Wpis z mikrobloga

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #emigracja #pieklomezczyzn #rozowepaski #wojsko

Uważam, że obecna afera ze służbą wojskową jest zwyczajnie wynikiem kultury polskiej, gdzie "jak mnie sprawa nie dotyczy to mam #!$%@?".

Kościół gwałci dzieci: #!$%@?, nie mnie gwałcą.
Gejów biją: #!$%@?, nie mnie biją.
Kobiety zmuszają do porodów: #!$%@?, nie mnie zmuszają.
Emeryci za co żyć nie mają: #!$%@?, mnie problem nie dotyczy.

Teraz jak system się obrócił przeciwko grupie, która na wykopie jest najbardziej reprezentowana, to nagle jest wielki krzyk, że niesprawiedliwość.

A wiecie, co myśli większość społeczeństwa?

#!$%@?.

2% z was wyjedzie, co można łatwo zastąpić Ukraińcami którzy z wielką wdzięcznością tutaj będą mieszkać. 2% zapłaci łapówkę żeby się od służby wojskowej wymigać. Reszta potulnie pójdzie na ćwiczenia, bo innej opcji nie będzie, a jak będziecie coś chcieli, to będą robić o was memy "gówno ożyło".

Sami sobie zgotowaliście ten los.
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kurczaczak: Twoje przykłady są tak z #!$%@? wyjęte, że aż oczy szczypią.

Narzucasz swoją jedynie słuszną lewicową narrację jako prawdę objawioną i zarzucasz całej reszcie społeczeństwa że ma #!$%@?.

Mam #!$%@? na pedofilię w kościele - na ulicy ofiar nie porywają, a ja tam nie chodzę i jestem poza tym, mam własne problemy i nie mam kompleksu Mesjasza - nie czuję potrzeby zbawiania świata w brew jego woli. Z resztą sprawa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Intec18: A dostrzegasz coś takiego jak wolność czy widzisz tylko własną wizję świata i swoje postulaty? Op żyje w swojej wizji świata - i jak dla mnie może tak robić dalej - tylko niech zrozumie że ktoś ma prawo mieć to w dupie.
@kurczaczak: @Intec18:

Kościół gwałci dzieci: #!$%@?, nie mnie gwałcą.


Nie mam #!$%@?, więc tam nie chodzę i aktywnie szkaluję KK. To moja wina, że prokuratura umarza postępowania i nie pociąga KK do odpowiedzialności tylko robi trikasy fikołasy z konkordatem i sądem kościelnym?

Gejów biją: #!$%@?, nie mnie biją.


Co? Jak gejów biją to policja to ściga jak normalne pobicie, nie pytają o pobudki i czy przypadkiem nie waliłeś się w
@kurczaczak: Ja za ucieczkę przed poborem dostanę wyrok więzienia, może europejski nakaz aresztowania i nie mogę do kraju wrócić bo mnie zawiną przy pierwszej kontroli policyjnej. Kobieta po aborcji wraca na drugi dzień i żyje sobie nie niepokojona dalej. Jest różnica.
@kurczaczak: No dobra, ale w Polsce nadal będzie przez wiele lat czekał wyrok i przy randomowej kontroli mogą cię zawinąć do JW albo na dołek za uchylanie się. Jak to się ma do sytuacji kobiety, która przeszła aborcję za granicą i wróciła do normalnego życia w kraju biedniejsza o kilka tysięcy PLN i to tyle?