Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie czujnik czadu uratował życie mojej rodzinie. Jakies 2h temu zaczął wyć i wskazywać stężenie o wartości ponad 400ppm. Nie ukrywam że do zakupu przekonały mnie posty na mirko i aktywność @robertt1969: dzięki!
Jeśli jeszcze nie macie tego urządzenia to nawet się nie zastanawiajcie tylko kupcie - 100 zł może wam i waszej rodzinie uratować życie. #strazpozarna
Operatory - Mirki, właśnie czujnik czadu uratował życie mojej rodzinie. Jakies 2h tem...

źródło: comment_ytslgasjqmboOetomwSWkarC1yqalnht.jpg

Pobierz
  • 25
Jak ktoś nie wie jaki detektor wybrać to polecam markę Kidde - renomowana firma. Sprawdzone w wielu testach gdzie inne czujniki nie reagowały.

Unikajcie produktów noname z marketów, a jak już musicie te 20 PLN oszczędzić, to przynajmniej sprawdźcie czy nie są na czarnej liście http://aisko.pl/pdf/niebezpieczne_czujniki_co.pdf
L.....m - Jak ktoś nie wie jaki detektor wybrać to polecam markę Kidde - renomowana f...

źródło: comment_IwRsnnGm84XIJMHrQ4Yuhl1XYKEXRVLW.jpg

Pobierz
@Operatory: tez w tym sezonie grzewczym kupiłem Kidde, co prawda mam zamknięta komorę spalania i powietrze pobierane z zewnątrz ale zawsze może się coś uszkodzić czy rozszczelnić i dym wpadnie do mieszkania a wole widzieć jak mój syn dorasta niż zostać warzywem czy umrzeć.
@PfefferWerfer: jeśli masz otwartą komorę spalania to istnieje sytuacja w której czujnik ciągu nie zadziała. Nazywa się to ciąg wsteczny. W ten czas komin kotła staje się nawiewem i chłodzi czujnik odpowiedzialny za wyłącznie kotła.
@kiedys_bylem_fajny: Szczerze mówiąc człowiek nawet nie myśli o takich rzeczach dopóki tego nie doświadczy. Ja kupiłem po namowach Mirków i stalo sobie w łazience spokojnie do teraz, bo dzisiaj pokazało ze te głupie 100 zł to najlepiej wydane pieniądze w życiu