Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MsgkOT
MsgkOT

MsgkOT

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 342
  • Znaleziska 215
  • Mikroblog 127
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (4)
  • Komentowane (37)
  • Plusowane (86)
Mikuuuus
Mikuuuus
08.05.2026, 04:35:31
  • 126
Całą noc na bieżąco wrzucałem na tag #wideozwojny filmiki z dzisiejszych ataków na Rosje🔥Do porannej kawusi jak znalazł ☕😈 Zapraszam do obserwowania tagu żeby być na bieżąco! Miłego dnia! ☀️
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - Całą noc na bieżąco wrzucałem na tag #wideozwojny filmiki z dzisiejszych a...

źródło: 1000009960

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf
08.05.2026, 05:18:25 via Wykop
  • 28
@Mikuuuus: zapomniałeś o Permi, gubernator oświadczył właśnie, że kilka przemysłowych terenów oberwało heh...odłamkami
  • Odpowiedz
Adolf_Hejter6000
Adolf_Hejter6000
Adolf_Hejter6000
08.05.2026, 05:29:12 via Wykop
  • 7
@Mikuuuus: dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lukasq
Lukasq
Lukasq
20.04.2026, 05:25:56
  • 45
Ostatnio naszła mnie taka refleksja, że postacie takie jak:
- Majtczak
- Sebki z Bystrzycy
- Pani Pazura
łączy tak wiele cech takich jak: brak autorefleksji, nadmierna pewność siebie, zadufanie i co w sumie najważniejsze brak umiejętności powiedzenia zwykłego przepraszam. Gdzie cechy te to idealny przepis na książkowego antagonistę, którego bohater w końcowej scenie ma zrzucić z klifu. Coś na styl Jacka Placka z Kota w butach (polecam tę animacje)

Nawet
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adrninistrator
adrninistrator
20.04.2026, 06:14:25 via Wykop
  • 5

Komentarz usunięty przez moderatora

Sathanas_Gloriam
Sathanas_Gloriam
20.04.2026, 07:29:19 via Wykop
  • 17
@Lukasq: Pominąłeś jeden KLUCZOWY aspekt - całą tę zgraję łączy jeszcze aspekt wycierania sobie mordy wiarą katolicką. Zarówno dresiarz, Majtczak jak i pazurowa to osoby, które są ściśle mentalnie przywiązanie do katolicyzmu. I każde z nich jedno mówi, a robi coś dokładnie odwrotnego. Dlatego ta wiara i jej wyznawcy są nic nie wartymi ludźmi.
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
22.04.2026, 09:13:56
  • 728
Pęknięcie w Afryce to jedno z najbardziej fascynujących zjawisk geologicznych obecnych czasów. Na własne oczy możemy zobaczyć proces ruchu płyt tektonicznych i rozerwania kontynentu na dwie części.

W stosunkowo krótkim czasie powstaje szczelina, która fizycznie dzieli terytorium. Nagle ktoś traci część swojego pola i dzieli się ono na dwie części. Szczelina ma 56 km długości, więc dostanie się na drugą stronę wymaga kładki lub małego mostu, szczególnie jeśli w danym miejscu znajdowała
wjtk123 - Pęknięcie w Afryce to jedno z najbardziej fascynujących zjawisk geologiczny...

źródło: tp

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wjtk123
wjtk123
Autor
22.04.2026, 09:21:31 via Wykop
  • 113
@jim_carrey: Ciężko mi pojąć wyobraźnią istnienie ludzi za 5-10 milionów lat, szczególnie jeśli nie zdołamy opuścić planety.
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
Autor
22.04.2026, 09:32:04 via Wykop
  • 100
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: Jezioro Wiktorii znajduje się na własnej, odrębnej płycie tektonicznej, która utrzyma się z Afryką właściwą. Jednakże i tak dojdzie pewnie do odseparowania źródeł dla jeziora i Nilu, więc można spodziewać się znaczących przemian.

Inną ciekawą sprawą jest kwestia Cieśniny Gibraltarskiej. Za 20 milionów lat zostanie naturalnie zamknięta i Morze Śródziemne straci wodę wlewającą się z Oceanu Atlantyckiego. Doprowadzi to do jego wyschnięcia (bo wlewy z rzek są za małe)
  • Odpowiedz
duzy_gracz
duzy_gracz
15.04.2026, 14:45:17
  • 69
Wystarczyło jedno zdarzenie w Bystrzycy Kłodzkiej, żeby przypomnieć wszystkim, komu tak naprawdę służy ten kraj. Pan Borys, człowiek z kompletem pozwoleń i przeszkoleniem, został właśnie oficjalnie złożony na ołtarzu niesprawiedliwości. Bronił swojego, użył broni zgodnie z prawem, ale dla systemu to żaden argument. Wielki prokurator, ten naczelny mesjasz bóstwa patusów już wydał wyrok, zanim proces się w ogóle zaczął.

Teraz facet będzie gnił w niepewności przez następne 15 lat, bo w Polsce
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....l
konto usunięte 15.04.2026, 14:51:12 via Wykop
  • 46
@duzy_gracz: a co się dzieje, gdy jednak nie udaje się obronić i dasz się patusom zabić? Sprawcy w słynnej sprawie zmasakrowania Marcina M. z narzeczoną na festiwalu prawdopodobnie nie poniosą żadnych konsekwencji ¯\(ツ)/¯

https://www.fakt.pl/wydarzenia/sosnowiec-nowe-fakty-w-sprawie-smierci-marcina-mizi/hb7n1c8
"Jesteśmy pokrzywdzeni, a traktowani jakbyśmy to my popełnili przestępstwo. To jest dramat. Na ławie siedzą nieletni, którzy, obawiam się, nie poniosą żadnej kary, bo sąd nie ustali, kto skatował naszego syna. Ta sprawa się rozmyje. Mamy
P.....l - @duzy_gracz: a co się dzieje, gdy jednak nie udaje się obronić i dasz się p...
  • Odpowiedz
othe2137
othe2137
othe2137
15.04.2026, 14:52:41 via Android
  • 28
@Famine: postronne osoby byly juz wczesniej pobite pod sklepem
  • Odpowiedz
P.....l
konto usunięte 15.04.2026, 14:30:16
  • 259
Wiecie, że zapowiada się, że wyjdą bezkarnie na wolność napastnicy Marcina M., którzy na festiwalu zmasakrowali go na oczach narzeczonej? Będzie dobre podsumowanie sytuacji w naszym kraju jak tego Borysa zamkną, a tamtych wypuszczą xD

https://www.fakt.pl/wydarzenia/sosnowiec-nowe-fakty-w-sprawie-smierci-marcina-mizi/hb7n1c8
"Jesteśmy pokrzywdzeni, a traktowani jakbyśmy to my popełnili przestępstwo. To jest dramat. Na ławie siedzą nieletni, którzy, obawiam się, nie poniosą żadnej kary, bo sąd nie ustali, kto skatował naszego syna. Ta sprawa się rozmyje. Mamy
P.....l - Wiecie, że zapowiada się, że wyjdą bezkarnie na wolność napastnicy Marcina ...

źródło: sosnowiec

Pobierz
P.....l - Wiecie, że zapowiada się, że wyjdą bezkarnie na wolność napastnicy Marcina ...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CopyM
CopyM
CopyM
15.04.2026, 14:34:49 via Wykop
  • 123
@Pampernikiel: Gdyby tylko ofiara miała b--ń, to dobre serduszka mogłyby dziś pisać 'jak śmiał zastrzelić tych uroczych chłopców;((("
  • Odpowiedz
P3tro
P3tro
15.04.2026, 15:55:01 via Android
  • 77

Komentarz usunięty przez moderatora

ag3nt
ag3nt
ag3nt
15.04.2026, 14:36:58
  • 845
"Wystarczyło zadzwonić na policję i sprawa byłaby załatwiona"

Tak samo jak w szkole, wystarczy zgłosić do nauczyciela, że patus / grupka patusów dręczy ciebie i połowę szkoły, potem wezwanie na wspólną rozmowę z pedagogiem, podanie sobie rąk na zgodę i od następnego dnia patusy zostają wzorowymi uczniami z wzorowym zachowaniem, tak właśnie działa świat według niektórych xD

Dziwnym trafem, że na takich szkolnych patusów jedyne co działało to aż któryś dzieciak w końcu
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....l
konto usunięte 15.04.2026, 14:46:17 via Wykop
  • 267
@ag3nt: zapowiada się, że nawet ci z głośnej sprawy zmasakrowania chłopa z narzeczoną na festiwalu nie poniosą konsekwencji i nie uda się ich skazać xD

https://www.fakt.pl/wydarzenia/sosnowiec-nowe-fakty-w-sprawie-smierci-marcina-mizi/hb7n1c8
"Jesteśmy pokrzywdzeni, a traktowani jakbyśmy to my popełnili przestępstwo. To jest dramat. Na ławie siedzą nieletni, którzy, obawiam się, nie poniosą żadnej kary, bo sąd nie ustali, kto skatował naszego syna. Ta sprawa się rozmyje. Mamy siedzieć cicho, bo to przecież są "dzieci prawem
P.....l - @ag3nt: zapowiada się, że nawet ci z głośnej sprawy zmasakrowania chłopa z ...

źródło: sosnowiec

Pobierz
P.....l - @ag3nt: zapowiada się, że nawet ci z głośnej sprawy zmasakrowania chłopa z ...
  • Odpowiedz
AKFobia
AKFobia
15.04.2026, 14:54:25 via Wykop
  • 171
bezkarność i oni doskonale zdają sobie z tego sprawę,


@ag3nt: O tym sobie pomyślałem, jak ten chłop od "kryminalnej polski", sam się spłakał, że w takich sytuacja to się po policję powinno dzwonić. No dlaczego tak powiedział? Zapewne z swojego doświadczenia, że te dotychczasowe interwencje po nich spływają jak po kaczce, spiszą ich, jakiś mandacik, ewentualnie dołek, w skrajnych przypadkach sprawa i zawiasy. Dostaną propsy od swoich, historię do opowiadania
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
15.04.2026, 12:48:02
  • 113
#bystrzycaklodzka mnie dziwi jak ludzie porównują zabicie patusa który nie ma pracy kradnie
Ma kastet
W 3 rzucają się
Pobicie kradzieże
Pewnie 3/4 spraw umorzonych a to co jest w toku to małe p--o

Z
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
15.04.2026, 13:28:16 via Wykop
  • 58

Komentarz usunięty przez moderatora

adasiek022
adasiek022
adasiek022
15.04.2026, 14:51:21 via Wykop
  • 9
@gerwazy-oko: jesteś kłamcą i powielasz fejki bez wcześniejszego ich zweryfikowania. sam pewnie jesteś patusem i lubisz n------y pozaczepiać sobie ludzi. śmieci nie wyniosły się same, pan Borys musiał pomóc
  • Odpowiedz
koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
21.01.2026, 13:27:36
  • 93
#wykopgate20
Dla tych, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości: jestem prawdziwą osobą, a nie żadnym botem ani fejkowym kontem 😉🙋‍♂️
Administracja naprawdę robi kawał dobrej roboty 💪🔥 — widać zaangażowanie, porządek i chęć utrzymania dobrej atmosfery 🤝✨ Nie ma tu żadnej afery, żadnych ukrytych dramatów ani sensacji, które niektórzy próbują dorabiać na siłę 🚫🎭
Zamiast nakręcać niepotrzebne emocje, lepiej docenić to, że wszystko działa sprawnie i w normalnej, przyjaznej formie 😌👍
Dzięki
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
mir_anonim
mir_anonim
21.01.2026, 13:28:29 via Wykop
  • 137
@koneser_progresywnego_discopolo:
miranonim - @koneserprogresywnego_discopolo:

źródło: c444cc5a4f3d6bddc8a3492d69a909a9

Pobierz
  • Odpowiedz
NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
21.01.2026, 13:54:24 via Wykop
  • 34
@koneser_progresywnego_discopolo: wiemy że ty chłop, żadne AI nie jest w stanie pisać takich słabych shitpostow jak ty, kochasiu (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
12.01.2026, 18:23:37
  • 205
#ciekawostki
12 stycznia 1988 roku Stefan Batory rozpoczął swój ostatni rejs wycieczkowy pod polską banderą.
Tym razem statek udał się na Karaiby. Po powrocie do Polski, 6 kwietnia 1988 roku oficjalnie opuszczono na nim polską banderę. W ciągu kilku kolejnych tygodni opróżniono go z co bardziej wartościowego wyposażenia, a 10 maja ostatni polski transatlantyk został sprzedany za sumę 2 mln 750 tys. dolarów (współcześnie około 5,5 mln dolarów) firmie Erne
Piotrek7231 - #ciekawostki 
12 stycznia 1988 roku Stefan Batory rozpoczął swój ostatn...

źródło: 614224401_25966038646359602_6615589198740110994_n

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeanpaul
jeanpaul
13.01.2026, 13:45:42 via Wykop
  • 14
Mogliśmy mieć muzeum, tak nie mamy nic.


@Mokotowski: od kiedy to 2 mln 750 tys. dolarów to nic? I czego muzeum? Rdzewiejacego swiadectwa "potegi" komuny?
  • Odpowiedz
LeonardoDaWincyj
LeonardoDaWincyj
LeonardoDaWincyj
13.01.2026, 16:26:35 via Android
  • 15
@jeanpaul To statek z 1936 roku
  • Odpowiedz
Eliade_z_Poznania
Eliade_z_Poznania
08.01.2026, 14:05:22
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sagittus
Sagittus
Sagittus
08.01.2026, 15:22:43 via Android
  • 26
@Eliade_z_Poznania: Gdyby nie ten zły socjalizm to zamiast pisać posty na wykopie to byś siedział na 12h zmianie w fabryce.
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
08.01.2026, 17:12:00 via Android
  • 1
@Sagittus: w dupie się poprzewracało od dobrobytu.
  • Odpowiedz
analboss
analboss
07.01.2026, 20:18:03
  • 94
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
07.01.2026, 20:23:15 via Wykop
  • 70
@analboss: pamiętam ten wpis, brutalny jak cholera. I pamiętam autora, prześladowany był zarówno przez normictwo jak i przegrywów, którzy wyzywali go od oskich (i dużo gorzej), bo ciężkim wysiłkiem udało mu się poprawić swoją sytuację życiową na tyle, że udało mu się zaruchać takie panią jak opisuje wyżej.
  • Odpowiedz
Anhed
Anhed
07.01.2026, 20:27:30 via Wykop
  • 81
@analboss: klasyka, poleci na badboya który ją wykorzysta i zniszczy psychicznie a potem powie "nie wiem co ja w nim widziałam" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
02.10.2025, 13:58:00
  • 80
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy
02.10.2025, 14:33:17 via Wykop
  • 47
@KIaudik: Ciekawe, że "miłośnicy pokoju" naciskają tylko na państwa, które zostały zaatakowane, a nigdy na Palestynę i Rosję, czyli na kraje, które wojny wywołały, i które mogą je zakończyć w jeden dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
02.10.2025, 15:52:09 via Wykop
  • 41
@RandyBobandy: No ja bym nie powiedział by to Palestyna wywołała wojnę, ona trwa od 80 lat tam.
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu
21.09.2025, 13:38:25
  • 656
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonTadeo
DonTadeo
21.09.2025, 13:47:59 via Android
  • 294
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Fingerman1
Fingerman1
21.09.2025, 17:40:07 via Wykop
  • 280
Mało tego napisała też opasłą książkę "Kilka słów o kobietach". No bo jakby inaczej nazwać 200 stron bredzenia xD W której między innymi przestrzegała młode dzierlatki przed małżeństwem, rolą żony w rodzinie i naiwną miłością. Ona, która po ojcu odziedziczyła wielki majątek i służbę, który sprzedała po zsyłce męża na Syberię, bo sama sobie nie potrafiła poradzić xD przestrzegała kobiety przed wyzyskiem ze strony mężczyzn. No i nasuwa się pytanie, skąd u
  • Odpowiedz
Beznazwyy
Beznazwyy
Beznazwyy
08.09.2025, 15:02:55
  • 71
W 1970r ford rozpoczął współpracę z firmą Philips w celu umieszczenia 170 konnego silnika stirlinga pod maską forda Torino a docelowo planowano masową produkcję samochodu z takim rodzajem napedu. W tamtym okresie prowadzono intensywne badania nad możliwością użycia takiego silnika w samochodach, wyniki tych prac były bardzo obiecujące mimo to nigdy niedoszło do rewolucji w motoryzacji a wszystkie projekty zamknięto.

Dzisiaj można się spotkać z materiałami które opisują jak cudowną jednostką napędową jest
@Beznazwyy 213

Dlaczego silnik Stirlinga NIE zastąpił spalinowego?

więcej
Beznazwyy - W 1970r ford rozpoczął współpracę z firmą Philips w celu umieszczenia 170...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jkrsmkr
jkrsmkr
jkrsmkr
08.09.2025, 15:32:09 via Wykop
  • 93
@Beznazwyy: to silnik tego gościa z kawałów co zawsze wykręci się przed gestapo?
  • Odpowiedz
Sarza01
Sarza01
08.09.2025, 15:35:11 via Android
  • 22
@Beznazwyy
Juz słyszę że akcentownie mnie bedzie irytować. Ale obejrzę bo temat ciekawy i film nie ma pół godziny.
  • Odpowiedz
jude_88
jude_88
31.07.2025, 07:08:37
  • 736
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
jude_88 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: csibałuty-min

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....s
J.....s
konto usunięte 31.07.2025, 07:15:54 via Wykop
  • 300
@jude_88: tag nie pasuje, bo to nie jest gówniane, jeden z lepszych bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
31.07.2025, 07:18:51 via Wykop
  • 239
@jude_88: opus
rolnikwykopowy - @jude88: opus

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
GomiGomi
GomiGomi
12.07.2025, 06:46:56
  • 322
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonTadeo
DonTadeo
12.07.2025, 06:56:02 via Android
  • 187
@GomiGomi Pełna zgoda - Gonciarz szuka partnerki w śmietniku, a potem płacze, że kałojad dubajski go odrzucił.

Poza pieniędzmi i sławą nie ma wielu innych zalet. Jest drobnym chłopakiem o kruchej psychice. To niemal z automatu sprawia, że kobieta będąc przy nim nie czuje męskiej siły.
  • Odpowiedz
Kolegiusz
Kolegiusz
Kolegiusz
12.07.2025, 07:40:09 via Android
  • 118
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
08.07.2025, 06:13:08
  • 334
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolegiusz
Kolegiusz
Kolegiusz
08.07.2025, 06:21:58 via Android
  • 100
@admmc przecież to koty się bawią zdobyczą d3bilu xd
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
08.07.2025, 06:24:12 via Wykop
  • 281
@admmc:

Kot upoluje zdobycz i od razu ją zabije i zje


Że co? xD
Kot będzie się dręczył z ofiarą, wypuszczał na chwile jak poczuje że już nie ucieknie a jak zacznie uciekać to znowu coś rozgryzie i tak aż przestanie się ruszać. Koty jedzące myszy to mogły być jeszcze za PRLu jak walczyły o ten sam kawałek mięsa z ludźmi.
  • Odpowiedz
Remus00
Remus00
27.05.2025, 16:14:04
  • 1627
Nie wierzę, typ zabił 3 ludzi którzy ginęli w męczarniach, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości 2 lata i teraz sobie dostanie pewnie z 4 lata paki i wyjdzie po 2/3. A taki kierowca autobusu który bronił się przed patusami i wjechał w julke dostał... 16 xD to jest dramat

#majtczak #wypadek #polska
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBudget
MrBudget
27.05.2025, 16:15:08 via Wykop
  • 192

Komentarz usunięty przez moderatora

ApropoDefakto
ApropoDefakto
27.05.2025, 16:16:43 via Wykop
  • 757
@Remus00: Gdyby pod kołami tego autobusu nie zginęła patusiara co ma tsipe tylko jakiś łysy typ to by mu nic nie zrobili
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
17.05.2025, 16:35:51
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
17.05.2025, 16:36:32 via Android
  • 35
@Dinkozaur30 ty jesteś bezczelny oski
  • Odpowiedz
h.....a
konto usunięte 17.05.2025, 16:36:57 via iOS
  • 35
@Dinkozaur30 CHRYSTE PANIE
h.....a - @Dinkozaur30 CHRYSTE PANIE

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
j.....i
j.....i
konto usunięte 08.05.2025, 14:06:18
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a665321
a665321
a665321
08.05.2025, 14:13:39 via Wykop
  • 17
ale z-----y wpis
  • Odpowiedz
Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski
08.05.2025, 14:16:32 via Wykop
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking