Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak mozna swiadomie, z wlasnej nieprzymuszonej decyzji kupowac jakiego golfa (xD) czy inne audi a3 (xDDD).

Zrozumialbym jak ktos kupuje za kare, czy jakis przegrany zaklad, ostatecznie do pracy na #!$%@? lub ze wzgledow ekonomicznych., ale serio komus moze to sie podobac xD?

Nie wiem jak zdrowy, heteroseksualny mezczyzna z minimalnym zmyslem estetyki moze swiadomie dokonac takiego wyboru...

PS. a teraz wrzucajcie autopremiumnosacz.jpg xD
#motoryzacja #niepopularnaopinia
  • 34
@marcooo80: z salonu to jakiś lepszy złodziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie no, teraz są leasingi balonowe, więc sporo osób może łyknąć A4 czy A6 nawet, ale nie o to chodzi.

Najgorsi są Ci, co mają wcale nie mało $ - np 70-100K zł i kupują używane, bo to premium xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Student_AWAS: No co ty. Dla mnie samochód to wyłącznie środę transportu i śmieszą mnie teksty w stylu: "on jeździ kałdi" czy coś podobnego. To on jeździ i on go opłaca. Stać go. Kogo nie stać, nie robi afery i chodzi pieszo. Nie rozumiem bólu dupy opa.
@ManiacTeam: ale właśnie VAG i ogólnie goście od VW ciągle gadają o tym premium itp bzdetach, a potem okazuje się, że Vorszprung durch technik nie potrafi zaprojektować pierścieni tłokowych, a system multimedialny ma lag ~1s po kliknięciu. Pamiętajcie, grupa moto z największą ilością wydanych $ na R&D.
@ManiacTeam: pamiętam jak na jakimś forum czytałem jakieś porównanie Fabii do innych aut i jak się podniecali tym, że w Fabii daszek nad zegarami jest giętki i z miękkiego plastiku, ktoś mądry mówił jeszcze, że Fabia ma plastiki malowane w bazie (gdzie VW miał zawsze problemy ze schodzącym lakeirem z przycisków itp) itp brednie xD.
@marcooo80: Słowo kluczowe to jest 'zdrowy'. Jak mężczyzna jest zdrowy, zwłaszcza na psychice to traktuje auto do przejechania z pkt A do pkt B. Na tym kończy się zajebistość samochodu. Czy ma z przodu 4 kółka czy VW czy jeden #!$%@? co, nie ma najmniejszego znaczenia, dalej służy to tylko do przemieszczania się. Nie świadczy o poziomie człowieka, nie świadczy o jego majątku, nie świadczy absolutnie o jego wartości. Ogółem nie