W najnowszym odcinku #ksiazulo babka prowadzi kebaba i chwali się że kobiety NIE BOJĄ SIĘ już podejść i zamówić kebaba xD Kobiety w dzisiejszych czasach charakteryzują się największą odwagą w historii #lodz #jedzenie #kebab
@Riolet: dlatego wele osób ogląda książula co je kebaby bo ma dość toksyczności i patologii polskiego internetu do której przyczyniło się istnienie fame mma prime mma i innych książulo to proste spokojne odcinki do odmóżdżenia się/puszczenia sobie do obiadu kolacji, zero stresu, zero w--------a się, zero szkodliwości
Wykop to jest naprawdę smutne miejsce. Cały internet zarówno w PL jak i za granicą wspiera akcje i cieszy się z tego jak to wywaliło, a tutaj banda przegrywow (łatwo sprawdzić po tagach) szczuje i pluje na prawo i lewo ¯\(ツ)/¯ nic dziwnego, że wszyscy stąd uciekają. #latwogang
Mam wrażenie że ta ekipa tam zrobiła sobie domówkę i robią sobie atencje i PR zapominając po co to wgl jest. Gdyby zaprosil ich na samym poczatku to by nie przyszli bo nie było rozgłosu. Do tego ten gość z eski już wtrąca że będą tu i tam i zaprasza ludzi. #latwogang
Ludzie robią sobie od dawna żarty z Karolaka z różnych powodów, ale on kulturalnie przyszedł, pośpiewał, fajna atmosferka. A te młode d--y? Sranie o niczym, gadanie o sobie i wkładanie ryja 15cm przed kamerę byle tylko BYĆ. Nawet Cezar Pazur jaki by nie był to człowiek z klasą na koniec dnia, te julczyska nigdy nie dorosną takim ludziom do pięt. #latwogang
@mikau: genZ w pelnej krasie, 0 przekazu. a zobacz co robiły milenialni, Szreder i ta druga. przyszły, usiadły, nie robiły kontent na sobie tylko pospiewaly
Makówka - czekała z tyłu na swoją kolej przez 30 minut, stojąc za randomową blondynką. Teraz usiadła i po prostu mówi do kamery.
Szony z Dresscode - spiewaamy, haha, ale wajbik, widzowie jaka piosenka, bawimy się, milenka odsun się teraz ja chcę cos powiedzieć do kamery. Widzowie, gramy niedługo koncert, czekajcie na nowe piosenki
To powinno się skończyć, tak jak się zaczęło. Powinien przyjść Bedoes 2115 z Maja Mecan zagrać finalny koncert "Ciągle tutaj jestem (diss na raka)", czarny ekran - koniec.
@Adom007: po północy wbił jankes z radia eska, darł ryja na 3 osiedla non stop, w pokoju było z 20 osób, połowa to jakieś typiary atencjuszki z dresscode co tylko pchały się przed kamerę i stały ciągle przed nią by głównie je było widać. I tak przez ponad godzinę. Darcie ryja, śpiewanie jak przy ognisku i nic kompletnie ciekawego. Po pewnym czasie czułem się przebodzcowany oglądając to dopóki Piotrek nie
#gospodarka #antykapitalizm #januszebiznesu
źródło: 7557
Pobierz