Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Irranus

Irranus

Dołączył 14 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3645
  • Znaleziska 1811
  • Mikroblog 1834
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 55
Irranus
Irranus 29.09.2024, 19:12:03
  • 0
Ktoś ma, poleci, odradzi? Kosiarka bijakowa FMS-140. Do c-330 potrzebuje kosiarki nie za miliony monet. #rolnictwo #ursus #traktor
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
28.09.2024, 18:31:10
  • 8
Generalne remonty to rzeczywiście zaraz po pogrzebach i rozwodach najbardziej stresujące wydarzenie w życiu.
Psychicznie słabo daje radę z tym.
Niby od lipca udało się zrobić sporo bo kompletna demolka, obróbka drzwi wewnętrznych, wymiana rury żeliwnej na pcv(łazienka), zdjęcie kaloryferów i założenie zaworów, cała elektryka wymieniona i hydraulika. Do tego gładzie, prostowania ścian i płytowania ale jeszcze sporo tego zostało.
Teraz leci wylewka, muszę znaleźć płytkarza do łazienki, założyć nowe grzejniki ale
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus 28.09.2024, 18:41:48 via Android
  • 6
@Sin- jak się budowałem dużo pomagał Excel. Wszystko co przyszło mi do głowy i każdy jeden etap tam miałem zapisany i tylko zaznaczyłem co już zrobiłem. Dobrze to działa bo po pierwsze trudniej coś przeoczyć a po drugie cieszy jak masz etapy zamknięte i widzisz to na liście
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus 28.09.2024, 19:05:55 via Android
  • 4
@Sin- jak masz spisane problemy to łatwiej nad nimi zapanować. Przerabiałem to przy budowie domu. Powodzenia!:)
  • Odpowiedz

352

AMA: Jestem byłym członkiem GameChangersPolska, organizacji MLM i iGenius

AMA: Jestem byłym członkiem GameChangersPolska, organizacji MLM i iGenius

Pewnie obiło się wam o uszy coś takiego jak GC i iGenius. Jestem byłą uczestniczką tego mlm. Na szczęście w porę się zorientowałam z czym mam do czynienia, chociaż i tak straciłam dość sporo kasy. Nie polecam tego przedsięwzięcia. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania. Chcę ostrzec innych przed tym

Dark_Volf
z
wykop.pl
dodany: 25.09.2024, 05:45:07
  • 243
  • #
    frajerzyzmlm
  • #
    mlm
  • #
    piramidafinansowa
  • #
    igenius
  • #
    gcpolska
  • #
    uwaga
Irranus
Irranus 25.09.2024, 06:49:53 via Wykop
  • 4
czy udało Ci się cokolwiek zarobić na tym? Jak wygląda model "zarabiania" w tego typu organizacjach?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Irranus
Irranus 15.09.2024, 09:24:03
  • 3
#powodz zazwyczaj powodzie były na wiosnę lub wczesnym latem, a tu za pasem już zima się będzie witać... Przewalone mają powodzianie:/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus 08.08.2024, 12:29:56
  • 0
Jaki iPad z piórkiem do rysowania będzie najlepszy w cenie max 1k (im mniej tym lepiej) za używkę? Dzieciak lubi rysować na pc ale chciałem coś bardziej mobilnego kupić, a nie chce wydawać miliona monet bo nie wiem na jak długo to hobby się utrzyma na powierzchni. #apple #digitalpainting
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus
Autor
08.08.2024, 12:38:38 via Android
  • 0
@MePix hmm, w sumie to nie wiem dlaczego jabłko, Urban legend mówi że to najlepsze tablety do takiej zabawy ale nie siedzę w temacie totalnie. Zawsze bawiłem się w di na pc, nigdy na tablecie
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus
Autor
08.08.2024, 13:04:50 via Android
  • 0
@MePix no szczerze to zainteresowała mnie ta zabawka. Tylko pytanie czy są tam jakieś łatwe programy do rysowania z obsługą warstw?
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus
Autor
05.09.2024, 19:15:26 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus 27.08.2024, 10:39:40
  • 0
Myślicie że w przeciągu jakiegoś miesiąca lub dwóch spadnie cena #huawei matepad 11,5"s? W tym momencie w pakiecie z rysikiem i klawiatura chodzi po 2k w #eurortvagd #mediaexpert #mediamarkt i nie wiem czy brać teraz, czy chwilę jeszcze poczekać?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus 22.08.2024, 16:24:06
  • 0
A miało być takie super paliwo E10, a odkąd tankuje to co chwilę bliżej nieokreślony błąd silnika się pojawią po lekkiej żabce, który samoczynnie znika... Super #benzyna #motoryzacja i dziękuję #uniaeuropejska i #polska za to.. (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus
Autor
22.08.2024, 17:52:20 via Android
  • 0
@AnalLog Peugeot 308 z 2012 r. 1,6.
@PiotrFr no nie wiem, cały czas chodził jak żyleta, regularnie serwisowany i na bieżąco usuwane usterki a teraz takie kwiatki. Mechanikiem nie jestem, tylko obserwuje co się dzieje.
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus
Autor
22.08.2024, 18:23:11 via Android
  • 0
@Pietter też tak myślałem, ale po podpięciu do komputera nie ma błędów
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus
Autor
23.08.2024, 09:16:32 via Android
  • 0
@SzubiDubiDu świeżo robione na wiosnę
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus
Autor
23.08.2024, 10:10:07 via Android
  • 0
@PiotrFr hmm albo tej wiosny albo zimą, ale nie tak dawno
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus
Autor
23.08.2024, 20:29:01 via Android
  • 0
@dlaczego_michau jedyny błąd jaki wychodzi to błąd komunikacji komputera z abs. Wg mnie niepowiązane bo skąd ta żabka przed wyskoczeniem błędu?
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus
Autor
25.08.2024, 11:30:19 via Android
  • 0
@dlaczego_michau dlatego objawy nie pasują do błędu
  • Odpowiedz
kwasixx
kwasixx
kwasixx
19.08.2024, 15:43:28
  • 1
Cześć. Czy jak powiedzmy mam L4 na tydzień lub dwa z powodu choroby, a wydobrzeje po 3-4 dniach i pracodawca w tym momencie lub ZUS mnie skontroluje to mogę mieć problem? Czy ważne, żebym był tylko w domu po prostu?

#l4 #zwolnienielekarskie #praca #pracbaza
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus 19.08.2024, 15:54:52 via Android
  • 0
@kwasixx i tak i nie. Wszystko zależy co masz wpisane - jak masz tam, że pacjent ma leżeć to masz siedzieć w domu, a jak nie, to możesz latać po mieście
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus 13.08.2024, 16:37:43
  • 0
#macierzynstwo #zus wynagrodzenie podczas urlopu macierzyńskiego liczone jest z pensji z ostatnich 12 miesięcy, ale jak to się ma do L4? Czy te 12 miesięcy liczy się od dnia narodzin dziecka czy pójścia na L4?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus
Autor
13.08.2024, 17:08:06 via Android
  • 0
@bikx dziękować za info:)
  • Odpowiedz

604

Beton ma się dobrze, czyli miejska wyspa ciepła w praktyce

Pokaż treści 18+

Beton ma się dobrze, czyli miejska wyspa ciepła w praktyce

Drugi rok z rzędu sprawdzamy jak nagrzewa się miasto podczas kolejnej fali upałów.

konto usunięte
z
akcjaratunkowadlakrakowa.pl
dodany: 22.07.2024, 08:12:14
  • 126
  • #
    krakow
  • #
    klimat
  • #
    pogoda
  • #
    ciekawostki
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patodeweloperka
Irranus
Irranus 22.07.2024, 11:57:18 via Android
  • 0
@wojciech-wwww tylko że jak spadnie na samochód lub na głowę "zaniedbana" gałąź to odszkodowanie płaci miasto. Generalnie miasta cienko przędą jak chodzi o $$ dlatego tylko te bogatsze utrzymują duże połacie zieleni, a biedniejsze betonują na potęgę.
Irranus
Irranus 19.07.2024, 15:43:09
  • 0
Jestem na wczasach na Helu i powiem wam że jestem mega zdumiony. Rowerowcow tu od metra i super, ale jak patrzę czym ludzie jeżdżą to głowa mała. 7 na 10 rowerów za min. 10k, a z 2-3 na 10 to 30-40k. Kurczaczki tyle hi-lvl rowerów to w życiu nie widziałem :O #rower
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus
Autor
19.07.2024, 15:52:37 via Android
  • 0
@G06DbT generalnie mi się to podoba, że ludzie na fajny sprzęt mają $$ ale jestem zdumiony że aż tyle osób na to ma kasę. Super sprawa. Fajnie wygląda jak parkuje rower młodej, jakiegoś noname dla 5 latki koło cannondale za 35k ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus
Autor
19.07.2024, 15:52:42 via Android
  • 0
@G06DbT generalnie mi się to podoba, że ludzie na fajny sprzęt mają $$ ale jestem zdumiony że aż tyle osób na to ma kasę. Super sprawa. Fajnie wygląda jak parkuje rower młodej, jakiegoś noname dla 5 latki koło cannondale za 35k ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus
Autor
19.07.2024, 17:55:24 via Android
  • 0
@polock może, ale tak drogie rowery by mieli?
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus 14.07.2024, 19:39:12
  • 2
No i człowiek sobie pochodził z #wykrywaczmetalu po plaży z godzinkę i poza toną kapsli wskoczyło 48 groszy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus
Autor
14.07.2024, 19:41:21 via Android
  • 0
@njdnsjdnjs czuję bogactwo, jechać biedę (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz

184

Makabryczny wypadek przy pracach polowych: Maszyna wyrwała mężczyźnie rękę

Makabryczny wypadek przy pracach polowych: Maszyna wyrwała mężczyźnie rękę

Do koszmarnego wypadku doszło w miejscowości Głębocz w czasie prowadzonych na polu prac. Maszyna wciągnęła i wyrwała mężczyźnie rękę.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 09.07.2024, 11:44:16
  • 142
  • #
    polska
  • #
    rolnictwo
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
Irranus
Irranus 10.07.2024, 08:43:54 via Android
  • 0
@Tomknz82 to jest dobry pomysł. Tylko pytanie czy wtedy co chwilę by się to nie blokowało z uwagi na gryzonie i inne zwierzaki.
Irranus
Irranus 28.06.2024, 09:07:14
  • 0
Jakaś firma z #fotowoltaika z okolic Krakowa (w kierunku Alwerni) warta polecenia? Chciałbym montować w tym roku z magazynem energii
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magawek
magawek
magawek
10.07.2024, 17:40:26 via Wykop
  • 0
@Irranus: Odezwij sie mirek, bo tam ogarniamy montaz, firma z malopolski ;)
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus 20.06.2024, 07:17:24
  • 0
Cześć - ktoś ma taki bagażnik? Szukam czegoś na 3 -docel za parę lat 4 rowery, z montażem na hak. Aguri daje radę czy raczej szukać Thule? Nie chcę miliona monet wydać, a opcja Thule bagażnik plus dokładka na 4 rower to koło 3,5k.. https://allegro.pl/oferta/bagaznik-rowerowy-na-hak-aguri-active-bike-4-rowery-uchylany-black-13-pin-15652950881

#rower #rowery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

448

Demografia w Polsce: nowe dane szokują. Liczba urodzeń w marcu drastycznie spadł

Demografia w Polsce: nowe dane szokują. Liczba urodzeń w marcu drastycznie spadł

Najnowsze dane Głównego Urzędu Statystycznego pokazują, że sytuacja demograficzna w Polsce nie tylko nie ulega poprawie,

Rafal_Baster
z
forsal.pl
dodany: 12.06.2024, 16:21:22
  • 418
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    ludzie
Irranus
Irranus 13.06.2024, 05:46:21 via Android
  • 4
@KonserwatywnyMocny pamiętaj, że odbudowywać będą go ludzie którzy doprowadzili go do ruiny. Myślisz że kraj upadnie a później powstanie jako wielkie mocarstwo? Wolę żarty..

901

Adobe leci ostro po bandzie

Adobe leci ostro po bandzie

Adobe będzie miało dostęp do wszystkiego, co robicie z użyciem ich programów.

Chittat
z
antyweb.pl
dodany: 07.06.2024, 04:52:38
  • 300
  • #
    photoshop
  • #
    adobe
  • #
    grafikakomputerowa
  • #
    grafika
  • #
    technologia
Irranus
Irranus 07.06.2024, 14:22:31 via Android
  • 0
@siedze_w_samych_gaciach ja też i ci z tego? Nie mogę aktywować pakietu na nowym pc, bo wyłączyli taka możliwość... Mam teraz cały pakiet w pudełku, który kurzy się na półce..
Irranus
Irranus 07.06.2024, 16:53:45 via Android
  • 0
No ja zmieniłem skrzynkę i już lipa, nic z tym nie zrobisz - generalnie zbrickowany pakiet za kilka k zł...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tuttifruttis
tuttifruttis
31.05.2024, 07:47:52
  • 0
Mireczki i Mirabelki z #budownictwo mam pytanie. Mam działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom mieszkalny. Chciałam postawić blaszak (3x2) na graty a nie ma tego w warunkach zabudowy. Wiem, że muszę wystąpić o kolejne-ale to będzie trwało. Może ma ktoś pomysł albo i doświadczenie jak to zrobić legalnie i szybko? Budowy domu tam nie planuje jeszcze długo. Co najwyżej namiot - mam nadzieję, że też na to nie wprowadzą
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus 31.05.2024, 07:58:51 via Wykop
  • 1
@tuttifruttis: Pierwsze słyszę o obowiązku zgłaszania blaszaka. Obiekt nie związany trwale z gruntem - stawiaj śmiało.
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus 29.05.2024, 20:19:37
  • 1
#samsung robi teraz kijowe telefony. Różowa ma od niecałych 2 lat a52 i co chwilę się resetuje. Eh, dobrze że jeszcze sie złapię na gwarancję..
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus
Autor
30.05.2024, 09:19:59 via Android
  • 0
@NCR_CraigBoone nie, podczas używania. Np podczas rozmowy się wyłączy lub przeglądania neta. Źle podałem model -A53 5G ma żona
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23
  • Strona 3 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.04.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.12.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.03.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking