Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Intec18
Intec18

Intec18

Dołączył 3 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 571
  • Znaleziska 425
  • Mikroblog 146
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
okoboji
okoboji
06.01.2025, 19:58:45
  • 1655
Posłuchałem wywiadu z Rafałem Sonikiem w "Biznes Klasie" i to co tam jest opowiadane to jest jawny żart z słuchacza xD
Rafał Sonik twierdzi, że na przełomie lat 80/90 miał 23 lata i wtedy już dorobił się domu handlowego w centrum Krakowa (chodzi o Elefanta koło Bagateli). Ale to nic.
W wieku 25 lat wprowadził do Polski sieć McDonalds. Mc dał warunek wkładu 10 milionów dolarów (na początku lat 90!!), co zrobił Sonik? Wraz
okoboji - Posłuchałem wywiadu z Rafałem Sonikiem w "Biznes Klasie" i to co tam jest o...

źródło: MDdhNjNkYiUFCjhZYRBvMEZSbAMnSWFmEUp0SGFdf3AcRygDIg4_IRQHYA08Hj0lExhgGiJELDQNRzhbYQ8kNxQELxNhDiAmAQxhWnlTLHNQUHlHKAh4JklcL1t5RnVxUFljWCwJfHRTCXhZKg4uZhk

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 06.01.2025, 23:56:11 via Wykop
  • 4
@pogodny_mis65: tak tak twój ojciec narobił - znajomego też - nakradł a później opowiadał że na handlu się dorobił
  • Odpowiedz
bulba1605
bulba1605
bulba1605
05.01.2025, 07:57:33
  • 1692
Niesamowite, że Włoch może zakręcić w swojej pizzerii pickę za 4e, a Polakowi za mniej niż 40 zł to dejta spokój, nie opłaca się

#jedzzwykopem #podrozujzwykopem #jedzenie #pizza
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 05.01.2025, 10:30:24 via Wykop
  • 0
@bulba1605: tam pójdzie i wyda 100 euro bo zje z rodziną weźmie napoje i inne dania a tu polaczek 40zl żeby nażreć się jak świnia
  • Odpowiedz
Szerszebot3000
Szerszebot3000
28.12.2024, 20:44:39
  • 11
Koledzy #programista15k pomóżcie

Od przyszłego roku klient chce uciąć nam godziny w projekcie o 50% ze względu na cięcie kosztów.

Jako że jesteśmy outsourcingowani mamy płacone za godzinę w ramach b2b (standard w branży), co oznacza, że od stycznia do niewiadomo kiedy mamy o połowę mniejszą wypłatę dlatego zastanawiamy się czy nie poszukać jakichś zleceń na boku, skoro będziemy mieli zasoby czasowe.

Wszystko

Ryzykować?

  • Tak, jak będziecie cicho to nikt nie zwróci uwagi 63.9% (658)
  • Nie warto ryzykować. Wytrzymajcie te dwa tygodnie 36.1% (371)

Oddanych głosów: 1029

  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 29.12.2024, 08:24:52 via Wykop
  • 0
@technik_mocy: z jakimi przepisami? B2b to b2b. Wszystko legalne
  • Odpowiedz
Intec18
Intec18
Intec18 29.12.2024, 08:25:16 via Wykop
  • 0
@sciemka7: Nie muszą płacić bo to b2b
  • Odpowiedz
Intec18
Intec18
Intec18 29.12.2024, 08:26:16 via Wykop
  • 0
@jedrek1212: jest legalna
  • Odpowiedz
Intec18
Intec18
Intec18 24.12.2024, 19:53:33
  • 11
Jak Petru taki mądry niech sam w niedzielę lub święta usiądzie na kasie!

Petru siada na kasie

- NIE O TO NAM CHODZIŁO! Ma siedzieć na kasie do 6 króli

Petru
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bomba4
bomba4
24.12.2024, 20:28:59 via Android
  • 3
@Intec18 tak by było, nie zmyślam...
  • Odpowiedz
Usmiech_Niebios
Usmiech_Niebios
24.12.2024, 22:08:25 via Wykop
  • 0
@Intec18: biedaczysko, może faktycznie warto nie mieć wymagań kiedy mówi że w wigilię można pracować, bo jeszcze użytkownikowi wykope będzie przykro i zrobi post slippery slope :V
  • Odpowiedz
daeun
daeun
16.12.2024, 08:01:58
  • 195
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 16.12.2024, 18:59:43 via Wykop
  • 0
@Hatespinner: co XD
  • Odpowiedz
Intec18
Intec18
Intec18 16.12.2024, 19:00:31 via Wykop
  • 0
@nevermoon: energetyk do wódki coooo xD
  • Odpowiedz
Intec18
Intec18
Intec18 25.11.2024, 07:13:09
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sasik520
sasik520
23.11.2024, 20:02:28
  • 190
#policja ależ to jest zbędna banda nieudaczników. Właśnie słyszałem na własne oczy - 2.5h jawnego ignorowania zgłoszenia od kobiety, którą nęka były partner, który ma na koncie już włamania i niszczenie mienia (w tym zdemolowanie drzwi wejściowych i wyłamanie zamka), wobec którego toczy się postępowanie od kilku miesięcy (w którym to postępowaniu totalnie nic się nie dzieje pomimo posiadania pełniusienkich danych).

Gość jest na miejscu, sam się podstawia, krąży wokół
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 24.11.2024, 06:05:52 via Wykop
  • 0
@sasik520: damacia!
  • Odpowiedz
heksengerg
heksengerg
11.11.2024, 04:22:32
  • 17
Sofio Falcone (Cristin Milioti) usiądź mi na mordzie.
#thepenguin #pingwin #seriale #sofiafalcone #cristinmilioti
heksengerg - Sofio Falcone (Cristin Milioti) usiądź mi na mordzie.
#thepenguin #pingw...

źródło: temp_file6664431938433410223

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 11.11.2024, 10:15:07 via Wykop
  • 6
@heksengerg: gigante
  • Odpowiedz
k.....i
konto usunięte 15.10.2024, 22:30:02
  • 1
Jaki mechanizm wyłudzania VAT podejrzewacie przy loterii buddy?

Bo tak nie do końca mi się to spina. Np. takim najprostszym mechanizmem byłoby kupowanie samochodów po zawyżonej cenie na papierze. Tuningowany gruz nadaje się do tego bardzo dobrze, ale i luksusowe auto z przeszłością też. Zbycie samochodu też nie budzi podejrzeń, bo to po prostu oddanie zwycięzcy loterii. Tylko żeby on wyłudził VAT, to u kogoś musiałoby powstać zobowiązanie zapłaty VAT i ta firma
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 15.10.2024, 22:58:59 via Wykop
  • 1
@kishibashi: ogólnie loteria to dodatek, czytałeś case Marcina Kukiełki? Był u niego więc pewnie dostał info co i jak.
  • Odpowiedz
staryalkus
staryalkus
15.10.2024, 19:21:13
  • 4
Jak to jest możliwe, że gostek obracał ciężkimi milionami, a szkoda mu było kilkudziesięciu tysięcy złotych na kompleksową opinię prawniczą tak, żeby cała działalność była zgodna z przepisami? XDDD przecież to trzeba być jakimś przytrzymanym
#budda #takaprawda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 15.10.2024, 19:29:04 via Wykop
  • 0
@staryalkus: pieniądze były bo to była karuzela vatowska. Myślisz że jakby zapłacił to prawnik sprawiłby że byłoby to legalne?
  • Odpowiedz
Intec18
Intec18
Intec18 15.10.2024, 19:40:21 via Wykop
  • 0
@bzikmik: no budda spoko ziomek co?
  • Odpowiedz
Intec18
Intec18
Intec18 30.08.2024, 21:57:14
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
02.06.2024, 10:37:56
  • 8
#nieruchomosci ciekawi mnie powód dlaczego państwo nie buduje mieszkań tak samo jak robi to z drogami czy też koleją. Skoro wybudowanie mieszkania kosztuje 6000 za m2 to dlaczego państwo nie zacznie budować i sprzedawać mieszkań za 6500 #kredythipoteczny
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 02.06.2024, 12:05:54 via Wykop
  • 0
@Gilgamesz69: byłoby to bardzo drogie
  • Odpowiedz
luk96
luk96
luk96
10.02.2024, 03:34:35
  • 80
Czy jest po co wracać do Polski z pół milionem złotych i bez wyższego wykształcenia? Elektryk z USA, 27 lat
#emigracja
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 10.02.2024, 09:00:09 via Wykop
  • 0
@GenetycznyDominatornik: w USA jest 2,3 dolara + podatek czyli drożej?
  • Odpowiedz
Intec18
Intec18
Intec18 10.02.2024, 09:02:05 via Wykop
  • 0
@biceps35: gdzie kawalerki nie kupi?
  • Odpowiedz
Z.....y
Z.....y
konto usunięte 05.02.2024, 05:02:40
  • 0
#remontujzwykopem #remont #mieszkaniedeweloperskie Dzień dobry. Mieszkam od 2 tygodni na swoim i przy fudze od toalety zrobiła mi się szczelina. Toaleta jest wisząca. O co tu chodzi? Śruby się poluzowały bo jestem za gruby? Czytałem że po jakimś czasie od kiedy zacznie się używać trzeba je dokręcić i stąd to wynika. To prawda?
Z.....y - #remontujzwykopem #remont #mieszkaniedeweloperskie Dzień dobry. Mieszkam od...

źródło: IMG_20240204_224621

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 05.02.2024, 06:35:07 via Wykop
  • 0
@ZwyczajnyLoginWykopkowy: usuń silikon - nałóż na nowo - to jest elastyczne
  • Odpowiedz
Fortyk
Fortyk
23.10.2023, 03:23:24
  • 163
Fortyk

źródło: FtYt3DeX0AAnBDo

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 23.10.2023, 06:47:17 via Wykop
  • 0
@Mikolaj_Rej: i to na L4
  • Odpowiedz
DiMaria
DiMaria
28.07.2023, 10:00:58
  • 717
Kolejne wielkie zwycięstwo socjalizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent
DiMaria - Kolejne wielkie zwycięstwo socjalizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #kredythi...

źródło: Mialo wyjsc inaczej

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 28.07.2023, 15:38:44 via Wykop
  • 0
@DiMaria: po 7 dniach powinna być kara śmieci. No geniusz.
  • Odpowiedz
noipmezc
noipmezc
28.06.2023, 01:55:34
  • 443
noipmezc

źródło: comment_1591720491UyiB1SdwIktSXUvzwUYO44

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intec18
Intec18
Intec18 28.06.2023, 08:56:45 via Wykop
  • 0
@11mac11: nie używaj słów których nie rozumiesz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 9 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.11.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 07.05.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking