#gothic
Denerwuje mnie, że dialogi mówiących postaci lecą od lewej do prawej, dając efekt jakby ktoś wlasnie pisał na klawiaturze. Brakuje mi opcji, żeby cała kwestia pojawiała się od razu jak w klasyku. Jak twórcy nie dodadzą takiej opcji, to moze kiedyś powstanie jakiś tweak... Nie przeszkadza Wam to?
Denerwuje mnie, że dialogi mówiących postaci lecą od lewej do prawej, dając efekt jakby ktoś wlasnie pisał na klawiaturze. Brakuje mi opcji, żeby cała kwestia pojawiała się od razu jak w klasyku. Jak twórcy nie dodadzą takiej opcji, to moze kiedyś powstanie jakiś tweak... Nie przeszkadza Wam to?














źródło: image
Pobierz