Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Operatory
Operatory

Operatory

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1375
  • Znaleziska 581
  • Mikroblog 794
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3

467

Sądy ufają im bezkrytycznie, a nad biegłymi nie ma kontroli.

Sądy ufają im bezkrytycznie, a nad biegłymi nie ma kontroli.

Czasami sądy bezrefleksyjnie zdają się na opinię biegłych, nawet gdy jest ona niepełna. Zdarza się, że przerzucają na biegłych prowadzenie postępowania dowodowego - ostrzega Rzecznik Praw Obywatelskich.

lookaszpl
z
oko.press
dodany: 29.12.2018, 09:42:41
  • 119
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    sadownictwo
  • #
    wydarzenia
Operatory
Operatory
Operatory 29.12.2018, 15:09:04
  • 0
Sądom to na rękę. Nie od dziś wiadomo, że są biegli którzy zawsze wydają opinie krzywdzącą dla oskarżonego i jeśli chce się danego człowieka udupić to po prostu wybiera się biegłego "swojego".
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

949

Takiej podwyżki ZUS jeszcze nie było

Takiej podwyżki ZUS jeszcze nie było

Jeżeli nic się nie zmieni, składki ZUS dla przedsiębiorców wzrosną w 2019 roku o 7,3 proc., co w praktyce może się przełożyć na nawet o 100 zł wyższe składki. Tak wysokiej podwyżki jeszcze nie było. Nieliczni będą mogli zapłacić mniej, dzięki nowym przepisom pozwalającym płacić składki w...

pangkor
z
onet.pl
dodany: 27.12.2018, 19:12:49
  • 265
  • #
    polska
  • #
    zus
  • #
    zlodzieje
  • #
    jprdl
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
Operatory
Operatory
Operatory 27.12.2018, 22:11:19
  • 3
Spokojnie, mamy przecież "konstytucje biznesu" xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

748

Prawdopodobnie polska, anglojęzyczna stacja numeryczna

Prawdopodobnie polska, anglojęzyczna stacja numeryczna

Świeże nagranie z 8.12.2018. Stacji nie było w harmonogramie na pryiom.org. Silny sygnał może sugerować nadawanie z terenu naszego kraju, ale niekoniecznie...

konto usunięte
z
ostol.pl
dodany: 08.12.2018, 10:19:29
  • 266
  • #
    sluzbyspecjalne
  • #
    nasluch
  • #
    radiokomunikacja
  • #
    zainteresowania
  • #
    hobby
  • #
    krotkofalarstwo
Operatory
Operatory
Operatory 08.12.2018, 19:55:39
  • 31
Podają numery totolotka dla Bolka xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

871

Szwecja. 19-latek oskarżony o zgwałcenie nauczycielki

Pokaż treści 18+

Szwecja. 19-latek oskarżony o zgwałcenie nauczycielki

19-letni uczeń dopadł swoją ofiarę, matkę dwójki dzieci, w sali lekcyjnej. Zatarasował drzwi i doprowadził siłą oraz groźbami do zbliżenia seksualnego. Napastnik tłumaczył jej, że „nie mógł się oprzeć jej ciału, jej kształtom”.

kwietniu82
z
wprost.pl
dodany: 07.11.2018, 09:55:44
  • 152
  • #
    szwecja
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    uchodzcy
Operatory
Operatory
Operatory 07.11.2018, 12:15:18 via iOS
  • 51
Ale skąd ten biedny imigrant mógł wiedzieć że w Europie to niedozwolone? :/ WYPUŚCIĆ
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

793

Szczepimy, bo myślimy - akcja zbierania podpisów pod projektem obywatelskim.

Szczepimy, bo myślimy - akcja zbierania podpisów pod projektem obywatelskim.

Od dzisiaj można podpisywać się pod projektem zabraniającym wstępu nieszczepionym dzieciom do publicznych szkół i przedszkoli. W powiązanych treść projektu oraz lista do zbierania podpisów.

Big-Bad-Wolf
z
facebook.com
dodany: 06.11.2018, 15:04:09
  • 144
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    szczepienia
  • #
    antyszczepionkowcy
  • #
    zdrowie
Operatory
Operatory
Operatory 07.11.2018, 10:29:57 via iOS
  • 7
Szczepimy bo chcemy żyć
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

791

Kamerka w aucie ratuje przed sporym mandatem.

Kamerka w aucie ratuje przed sporym mandatem.

Taksiarz zajeżdża drogę, a policja widząc sytuację ze swojej strony zupełnie inaczej chce ukarać filmującego.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 03.11.2018, 12:20:32
  • 72
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kamerasamochodowa
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
Operatory
Operatory
Operatory 03.11.2018, 15:16:31
  • 0
W tym przypadku to co zrobił kierowca to było najlepsze wyjście. Dobrze, ze ślepo nie wcisnął hamulca bo i tak by nie wyhamował.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

812

Policjanci zatrzymali busa w opłakanym stanie.

Policjanci zatrzymali busa w opłakanym stanie.

trochę smutna prawda o polskim rynku pracy. Polecam do końca, bo koleś fajnie z szefem rozmawia ;D

moakatanga
z
moto.wp.pl
dodany: 31.10.2018, 15:14:59
  • 299
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    policja
Operatory
Operatory
Operatory 31.10.2018, 17:36:10
  • 191
I te pytania czy młody i z której jednostki XD moze akurat z lokalnego malego posterunku gdzie pan "biznesmen" ma znajomego xD
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

759

Policjanci namawiają się jak wrobić w wykroczenie niewinnego człowieka.

Policjanci namawiają się jak wrobić w wykroczenie niewinnego człowieka.

Nagranie rozmowy telefonicznej dwóch policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku, którzy umawiają się „jak załatwić tę sprawę”.

Operatory
z
prawonadrodze.org.pl
dodany: 25.10.2018, 15:37:31
  • 113
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawonadrodze
Operatory
Operatory
Operatory
Autor
25.10.2018, 17:01:49 via iOS
  • 79
Kierowcą był młody chłopak (rocznik 1999) więc myśleli ze postraszą a on pokornie przyjmie mandat.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Operatory
Operatory
Operatory
Autor
25.10.2018, 20:56:27
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Operatory
Operatory
Operatory
Autor
25.10.2018, 21:26:48 via iOS
  • -2
@mastapepe: czyli rozumiem że przypisywanie winy kierowcy osobowki za to zdarzenie według ciebie jest w porządku?
"Jakby kierowca nie z---------ł to by nie rozwalił dwóch ogrodzeń" - jakby traktor nie wyjechał to by nie rozwalił nawet jednego ;)
Operatory
Operatory
Operatory
Autor
25.10.2018, 21:36:58
  • 13
@mastapepe: Jest opinia biegłego który twierdzi, że ślady były. Dodatkowo w artykule "Policja chroni pijanego traktorzystę. Cz. II" do którego linkuje w powiązanych masz opis: Bracia Wędkowie zaprowadzili sierżanta Fiszczuka do miejsca, z którego wyjechał im na drogę traktor i pokazali mu ślady kół traktora na śniegu. Wówczas sierżant Fiszczuk, zamazując nogą owe ślady powiedział, że żadnych śladów nie widzi.
Operatory
Operatory
Operatory
Autor
25.10.2018, 21:54:18
  • 5
@mastapepe: Jeśli tą rozmowę oceniasz na 7/10, gdzie policjant mówi koledze żeby do kierowcy osobówki skierował słowa "trzeba było ładować w ciągnik a nie k---a przez 2 ogrodzenia" to również nie zamierzam marnować czasu na dyskusję. Pozdrawiam.
Operatory
Operatory
Operatory
Autor
26.10.2018, 09:06:42 via iOS
  • 0
@Grothar: tak, wina "gówniarzy jest oczywista i bezsporna" tylko ze sąd jak i biegły mieli inne opinie. Biegły uznał wine traktorzysty, a sąd uniewinnił kierowcę osobówki. Idź udawać specjalistę gdzieś indziej. I zdjęcia oczywiście były, między innymi na ich podstawie wydano opinie biegłego.
Operatory
Operatory
Operatory
Autor
26.10.2018, 09:22:13 via iOS
  • 3
@Grothar: to właśnie ty jesteś kolejnym Januszkiem, który wydaje opinie nie będąc nawet na miejscu zdarzenia i nie mając jakichkolwiek dowodów.
Operatory
Operatory
Operatory
Autor
26.10.2018, 09:33:06
  • 1
@Grothar: tak tak, sąd oceniający materiał dowodowy się nie zna, biegły oceniający dowody się nie zna, Grothar komentujący zza komputera zna się najlepiej! jestes prawdziwym specjalistą PoRD, chylę czoła.
Operatory
Operatory
Operatory
Autor
26.10.2018, 09:54:19
  • 2
@Grothar: No czyli dalej... "wszyscy się mylicie, tylko ja mam racje". Nie zasłaniam się autorytetami, tylko przedstawiam Ci to, do czego doszli specjaliści (a nie wykopowy ekspert) dysponując dowodami (a nie domysłami). Ciągle mówisz o fizyce... byłeś na miejscu zdarzenia? Widziałeś jak wyglądało to zdarzenie albo chociaż robiłeś jakiekolwiek oględziny? Pojęcia nie masz jak to wyglądało, jak wygląda teren i to miejsce. Wszystko opierasz na wyobraźni i domysłach.
Operatory
Operatory
Operatory
Autor
26.10.2018, 10:22:47 via iOS
  • 1
@Grothar: Eh, brak mi słów. Musisz być trollem. Kończę dyskusje z człowiekiem który ocenia sytuację nie mając o niej pojęcia. O prawie najwyraźniej również nie masz pojęcia, tylko wciąż nieudolnie próbujesz robić z siebie eksperta. Rozmowa bezcelowa. Pozdrawiam.
s.....r
s.....r
konto usunięte 10.10.2018, 13:57:55 via Android
  • 650
#heheszki #logikarozowychpaskow
s.....r - #heheszki #logikarozowychpaskow

źródło: comment_GoINp9dihMHLsYQ4qOGbQsPBRFFUookC.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Operatory
Operatory
Operatory 11.10.2018, 10:23:30 via iOS
  • 0
@ruszcz: o to ty xD
  • Odpowiedz
m.....0
m.....0
konto usunięte 26.08.2018, 15:15:02
  • 5
Nie wiem jak mozna swiadomie, z wlasnej nieprzymuszonej decyzji kupowac jakiego golfa (xD) czy inne audi a3 (xDDD).

Zrozumialbym jak ktos kupuje za kare, czy jakis przegrany zaklad, ostatecznie do pracy na d-------e lub ze wzgledow ekonomicznych., ale serio komus moze to sie podobac xD?

Nie wiem jak zdrowy, heteroseksualny mezczyzna z minimalnym zmyslem estetyki moze swiadomie dokonac takiego wyboru...

PS.
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Operatory
Operatory
Operatory 29.09.2018, 13:45:33 via iOS
  • 1
@urodzajnaziemia: i cyk, juz nie masz
  • Odpowiedz

34

Najokrutniejsi seryjni mordercy: Polski klaun morderca - prawdziwa historia

Najokrutniejsi seryjni mordercy: Polski klaun morderca - prawdziwa historia

Oto kolejna przerażająca historia z klaunem w roli głównej.

konto usunięte
z
antyradio.pl
dodany: 03.08.2018, 05:05:09
  • 18
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    policja
  • #
    kryminalistyka
  • #
    truestory
Operatory
Operatory
Operatory 03.08.2018, 15:19:34
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1044

Kaziu treser żmij

Kaziu treser żmij

jaki kraj taki steve irwin

sanchopancho
z
youtu.be
dodany: 05.07.2018, 14:01:59
  • 119
  • #
    heheszki
  • #
    humor
  • #
    weze
  • #
    gady
  • #
    polska
Operatory
Operatory
Operatory 05.07.2018, 17:58:34
  • 3
Pjoter jaki obsrany xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Operatory
Operatory
Operatory 25.06.2018, 10:56:41 via iOS
  • 3
Moj znajomy ratował dzisiaj człowieka który stracił przytomność i uderzył głowa w szynę tramwajową. Mężczyzna odzyskał przytomność i zaczął się szamotać przez co doszło do kontaktu z krwią poszkodowanego. Co w takim wypadku powinien zrobic? Jakieś testy na HCV/hbv? Powinien się gdzieś zgłosić żeby sprawdzili poszkodowanego czy nie był nosicielem jakiejś choroby? #ratownictwo #pierwszapomoc #999
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Operatory
Operatory
Operatory
Autor
25.06.2018, 11:15:32 via iOS
  • 0
@88roman: ratownicy z karetki dali mu tylko jakiś płyń do przepłukania rąk, podobno i tak musiał się o niego chwile kłócić xd
  • Odpowiedz
Operatory
Operatory
Operatory
Autor
25.06.2018, 12:55:52 via iOS
  • 0
@algorytm7007: zgadza się, jedzie do zakaznego
  • Odpowiedz
Operatory
Operatory
Operatory 19.05.2018, 14:25:56 via iOS
  • 134
Mirki, właśnie czujnik czadu uratował życie mojej rodzinie. Jakies 2h temu zaczął wyć i wskazywać stężenie o wartości ponad 400ppm. Nie ukrywam że do zakupu przekonały mnie posty na mirko i aktywność @robertt1969: dzięki!
Jeśli jeszcze nie macie tego urządzenia to nawet się nie zastanawiajcie tylko kupcie - 100 zł może wam i waszej rodzinie uratować życie. #strazpozarna
Operatory - Mirki, właśnie czujnik czadu uratował życie mojej rodzinie. Jakies 2h tem...

źródło: comment_ytslgasjqmboOetomwSWkarC1yqalnht.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Operatory
Operatory
Operatory
Autor
19.05.2018, 14:40:03 via iOS
  • 6
@Line-Storm: również polecam ;)
Operatory - @Line-Storm: również polecam ;)

źródło: comment_iy3gsuBvJ97rtYou02Ump1YIKPImPGRn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Operatory
Operatory
Operatory
Autor
19.05.2018, 21:32:26 via iOS
  • 0
@kiedys_bylem_fajny: Szczerze mówiąc człowiek nawet nie myśli o takich rzeczach dopóki tego nie doświadczy. Ja kupiłem po namowach Mirków i stalo sobie w łazience spokojnie do teraz, bo dzisiaj pokazało ze te głupie 100 zł to najlepiej wydane pieniądze w życiu
  • Odpowiedz
Operatory
Operatory
Operatory
Autor
20.05.2018, 10:19:28 via iOS
  • 0
@Desperated: tak xD
  • Odpowiedz
magucio
magucio
27.03.2018, 22:48:34
  • 264
chce ktoś gume?
magucio - chce ktoś gume?

źródło: comment_TU4malizFmx7T3eFAMNBKRuYQuampg3L.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Operatory
Operatory
Operatory 28.03.2018, 09:00:23 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Operatory
Operatory
Operatory 22.03.2018, 10:47:50 via iOS
  • 4
#poznan wypadek na rondzie środka, samochód osobowy zderzył się z karetką pogotowia jadąca na sygnałach uprzywilejowania - karetka uderzyła w przystanek. Poszkodowany również rowerzysta.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kolopo
kolopo
22.03.2018, 11:38:06
  • 2
@rodzinnabutelka: niby dlaczego? Zasady jak wszedzie wjezdzasz na zielonym to skrecajac w lewo ustepujesz pierwszenstwa poprostu ludzie sa z------i umyslowo wychowalem sie w tej okolicy i widzialem tam nie jednego dzwona
  • Odpowiedz
quintic
quintic
quintic
22.03.2018, 11:47:18
  • 1
@rodzinnabutelka: to wynika z tego że ludzie nie traktuja ronda jak skrzyżowania - nie wiem czemu, zasady przejazdu ze światłami jak na zwykłej krzyżówce
  • Odpowiedz
urodzajnaziemia
urodzajnaziemia
30.01.2018, 23:22:39 via Android
  • 6
Właśnie skończyłem czytać Odyseję Kosmiczną 2001. Polecam
#czytajzwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Operatory
Operatory
Operatory 31.01.2018, 15:00:34
  • 0
@urodzajnaziemia: za teleinformatyke się weź a nie Odyseje Kosmiczną...
  • Odpowiedz
ziobro2
ziobro2
31.12.2017, 08:36:25 via Android
  • 228
#polak
ziobro2 - #polak

źródło: comment_ZZyiLmj5hC0WJQwTFqcusXzdVMZwMR4z.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Operatory
Operatory
Operatory 31.12.2017, 10:27:25 via iOS
  • 1
@ziobro2: pewnie piniendzy nie majo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
  • Strona 5 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking