Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Irranus

Irranus

Dołączył 14 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3645
  • Znaleziska 1811
  • Mikroblog 1834
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 55
ijones
ijones
11.07.2023, 20:16:35
  • 18
Od ponad 10 lat mieszkam w tej okolicy i dopiero pierwszy raz w życiu, wczoraj widziałem wydry :D ( foto własne )

Zasadziłem się w pełnym kamuflażu w krzakach niedaleko norki zimorodków żeby im porobić lepsze fotki z bliska ( pracuje nad zmniejszeniem dystansu ) , ale zimorodki się nie pokazały - za to pokazały się wydry i wcale nie będę narzekał :D
Najpierw wogóle zignorowałem sprawę, pomyślałem że rzeką płynie czyjś
ijones - Od ponad 10 lat mieszkam w tej okolicy i dopiero pierwszy raz w życiu, wczor...

źródło: kompozyt wydrowy x 3 mirko

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus 11.07.2023, 20:18:10 via Android
  • 1
@ijones super! czym strzelasz?
  • Odpowiedz

761

Chcesz podgrzewane fotele? Kup abonament lub opłać

Chcesz podgrzewane fotele? Kup abonament lub opłać

Pomalutku, małymi kroczkami, tu fotel, tam kierownica, za chwilę cały samochód, a później już z górki – łóżko, buty, majtki, a na końcu powietrze... Nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy. Walec mafii globaliSStów nie ma hamulców i jedzie prosto na nas. Trzymajmy się ramy.

konto usunięte
z
money.pl
dodany: 05.07.2023, 18:29:40
  • 216
  • #
    globalizacja
  • #
    faszyzm
  • #
    komunizm
Irranus
Irranus 06.07.2023, 12:49:16 via Android
  • 0
@artkar niby tak, ale popatrz na to z tej strony - producent w cenie auta musi zmieścić koszt mechanizmu do podgrzewania foteli. Jeśli z tego nie korzystasz i nie masz zamiaru, to płacisz wyższą cenę za samochód choćby z uwagi na ten mechanizm. Nie wydaje mi się to sprawiedliwe podejście, ale tak jak mówisz, każdy kupuje swoim portfelem i jeśli mu ten system nie odpowiada to może wybrać inną markę
Irranus
Irranus 29.06.2023, 21:18:56
  • 0
eh kupiłby człowiek Canona ef70-200 f/4 L ale żal mu 2k... kurcze, męczenie się z kitowym 17-85 EFS i body 40d odbiera radość #fotografia #canon #zalesie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus
Autor
30.06.2023, 06:36:43 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus
Autor
30.06.2023, 07:35:20 via Wykop
  • 0
@cohontes: W sumie nawet nie pomyślałem o grupach na fb. Szukałem po olx i allegro. Masz jakąś polecaną grupę?
  • Odpowiedz

22

Wydobądź hasło od Gandalfa (AI)

Wydobądź hasło od Gandalfa (AI)

Rozmawiając jak z ChatemGPT musisz nakłonić Gandalfa by wyjawił Ci hasło. Poziomów jest 7 z różnymi zabezpieczeniami. 8 jest bonusowy. Dobra zabawa;) Powodzenia

K_R_S
z
gandalf.lakera.ai
dodany: 28.06.2023, 14:24:11
  • 12
  • #
    programowanie
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    openai
  • #
    chatgpt
  • #
    ai
  • #
    informatyka
Irranus
Irranus 28.06.2023, 20:03:56 via Android
  • -1
dobre, ale 8 jeszcze nie przeskoczyłem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Irranus
Irranus 18.06.2023, 10:05:50
  • 1
#dziendobry #smiesznypiesek
Irranus - #dziendobry #smiesznypiesek

źródło: temp_file.png5793419476257740395

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus 13.06.2023, 17:37:45
  • 0
mamy tu szpeca od #agd lub sprzętu #heier ? mam zmywarkę model heier XIB 6B2S3FS. co jakiś czas sama z siebie włącza jakieś Eco i odliczanie na wyświetlaczu lub napis "sprzedaż". Jak się tego pozbyć? Instrukcja o tym wiele nie mówi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

324

Od 3 czerwca wybudujesz budynek gospodarczy bez zgłoszenia

Poprawka w Prawie budowlanym wprowadza możliwość budowy jednokondygnacyjnych budynków gospodarczych o powierzchni 150 m kw. bez pozwolenia na budowę ani zgłoszenia.

konto usunięte
z
blog.ongeo.pl
dodany: 04.06.2023, 14:30:43
  • 119
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
  • #
    budowadomu
Irranus
Irranus 05.06.2023, 15:40:50 via Android
  • 3
hmm budować budynki gospodarcze i przekształcać je na mieszkalne - widzę tu kurę znosząca złote jaja.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Irranus
Irranus 03.06.2023, 22:36:33
  • 0
#prawo czy jest tu jakiś prawnik? mam problem z sąsiadami. fragment działki mam nieogrodzony i notorycznie jak sąsiad ma gości to ktoś zostawia auta u mnie na działce. sąsiad ma świadomość tego że to mój teren ale nic z tego sobie nie robi. czy policja w takim przypadku pomoże? jak zadziałać żeby ukrócić takie działanie? nie chcę się sądzić z sąsiadami, ale internet podpowiada że to jedyna drogą, tylko że
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus
Autor
03.06.2023, 22:40:16 via Android
  • 0
@hanma jakieś 10 arów nieogrodzone jeszcze. docelowo to ogrodze ale potrwa to jeszcze z dwa lata..póki co mam tam nasadzenia ale są rozjeżdżane przez parkujące auta
  • Odpowiedz

148

Dzieci "zakute w kajdany" klęczą w kościele. "gest jest wyzywający"

Pokaż treści 18+

Dzieci "zakute w kajdany" klęczą w kościele. "gest jest wyzywający"

"Ksiądz proboszcz zawierzył dzieci pierwszokomunijne Matce Bożej. Jako dowód oddania się Maryi dzieci zostały symbolicznie 'zakute w kajdany'" - czytamy na Facebooku...

konto usunięte
z
parenting.pl
dodany: 29.05.2023, 11:55:55
  • 85
  • #
    bekazkatoli
  • #
    pedofilewiary
  • #
    neuropa
  • #
    pedofilia
  • #
    bekazreligii
Irranus
Irranus 29.05.2023, 12:03:39 via Wykop
  • 3
Hmm jestem za! Więcej takich akcji - może w końcu ludziom się oczy otworzą, że kościół i wiara to dwa różne światy.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mam__pytanie
mam__pytanie
18.05.2023, 16:05:50
  • 0
#budownictwo #budowadomu #budujzwykopem #budujzchaferem
Mieli, jest tu ktoś, kto doradzi?
Mam dom na terenie, na którym jest 60cm dobrej jakości gleby, a pod spodem mało przepuszczająca glina. Jeden wykonawca doradził wkopać dwa betonowe pojemniki 12m3 jako źródło wody do podlewania ogrodu ok 800m2. Jest to zrobione. Po kilku miesiącach inny wykonawca mnie wyśmiał, że to mi nie wystarczy i że muszę zrobić drugi licznik
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus 18.05.2023, 16:37:37 via Android
  • 3
@mam__pytanie zapoznaj się z tym materiałem https://youtu.be/gGh6XjoJSuc gość zrobił zbiorniki na deszczówkę i narzeka. Osobiście bym się tym nie martwił, licznik zawsze możesz z wodociągami załatwic jako równoległy i wylewkę z garażu wyprowadzić. 24m3 to nie jest mało wbrew pozorom ale wszystko zależy od okresów suszy, jak długo będzie trwała.
jak budowales dom to nie robili odwiertów? tam możesz mieć info nt. wód podziemnych
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus 17.05.2023, 12:15:11
  • 0
bez sensu ten #midjourney - chciałem dla testu coś w ramach triala wygenerować, to od razu kieruje do subskrypcji płatnej. Niby jest trial a jakoby go nie było #zalesie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....B
N.....B
konto usunięte 17.05.2023, 12:21:37 via Wykop
  • 1
@Irranus: od dawna nie ma ale inne strony robią podobna robotę wygoogluj zamienniki
  • Odpowiedz

766

Karwelis: Pandemia to był skok Big Pharmy na kasę.

Karwelis: Pandemia to był skok Big Pharmy na kasę.

To był teatr. Po szczepionkach jest wysyp chorób.

awres
z
youtube.com
dodany: 15.05.2023, 08:46:48
  • 237
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
  • #
    wef
  • #
    wielkireset
Irranus
Irranus 15.05.2023, 12:50:39 via Wykop
  • 1
@Martini12: yyy ale że niby alergia, z którą zmagam się od urodzenia jest sztucznie podtrzymywana w moim organizmie przez leki?
Irranus
Irranus 15.05.2023, 12:59:57 via Wykop
  • 2
@Martini12: Zakładając, że zainteresował mnie ten temat, gdzie mogę się zapoznać z bardziej szczegółowymi badaniami na ten temat oraz ewentualnie "dietą" i działaniami, które rzekomo Cię wyleczyły?
Irranus
Irranus 12.05.2023, 08:07:31
  • 0
Hej, jak fachowo nazywają się takie samochody jak na zdjęciu? Mają jakąś swoją charakterystyczną nazwę, czy po prostu ATV? #offroad #motoryzacja
Irranus - Hej, jak fachowo nazywają się takie samochody jak na zdjęciu? Mają jakąś sw...

źródło: off

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ToJaTwojMorderca
ToJaTwojMorderca
ToJaTwojMorderca
12.05.2023, 08:11:29 via Wykop
  • 6
Buggy
  • Odpowiedz
Szkodnik1
Szkodnik1
12.05.2023, 09:50:57 via Android
  • 4
@Irranus Dune Buggy
  • Odpowiedz
pomidorowymichal1
pomidorowymichal1
07.05.2023, 09:09:32
  • 3
Ów dnia począłem dywagować: "Czy wkładanie łańcucha do myjki ultradźwiękowej w której mam wodę z środkiem rozpuszczającym zanieszczyszenia ma sens? Przecież myjka usuwa brud, ale i właśnie oleje, smary i inne mazidła. A czy ja pomiędzy blaszkami chciałbym mieć wodę z rozpuszczalnikiem? Oczywiście że nie!"

Przeszukałem internet i faktycznie, przemysłowo myjki ultradźwiękowe stosuje się również z olejem aby usunąć brud i zastąpić go właśnie nim. Nie pozostało mi nic innego niż spróbować
pomidorowymichal1 - Ów dnia począłem dywagować: "Czy wkładanie łańcucha do myjki ultr...

źródło: IMG_0049

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Irranus
Irranus 07.05.2023, 09:12:16 via Android
  • 0
@pomidorowymichal1 fajny pomysł. Czy ta myjka przydaje Ci się w domu czy raczej kurzołapka? Chciałbym kupić, tylko mam obawy że przyda się na chwilę i pójdzie w kąt..
  • Odpowiedz
Irranus
Irranus 08.05.2023, 20:40:17 via Android
  • 0
@siona ale szkieł czy innego syfu?
  • Odpowiedz

294

Pół roku używania Sailfish OS jako zamiennik Androida. AMA!

Pół roku używania Sailfish OS jako zamiennik Androida. AMA!

Od ~ pół roku używam Sailfish OS jako zamiennik systemu operacyjnego Android na moim smartfonie. Jeżeli macie pytania dotyczące codziennego korzystania z Sailfish OS: o jego wadach i zaletach, niespodziankach lub innych aspektach, postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania.

waluszko-net
z
wykop.pl
dodany: 08.05.2023, 05:45:41
  • 200
  • #
    android
  • #
    smartfony
  • #
    linux
  • #
    ama
  • #
    informatyka
  • #
    systemyoperacyjne
Irranus
Irranus 08.05.2023, 20:33:55 via Android
  • 0
jaki ma sens używanie systemu który wygląda bliźniaczo jak android (przynajmniej na zdjęciach, bo nigdy go nie miałem w rękach do testów) a korzystanie z pełnej funkcjonalności wymaga jakiś emulatorów androida? Nie szydzę, tylko jakoś ciężko mi dostrzec plusy jako zwykły klikacz smarfonowy. Jesteś w stanie mnie przekonać do przesiadki?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1260

Erdogan doznał zawału i jest w ciężkim stanie.

Erdogan doznał zawału i jest w ciężkim stanie.

Dwa tygodnie przed wyborami.

EndThis
z
bnn.network
dodany: 26.04.2023, 19:35:46
  • 183
  • #
    turcja
  • #
    polityka
Irranus
Irranus 26.04.2023, 20:40:41 via Android
  • 16
hmm tylko jedno źródło podaje takie info, czekam na bardziej znaczące media.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1439

AMA: Janusz Cieszyński - Minister Cyfryzacji

AMA: Janusz Cieszyński - Minister Cyfryzacji

zapraszam do dyskusji

jciesz
z
wykop.pl
dodany: 12.04.2023, 16:08:23
  • 2096
  • #
    ama
  • #
    cyfryzacja
  • #
    albania
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    technologia
Irranus
Irranus 12.04.2023, 17:29:36 via Android
  • 0
Czy są plany wymuszenia na urzędach i spółkach miejskich wprowadzenia elektronicznego obiegu dokumentów? jeśli tak to kiedy tego można się spodziewać? pozdrawiam
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

344

ChatGPT ogłupi nas tak samo jak TikTok, a potem zatańczy na naszym grobie

ChatGPT ogłupi nas tak samo jak TikTok, a potem zatańczy na naszym grobie

ChatGPT, czyli nowy TikTok. Nie chodzi jednak o to, że technologia stała się niezwykle popularna. A o to, że stanowi ogromne zagrożenie.

arkadiusz-kowalewski
z
bezprawnik.pl
dodany: 29.03.2023, 18:02:27
  • 199
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
  • #
    zagrozenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    noweczasy
Irranus
Irranus 30.03.2023, 07:15:17 via Android
  • 1
@CzasemTuZerkam tyle że Musk był jednym z głównych inwestorów chatgpt

1378

[AMA] Maria Andrejczyk, rekordzistka Polski w rzucie oszczepem. Wicemistrzyni IO

[AMA] Maria Andrejczyk, rekordzistka Polski w rzucie oszczepem. Wicemistrzyni IO

Cześć wszystkim! Nazywam się Maria Andrejczyk, jestem zawodniczką rekordzistką Polski w rzucie oszczepem i srebrną medalistką Igrzysk Olimpijskich. Wszystkich, którzy chcieliby mnie bliżej poznać i zadać mi ciekawe pytania zapraszam na AMA!

Maria_Andrejczyk
z
wykop.pl
dodany: 16.03.2023, 16:50:15
  • 366
  • #
    ama
  • #
    sport
  • #
    ciekawostki
  • #
    lekkoatletyka
  • #
    orlenteam
Irranus
Irranus 16.03.2023, 18:54:26 via Android
  • 1
Hej, fajne ama:) rzucałaś kiedyś patelnią w kogoś kto Ci podpadł? Jeśli tak, to w kogo?;) pozdrawiam i życzę sukcesów!
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Irranus
Irranus 16.03.2023, 18:58:12 via Android
  • -1
@Maria_Andrejczyk ok, to dzwonię zaraz do szafa, że chce podwyżkę. Niech nie fika bo mam plecy i to jakie!:)
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 23
  • Strona 6 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.04.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.12.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.03.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking