Wracam z kolejnym #rozdajo . Tym razem mam dla Was coś specjalnego, idealnego na nadchodzące święta (lub po prostu na poprawę humoru).
Zasady są proste: Wśród wszystkich(bez zielonek) plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, do której wyślę słoik naszej nowości: miodu kremowanego z dodatkiem prawdziwego kakao.
@paincreator: a taka ciekawostka: w zeszłym roku mój kolega szukał pomysłu na prezent dla babci i akurat się złożyło, że robiłeś #rozdajo i post był w gorących. Podesłałem koledze link do sklepu, kupił miodek i babcia mówi, że zajebisty. Jak nawet stara baba z Podlasia chwali to znaczy, że dobre
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem w 2026. jutro, pojutrze będzie aktualizacja listy steam, epic
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem.
2.5 roku temu zwolnili mnie z krypto startupu (#androiddev here), płacili dobrze bo $11k/msc ale po tym już miałem troche dość pracy dla innych i postanowiłem pójść all-in i zostać #programista15k na swoim
long-story short, udało się i teraz żyję głównie z moich aplikacji, na screenshocie jedna z nich (slonoise.com), zarabia jakieś $1k+/msc
w szczytowym momencie zarabiałem $8k/m z moich apek, teraz około $2-3k/msc i buduję dalej
Ostatnie #rozdajoskórzanego paska tak miło się przyjęło, że powtórzymy tę zabawę, ale z inną nagrodą. Na paski nie mam już ani skóry, ani sprzączek, a ostatni mircy, którzy postanowili mi zaufać, niedługo otrzymają swoje zamówienia (⌐͡■͜ʖ͡■)
Tym razem do wygrania będzie dowolny wybrany produkt z tych, które zostały mi po grudniowych targach rzemiosła. Wybiorę jedną osobę z grona plusujących
Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mnie ręcznie wykonany pasek na wymiar, bo kto to widział, żeby człowiek chodził w jakimś syfie z sieciówki, co to się kruszy w rękach po roku ( ͡°͜ʖ͡°)
Na pasku mogę wybić inicjały na życzenie.
Pasek jaki jest, każdy widzi – prosty i pancerny, w zasadzie na całe życie, bo składa się tylko z trzech elementów: jednolitego
@paincreator: Przydałyby się zestawy demo w małych słoiczkach. Tak żeby spróbować tych "udziwnionych" wersji zanim kupi się duży słoik. I to byłby też fajny zestaw prezentowy a przy okazji reklama. Na mój gust najlepszym miodomatem są paczkomaty.
@paincreator: miodomat miałby sens w centrach dużych miast lub w miejscach turystycznych. Miód to nie jest coś co kupuje się jakoś często lub się nagle kończy, jak chociażby mleko.
Hej Mirabelki i Mirki (。◕‿‿◕。) To już nasz piąty rok z rzędu z wyjątkowym #rozdajo ★ Akurat na nadchodzące #swieta :) Do wygrania komplet biżuterii - delikatnych listków DĘBU wykonanych ze srebra pr. 925, pokrytych 18 karatowym złotem. Detale są zaprojektowane z botaniczną precyzją. Rózga, to marka, którą prowadzimy, z produktami zaprojektowanymi u nas od A do Z wykonanymi w Polsce z polskich kruszców.
Hej #wykop, tak jak obiecaliśmy z okazji Black Friday robimy #rozdajo
Dzisiaj polecimy na grubo i rozdajemy: Smartwatch Amazfit GTR 3
Portal z promocjami HotShops.pl to miejsce gdzie codziennie pojawią się promocje, kupony i okazje z przeróżnych sklepów! Tworzą nas użytkownicy - to oni dodają i oceniają
Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wykopie- 10lat aktywnego użytku. Więc Mirki,Mirabelki, osoby mirkujace xd ! Zrobiłem #rozdajo pierścionek mojego autorstwa. Centralny Diament 0.19ct oraz 18 szt o łącznej masie 0.18ct( diamenty natrurlane) wszytko w złocie 585. Rozmiar na życzenie wylosowanej osoby . Co trzeba zrobić ? Zaplusowac ten wpis:) co jeszcze ? Można ale nie trzeba polubić moją stronę FB i insta ( link
Jak oszukać rządowy program pierwsze klucze? Bardzo prosto. Poniżej przedstawiam wam swoje osobiste refleksję jak fliper pięknie zarobi a właściciel mieszkania będzie zadowolony.
Po pierwsze, bardzo was proszę o wykopywanie tego tekstu niech informacyjnie niesie się dalej.
Plan zarobienia dużej kaski wykorzystując rządowy program:
@szczurczyk: na pewno będzie prostsza droga. Te mieszkania o których mówisz nie schodzą nie że względu na stan, tylko na kiepską lokalizację, a tego nie zmieni żaden remont, natomiast jestem pewien, że będzie w tej ustawie, o ile wejdzie w życie, jakaś furtka, błąd, przejęzyczenie, "lub czasopisma".( ͡°͜ʖ͡°)
@szczurczyk: tak jak pisałem, wszystko fajnie na papierze, co to niby za umowy co w Polsce będą działały lepiej niż sądy i policja, a jak one działaj każdy widzi. Z drugiej strony jak janusz usłyszy że fliper za pomalowanie ścian chce sobie doliczyć po 2k za m2 to janusz stwierdzi że sam sobie "wyremontuje" i nie potrzebuje flipa. Kolejna sprawa liczenie że ktoś wam to kupi po 10k za m2
#mecz
źródło: af3dc365-2d5d-4356-a0df-aa4dfd7cece6_f1400x900
Pobierzźródło: Fs-n--yXsAAeXAT
Pobierzźródło: 1923213cf181a6b87d692754d004b359
Pobierz