Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rustex2

Rustex2

Dołączył 11 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6282
  • Znaleziska 2264
  • Mikroblog 4018
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 21
Jamniki2
Jamniki2
12.10.2025, 17:46:34
  • 19
Prawilnie przypominam, post z wczoraj. Od dziś masz oficjalny zakaz otwierania mordy, w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda @tom-ek12333
Jamniki2 - Prawilnie przypominam, post z wczoraj. Od dziś masz oficjalny zakaz otwier...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 12.10.2025, 19:06:13 via Wykop
  • 0
@Jamniki2: Nie łatwo jest być niedźwiedziem podczas tłustej hossy, tomek trzymaj się
  • Odpowiedz
Bercikowsky
Bercikowsky
12.10.2025, 06:39:59
  • 226
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 12.10.2025, 14:58:16 via Wykop
  • 0
@Bercikowsky: Piękny wpis
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
11.10.2025, 16:11:23
  • 84
zaraz bede horrory oglądać tylko na picke trzeba poczekać jeszcze a co uwas
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 11.10.2025, 17:57:09 via Wykop
  • 1
@annlupin: A jaki to horror? Sam bym częściej oglądał ale jest mało dobrych, ostatnio obecność 2 zrobiła na mnie świetne wrażenie.
  • Odpowiedz
minor983
minor983
11.10.2025, 16:25:30
  • 24
#gielda #kryptowaluty #bitcoin
minor983 - #gielda #kryptowaluty #bitcoin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 11.10.2025, 17:28:52 via Wykop
  • 2
@minor983: Przynajmniej jest ciekawiej
  • Odpowiedz
emes555
emes555
11.10.2025, 14:45:12
  • 0
Eksperci z tagu - prośba o pomoc.

Majątek:
1. Spłacony całkowicie garaż wolnostojący murowany w bardzo dobrej lokalizacji warty 80-100k (w chwili obecnej wynajmuję go za 500zł miesięcznie)
2. 105k w akcjach na IKE/IKZE

Zobowiązania:

Sprzedawalibyście garaż i nadpłacali nim kredyt?

  • Tak 30.7% (31)
  • Nie 69.3% (70)

Oddanych głosów: 101

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 11.10.2025, 15:40:23 via Wykop
  • 2
@emes555: Ja bym sprzedawał garaż i jak najszybciej spłacał kredyt, chociażby dla komfortu psychicznego i poczucia bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
07.10.2025, 17:46:32
  • 0
#gielda 6,5M Apple puts 😂 ciekawe czy ktoś coś znów przewidział
cytr0netx99 - #gielda 6,5M Apple puts 😂 ciekawe czy ktoś coś znów przewidział

źródło: image_picker_AA151644-94AD-4929-ABAB-8A8B6959CB20-19788-000001FBC3C2B2FF

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 07.10.2025, 18:10:35 via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: Zaczęły się mistrzostwa, kto dobrze wyceluję spadki.
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
30.09.2025, 12:24:52
  • 133
Pozyczylem kiedys siostrze w 2021 roku na ponad rok £4.000
Powiedzialem odrazu ze ok ale jak na ponad rok to zwaloryzuj mi to o te chociaz 5% inflacji.
Czyli oddaj mi 4200£.
Wziela,zgodzila sie.

Ale przy oddawaniu narzekala ze rodzina jej meza by nic nie "wziela" za taka pozyczke.
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 30.09.2025, 12:57:17 via Wykop
  • 11
@piotre-gie: Relacje budowane na pożyczaniu pieniędzy? Powodzenia
  • Odpowiedz
Rustex2
Rustex2 30.09.2025, 13:09:44 via Wykop
  • 7
@piotre-gie: Nie zawsze jest to problem, ale bardzo często jest, bo na tutejszym przykładzie - "mój brat przestaję być po prostu bratem, teraz wiszę mu pieniądze" pojawiają się negatywne emocje, więc ta osoba zaczyna się kojarzyć z negatywnymi emocjami. Ten wpis by nie powstał gdyby nie ta pożyczka, a pokazuje zgrzyt między nimi. Lepiej dać sobie z tym spokój.
  • Odpowiedz
Rustex2
Rustex2 30.09.2025, 18:46:50 via Wykop
  • 4
@benzyna_abstrakcyjna: Ta, to też pokazuję jak głupio rozumują i polegają na emocjach - Obiektywnie pomógł siostrze na jasnych warunkach - ona zyskała - on stracił w jej oczach i pewnie ma o nim gorsze zdanie niż wcześniej, zanim jej pomógł. To trochę jak z tym przykładem, gdy dajesz komuś regularnie wsparcie finansowa a gdy to zabierzesz, to będzie na ciebie zły. Dlatego relację buduję się na innych wartościach.
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
28.09.2025, 05:44:40
  • 50
#energetyka #gielda #inwestycje
Era OZE dobiega końca. Kto miał zarobić ten zarobił. Zaczyna się era SMR. Google inwestuje w projekt Hermes-2. Startup Kairos Power w zeszłym roku uzyskał grant na poziomie 303 mln $ od departamentu energii USA. W Wielkiej Brytanii spółka Rolls-Royce SMR wygrała przetarg rządowy pokonując Japończyków i Amerykanów. Rząd brytyjski wraz z sektorem prywatnym planuje przeznaczyć na rozwój energetyki jądrowej do 2050 roku
Afrobiker - #energetyka #gielda #inwestycje 
Era OZE dobiega końca. Kto miał zarobić ...

źródło: temp_file1268226638120291373

Pobierz
Afrobiker - #energetyka #gielda #inwestycje 
Era OZE dobiega końca. Kto miał zarobić ...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 28.09.2025, 09:48:20 via Wykop
  • 0
@rzuf22: Dokładnie, ogólnie energetyka będzie miała co raz większe - przez ai nawet skowowo większe - ssanie.
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
26.09.2025, 15:31:01
  • 0
Załadowanie 100 000 zł w akcje CD Projekt SA (CDR) dziś - dobry czy zły pomysł? Naprawdę o tym myślę.

#gielda #gpw #cdprojektred #wiedzmin #gry #pieniadze
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 26.09.2025, 17:19:14 via Wykop
  • 0
@Leithain: Tak, ale można sprzedać przed premierą, Redzi są świetni w promocję i są znaną marką na całym świecie, łatwo mogą przyciągnąć uwagę tłumów.
  • Odpowiedz
Megalogin
Megalogin
21.09.2025, 16:25:17
  • 52
Czy faceci powinni sikać na siedząco? A wy sikacie jak?
Megalogin - Czy faceci powinni sikać na siedząco? A wy sikacie jak?

źródło: images (2)

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 21.09.2025, 19:27:46 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
19.09.2025, 18:47:24
  • 1
#gielda
QBTS to najlepsze, co mi się kiedykolwiek przytrafiło. Pijcie ze mną kompot.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 19.09.2025, 19:10:29 via Wykop
  • 0
@PokemonowyRambo: Ale rakieta, gratki
  • Odpowiedz
P.....l
konto usunięte 21.08.2025, 22:46:53
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 19.09.2025, 18:48:34 via Wykop
  • 0
@Przzzegrywpl: dawaj wpis
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
19.09.2025, 18:27:36
  • 2
Zastanawiam się czy nie zminimalizować o 50% każdej pozycji którą mam na ameryczce. Coraz bardziej obawiam się nadchodzącej korekty, a jestem załadowany all in, do tego stopnia, że nawet nie mam z czego uśredniać i wykorzystywać ewentualnych przecen

Myślę że korekta jest nieunikniona, jest już obecnie po prostu za drogo. W końcu grubasy zrealizują zysk

#gielda
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 19.09.2025, 18:40:22 via Wykop
  • 0
@breakdown1: Jeśli ta kasa nie jest ci potrzebna i może sobie leżeć, to zostaw, prawie nikt nie umie przewidzieć korekty. Jak jej potrzebujesz to zredukuj.
  • Odpowiedz
psspspspsp
psspspspsp
03.09.2025, 19:08:34
  • 138
psspspspsp

źródło: nwxgywyork2a1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 03.09.2025, 22:02:09 via Wykop
  • 1
@psspspspsp: Stany lękowe zwiększają sprzedaż dysków SSD
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
03.09.2025, 14:46:34
  • 141
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 03.09.2025, 18:32:01 via Wykop
  • 0
@steppenwolf12: Przynajmniej próbuje i się uodparnia ekspozycją. Smutny to jest typ co wali konia całe życie i myśli, że nie ma sensu robić inaczej.
  • Odpowiedz
Rustex2
Rustex2 03.09.2025, 20:50:51 via Wykop
  • 0
to uodparnia jedynie jak masz jakiś % sukcesów, jak masz same porażki to żadna odporność się nie zbuduje


@steppenwolf12: Tak, ale ciężko o sukces przy 1 próbie, często sukces to wytrwałość i dobra umiejętność wyciągania lekcji z porażek. Nagroda też jest warta świeczki, taka sprawczość potrafi uruchomić fajne zmiany w życiu jak się uda, ale jest to trudne.
  • Odpowiedz
Rustex2
Rustex2 03.09.2025, 21:03:52 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rustex2
Rustex2 03.09.2025, 21:12:10 via Wykop
  • 0
@steppenwolf12: Jak masz ponad 60 to zgoda, jak coś w okolicach 40 to zawsze jest ktoś wolny, za dużo jest ludzi by było inaczej.
  • Odpowiedz
spedytor15k
spedytor15k
03.09.2025, 13:05:00
  • 138
Wyśmiewana na wykopie TERAPIA uświadomiła mi jedną rzecz na temat relacji damsko-męskich. To nie mężczyźni są słabi w "domyślaniu się" tylko kobiety zupełnie nie potrafią wyrażać swoich potrzeb.

Zarówno w moim jak i w związkach kumpli ciągle ten sam problem - różowa czegoś chce albo czegoś nie chce i nie powie o tym jak człowiek wprost tylko będzie kryptycznie próbowała nakierować chłopa w taki sposób żeby się domyślił o co chodzi, albo
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 03.09.2025, 18:46:39 via Wykop
  • 1
@choochoomotherfucker: Mi na takie trudności w mówieniu tego, co mi ślina na język przyniesie, pomogło przekonanie, że życie to chaos gdzie nie mamy kontroli nad tym jak ktoś coś odbierze, no i że ludzie wolą autentyczność od bycia idealnym, bycie idealnym jest strasznie nudne.
  • Odpowiedz
NetworkCartoon
NetworkCartoon
29.08.2025, 11:24:33
  • 216
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 29.08.2025, 23:22:41 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rustex2
Rustex2 30.08.2025, 15:46:54 via Wykop
  • 0
@alala-lalala: Muszą mieć dobre przekonania, głupi ludzie mają powodzenie, bo nie doszukują problemów, oni w ogóle nie myślą.
  • Odpowiedz
kutmen2
kutmen2
23.08.2025, 08:17:20
  • 74
Gadałem dzisiaj z kolegą, z którym się nie widziałem od czasów pandemii. Chłop po 4 strzykawkach dzisiaj mi powiedział żebym zdjął czapeczkę foliową bo szczepionka mu życie uratowała. W mojej ocenie to on powinien zdjąć foliową czapeczkę xD Najbardziej mnie bawi to, że w tym okresie mojej koleżance fiknął dziadek i w szpitalu się pytali czy mogą dopisać COVID bo dostaną za to gratyfikacje.
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 23.08.2025, 18:03:29 via Wykop
  • 2
@kutmen2: Ach pandemia... Ciekawy okres w moim życiu, wtedy zrozumiałem, ile idiotów jest w społeczeństwie, co kwestionują środowiska naukowe bo tak na FB przeczytali, dosłownie wzmocniło to moje poczucie wartości.
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
18.08.2025, 19:11:59
  • 475
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 19.08.2025, 15:19:55 via Wykop
  • 1
@FenrisVonUlfer: Świetny komentarz, zmieniłeś mi postrzeganie tego, niech żyje społeczność wykopu.
  • Odpowiedz
wscieklizna_irl
wscieklizna_irl
02.08.2025, 16:40:20
  • 190
wscieklizna_irl

źródło: temp_file9082133769583972630

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustex2
Rustex2 02.08.2025, 22:54:55 via Wykop
  • 0
@wscieklizna_irl: Mi kiedyś wyskoczyło okno chatu na pulpicie, ktoś napisał "hello" - co się zesrałem to moje jako gówniarz, ale sam się o to prosiłem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
  • Strona 4 z 17
  • >
  • Spójrz na siebie

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.11.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking