200x900-007c5f95a4

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oastry
Oastry
25.05.2026, 13:38:21 via Wykop
  • 64
co ja plusowałem
  • Odpowiedz
CrimsonCube
CrimsonCube
25.05.2026, 13:44:35 via Android
  • 136
Dobra lista z jedną uwagą – pojawiło się w tym czasie kilka linii łatających białe plamy w komunikacji, to jest akurat jedna rzecz którą ZTP za Miszalskiego dobrze zrobiło i uznałbym postulat 500 metrów do autobusu za przynajmniej częściowo zrealizowany
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 3635
  • Strona 1 z 3635
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.07.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia