Ktoś z #malopolska i okolice #krakow ma w domu #internet przez #starlink ? Mam obecnie mobilny z T-Mobile ale średnio jestem zadowolony, bo w godzinach szczytu spada do 0,5-2 mb a to 5g.. 135 zł abonament i 40 zł za sprzęt miesięcznie za starlink jest akceptowane dla mnie. Tylko nie mam nikogo, kto by tego używał więc szukam opinii

Irranus

















