Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Qarez
Qarez

Qarez

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1760
  • Znaleziska 43
  • Mikroblog 1717
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 26
  • Dodane (400)
  • Komentowane (1240)
  • Plusowane (77)
Minieri
Minieri
17.05.2026, 19:19:17
  • 2466
Don't cry because it's over, smile because it happened
#mecz
Minieri - Don't cry because it's over, smile because it happened 
#mecz

źródło: af3dc365-2d5d-4356-a0df-aa4dfd7cece6_f1400x900

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
17.05.2026, 19:22:09 via Wykop
  • 215
@Minieri:
Krs90 - @Minieri:

źródło: Fs-n--yXsAAeXAT

Pobierz
  • Odpowiedz
vorky
vorky
17.05.2026, 19:22:25 via Wykop
  • 316
@Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
vorky - @Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

źródło: 1923213cf181a6b87d692754d004b359

Pobierz
  • Odpowiedz
assninja
assninja
16.05.2026, 13:01:36
  • 332
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JoeGlodomor
JoeGlodomor
16.05.2026, 13:02:54 via Wykop
  • 113
@assninja: mały siusiak zrekompensowany?
  • Odpowiedz
Fushnikov
Fushnikov
16.05.2026, 14:33:40 via Android
  • 767
@JoeGlodomor: co ma posiadanie broni do przyrodzenia? Ale wy wykopki macie wyprane kasztany (-‸ლ)
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
26.04.2026, 20:00:09 via Wykop
  • 4248
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
26.04.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 220
@MirkoLord: no to za rok przypominajka byś przypomniał w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
reveh
reveh
26.04.2026, 19:37:55
  • 7
#latwogang
reveh - #latwogang

źródło: 1001291902

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jamnikwbluziezkapturem
jamnikwbluziezkapturem
31.03.2026, 20:42:06
  • 1904
Dziękujemy za wszystko Kapitanie

#mecz
jamnikwbluziezkapturem - Dziękujemy za wszystko Kapitanie

#mecz

źródło: obraz

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrSzakal
MrSzakal
31.03.2026, 20:45:14 via Wykop
  • 528
@jamnikwbluziezkapturem: Pan Piłkarz, drugiego takiego nie będzie (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
kubkarzzswarzadza
kubkarzzswarzadza
31.03.2026, 20:46:36 via Wykop
  • 630
@jamnikwbluziezkapturem: thank you Robert
kubkarzzswarzadza - @jamnikwbluziezkapturem: thank you Robert

źródło: IMG_0855

Pobierz
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
25.03.2026, 06:41:03
  • 998
Hej Mirki i Mirabelki

Wracam z kolejnym #rozdajo . Tym razem mam dla Was coś specjalnego, idealnego na nadchodzące święta (lub po prostu na poprawę humoru).

Zasady są proste:
Wśród wszystkich(bez zielonek) plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, do której wyślę słoik naszej nowości: miodu kremowanego z dodatkiem prawdziwego kakao.
paincreator - Hej Mirki i Mirabelki 

Wracam z kolejnym #rozdajo . Tym razem mam dla ...

źródło: 78523

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
25.03.2026, 06:51:22 via Wykop
  • 58
@paincreator: a taka ciekawostka: w zeszłym roku mój kolega szukał pomysłu na prezent dla babci i akurat się złożyło, że robiłeś #rozdajo i post był w gorących. Podesłałem koledze link do sklepu, kupił miodek i babcia mówi, że zajebisty. Jak nawet stara baba z Podlasia chwali to znaczy, że dobre
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
25.03.2026, 06:53:30 via Wykop
  • 11
@paincreator: POLECAM TEGO ALLEGROWICZA!
  • Odpowiedz
Pangia
Pangia
15.03.2026, 17:39:01
  • 17
kobieca intuicja to jest wtedy jak facet mówi babie co ma robić?
#awanturaokase
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ExitMan
ExitMan
10.03.2026, 04:37:38
  • 1057
Niech na Bliskim Wschodzie zapanuje pokój, a owocem tego będzie miłość! <3333 #anime
ExitMan - Niech na Bliskim Wschodzie zapanuje pokój, a owocem tego będzie miłość! <33...

źródło: 1000023894

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TonyMalin
TonyMalin
10.03.2026, 05:11:25 via Wypiek
  • 605
@ExitMan owocem tu może być chytre g---o
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
10.03.2026, 06:26:01 via Wykop
  • 499
@ExitMan: ten nochal xd
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
23.01.2026, 15:15:30
  • 6
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#srebro
picasssss1 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#srebro

źródło: IMG_20260123_161243

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

picasssss1
picasssss1
Autor
23.01.2026, 15:23:48 via Wykop
  • 1
@darino: investing
  • Odpowiedz
ottis
ottis
23.01.2026, 16:09:37 via Wykop
  • 2
@picasssss1: Następny poziom $200.
Liczę, że do końca roku.
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
10.01.2026, 07:41:58
  • 4806
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem w 2026. jutro, pojutrze będzie aktualizacja listy steam, epic

=================================================================================================

Nowa lista wołania o darmowych grach od GOG w 2025!
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #gog i nigdy nie przegapić nowej oferty?
@Metodzik +3337
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem.

=================================================================================================

🎮 Nowa lista wołania o darmowych grach od GOG w 2025! 🎮
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #gog i
więcej
Metodzik - Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darm...

źródło: gog

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Metodzik
Metodzik
Autor
10.01.2026, 07:44:28 via Wykop
  • 11
  • Odpowiedz
GOHAN
GOHAN
10.01.2026, 07:53:25 via Wykop
  • 571
@Metodzik:
GOHAN - @Metodzik:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
mdfk
mdfk
03.01.2026, 19:24:00
  • 1299
2.5 roku temu zwolnili mnie z krypto startupu (#androiddev here), płacili dobrze bo $11k/msc ale po tym już miałem troche dość pracy dla innych i postanowiłem pójść all-in i zostać #programista15k na swoim

long-story short, udało się i teraz żyję głównie z moich aplikacji, na screenshocie jedna z nich (slonoise.com), zarabia jakieś $1k+/msc

w szczytowym momencie zarabiałem $8k/m z moich apek, teraz około $2-3k/msc i buduję dalej

zastanawiam
mdfk - 2.5 roku temu zwolnili mnie z krypto startupu (#androiddev here), płacili dobr...

źródło: CleanShot 2026-01-03 at 20.17.13@2x

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wcaleniepchamsiewmultikonto
wcaleniepchamsiewmultikonto
03.01.2026, 19:49:40 via Wypiek
  • 371
@mdfk rób tag i opisuj. Wołaj! Mnie interesuje, czemu nie.
  • Odpowiedz
elo_kebab
elo_kebab
03.01.2026, 20:08:42 via Wykop
  • 425
@mdfk: zwaliłem konia
  • Odpowiedz
peanut_whu
peanut_whu
20.12.2025, 17:01:36
  • 918
#rozdajo

Ostatnie #rozdajo skórzanego paska tak miło się przyjęło, że powtórzymy tę zabawę, ale z inną nagrodą. Na paski nie mam już ani skóry, ani sprzączek, a ostatni mircy, którzy postanowili mi zaufać, niedługo otrzymają swoje zamówienia (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Tym razem do wygrania będzie dowolny wybrany produkt z tych, które zostały mi po grudniowych targach rzemiosła. Wybiorę jedną osobę z grona plusujących
peanut_whu - #rozdajo  

Ostatnie #rozdajo skórzanego paska tak miło się przyjęło, że...

źródło: 1000062056

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
20.12.2025, 17:03:57 via Wykop
  • 6
@peanut_whu: łaa ta fioletowa jak ładniutka ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Mr88m
Mr88m
Mr88m
20.12.2025, 17:15:15 via Wykop
  • 8
Napracowane 🍻 wesołych ☃️
  • Odpowiedz
peanut_whu
peanut_whu
11.12.2025, 16:49:37
  • 2385
Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mnie ręcznie wykonany pasek na wymiar, bo kto to widział, żeby człowiek chodził w jakimś syfie z sieciówki, co to się kruszy w rękach po roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pasku mogę wybić inicjały na życzenie.

Pasek jaki jest, każdy widzi – prosty i pancerny, w zasadzie na całe życie, bo składa się tylko z trzech elementów: jednolitego
peanut_whu - Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mni...

źródło: 1000061518

Pobierz
  • 604
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryptun
Ryptun
11.12.2025, 16:51:47 via Wykop
  • 167
@peanut_whu: biały 128cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dumpmuzgu
dumpmuzgu
11.12.2025, 17:03:19 via Wypiek
  • 182
@peanut_whu Ładne, ale nie wiem czy Ci surowca wystarczy na mój obwód.
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
10.12.2025, 07:13:25
  • 1853
Hej Mirki I Mirabelki

Ostatnie moje #rozdajo tym roku.

Wśród plusujących wylosuję jedną osobę która zgarnie taki zestaw jak na zdjęciu.

Bierzcie
paincreator - Hej Mirki I Mirabelki 

Ostatnie moje #rozdajo  tym roku.

Wśród plusuj...

źródło: temp_file6461105532296399686

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
10.12.2025, 07:32:10 via Wykop
  • 161
@paincreator: Przydałyby się zestawy demo w małych słoiczkach. Tak żeby spróbować tych "udziwnionych" wersji zanim kupi się duży słoik. I to byłby też fajny zestaw prezentowy a przy okazji reklama.
Na mój gust najlepszym miodomatem są paczkomaty.
  • Odpowiedz
pan-bartolomeu-dias
pan-bartolomeu-dias
10.12.2025, 07:40:11 via Android
  • 102
@paincreator: miodomat miałby sens w centrach dużych miast lub w miejscach turystycznych. Miód to nie jest coś co kupuje się jakoś często lub się nagle kończy, jak chociażby mleko.
  • Odpowiedz
deckard89
deckard89
06.12.2025, 09:17:22
  • 2528
Hej Mirabelki i Mirki (。◕‿‿◕。)
To już nasz piąty rok z rzędu z wyjątkowym #rozdajo ★ Akurat na nadchodzące #swieta :) Do wygrania komplet biżuterii - delikatnych listków DĘBU wykonanych ze srebra pr. 925, pokrytych 18 karatowym złotem. Detale są zaprojektowane z botaniczną precyzją.
Rózga, to marka, którą prowadzimy, z produktami zaprojektowanymi u nas od A do Z wykonanymi w Polsce z polskich kruszców.
deckard89 - Hej Mirabelki i Mirki (。◕‿‿◕。)
To już nasz piąty rok z rzędu z wyjątkowym...

źródło: KARUZELA-SWIETA-08

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zubzik
zubzik
06.12.2025, 09:57:24 via Android
  • 41
@MojaMatkaJeZiemniaki no właśnie, na stronie już tej informacji nie ma. To nie wstyd produkować w Chinach, wstyd to marketingowo ukrywać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
deckard89
deckard89
Autor
06.12.2025, 10:11:56 via Wykop
  • 89
@zubzik: Przeoczenie, że nie ma na stronie, cenna uwaga, dzięki! Srebro jest z huty KGHM, odlewamy projekty w Poznaniu a nasza firma jest w Lubinie :)
  • Odpowiedz
hotshops_pl
hotshops_pl
27.11.2025, 17:06:33
  • 2223
Hej #wykop, tak jak obiecaliśmy z okazji Black Friday robimy #rozdajo

Dzisiaj polecimy na grubo i rozdajemy:
Smartwatch Amazfit GTR 3

Portal z promocjami HotShops.pl to miejsce gdzie codziennie pojawią się promocje, kupony i okazje z przeróżnych sklepów! Tworzą nas użytkownicy - to oni dodają i oceniają
hotshops_pl - Hej #wykop, tak jak obiecaliśmy z okazji Black Friday robimy #rozdajo

...

źródło: rozdajo-amazfit-gtr-3

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaskun
Blaskun
27.11.2025, 17:17:51 via Wykop
  • 508
@hotshops_pl:
Blaskun - @hotshops_pl:

źródło: QLtyuby5xEDNVxsn

Pobierz
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
27.11.2025, 18:07:23 via Android
  • 87
@hotshops_pl
ROTTEN - @hotshopspl

źródło: temp_file6718451152189810685

Pobierz
  • Odpowiedz
darkinvaider
darkinvaider
25.11.2025, 13:12:16
  • 5062
Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wykopie- 10lat aktywnego użytku. Więc Mirki,Mirabelki, osoby mirkujace xd ! Zrobiłem #rozdajo pierścionek mojego autorstwa. Centralny Diament 0.19ct oraz 18 szt o łącznej masie 0.18ct( diamenty natrurlane) wszytko w złocie 585. Rozmiar na życzenie wylosowanej osoby . Co trzeba zrobić ? Zaplusowac ten wpis:) co jeszcze ? Można ale nie trzeba polubić moją stronę FB i insta ( link
darkinvaider - Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wy...

źródło: scaled_1000023078

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
25.11.2025, 13:17:53 via Wykop
  • 82
@darkinvaider: ohoho, sto lat
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
25.11.2025, 13:32:22 via Wykop
  • 233
@darkinvaider: fiu fiu, dekada na wykopie i zdrowy na umyśle Mirek. Pogratulować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
szczurczyk
szczurczyk
szczurczyk
15.02.2025, 05:39:24
  • 1600
Jak oszukać rządowy program pierwsze klucze? Bardzo prosto. Poniżej przedstawiam wam swoje osobiste refleksję jak fliper pięknie zarobi a właściciel mieszkania będzie zadowolony.

Po pierwsze, bardzo was proszę o wykopywanie tego tekstu niech informacyjnie niesie się dalej.

Plan zarobienia dużej kaski wykorzystując rządowy program:

Pierwsze
szczurczyk - Jak oszukać rządowy program pierwsze klucze? Bardzo prosto. Poniżej prze...

źródło: images (4)

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
15.02.2025, 05:48:30 via Wykop
  • 433
@szczurczyk: na pewno będzie prostsza droga. Te mieszkania o których mówisz nie schodzą nie że względu na stan, tylko na kiepską lokalizację, a tego nie zmieni żaden remont, natomiast jestem pewien, że będzie w tej ustawie, o ile wejdzie w życie, jakaś furtka, błąd, przejęzyczenie, "lub czasopisma".( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
15.02.2025, 06:42:40 via Wykop
  • 203
@szczurczyk: tak jak pisałem, wszystko fajnie na papierze, co to niby za umowy co w Polsce będą działały lepiej niż sądy i policja, a jak one działaj każdy widzi. Z drugiej strony jak janusz usłyszy że fliper za pomalowanie ścian chce sobie doliczyć po 2k za m2 to janusz stwierdzi że sam sobie "wyremontuje" i nie potrzebuje flipa. Kolejna sprawa liczenie że ktoś wam to kupi po 10k za m2
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
04.02.2025, 11:37:05
  • 574
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1-1-1-1
1-1-1-1
Autor
04.02.2025, 11:37:37 via Wykop
  • 322
1-1-1-1

źródło: rara

Pobierz
  • Odpowiedz
77023
77023
04.02.2025, 11:40:07 via Wykop
  • 1006
@1-1-1-1: gorzej jak Tajlandia Europy, w Tajlandii trzeba chociaż płacić
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.08.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking