@Lohengrin: Te Maseratti w sumie wyglądają na więcej niż kosztują, kilkulatka kupisz w cenie nowej Skody z salonu, a 10 latka który dalej wygląda bardzo świeżo za koło 70-80k.
Po materiale TVN Uwaga można wysnuć następujące wnioski:
Grupa patusów od wielu miesięcy/lat dręczyła lokalną społeczność - pobicia, zaczepki itd. Oczywiście mieszkańcy na pewno wielokrotnie zgłaszali sprawę na policji ale jak to polska policja ma w zwyczaju - mieli to totalnie w dupie. W końcu zaczepili kogoś kto się nie dał i nie schował głowy w piasek tylko wdał się w pyskówkę a następnie wrócił do domu. Wziął b--ń żeby w razie
@GenetycznyDominatornik: jednak trochę Robertowi współczuje. Ciekawe co by było jak by się rozstali co by wszyscy pisali o tym, że ma skoki w bok czy jej zachowanie i to źle twygląda pijarowo czy, że Robert jest taki zły i ją zostawił, bo miał taki kaprys.
Siedzę sobie właśnie na SOR w Przemyślu. Zero ludzi. Czas oczekiwania 3 g. 5 min. ( ͡°͜ʖ͡°). Strach pomyśleć co by było gdyby ktoś był przede mną. Lekarz dostał info że jest pacjent ale stwierdził że pacjent musi poczekać ¯\(ツ)/¯
@Cozwykopem: człowieku nawet nie napisałem z czym przyszedłem a Ty produkujesz się jak sfrustrowany lekarz. Jak jesteś taki nieszczęśliwy to weź idź na jakąś terapię albo co. Rozumiem że z potencjalnym złamaniem mam iść do rodzinnego a potem 4 miesiące czekać na wizytę do ortopedy? Zakładam że jesteś pracownikiem, który również nie ma co ze sobą zrobić na dyżurze i produkuje posty podobnie jak ja. Czep się roboty.
Otóż pokrótce, by nie przedłużać: 1. Kolega założył temat o tym, że w UK policja aresztowała mężczyznę na proteście za okrzyk "kocham bekon": https://wykop.pl/link/7775453/link 2. Jakiś cymbał dodał powiązanie o tytule "informacja nieprawdziwa", gdzie zamieścił
@skeeto666 ja sobie popalam i strasznie nie podoba mi sie szufladkowanie wykopowiczow- mowia, ze palacze smierdza i smieca przez co sa marginesem, a ja w rzeczywistości jestem dwa razy gorszy
mój balkon i będę sobie na nim palił ile chcę. I żadnej placzliwej pisdeczce nic do tego xD
@wiedzminyo: co z tego że "twój" balkon (co pewnie nie jest prawdą bo balkony to zwykle część wspólna w budynku) skoro smrodzisz innym?
Równie dobrze możesz napisać, że "twoje mieszkanie" i 24/7 puszczać głośną muzykę którą słychać w całym budynku. Taka sama argumentacja która nie ma sensu.
Typowa interakcja rosyjskich kont propagandowych, ewentualnie konta jakiejś konfederuski z rosyjskim.
Wskazują na to standardowe słowa i frazy kremlowskiej propagandy np "wkurzanie Rosji" jako coś złego tak jak "nie wkurzaj Rosji bo jak się wścieknie ....." xD Takie coś może wychodzić tylko z kacapa.
Wracając do #kpo to mnie zastanawia czemu jakaś baba dostała 100 baniek na nasz wspólny kredyt na prywatną linie do produkcji żarcia dla kotów? Raz, że państwo (unia) wpycha się z butami w wolny rynek faworyzując jednego producenta, dwa, że akurat branża saszet nie ucierpiała na covidzie, trzy, że nowa linia wcale nie podnosi odporności na kryzysy tylko pozwala produkować taniej (pod warunkiem, że więcej) a cztery, że za 100
@munioman: United Petfood jest firmą z Belgii... Jak to niby działa? Belgijska firma zgłosiła projekt za 100mln zł, a rząd z KPO zapłacił za ten projekt tej firmie DSI Food Tech? Teraz już dotujemy zagraniczne korpo z KPO?
Wydano dziesiątki milionów euro, żeby posłać Sławosza na 95 godzin 40 km od domu w celu zjedzenia pierogów i przeprowadzenia eksperymentów wymyślonych na prędce w stylu Bareji. Typu, psychologiczna ankieta jak się czujesz na IIS, czy hodowla bakterii w dupie. Miliony w------e z polskiego budżetu do ESSy żeby mieć szanse na loty w kosmos. Co finalnie i tak nic nie dało i trzeba było wysłać Sławosza za pośrednictwem prywatnej firmy. Swoją drogą nikt nie
@zyxinx: Bardzo dobrze, niech swoją frustracje wylewają na dewelopera janusza. Dałeś czas, nie zrobiłeś nic pochopnie. Część ludzi to powinna zrozumieć. A kamery możesz ezviz, nie za drogie, pan chinczyk filmy nadzoruje, tylko kwestia jakiegoś routera lte
Otoz przyjechalem dzis do Katowic na mecz , Polska Moldawia i o 13.50 wysiadlem na dworcu Katowice Glowne , z racji tego ze zameldowanie z bookingu bylo od 15 , chcialem jeszcze skoczyc do knajpy na obiad ( zurownia ) to jest ok 1 km od dworca. Normalnie poszedlbym na piechote, ale
@cycaty-fejm no co moge zrobic.. dzis opisac to na portalu ze smiesznymi obrazkami , a jutro jak bede miec dostep do komputera to napisac oficjalne pismo do urzedu miasta Katowice. Bo mi to sie w glowie nie miesci jak to jest mozliwe ze w centrum duzego miasta przy aprobacie strazy miejskiej mozna legalnie dymac turystow. Mozliwe ze w urzędzie miasta oleją temat , no ale trzeba probowac , to jedyny kierunek
źródło: temp_file9052629200166011852
Pobierz@Domelus: za to po pięciu łatwy do wymówienia.