Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MightyUser

MightyUser

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2440
  • Znaleziska 777
  • Mikroblog 1663
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
  • Dodane (123)
  • Komentowane (244)
  • Plusowane (1296)
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
31.05.2026, 05:16:38
  • 425
#heheszki #polityka #bekazlewactwa #lewica #antifa #humorobrazkowy
ZarodziecMalaryczny997 - #heheszki #polityka #bekazlewactwa #lewica #antifa #humorobr...

źródło: 1000017970

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murmandamus
murmandamus
murmandamus
31.05.2026, 05:22:21 via iOS
  • 936
@ZarodziecMalaryczny997: urojenia prawakoidalne jak sądzę
  • Odpowiedz
OskarDeveloperski
OskarDeveloperski
31.05.2026, 05:34:22 via Wykop
  • 557
@murmandamus: hehe urojenia prawakodialne mordo hehe
OskarDeveloperski - @murmandamus: hehe urojenia prawakodialne mordo hehe

źródło: tojestproblem

Pobierz
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
16.05.2026, 06:14:01
  • 1585
Na Polsacie stabilnie
#psiarze
Hrabiadraczula - Na Polsacie stabilnie
#psiarze

źródło: IMG_0375

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vort
Vort
16.05.2026, 06:24:54 via Wykop
  • 645
@Hrabiadraczula: ha tfu
Vort - @Hrabiadraczula: ha tfu

źródło: 1000000979

Pobierz
  • Odpowiedz
WarszawskiSloik
WarszawskiSloik
16.05.2026, 06:53:16 via Android
  • 847
@Vort: do Wietnamskiej to może lepiej nie...
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
14.05.2026, 23:09:35
  • 647
#art #sztuka #minimalizm #rysujzwykopem #kobiety #kultura
ukojenie - #art #sztuka #minimalizm #rysujzwykopem #kobiety #kultura

źródło: 1

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
14.05.2026, 23:10:33 via Android
  • 735
@ukojenie: Niby trzy kreski a koń z Vallony.
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
Autor
14.05.2026, 23:16:20 via Wykop
  • 59
@Lamajdama: Dla ciebie gratis, bo jesteś wspaniałym mirasem.
  • Odpowiedz
Krzych1921
Krzych1921
Krzych1921
15.05.2026, 10:29:33
  • 914
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487
15.05.2026, 10:32:01 via Android
  • 1063
@Krzych1921: czyli ma
  • Odpowiedz
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
15.05.2026, 10:49:58 via Wykop
  • 772
@Krzych1921: "Do wyboru do koloru" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
15.05.2026, 06:41:44
  • 104
arkan997

źródło: 1000024446

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________
15.05.2026, 06:44:12 via Android
  • 45
@arkan997 biedny Stachu pierdziszewski
  • Odpowiedz
MrCreosote
MrCreosote
15.05.2026, 08:24:29 via Wykop
  • 33
biedny Stachu pierdziszewski


@_______________________: Dobry chłop był ze Stacha. No pił dużo, ale kto u nas we wiosce nie pije.
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
13.05.2026, 06:25:50
  • 153
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #indie #pepe #humorobrazkowy
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #indie #pepe #humorobrazkowy

źródło: 1000017106

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voov100
voov100
voov100
13.05.2026, 07:32:10 via Wykop
  • 18
@ZarodziecMalaryczny997: ale wy nie jesteście konserwatywni, tylko po prostu sracie do rzeki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jasper666
Jasper666
13.05.2026, 08:28:26 via Wykop
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
13.05.2026, 07:44:55
  • 663
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
arkan997 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: Cfyl

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klebix
klebix
13.05.2026, 08:27:29 via Wykop
  • 368
@arkan997: kompromitacja
  • Odpowiedz
Leto_Atryda
Leto_Atryda
13.05.2026, 09:08:01 via Wykop
  • 280
@Bialyzyciawarty: nie daleko pada spucha od brzeziny
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
07.05.2026, 17:21:27
  • 121
#trzecieoko #mma
mirror: https://dubz.link/c/f87c78
trebeter - #trzecieoko #mma
mirror: https://dubz.link/c/f87c78
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
07.05.2026, 17:24:55 via Wykop
  • 140
@trebeter: Sędzia chyba też za bardzo gościa nie polubił xD
  • Odpowiedz
czemu_dlaczego
czemu_dlaczego
07.05.2026, 17:40:49 via Wypiek
  • 134
@trebeter brawa dla sędziego za przedłużenie wpierdzielu <3
  • Odpowiedz
champolski
champolski
champolski
06.05.2026, 07:34:13
  • 976
#ciekawostki To cudo to AKAT-1. Zbudowany w Polsce w 1959 roku przez Jacka Karpińskiego i Janusza Tomaszewskiego był jednym z pierwszych na świecie analogowych komputerów tranzystorowych. Komputer ten był przeznaczony do rozwiązywania układów równań różniczkowych i symulacji procesów.

Jeśli AKAT-1 bardziej przypomina dzieło nowoczesnej sztuki niż komputer, coś w tym jest. Jego obudowę i panel sterowania zaprojektowali bowiem artyści związani z warszawską Akademią Sztuk Pięknych.

Podobnie jak wiele polskich projektów
champolski - #ciekawostki To cudo to AKAT-1. Zbudowany w Polsce w 1959 roku przez Jac...

źródło: HHj5MYDXoAUoXQI

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

champolski
champolski
champolski
Autor
06.05.2026, 07:35:08 via Wykop
  • 1064
ło baben, akat tego typu!
champolski - ło baben, akat tego typu!

źródło: Tiger-Bonzo

Pobierz
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
06.05.2026, 07:37:37 via Wykop
  • 586
@champolski: akat mamy komputer tego typu
  • Odpowiedz
bluzaHOODIE
bluzaHOODIE
07.03.2026, 05:28:14
  • 1642
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku
07.03.2026, 05:59:09 via Wykop
  • 219
@bluzaHOODIE: nie rozumiem. Przecież Irańczycy używają dzieci jako żywych tarcz. Zabili ponad 30 000 swoich protestujacych obywateli i kto tam się tylko nawinął. Myślicie ze szkoda im będzie dzieci ? A szczególnie dziewczynek które wg ich wierzeń stoją niżej od wielbłąda?
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
07.03.2026, 06:12:56 via Wykop
  • 919
nie rozumiem. Przecież Irańczycy używają dzieci jako żywych tarcz. Zabili ponad 30 000 swoich protestujacych obywateli i kto tam się tylko nawinął. Myślicie ze szkoda im będzie dzieci ? A szczególnie dziewczynek które wg ich wierzeń stoją niżej od wielbłąda?


@PanieAreczku: Jedno nie wyklucza drugiego. To, że walczą dwa zbrodnicze reżimy nie oznacza, że musimy się za którymś opowiadać.
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze
05.03.2026, 06:55:41
  • 1538
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze
Autor
05.03.2026, 07:00:34 via Wykop
  • 475
@Kallisto: Czemu inni nie wyprzedają jak maja rezerwy x5 a mniejsze zakupy niz my? DLACZEGO?? BŁAGAM odpowiedz mi mądry człowieku na to pytanie. Jak widac nie robia tego ci co korzystają z SAFE i ci co nie korzystają.
DLACZEGO??
  • Odpowiedz
mayek
mayek
05.03.2026, 07:35:37 via Wykop
  • 571
„to nie wasz majatek”

@Kallisto: A czyj? Pisu? XD
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
27.02.2026, 21:58:34
  • 135
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
24.02.2026, 09:54:26
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzPatelnii
MistrzPatelnii
24.02.2026, 15:23:49 via Wykop
  • 5
@josedra52: Co ten Roman Abramowicz?
  • Odpowiedz
Szysznik
Szysznik
24.02.2026, 21:18:25 via Wykop
  • 1
@josedra52: Na deser jeszcze dostał 2 i pół roku za ten piękny perfromance: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.bbc.com/news/articles/c4gp5n1qn8yo
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
23.02.2026, 15:55:02
  • 634
O proszę, są zdjęcia jak Wojtek dzielnie walczy ze złymy blachosmrodziarzami. Tylko uroczo przemilczał temat, że kierujący autami po prostu omijali busa rozkraczonego na środku drogi a on z konfiturą blokowali DDR.

NIE ZESRAJCIE SIĘ Z TEKSTAMI TYPU "BLACHOSMRODZIARZE NIECH STOJĄ DO RANA AŻ ODJEDZIE BUS ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motoryzacja #polskiedrogi #samochodoza #konfitura
SzubiDubiDu - O proszę, są zdjęcia jak Wojtek dzielnie walczy ze złymy blachosmrodzia...

źródło: 641631012_1230505802546979_8996035210045032797_n

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
23.02.2026, 15:59:26 via Android
  • 320
@SzubiDubiDu: czy samochodoza jako pieszy nie chodzi po ścieżce rowerowej?
  • Odpowiedz
tellet
tellet
23.02.2026, 16:25:30 via Wykop
  • 358
czy samochodoza jako pieszy nie chodzi po ścieżce rowerowej?


@Lardor: a bo to raz?
Ale wtedy to ON JEST PONAD PRAWEM ROZUMIESZ WYŻSZA KONIECZNOŚĆ LAJECZKI NA JUTUBKU TOĆ TO MUS!
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
20.02.2026, 02:53:11
  • 865
wfyokyga

źródło: temp_file7300955700088088517

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh
20.02.2026, 06:56:19 via Android
  • 413
rukh

źródło: 1000009873

Pobierz
  • Odpowiedz
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
20.02.2026, 07:41:06 via Wykop
  • 225
@wfyokyga: j--------i...
  • Odpowiedz
PanMaglev
PanMaglev
19.02.2026, 12:12:15
  • 623
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeriodFromVaginax9
PeriodFromVaginax9
19.02.2026, 12:17:29 via Wykop
  • 550
@PanMaglev: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PeriodFromVaginax9 - @PanMaglev: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: hq720

Pobierz
  • Odpowiedz
Havun
Havun
19.02.2026, 12:21:35 via Wykop
  • 100
@PanMaglev: Piękne xd
  • Odpowiedz
Sk0czi
Sk0czi
19.02.2026, 16:55:31
  • 5
Nie wiem czy na wykopie słyszeli kiedyś o Classic Offensive czyli tej lepszej wersji csgo przed zmianami ale z feelingiem #cs16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od kilku miesięcy prowadzimy sobie serwery tej wersji gry, a teraz działam nad launcherem bo steam usunął ten projekt… Jak co to wpadajcie na discord.gg/csco może wam się spodoba ta wersja (ʘ‿ʘ) #counterstrike #csgo
Sk0czi - Nie wiem czy na wykopie słyszeli kiedyś o Classic Offensive czyli tej lepsze...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sk0czi
Sk0czi
Autor
19.02.2026, 22:56:03 via iOS
  • 2
@GeneralX: ci od cspromoda mieli wydać cslgeacy, ale valve ich też w------o (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
Sk0czi
Sk0czi
Autor
28.02.2026, 16:06:03 via iOS
  • 0
A to ciekawe, pierwsza negatywna opinia szczerze. Zawsze wszyscy byli zadowoleni z tego, że siada i fajny feeling jest.
  • Odpowiedz
Pierdyliard
Pierdyliard
05.02.2026, 10:22:37
  • 429
#chiny #ciekawostka #samochody

Ale akcja. Swoją drogą to dlaczego on się zapalił tak szybko?
No i mega propsy dla tego gościa co przybiegł z pomocą.

https://streamable.com/njomue
Pierdyliard - #chiny #ciekawostka #samochody 

Ale akcja. Swoją drogą to dlaczego on ...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dolar_od_strony_przepompowni
Dolar_od_strony_przepompowni
05.02.2026, 10:28:25 via iOS
  • 263
@Pierdyliard: elektryk, wpadł na te słupki, słupek mógł nadziać się na baterie … przebijając ją.
  • Odpowiedz
Bad_Sector
Bad_Sector
05.02.2026, 10:31:09 via Wykop
  • 917
Swoją drogą to dlaczego on się zapalił tak szybko?


@Pierdyliard: Pewnie elektryczny i bateria się uszkodziła. A ludzie, którzy wpadli na pomysł, żeby w samochodach nie było mechanicznych (chociaż awaryjnych) klamek, powinni iść do więzienia.
  • Odpowiedz
Lipko111
Lipko111
Lipko111
30.01.2026, 14:53:41
  • 13
#cs2 #csgo
Witamy w Krakowie.
Lipko111 - #cs2 #csgo
Witamy w Krakowie.

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wrk0
wrk0
30.01.2026, 14:56:23 via Wykop
  • 4
@Lipko111: ja nie jestem SNAX!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 65
  • Strona 1 z 65
  • >
  • Szyję buty, zabijam smoki

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.03.2019

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking