Pewnie dla niektórych będzie to oczywista oczywistość, ale...
do samego końca nie mogłem się zdecydować, czy kupując nowy monitor iść dalej w 1080p i bardzo wysokie odświeżanie 320Hz, czy 1440p i odświeżanie na poziomie 180Hz. Nie chciałem nic większego niż 25 cali, więc wziąłem:
AOC Q24G4RE (2560x1440, 180Hz, 23.8 cala)
Lenovo Legion 25-10 (1920x1080, 320Hz, 24.5 cala)
z myślą, że najwyżej jednego z nich zwrócę.
do samego końca nie mogłem się zdecydować, czy kupując nowy monitor iść dalej w 1080p i bardzo wysokie odświeżanie 320Hz, czy 1440p i odświeżanie na poziomie 180Hz. Nie chciałem nic większego niż 25 cali, więc wziąłem:
AOC Q24G4RE (2560x1440, 180Hz, 23.8 cala)
Lenovo Legion 25-10 (1920x1080, 320Hz, 24.5 cala)
z myślą, że najwyżej jednego z nich zwrócę.













I to że w białej obudowie od dobrej firmy za ponad 600 dają czarne śrubki, to trochę się zawiodłem. Finalnie i tak wyszedł biało czarny build, bo a to złącza, a to kabelki, a to inne p------y i tak są czarne, więc chyba już
źródło: IMG_4156
Pobierz