Moim zdaniem i z chęcią chciałbym żeby ktoś mnie przekonał że jest inaczej jedyna dziś naprawdę ciekawa walka na Fame to będzie DARMOWA walka Wampir vs Królik. Faktycznie różnica gabarytów jest kosmiczna ale znów Wampir już jest naprawdę stary jak na zawodnika, nie chce mu się tak mocno
Moim zdaniem i z chęcią chciałbym żeby ktoś mnie przekonał że jest inaczej jedyna dziś naprawdę ciekawa walka na Fame to będzie DARMOWA walka Wampir vs Królik. Faktycznie różnica gabarytów jest kosmiczna ale znów Wampir już jest naprawdę stary jak na zawodnika, nie chce mu się tak mocno ćwiczyć a Królik patrząc po ostatnich walkach jest w mega Prime i jest mega szybki i dynamiczny. Jasne że jest olbrzymia szansa że z
@omega33: Zamiast tego Newtona znalazłby się następny autystyk przecież te całkę to inny ziomek też odkrył. Bez przekazania genów c---a byłoby, a z tylu ludzi na świecie zawsze powstanie geniusz. Więc osoba przekazującą geny jest ważniejsza niż ta nie przekazująca. Newton nie cummujac w Julkę zrobił mniej niż seba dla świata.
@_Alessandro_: leibniz też za tym stał (tutaj w sumie kolejny blackpill, bo wystarczy, że ktoś zagarnie całość twojej części w pewnym odkryciu i już o tobie nikt nie pamięta)
@Plecakowicz: wszystkie kobiety zawsze były, są i będą pragmatyczne i będą szukały jak najlepszych facetów. Globalizacja i social media tego nie spowodowały, one to uwidoczniły
Z najbardziej chorych faktów o którym wam nikt dziś nie powie. Piotr Wójtowicz jest już poza sezonem jest na offie ważąc 142 kg ma dziś tkanki tłuszczowej w okolicach 18%. Jego mięśnie brzucha są dziś praktycznie nie widoczne ale ilość jego masy mięśniowej powoduje że wygląda fenomenalnie. Przy jego wadze jego tkanka tłuszczowa powoduje fakt że ma na sobie prawie 30kg tłuszczu gdzie dla kobiety to byłaby zabujcza ilość a przeciętny facet
@Plecakowicz: może i masz rację ale przeciętny normik który wiadomo że nie ma bardzo dużej masy mięśniowej najłatwiej może nadrobić te niedobory właśnie niskim bfem
Może to zabrzmi kontrowersyjnie ale dzisiejsze UFC to dosłownie kariera Dariusza Michalczewskiego. Mamy ultra niepokonanych mistrzów od groma którzy gdy spytasz z kim walczyli to w sumie nie walczyli z nikim. Spytaj kogokolwiek z kim walczył znanym i dobrym Michalczewski to nikt ci nie odpowie i to samo z zawodnikami UFC. Z kim Jon Jones walczył jak przeszedł do ciężkiej? Z kim Khamzat walczył tzn Burnsem który był dobrym parterowcem ale w
@Yeahido: No sorry ale Du Plesis to dosłownie typowy Striker. Na 10 walk w UFC udusił 2 przeciwników czyli stójkowicza Tilla i Israela o którym parterze nie chce się wypowiadać. Whitakker to nawet nie stara się udawać że potrafi coś w parterze tylko ma świetne zapasy ale w parterze nigdy nikogo nie skońaczył
Zawszę gdy oglądam filmy negujące Khabiba jak ten nowy : https://www.youtube.com/watch?v=BvOUV62jJGM To trochę mam ból d--y. Z jednej strony uważam iż Khabib był NAJNUDNIEJSZYM mistrzem bo przeciwnicy dosłownie przed nim uciekali. Miał mało interesujących nazwisk bo nikt nie chciał z nim walczyć był dosłownie mistrzem w dosłownym tego znaczeniu z drugiej ciężko nie zgodzić się że był GOATem. W jego PRIME kategoria lekka była na szczycie do momentu walki z Barbozą każdy
Romantyzowanie przeszłości i zakładanie, że dawniej ludzie nie przegrywali, nie byli samotni, czy nieszczęśliwi, jest co najmniej naiwne
@remlezar: Różnica jest na skali. Kiedyś takich ludzi było naprawdę mało i by zostać takim samotnym przegrywem musiałeś się naprawdę postarać. Musiałeś sprawić by ludzie nie chcieli z tobą przebywać czyli być brudnym obszczymurem xD
Taki pryszczaty kurdupel mógł sobie co najwyżej wziąć sznur, rzucić się pod pociąg, lub ewentualnie przy braku
Wbije teraz dosłownie kij w Mrowisko ale skończyłem Zelda TOTK , ukończyłem prawie wszystkie Shriny (Mam ich 123 na 155) i to tytuł o którym muszę powiedzieć jedno. Z góry uprzedzam za spoilery. To mega świetny tytuł przy którym człowiek się mega dobrze bawi ale przez pełno sytuacji temu tytułowi naprawdę nie da się dać 10/10. Mimo tego że ta gra powstawała 7 lat to mam wrażenie że realnie jej stworzenie zajęło
@Plecakowicz mi się w jedynkę dobrze grało, ale w po jakimś czasie już też była powtarzalna i nudna, a poziom trudności jest mega nierówny.
Jak poczytałem, że totk to właściwie to samo tylko więcej i na tej samej mapie to mi się odechciało. Kiedyś spróbuję pewnie, w sumie była za 140 zł w media ekspert, ale nie zdążyłem.
@Plecakowicz: dla mnie się BOTW podobał dużo bardziej całościowo (może poza divine beast, w TOTK są fajniejsze). TOTK ma swoje świetne momenty, ale ogólnie jest jakieś takie nie wiem. BOTWa sobie przejdę drugi raz, do TOTK raczej już nie wrócę nigdy.
Na dzien dzisiejszy Gane to będzie jakiś ewenement na skale światową w sportach walki jako osoba chyba najbardziej pchana o ten pas w historii. Łącznie z najbliższą walką którą będzie miał to na 7 jego ostatnich pojedynków 4 to walka o pas którego jeszcze nie zdobył xD. Przecież to zart, na 6 jego ostatnich walk 3 przegrane to 3 walki o pas a 3 wygrane to wygrana z -Tuivasa rekord w ostatnich
Właśnie po 180 godzinach ukończyłem Zeldę TOTK i ta gra jest 10/10 absolutnie. Nie sądziłem, że przebije BOTW, a jednak. Nie mogę się doczekać pierwszej Zeldy na Switcha 2. Nie kupiłem tej konsoli bo jeszcze jak dla mnie nie ma w co tam grać (tylko DK Bananza mnie w miarę zainteresowało), ale dla Zeldy może być warto. #nintendoswitch
@Plecakowicz: ogólnie to dobrze myślisz, ale element związkowy to tylko czubek góry lodowej. Tak naprawdę to twój intelekt, wychowanie, wygląd, psychika determinują czy będziesz niewolnikiem systemu czy nie. Inteligentny psychopata omija system, wrażliwy przegryw jest przez niego deptany. To czy będziesz miał biznes, kobietę, dobre życie zależy od tego co Ci Bozia dała i ogólnie masz marginalny na to wpływ. Debil pozostanie debilem, nieważne ile się będzie uczył
@SpelSpelowaty: Najśmieszniejsze że to pierdzielenie ludzi którzy totalnie nie mają pojęcia o czym piszą. W przypadku cyfrowym kabel nie ma wielkiego znaczenia gdy mówimy o sygnale cyfrowym ale w przypadku analogu ma i to kosmiczne.
Wiesz gdzie to najbardziej widać? W przypadku konsol. Oryginalne kable component do analogowych konsol są ultra drogie ale przez jakość ich wykonania różnica na obrazie jest wręcz gigantyczna. Jeśli na forum konsol konsol do 6
@Cozwykopem: Bo uwaga. Ludzka psychika jak do obrazu i dźwięku się przyzwyczaja. Ktoś kto tego nie ogarnia to dosłownie chyba niedawno skończył 20 lat i nie pamięta jak wyglądało to w przypadku "gier". Lata temu gdy wchodziły nowe konsole ludzie grali na 32 calach LCD w rozdzielczości 1366x768p i twierdzili ze obraz jest turbo turbo ostry. Do dzisiaj znajdziesz zachwyty nad tym. Jak ktoś miał więcej kasy to inwestował w
@Zle_Japko: Albo ty masz coś z głową albo zbyt mały inteligencje by zrozumieć pewne rzeczy i probujesz śmieszkować. Czymś innym jest konkurowanie ceną a czym innym dokładanie do biznesu by uwalić konkurencje gdy jesteś korporacją mająca miliardy @M4rcinS No od dluższego czasu
https://wykop.pl/wpis/85441569/moim-zdaniem-i-z-checia-chcialbym-zeby-ktos-mnie-p
#primemma #ufc #famemma