bardziej zagrzał mnie temat że braciszek tego płodu z rynsztoka , jednak nagrywał tiktoka wysmiewajacego Matiego w trumnie. A tak się zapluwał z szalonym że Jacek oszalał że ich o to posądza. tak tak.. i takie patusy niestety patrzą na nas z zza szyb luskusowych samochodów przekonani o swojej roli autorytetów...tancul,b---a,boxdel,szczurokonfident
@marek-uram: to jak muran nim buja, to ci nie przeszkadza. Naiwniaku całuj jace, on liczy na takich jak ty. W to, że był w legii też wierzysz. Ciekawe czy Asia na stadionie w wałczu, myślałą o nim bardziej niż ty.
#primemma tak serio to gdybym kupił tą galę to czułbym się oszukany przez jóźwiaka, że od razu miał plan nie wychodzić do tej walki... na szczęście nie kupiłem tego gówna