Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Modrag16

Modrag16

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3253
  • Znaleziska 42
  • Mikroblog 3211
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 59
  • Dodane (1)
  • Komentowane (39)
  • Plusowane (3171)
innych
innych
25.04.2026, 21:38:53
  • 1890
ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawołam jak się okaże z tego afera za jakiś czas

#latwogang
innych - ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawoła...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-25 233633

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....n
M.....n
konto usunięte 25.04.2026, 21:39:12 via Wykop
  • 753
@innych: też czuje gdzieś aferę w powietrzu ale wołaj
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
25.04.2026, 22:15:52 via Wykop
  • 596
@innych: mnie nie musisz wołać, bo wkrótce będzie o tym wiadomo z każdego zasranego medium xD

Oczywiście zapewne nie ucieknie z całymi 100 milionami. Ot tak "uczciwie" weźmie sobie z 70, z 20 na promocję kolejnych wydarzeń, bo czemu nie kuć póki gorące i z 10 żeby nie było i aby było się czym chwalić.

Niby wygląd nie świadczy, a jednak świadczy. Botoksowe i cwaniackie ryje mówią tyle samo co
  • Odpowiedz
pjoterhandlarzimporter
pjoterhandlarzimporter
18.04.2026, 17:34:46
  • 197
Mireczki i Mirabelki,

#chwalesie bo jeszcze parę miesięcy temu myślałem, że jestem skazany na korpo, a właśnie kończymy przeprowadzkę naszej firmy zajmującej się kompleksowym importem aut z USA i Kanady do nowej siedziby. Ponadto, jutro z samego rana odpalamy naszą aplikację, która znacznie ułatwi ten proces. Świętujcie ze mną - z tej okazji ogłaszam #rozdajo vouchera o wartości 100 zł do wykorzystania na #allegro.

Losowanie już w
pjoterhandlarzimporter - Mireczki i Mirabelki,

#chwalesie bo jeszcze parę miesięcy t...

źródło: rush_rozdaje

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HADESP2K
HADESP2K
18.04.2026, 18:54:25 via Wykop
  • 17
@pjoterhandlarzimporter: za 2 tysiące coś ogarniecie? do 200k przebiegu, bezwypadkowy, oryginalne szyby i lakier, żeby sprawny i po serwisie był no i cena jeszcze do negocjacji i moge brać
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
18.04.2026, 18:57:57 via iOS
  • 6
@pjoterhandlarzimporter: ja to bym kciol jakiegoś policyjnego forda
  • Odpowiedz
MG78
MG78
22.03.2026, 08:33:35
  • 545
Nadeszła wiosna i zaraz zakwitną wiśnie, z tej okazji rozdajo mojej książki Poznaj Japonię.

To książka, która przeznaczona jest dla wszystkich miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni. Ma 400 stron, twardą oprawę i ponad 190 zdjęć dzięki czemu ładnie się prezentuje i świetnie sprawdzi się na prezent. Książkę można zamówić na poznajjaponie.pl, gdzie są też przykładowe strony oraz spis treści, jest też dostępna na Allegro.

Książka jest odpowiednia zarówno dla tych, którzy do
MG78 - Nadeszła wiosna i zaraz zakwitną wiśnie, z tej okazji rozdajo mojej książki Po...

źródło: poznaj-japonie

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrolOkon
KrolOkon
22.03.2026, 09:04:00 via Wykop
  • 340
@MG78:
KrolOkon - @MG78:

źródło: e98645a88510c10820ef006a0b2a11d3dd96e211af7734ddb8442a020950568a

Pobierz
  • Odpowiedz
CherryJerry
CherryJerry
22.03.2026, 09:23:39 via Wykop
  • 198
@KrolOkon: przewrotna jest ta historia
CherryJerry - @KrolOkon: przewrotna jest ta historia

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Sox-in-the-Box
Sox-in-the-Box
10.03.2026, 12:04:34
  • 682
Siema Mirki i Mirabelki! Z okazji Dnia Mężczyzn robimy szybkie #rozdajo, żeby trochę rozweselić tę szarą rzeczywistość.

Do zgarnięcia jest bon o wartości 100 PLN na zakupy w naszym sklepie soxinthebox.pl. Mamy tam liczne skarpetki, które realnie poprawiają humor.

Zasady są proste:
Plusujesz ten wpis - i tyle, bierzesz
Sox-in-the-Box - Siema Mirki i Mirabelki! Z okazji Dnia Mężczyzn robimy szybkie #rozd...

źródło: rozdajo.pieklomezczyzn

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaskun
Blaskun
10.03.2026, 13:35:14 via Wykop
  • 5
@Sox-in-the-Box: jak wygram biorę dwie pary z merynosa xD
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
10.03.2026, 15:32:27 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hotshops_pl
hotshops_pl
10.03.2026, 10:50:53
  • 667
Cześć #wykop dziś Dzień Mężczyzny i z tej okazji robimy szybkie #rozdajo

Dziś do wygrania:
Zestaw awaryjny każdego mężczyzny
- WD-40
- taśma naprawcza
hotshops_pl - Cześć #wykop dziś Dzień Mężczyzny i z tej okazji robimy szybkie #rozdaj...

źródło: rozdajo-dzien-mezczyzny

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Senuyo
Senuyo
Senuyo
10.03.2026, 11:02:40 via Wykop
  • 54
WD-40


@hotshops_pl: zamiast WD-40 wolałbym zwyczajną WD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sowizdrzau
sowizdrzau
10.03.2026, 11:39:45 via Wykop
  • 20
@hotshops_pl:
sowizdrzau - @hotshops_pl:

źródło: 1000001089

Pobierz
  • Odpowiedz
mwk2009
mwk2009
03.02.2026, 19:07:26
  • 337
Kolejne #rozdajo
Tym razem pojemny card holder, który pomieści wiele kart lub wizytówek.
Nieidealny egzemplarz wykonany dawno w trakcie rozwijania warsztatu. W pełni funkcjonalny, ale trochę koślawy i z niższej jakości skóry, niż używam obecnie.

Przykładowe wyroby, które wykonuję na zamówienie, znajdziecie w komentarzu i tutaj:
https://www.behance.net/gallery/236169539/Lucia-Leathercraft
mwk2009 - Kolejne #rozdajo
Tym razem pojemny card holder, który pomieści wiele kart l...

źródło: 1

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mwk2009
mwk2009
Autor
03.02.2026, 19:24:14 via Wykop
  • 6
@Chrystus: Dzięki za sugestię. Na życzenie klienta mogę umieścić blokadę rfid, są do tego specjalne materiały, ale uważam, że to nie ma sensu w większości przypadków.
Gdy w portfelu znajduje się więcej niż 1 karta to nie da się zbliżeniowo wymusić płatności bez wiedzy użytkownika. Z resztą w razie nieautoryzowanych płatności można też zrobić chargeback. Jeżeli chodzi o numer karty, cvv itd. to zbliżeniowo nikt tego nie sczyta ;)
  • Odpowiedz
szogu3
szogu3
06.02.2026, 21:20:33 via iOS
  • 1
@mwk2009: super xD jak wygrać z rakiem
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
21.01.2026, 06:43:08
  • 2283
Hej Mirki i Mirabelki

Wracam z pierwszym #rozdajo w tym roku.

Do losowego plusującego trafi taki zestaw w drewnianej skrzynce.
Można go też nabyć w sprzedaży regularnej.
paincreator - Hej Mirki i Mirabelki 

Wracam z pierwszym #rozdajo w tym roku.

Do los...

źródło: 5476

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emble
Emble
21.01.2026, 06:54:48 via Android
  • 73
@paincreator: mmm miód z ucha, pszne (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
vanitydomain
vanitydomain
21.01.2026, 07:24:43 via Wykop
  • 22
@paincreator: polecam allegrowicza
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16349
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
iniacz
iniacz
13.01.2026, 14:51:04
  • 3750
Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam znać, czy to była dobra decyzja xD
#praca #pracbaza #yolo
iniacz - Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam...

źródło: 1000038041

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
13.01.2026, 14:53:03 via Wykop
  • 538
@iniacz: to co zrobiłaś jest durne ale łap plusa za White Lotus
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
13.01.2026, 15:02:46 via Wykop
  • 4005
@mar-kar-583: Za 3 miesiące (13/04/2026, 16:02:41 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
13.01.2026, 07:50:15
  • 4020
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od EPIC. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem w 2026.
=================================================================================================

Nowa lista wołania o darmowych grach na EPIC w 2026!
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #epicgames i nigdy nie przegapić nowej oferty?

❓
@Metodzik +4510
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę do wołania w znaleziskach o darmowych grach od EPIC.

=======================================================================================================

🎮 Nowa lista wołania o darmowych grach od EPIC w 2025! 🎮
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #epic i nigdy nie przegapić nowej oferty?
więcej
Metodzik - Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darm...

źródło: obraz_2026-01-13_084934727

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Metodzik
Metodzik
Autor
13.01.2026, 07:51:39 via Wykop
  • 7
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
13.01.2026, 08:15:01 via Wykop
  • 112
@Metodzik:
WolnyBLN - @Metodzik:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
09.01.2026, 11:32:25
  • 1264
Plusujących ten wpis zawołam dokładnie za rok (09.01.2027) i poinformuję o statusie wyspy G R E N L A N D I A

Dodaję ankietę obrazującą obecne nastroje - dla potomnych

#usa #polityka #dania
arcxa - Plusujących ten wpis zawołam dokładnie za rok (09.01.2027) i poinformuję o st...

źródło: image

Pobierz

USA PRZEJMA GRENLADNIE?

  • TAK 21.7% (745)
  • NIE 78.3% (2690)

Oddanych głosów: 3435

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Filjan
Filjan
09.01.2026, 11:38:04 via Wykop
  • 160
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
voov100
voov100
voov100
09.01.2026, 11:44:14 via Wykop
  • 74
@arcxa: trzeba wymienic grenlandię na amerykańską interwencję militarną na ukrainie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
R.....n
R.....n
konto usunięte 24.12.2025, 07:06:07
  • 154
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
24.12.2025, 07:20:28 via Wykop
  • 36
@Robert_robinson: piękna mulatka

  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
24.12.2025, 08:40:12 via Wykop
  • 53
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
10.12.2025, 07:13:25
  • 1853
Hej Mirki I Mirabelki

Ostatnie moje #rozdajo tym roku.

Wśród plusujących wylosuję jedną osobę która zgarnie taki zestaw jak na zdjęciu.

Bierzcie
paincreator - Hej Mirki I Mirabelki 

Ostatnie moje #rozdajo  tym roku.

Wśród plusuj...

źródło: temp_file6461105532296399686

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
10.12.2025, 07:32:10 via Wykop
  • 161
@paincreator: Przydałyby się zestawy demo w małych słoiczkach. Tak żeby spróbować tych "udziwnionych" wersji zanim kupi się duży słoik. I to byłby też fajny zestaw prezentowy a przy okazji reklama.
Na mój gust najlepszym miodomatem są paczkomaty.
  • Odpowiedz
pan-bartolomeu-dias
pan-bartolomeu-dias
10.12.2025, 07:40:11 via Android
  • 102
@paincreator: miodomat miałby sens w centrach dużych miast lub w miejscach turystycznych. Miód to nie jest coś co kupuje się jakoś często lub się nagle kończy, jak chociażby mleko.
  • Odpowiedz
darkinvaider
darkinvaider
25.11.2025, 13:12:16
  • 5061
Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wykopie- 10lat aktywnego użytku. Więc Mirki,Mirabelki, osoby mirkujace xd ! Zrobiłem #rozdajo pierścionek mojego autorstwa. Centralny Diament 0.19ct oraz 18 szt o łącznej masie 0.18ct( diamenty natrurlane) wszytko w złocie 585. Rozmiar na życzenie wylosowanej osoby . Co trzeba zrobić ? Zaplusowac ten wpis:) co jeszcze ? Można ale nie trzeba polubić moją stronę FB i insta ( link
darkinvaider - Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wy...

źródło: scaled_1000023078

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
25.11.2025, 13:17:53 via Wykop
  • 82
@darkinvaider: ohoho, sto lat
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
25.11.2025, 13:32:22 via Wykop
  • 233
@darkinvaider: fiu fiu, dekada na wykopie i zdrowy na umyśle Mirek. Pogratulować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
MonazoPL
MonazoPL
11.11.2025, 14:03:25
  • 207
Ruszamy z kolejnym #rozdajo – wygraj kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 zł!

Aby wziąć udział w konkursie, zaplusuj ten wpis oraz w komentarzu krótko odpowiedz na pytanie konkursowe: Jeśli wygrasz, na co wydasz (lub do czego dołożysz) to 100 zł? ( ͡~ ͜ʖ ͡°
MonazoPL - Ruszamy z kolejnym #rozdajo – wygraj kartę podarunkową do Allegro o wartoś...

źródło: 1500x1500 v2

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sandal
sandal
11.11.2025, 14:30:21 via Android
  • 8
@MonazoPL jak wygram to wydam pieniądze na portalu Allegro.
  • Odpowiedz
f.....9
f.....9
konto usunięte 11.11.2025, 14:43:01 via Wykop
  • 6
@MonazoPL: Zakolanówki (♥ ʖ̯♥)
  • Odpowiedz
hansoloxd
hansoloxd
06.11.2025, 11:18:06
  • 1146
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
06.11.2025, 12:15:27 via Wykop
  • 73
@hansoloxd: kurde, to my im teraz musimy oddać samolot?
  • Odpowiedz
kolega_z_sasiedztwa
kolega_z_sasiedztwa
06.11.2025, 12:34:00 via Wykop
  • 67
zawołam Cię jak Nawrocki ułaskawi Wielkiego Bu


@hansoloxd: ciekawe dlaczego miałby to robić? Co takiego Wielki Bu może mieć na Nawrockiego skoro brudy z przeszłości wypełzły na światło dzienne podczas kampanii. Co więcej mogą mu przyklepać? handel ziołem? Bo na pewno nie jakieś poważniejsze przestępstwa jak porwania czy udział w ZGP bo służby już dawno by go wzięły na celownik.
Wam się wydaje, że jakiś gangus nawet wysoko postawiony w
  • Odpowiedz
MonazoPL
MonazoPL
01.11.2025, 14:11:30
  • 368
Ruszamy z nowym #rozdajo – wygraj kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 zł!

Aby wziąć udział w konkursie, zaplusuj ten wpis oraz w komentarzu krótko odpowiedz na pytanie konkursowe: Jeśli wygrasz, na co wydasz (lub do czego dołożysz) to 100 zł? ( ͡~ ͜ʖ ͡°
MonazoPL - Ruszamy z nowym #rozdajo – wygraj kartę podarunkową do Allegro o wartości ...

źródło: monazo1

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyrande
Tyrande
01.11.2025, 14:15:47 via Wykop
  • 11
@MonazoPL: jedzenie
  • Odpowiedz
cygan_pracujacy
cygan_pracujacy
01.11.2025, 14:16:04 via Android
  • 18
Lot w kosmos
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 159
  • Strona 1 z 159
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.03.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking