Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
reTurd
reTurd

reTurd

Dołączył 4 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2134
  • Znaleziska 244
  • Mikroblog 1890
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
reTurd
reTurd
reTurd 2 godz. i 32 min temu
  • 1
Mirki, rozglądam się za nowym autem.
Wymagania:
-sedan
-do 80 k zł
-w miare niski przebieg
-diesel (robie długie trasy w tygodniu)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution
2 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
@reTurd: skoda fabia 2
  • Odpowiedz
sztefen_muller
sztefen_muller
2 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@reTurd: Dacia Logan 1.5 dCi, na pewno znajdziesz po jakimś dziadku z małym przebiegiem np jak to: https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/dacia-logan-ID6I4sGH.html
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
07.06.2026, 20:10:32
  • 264
Ponad 10 lat w zawodzie, 5 lat studiów, branża która płaci naprawdę dobrze spokojnie top 90-95% ludzi w tym kraju. Doszedłem do sufitu, dalej to już polityka korporacyjna albo własny biznes. Robiłem wszystko jak trzeba. Odkładałem, ETF-y, nie przepalałem. Podwyżki dostawałem. A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reTurd
reTurd
reTurd 08.06.2026, 04:21:10 via Wykop
  • 4
@Whiskeyjack29: mirku mialem te same dylematy, ale doszedłem do wniosku,ze dalsze przeciaganie nic nie zmieni i po prostu dobralem 300 k kredytem na mieszkanie wlasnie na 10 lat i n---------m nadpłate ile się da, wiec licze,ze za 7-8 lat bede wolnym czlowiekiem z wlasnym 65m2 mieszkaniem
  • Odpowiedz
stuparevic
stuparevic
18.05.2026, 20:28:07
  • 4
Takie cichobiegi nabyłem dzisiaj drogą kupna #niebieskiepaski #modameska
stuparevic - Takie cichobiegi nabyłem dzisiaj drogą kupna #niebieskiepaski #modameska

źródło: IMG_7451

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reTurd
reTurd
reTurd 27.05.2026, 05:13:12 via Wykop
  • 0
@stuparevic: mam te same, choć się lizać
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd 13.05.2026, 05:20:59
  • 0
Jakby ktoś był zainteresowany to sprzedaje takie transportery na baterie. Wszystkie popularne marki, możliwość dostosowania srodka według potrzeb.

Transportery na 4,5 lub 6 baterii.
Cena 125 + wysylka
#makita #dewalt #parkside #bosch #millwaukee #baterie
#narzedzia #ryobi
reTurd - Jakby ktoś był zainteresowany to sprzedaje takie transportery na baterie. Ws...

źródło: fe6f0182-66bc-4d3b-8f7b-12ae4d6ec94b

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reTurd
reTurd
reTurd 07.05.2026, 16:22:51
  • 0
Ma ktoś jakieś magiczne ustawienia dla SUUNLU PETG dla dyszy 0.6? Nie moge sobie poradzić z tym aby mi dolewał górną warstwe. Zawsze przy obrysach powstają mi dziury...

#bambulab #druk3d #sunlu #petg #filament
reTurd - Ma ktoś jakieś magiczne ustawienia dla SUUNLU PETG dla dyszy 0.6? Nie moge s...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reTurd
reTurd
reTurd
Autor
07.05.2026, 19:11:33 via Android
  • 0
@chillybilly: no wlasnie za kazdym razem wychodzi mi najlepsza powierzchnia na kwadraciku 0, wiec szukalbym w czym innym problem, ale nie wiem w czym...
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd
Autor
07.05.2026, 19:31:23 via Wykop
  • 0
@chillybilly: nie no, suszenie to podstawa, wiec to wykluczam, top layers na tym obrazku to byly 4 warstwy 0.3 mm. Musze potestowac ten ironing
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd
Autor
11.05.2026, 06:12:00 via Wykop
  • 0
@hrumque: Wlaśnie doszedłem do tego samego wniosku, dzieki!
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd 11.04.2026, 12:31:39
  • 0
Teść kupił sobie fajny rower elektryczny i pomyslalem,zeby mu dokupic coś w stylu Apple Air Tag. Problem w tym,ze nie ma Appla, nie ma Samsunga tylko jakiegos Xiaomi..

Jest coś podobnego co by działało na androidzie i sie sprawdzało? Podobno Moto Tag spoko, ale widze,ze ciezko dostepny.
Ktoś coś?

#apple #rower #motorola #gps #lokalizator #samsung
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mala_rybka
mala_rybka
11.04.2026, 16:30:32 via Wykop
  • 0
@reTurd: jest coś takiego jak MiLi Tag z lokalizacją w tzw. Centrum Lokalizacji - kosztuje grosze, działa jako-tako, na wyjazdach używam do awaryjnej lokalizacji psa, gdyby ten się oddalił.
  • Odpowiedz
wykopyrek
wykopyrek
11.04.2026, 18:46:50 via Wykop
  • 0
@reTurd: nawet jak złodziej jest na to za głupi, to w dziupli już będą wiedzieli jak to wyłączyć.
Druga sprawa, jak znajdziesz ten rower u kogoś w szopie, to i tak ci to nic nie da.
Policja nie przyjedzie, tylko w normalnym terminie umorzy dochodzenie.
Jak wdasz się w batmanizm, to jeszcze sam zarzuty usłyszysz.
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd 04.04.2026, 20:33:05
  • 0
Mirki, poratujecie jakimis ustawieniami supportow drzewka w bambu slicerze? Gdy musze uzyc supportu to za kazdym razem powierzchnia, ktora do niego przylega jest bardzo brzydka (screen). Zalezy mi na jej jakosci, pls help :(

#druk3d #bambulab
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reTurd
reTurd
reTurd
Autor
04.04.2026, 20:36:23 via Android
  • 0
@reTurd: nie moge wrzucić fotki w apce.. tutaj link
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd
Autor
04.04.2026, 21:17:52 via Android
  • 0
@Grysik: @ryhu to foto to byl jeden z moich pierwszych wydrukow i tylko jego mialem jeszcze by pokazac o co mi chodzi. Staram sie obracać tak by nie bylo trzeba podpor, ale czasami sie nie da i wtedy zawsze powierzchnia to "kaszana"
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd 31.03.2026, 05:25:37
  • 1
Używa ktos filamentów polskich producentów? Plastspaw, Rosa 3d, F3D. Pytam glownie o PLA i PETG. Jak z jakością i wydrukiem, mieliscie jakies problemy?
#druk3d #filament
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reTurd
reTurd
reTurd
Autor
03.04.2026, 05:48:18 via Android
  • 1
@Rosh: wlasnie ja uzywam Sunlu, potwierdzam twoje slowa
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd 12.03.2026, 22:16:49
  • 0
Drukarka 3D kupiona, na czym tu teraz zarabiac? Pomysly mile widziane
#druk3d #biznes
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reTurd
reTurd
reTurd
Autor
13.03.2026, 14:04:02 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd 03.03.2026, 21:23:42
  • 1
Wracam do mojego tematu o domowym NAS pyk
Rpi 4 jednak nie spełnia moich wymagań i poszukuje domowego NAS o takich cechach:
-niski pobór prądu
-dwie kieszenie na 3,5 calowe dyski
-niski koszt

Możecie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Issac
Issac
03.03.2026, 22:21:33 via Wykop
  • 1
@reTurd: DS2xxj, gdzie XX zalezy od zasobnosci portfela
  • Odpowiedz
supra107
supra107
06.03.2026, 03:02:34 via Wykop
  • 1
@reTurd: Może zbudować jakiś komputerek z płytą mATX z jakimś Intelem N100 w Chieftec The Cube? Buda taniocha, poniżej dwóch stów, ma dwie zatoki 3.5", rozmiar i wygląd subwoofera, akurat so skitrania w jakimś rogu.
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd 07.02.2026, 11:26:06
  • 0
Skąd ściągacie polskie filmy, filmy z polskim dubbingiem itp? Jakiś polski warez jeszcze istanieje?
#piracy #piractwo #torrent #warez
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reTurd
reTurd
reTurd
Autor
07.02.2026, 11:56:50 via Android
  • 0
@beer_man: akurat chodzi mi o bajki :P
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd 17.01.2026, 16:23:43
  • 1
Próbuje sklecić po taniosci domowy NAS na Raspberry Pi 4. Doszedłem do wyborów dysków, chce by to zajmowało mało miejsca wiec postawiłem na dyski 2,5 cala. I teraz kwestia jakich... Wziać 1 SSD i 1 HDD czy dwa HDD? Czy dyski HDD z laptopa się do tego nadadzą? Czy musze kupic jakies lepsze "serwerowe". Chce zrobic NAS po taniosci, ale nie chce stracic waznych danych. Jakie dyski wybrac?
A może lepiej 1
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reTurd
reTurd
reTurd
Autor
17.01.2026, 17:20:24 via Android
  • 0
@maniel: @wacek_1984 mam Raspberry 4B, wiec po usb mi zostaje jedynie. Chyba faktycznie 2 hdd 3,5 najlepiej
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd
Autor
17.01.2026, 18:26:52 via Android
  • 0
@wacek_1984: nie da sie tego kupic, przynajmniej ja nie widze :/
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd
Autor
18.01.2026, 08:37:53 via Android
  • 0
@Generyczny_nick: ale opcja rpi 4 + 2 hdd 3,5 to juz chyba nie po taniosci tylko porzadnie? oprocz tego co 2 tygodnie ręczny backup na dysk zewnetrzny
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd 13.12.2025, 11:49:08
  • 0
Wysyłał ktoś coś na Vinted za granicę? Mam ofertę kupna od kogoś z Chorwacji, ale zanim potwierdzę sprzedaż chce się zorientować jak z wysyłką. #vinted
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
13.12.2025, 11:51:14 via Wykop
  • 1
@reTurd: jak używasz przesyłki vinted to dostaniesz po prostu kod do wygenerowania etykiety i tyle,

będzie on na taką formę wysyłki jaka obsługuje Chorwację
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
13.12.2025, 13:48:54 via Android
  • 0
@reTurd tak jak przesyłki do Polski
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd 04.12.2025, 20:54:07
  • 0
Całe życieu używam Windowsa, ostatnim było Win 10 LTSC, ktore bylo bardzo stabilne i nie miałem żadnych zarzutów co do niego. Ostatnie działania Microsoftu sprawiły jednak, że nadszedł czas na Linuxa. Padło na Fedore. System działa na razie zajebiście, KDE sprawia,ze jest bardzo Windows-like, ale brakuje mi jedynie Autocada :(
#linux #fedora #windows
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reTurd
reTurd
reTurd
Autor
04.12.2025, 21:02:28 via Wykop
  • 0
@keep_it_real: mam, ogolnie wiekszosc .exe mi dziala, ale jak probuje autocadowa instalke to nic sie nie dzieje
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd
Autor
04.12.2025, 22:50:11 via Wykop
  • 0
@przemd11: niestety potrzebuje konkretnie Autocada, bo na nim pracuje w robocie
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd
Autor
05.12.2025, 09:44:12 via Wykop
  • 0
@Bandurek: a ma wsparcie makra w VBA? tyle sobie ich porobiłem,ze nie ma opcji bym z nich zrezygnował
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd 12.10.2025, 16:28:35
  • 0
Mirki z #katowice . Jade jutro do szpitala kolejowego na Panewnickiej. Gdzie tam zostawić auto, bo z tego co pamietam srednio tam z miejscem parkingowym #parking
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reTurd
reTurd
reTurd
Autor
12.10.2025, 17:17:59 via Android
  • 0
@breskali te miejsca wzdluz drogi sa platne?
  • Odpowiedz
reTurd
reTurd
reTurd 07.10.2025, 04:47:28
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reTurd
reTurd
reTurd
Autor
07.10.2025, 09:33:17 via Android
  • 0
@cichyyx XDD dobre
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.01.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking