Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JaroZ

JaroZ

Dołączył 16 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13451
  • Znaleziska 11344
  • Mikroblog 2107
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 9
  • Dodane (15)
  • Komentowane (80)
  • Plusowane (2012)
wfyokyga
wfyokyga
20.05.2026, 01:43:36
  • 662
Tak było
wfyokyga - Tak było

źródło: temp_file9052629200166011852

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domelus
Domelus
20.05.2026, 01:51:31 via Android
  • 42
@wfyokyga: masz za trudny nick do napisania po browarze, przepraszam
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
20.05.2026, 04:52:51 via Wykop
  • 149
masz za trudny nick do napisania po browarze, przepraszam


@Domelus: za to po pięciu łatwy do wymówienia.
  • Odpowiedz
Portes
Portes
26.04.2026, 19:53:45
  • 441
SZKALUJESZ? PLUSUJESZ
MELA NA SPELLA
#latwogang
Portes - SZKALUJESZ? PLUSUJESZ
MELA NA SPELLA
#latwogang

źródło: c8757a3dde85a62706a3e77425874ac86b74956a7f0454ecf0fdf686defe7a85

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dvnx
dvnx
26.04.2026, 19:54:00 via Wykop
  • 114
@Portes: ha tfu na oszustke
  • Odpowiedz
Gbc-
Gbc-
Gbc-
26.04.2026, 20:09:41 via iOS
  • 94
@K_eM1: powiedziała że jak będzie 142mln ogoli się na glace i tego nie zrobiła
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
26.04.2026, 20:00:09 via Wykop
  • 4248
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
26.04.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 220
@MirkoLord: no to za rok przypominajka byś przypomniał w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
23.04.2026, 09:39:52
  • 924
powiatowe lekarze sobie robią showroom #lekarze
curiousboi - powiatowe lekarze sobie robią showroom #lekarze

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
23.04.2026, 11:11:59 via Android
  • 456
@yoda-komoda: ta po stażu. Po stażu to wille się kupuje a nie jakieś bieda Porsche. Myślę że to student 6 roku na praktyki przyjechał
  • Odpowiedz
Anthrax91
Anthrax91
23.04.2026, 11:21:20 via Wykop
  • 364
@Lohengrin: Te Maseratti w sumie wyglądają na więcej niż kosztują, kilkulatka kupisz w cenie nowej Skody z salonu, a 10 latka który dalej wygląda bardzo świeżo za koło 70-80k.
  • Odpowiedz
sj410
sj410
23.04.2026, 07:25:11
  • 2856
Takietam z innego portalu.
sj410 - Takietam z innego portalu.

źródło: 1000047100

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

curiousboi
curiousboi
23.04.2026, 07:29:56 via Wykop
  • 882
@sj410:
curiousboi - @sj410:
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
23.04.2026, 08:11:25 via Wykop
  • 1840
@sj410: to wzruszające że w dzisiejszych czasach są jeszcze ludzie którzy kontynuują rodzinne tradycje
  • Odpowiedz
Rst00
Rst00
14.04.2026, 05:50:15
  • 1593
Po materiale TVN Uwaga można wysnuć następujące wnioski:

Grupa patusów od wielu miesięcy/lat dręczyła lokalną społeczność - pobicia, zaczepki itd. Oczywiście mieszkańcy na pewno wielokrotnie zgłaszali sprawę na policji ale jak to polska policja ma w zwyczaju - mieli to totalnie w dupie. W końcu zaczepili kogoś kto się nie dał i nie schował głowy w piasek tylko wdał się w pyskówkę a następnie wrócił do domu. Wziął b--ń żeby w razie
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
14.04.2026, 05:58:51 via Wykop
  • 567
@Rst00: wyszedł z domu, żeby go zayebac i tyle. Dlatego dostanie wyrok
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
14.04.2026, 06:06:03 via Wykop
  • 1728
@Rst00: Ehh gdyby tylko poszedł po samochód, a nie po b--ń, możliwe że by się na zawiasach skończyło.
  • Odpowiedz
GenetycznyDominatornik
GenetycznyDominatornik
10.04.2026, 04:47:44
  • 641
Normalna sprawa jak tego nie rozumiesz to jesteś głupi ja mam hiszpański luz

#p0lka #lewandowski
GenetycznyDominatornik - Normalna sprawa jak tego nie rozumiesz to jesteś głupi ja ma...

źródło: image_picker_103E18FD-09E9-439E-8E46-4662DB588893-13827-000013942F14C5ED

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bystry91ldz
bystry91ldz
10.04.2026, 04:56:02 via Wykop
  • 461
@GenetycznyDominatornik: jednak trochę Robertowi współczuje. Ciekawe co by było jak by się rozstali co by wszyscy pisali o tym, że ma skoki w bok czy jej zachowanie i to źle twygląda pijarowo czy, że Robert jest taki zły i ją zostawił, bo miał taki kaprys.
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
10.04.2026, 05:14:36 via Wykop
  • 1232
@GenetycznyDominatornik:
Ona jest obrzydliwa.
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
24.03.2026, 06:30:50
  • 263
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
Autor
24.03.2026, 06:35:31 via Wykop
  • 132
@Afrobiker: On chyba jest 13-latkiem uwięzionym w ciele dorosłego mężczyny.
  • Odpowiedz
manichejskakloda
manichejskakloda
24.03.2026, 06:39:00 via Android
  • 155
@smutny_kojot:

Zamknij dupe prawaku. Wojewódzki prawaku ZAORAŁ zakolaka już w momencie wejścia do studia prawaku a każdy kto myśli inaczej to ruska onuca.
Prawaku.
  • Odpowiedz
Rkschuwdu
Rkschuwdu
15.03.2026, 04:50:36
  • 1895
Wolne media
#tvn
Rkschuwdu - Wolne media
#tvn

źródło: 1000033423

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AbaKowner
AbaKowner
15.03.2026, 04:55:44 via Wykop
  • 753
@Rkschuwdu:
Imiona: Witold Aleksander
Nazwisko: Kolaska
Miejsce urodzenia: Pewel Wielka
Data urodzenia: 07-11-1935
Imię
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
15.03.2026, 06:02:09 via Wypiek
  • 1199
@Rkschuwdu @AbaKowner: Czyli deweloper i ojciec albo dziadek w PZPR. Ale combo. Jeszcze tylko brakuje lekarza w rodzinie do kompletu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Pogromca20
Pogromca20
Pogromca20
17.10.2025, 03:34:53
  • 3987
Siedzę sobie właśnie na SOR w Przemyślu. Zero ludzi. Czas oczekiwania 3 g. 5 min. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Strach pomyśleć co by było gdyby ktoś był przede mną. Lekarz dostał info że jest pacjent ale stwierdził że pacjent musi poczekać ¯\(ツ)/¯
Pogromca20 - Siedzę sobie właśnie na SOR w Przemyślu. Zero ludzi. Czas oczekiwania 3 ...

źródło: 1000019311

Pobierz
  • 480
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....i
konto usunięte 17.10.2025, 03:38:07 via Wykop
  • 1843
@Pogromca20: skoro masz czas na shitpostowanie to najwyraźniej możesz poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) - SOR to nie kolejka do kasy w biedronce
  • Odpowiedz
Pogromca20
Pogromca20
Pogromca20
Autor
17.10.2025, 04:03:08 via Wykop
  • 951
@Cozwykopem: człowieku nawet nie napisałem z czym przyszedłem a Ty produkujesz się jak sfrustrowany lekarz. Jak jesteś taki nieszczęśliwy to weź idź na jakąś terapię albo co. Rozumiem że z potencjalnym złamaniem mam iść do rodzinnego a potem 4 miesiące czekać na wizytę do ortopedy? Zakładam że jesteś pracownikiem, który również nie ma co ze sobą zrobić na dyżurze i produkuje posty podobnie jak ja. Czep się roboty.
  • Odpowiedz
Jan998
Jan998
Jan998
27.08.2025, 03:00:44
  • 1578
#afera #moderacjacontent #moderacja #wykop #drama
Cześć Mirki, piszę to chociaż pewnie i tak nikogo nie obchodzi i niewiele zmieni, ale prosił mnie o to zbanowany użytkownik @Binkanu.

Otóż pokrótce, by nie przedłużać:
1. Kolega założył temat o tym, że w UK policja aresztowała mężczyznę na proteście za okrzyk "kocham bekon": https://wykop.pl/link/7775453/link
2. Jakiś cymbał dodał powiązanie o tytule "informacja nieprawdziwa", gdzie zamieścił
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
27.08.2025, 03:06:38 via Wykop
  • 894
@Jan998: niestety moderacja to robi pod agendę a nie pod fakty.
  • Odpowiedz
gorzki99
gorzki99
gorzki99
27.08.2025, 03:17:11 via Wykop
  • 998
@Jan998: Miras szacun ze Ci sie chcialo. Ale nic to nie wniesie :D

Moderacja skasowala wpis mirkowi za "obraza innych". Wiesz kogo obrazal? Izabele Łęcką (dosc niepochlebnie ja okreslil). Wiesz "kto" to Izabela Łęcka?

Moderacja ma ujemne IQ i nic z tym nie zrobisz. Im nie chodzi o to czy cos jest prawdziwe czy nieprawdziwe - szekle musza sie zgadzac.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
26.08.2025, 06:32:40
  • 1390
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
26.08.2025, 06:34:52 via Wykop
  • 721
@WielkiNos: a która z nich to ona? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
26.08.2025, 06:35:23 via Wykop
  • 905
@WielkiNos: w tym tvnie to wszyscy są odklejeni , taka republika dla fajnopolactwa i silniczków
  • Odpowiedz
skeeto666
skeeto666
skeeto666
26.08.2025, 05:43:50
  • 2152
tfu na was palacze
skeeto666 - tfu na was palacze

źródło: image

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....x
c.....x
konto usunięte 26.08.2025, 05:47:20 via iOS
  • 922
@skeeto666 ja sobie popalam i strasznie nie podoba mi sie szufladkowanie wykopowiczow- mowia, ze palacze smierdza i smieca przez co sa marginesem, a ja w rzeczywistości jestem dwa razy gorszy
  • Odpowiedz
Morf
Morf
26.08.2025, 06:29:04 via Wykop
  • 781
mój balkon i będę sobie na nim palił ile chcę. I żadnej placzliwej pisdeczce nic do tego xD


@wiedzminyo: co z tego że "twój" balkon (co pewnie nie jest prawdą bo balkony to zwykle część wspólna w budynku) skoro smrodzisz innym?

Równie dobrze możesz napisać, że "twoje mieszkanie" i 24/7 puszczać głośną muzykę którą słychać w całym budynku. Taka sama argumentacja która nie ma sensu.
  • Odpowiedz
przeor22
przeor22
13.08.2025, 05:16:36
  • 94
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-johnston
mike-johnston
13.08.2025, 05:27:39 via Wykop
  • 716
@przeor22:

Typowa interakcja rosyjskich kont propagandowych, ewentualnie konta jakiejś konfederuski z rosyjskim.

Wskazują na to standardowe słowa i frazy kremlowskiej propagandy np "wkurzanie Rosji" jako coś złego tak jak "nie wkurzaj Rosji bo jak się wścieknie ....." xD
Takie coś może wychodzić tylko z kacapa.
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos
13.08.2025, 06:29:50 via Wykop
  • 572
@przeor22: jestescie jak dziadki wierzace w AI xDDDDD oczywisty fake a wy sie lapiece amebki
  • Odpowiedz
munioman
munioman
munioman
13.08.2025, 05:47:29
  • 586
Wracając do #kpo to mnie zastanawia czemu jakaś baba dostała 100 baniek na nasz wspólny kredyt na prywatną linie do produkcji żarcia dla kotów?
Raz, że państwo (unia) wpycha się z butami w wolny rynek faworyzując jednego producenta, dwa, że akurat branża saszet nie ucierpiała na covidzie, trzy, że nowa linia wcale nie podnosi odporności na kryzysy tylko pozwala produkować taniej (pod warunkiem, że więcej) a cztery, że za 100
munioman - Wracając do #kpo to mnie zastanawia czemu jakaś baba dostała 100 baniek na...

źródło: Screenshot_20250813-074255-895

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulek1981
Kulek1981
13.08.2025, 06:03:41 via Wypiek
  • 238
@munioman Wg opisów, ktoś dostał kasę na samo imię nazwisko w projekcie, więc możliwe, że o i nawet tego nie czytają ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
apfelmoose
apfelmoose
apfelmoose
13.08.2025, 06:17:12 via Wykop
  • 886
@munioman: United Petfood jest firmą z Belgii... Jak to niby działa? Belgijska firma zgłosiła projekt za 100mln zł, a rząd z KPO zapłacił za ten projekt tej firmie DSI Food Tech? Teraz już dotujemy zagraniczne korpo z KPO?
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
29.07.2025, 05:42:54
  • 138
Wydano dziesiątki milionów euro, żeby posłać Sławosza na 95 godzin 40 km od domu w celu zjedzenia pierogów i przeprowadzenia eksperymentów wymyślonych na prędce w stylu Bareji.
Typu, psychologiczna ankieta jak się czujesz na IIS, czy hodowla bakterii w dupie.
Miliony w------e z polskiego budżetu do ESSy żeby mieć szanse na loty w kosmos.
Co finalnie i tak nic nie dało i trzeba było wysłać Sławosza za pośrednictwem prywatnej firmy. Swoją drogą nikt nie
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slapdash
slapdash
29.07.2025, 06:22:20 via Wykop
  • 549
po co figurant został umieszczony w świadomości zbiorowej.


@jan-janusz-nekala: no jak to po co? Soros go wysłał i zydy żeby zniszczyć wolskę! A papiesz jom kochał i góry hej
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
29.07.2025, 06:54:27 via Wykop
  • 831
@PopeLeon: pomyśleć, że uniknelibyśmy tych komentarzy jakby sławosz miał zonę posłankę pis a nie lewaczkę z peło xD to by konfiarze siedzieli cicho
  • Odpowiedz
zyxinx
zyxinx
23.06.2025, 16:05:46
  • 5822
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 635
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

solidsnake7
solidsnake7
23.06.2025, 16:19:55 via Wykop
  • 2083
@zyxinx: Bardzo dobrze, niech swoją frustracje wylewają na dewelopera janusza. Dałeś czas, nie zrobiłeś nic pochopnie. Część ludzi to powinna zrozumieć. A kamery możesz ezviz, nie za drogie, pan chinczyk filmy nadzoruje, tylko kwestia jakiegoś routera lte
solidsnake7 - @zyxinx: Bardzo dobrze, niech swoją frustracje wylewają na dewelopera j...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
zyxinx
zyxinx
Autor
23.06.2025, 16:59:05 via Wykop
  • 1445
@lost_in_translation: dokładnie tak i jeszcze usłyszałem że ja jestem sam a ich jest 23 właścicieli
  • Odpowiedz
kurak2301
kurak2301
kurak2301
06.06.2025, 16:16:25
  • 2329
Dzien dobry , chcialbym opisac #afera #wykopefekt #katowice #strazmiejska #taxi

Otoz przyjechalem dzis do Katowic na mecz , Polska Moldawia i o 13.50 wysiadlem na dworcu Katowice Glowne , z racji tego ze zameldowanie z bookingu bylo od 15 , chcialem jeszcze skoczyc do knajpy na obiad ( zurownia ) to jest ok 1 km od dworca. Normalnie poszedlbym na piechote, ale
kurak2301 - Dzien dobry , chcialbym opisac #afera #wykopefekt #katowice #strazmiejska...

źródło: temp_file6593120971295840601

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cyconiusz
cyconiusz
06.06.2025, 16:31:20 via Wykop
  • 857
@kurak2301: kręcimy
cyconiusz - @kurak2301: kręcimy

źródło: 1231c04bf3d8e4a6f1ed206462793e365082557282c9dbb138bcd47706b0f051

Pobierz
  • Odpowiedz
kurak2301
kurak2301
kurak2301
Autor
06.06.2025, 16:39:20 via Android
  • 758
@cycaty-fejm no co moge zrobic.. dzis opisac to na portalu ze smiesznymi obrazkami , a jutro jak bede miec dostep do komputera to napisac oficjalne pismo do urzedu miasta Katowice. Bo mi to sie w glowie nie miesci jak to jest mozliwe ze w centrum duzego miasta przy aprobacie strazy miejskiej mozna legalnie dymac turystow. Mozliwe ze w urzędzie miasta oleją temat , no ale trzeba probowac , to jedyny kierunek
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 101
  • Strona 1 z 101
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.01.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.06.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking